Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Commentarii Venatori

Go down 
AutorWiadomość
Venator


Commentarii Venatori Admin10
Venator


Mistrz Gry : Watanabe-san

Karta Postaci
Punkty Życia:
Commentarii Venatori Pbucket160/160Commentarii Venatori Empty_bar_bleue  (160/160)
Punkty Reiatsu:
Commentarii Venatori Pbucket304/320Commentarii Venatori Empty_bar_bleue  (304/320)

Commentarii Venatori Empty
PisanieTemat: Commentarii Venatori   Commentarii Venatori Empty2016-08-27, 20:44

In nomine Patris et Filii et Spiritus Sancti. Amen.

Podstawowe statystyki:
Spoiler:

"Zaklęcia":
Spoiler:

Dzień I
+Stworzyłem duchowy kompas z obudowy zegarka kieszonkowego i tarczy kompasu.
+Przetestowałem urządzenie w środowisku magazynu.
+Zgodnie z przypuszczeniami miejsce to było od lat opuszczone. Tyle z historii o nawiedzeniu.

Dzień II
+W okolicy kręciła się grupa wyrostków. Nie sprawiali problemów.

Dzień IV
+Otrzymałem dwa telefony w sprawie pracy.
+Pierwsze spotkanie odbyło się w miejscowych slumsach. W jednym zaułków mieści się stoisko Tofu-san. Klient spóźnił się, lecz zrekompensował to posiłkiem. Nazywał się Ito-san. Salaryman nieco po trzydziestce. Jego problemem były wizje żony, które pojawiały się w nocy. Żona klienta zmarła siedem miesięcy temu w wypadku samochodowym. Początkowa stawka to pięć tysięcy yen na dzień. Rozeszliśmy się, każdy w swoją stronę. W razie czego miałem jego wizytówkę.
+Drugie spotkanie odbyło się w nocnym klubie "Babilion". Klient nazywał się Nakamura Jirokichi. Zapytałem o niego u barmana, a ten zaraz się zjawił. Barman nazywał się "Takeo", z tego co usłyszałem. Nakamura zaprowadził mnie do prywatnego pomieszczenia, gdzie szybko przeszedł do sprawy. Od dwóch czy trzech tygodni ma problem z życiem intymnym na skutek nieciekawej klątwy. Rzekomą przyczyną było wpadnięcie na wiedźmę w centrum handlowym. Dostałem jej wizytówkę oraz zdjęcie. Oraz kopertę z dwadzieścia tysięcy yen. Rzekomo wiedźma bierze od wizyty dziesięć tysięcy yen. Początkowe ustalenia w sprawie stawki, to sto tysięcy yen jeśli uporam się z problemem w trakcie tygodnia. Nieźle. Nie mając nic więcej do dodania wyszedłem z klubu.
+Wracając do magazynu postanowiłem przetestować zegarek. W którym momencie jego wskazówka wskazała cmentarz. Dusza kobiety oraz dwaj Puści przypominający szympansy. Po ich unieszkodliwieniu pojawił się trzeci. Zaraz pojawił się trzeci. A po chwili ich szef - demon przypominający szarego goryla. Po krótkiej wymianie zdań zabrał kobietę i uciekł ze sługusem do swego przeklętego wymiaru. Zaraz pojawił się shinigami. Za późno. Podążyłem za nim, gdzie wykończył dwa małpie demony. Po czym odbiegł odbiegł w losowym kierunku. Postanowiłem wrócić do domu.
+Po ponownych testach, urządzenie działało.

Dzień V
+cdn.
Powrót do góry Go down
 
Commentarii Venatori
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Wasza Twórczość-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje