Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Wielkie Zawody Iowoi.

Go down 
+5
Toshi Tanaka
Vespaux
Haruaki
Imperator Kuchiki
Rose Nevermore
9 posters
AutorWiadomość
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket90/90Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket27/42Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (27/42)

Wielkie Zawody Iowoi. Empty
PisanieTemat: Wielkie Zawody Iowoi.   Wielkie Zawody Iowoi. Empty2017-06-26, 16:56

Spoiler:

Nasze forum istnieje już jakiś czas, posty są pisane, postacie się rozwijają, więzi zostają wiązane i zrywane... Nadeszła jednak chwila, by odsunąć różnice i relacje wszelakie na bok i najzwyczajniej w świecie sprawdzić, kto jest ile wart na przysłowiowych piaskach koloseum.

Zgłaszać się może każdy; nie ważne czy Hollow, czy Shinigami, Bounto, Dusza , Quincy lub Vizard. Magiczne portale otwierają się ze wszystkich stron świata by dostarczyć uczestników na miejsce starcia. W tym wszystkim jest jednak jeden wyjątek. Wszyscy wiedzą, że koty są nieśmiertelne, tym samym niestety mają zakaz zapisywania się, chyba że przybiorą postać śmiertelnika.

System walk (drzewko, best of n) zostanie wybrany w zależności od ilości chętnych osób i zostanie ogłoszony po zakończeniu zapisów. Powstanie kilka kategorii do których będzie się można zapisać. Nic nie stoi na przeszkodzie by jeden uczestnik zapisał się jednocześnie do kilku kategorii, jeśli spełnia wymagania.

1. Studenci Akademii w Seretei.
2. "Waga Lekka" (Suma punktów statystyk postaci nie przekracza 70)
3. "Waga Ciężka" (Bez limitów)
4. Walki Drużynowe (Dobór drużyn również zależeć będzie od ilości chętnych osób, składy wybierane będą w sposób dający szansę innym uczestnikom; walki par lub 2 drużyny)


Pola walki zostaną wybrane losowo z puli, a mdlenie z powodu ciśnienia Reiatsu tymczasowo zostanie "wyłączone" na potrzeby sprawnego prowadzenia walk i zabawy uczestników. Jak już będzie się ciętym na kawałki to będzie to można przynajmniej poczuć. Nie martwcie się, mamy naprawdę dobrych lekarzy-cudotwórców, potrafiących zrobić coś z niczego.

Dla trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii (lub zwycięskiej drużyny) przewidziane są nagrody, jak i również dla tych, którzy wykażą się wybitnością podczas swoich walk.

Walki odbywać się będą w "Arenie", podsumowania i wyniki wrzucane będą tutaj.

Lista Uczestników:
1. Studenci Akademii w Seretei: (W Trakcie)
-Masakazu
-Toshi Tanaka

2. "Waga Lekka"
-Toshi Tanaka
-Masakazu
-Saru

3. "Waga Ciężka"
-

4. Walki Drużynowe
Drużyna 1:
-Imperator Kuchiki
-Haruaki Kuchiki
-Masakazu
-TheHunter
-Ekkusu
Drużyna 2:
-CZaras
-Saru
-Toshi Tanaka


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose


Ostatnio zmieniony przez Rose Nevermore dnia 2017-07-07, 14:55, w całości zmieniany 10 razy
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Wielkie Zawody Iowoi. Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket9000/9000Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket9000/9000Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Wielkie Zawody Iowoi. Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Zawody Iowoi.   Wielkie Zawody Iowoi. Empty2017-06-26, 21:13

To się zapiszę. Do konkurencji drużynowej póki co.
Powrót do góry Go down
Online
Haruaki


Wielkie Zawody Iowoi. Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket110/110Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket110/110Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (110/110)

Wielkie Zawody Iowoi. Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Zawody Iowoi.   Wielkie Zawody Iowoi. Empty2017-06-26, 21:14

To ja też się zapisuje do drużyny Kyosuke, bo Kuchiki Team!
Powrót do góry Go down
Vespaux
Adjuchas
Vespaux


Mistrz Gry : Nadpatrz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket250/250Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (250/250)
Punkty Reiatsu:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket651/676Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (651/676)

Wielkie Zawody Iowoi. Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Zawody Iowoi.   Wielkie Zawody Iowoi. Empty2017-06-26, 21:38

Zapisuje się do Studentów.
Powrót do góry Go down
Toshi Tanaka


Toshi Tanaka


Mistrz Gry : Haruaki Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket60/60Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket42/42Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (42/42)

Wielkie Zawody Iowoi. Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Zawody Iowoi.   Wielkie Zawody Iowoi. Empty2017-06-27, 01:42

To ja się zapiszę do Studentów, do Wagi Lekkiej i Walki Drużynowej :D
Powrót do góry Go down
CZaras


Wielkie Zawody Iowoi. Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket1044/1044Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket11918/12865Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (11918/12865)

Wielkie Zawody Iowoi. Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Zawody Iowoi.   Wielkie Zawody Iowoi. Empty2017-06-27, 14:05

To ja moge drużynowo się też ponapyrzać
Powrót do góry Go down
Online
Saru






Karta Postaci
Punkty Życia:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket156/156Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (156/156)
Punkty Reiatsu:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket78/88Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (78/88)

Wielkie Zawody Iowoi. Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Zawody Iowoi.   Wielkie Zawody Iowoi. Empty2017-06-28, 18:20

Saru miażdżyć w lekkiej i drużynowej!
Powrót do góry Go down
Venator


Wielkie Zawody Iowoi. Admin10
Venator


Mistrz Gry : Watanabe-san

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket160/160Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (160/160)
Punkty Reiatsu:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket304/320Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (304/320)

Wielkie Zawody Iowoi. Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Zawody Iowoi.   Wielkie Zawody Iowoi. Empty2017-06-29, 14:38

Gdziekolwiek gdzie będzie ciekawie do walki drużynowej - jako bount.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Wielkie Zawody Iowoi. Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket60/60Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket5112/5112Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Wielkie Zawody Iowoi. Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Zawody Iowoi.   Wielkie Zawody Iowoi. Empty2017-07-01, 23:23

Zapisy jeszcze otwarte?
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket90/90Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket27/42Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (27/42)

Wielkie Zawody Iowoi. Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Zawody Iowoi.   Wielkie Zawody Iowoi. Empty2017-07-02, 13:53

Owszem :P


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Wielkie Zawody Iowoi. Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket60/60Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Wielkie Zawody Iowoi. Pbucket5112/5112Wielkie Zawody Iowoi. Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Wielkie Zawody Iowoi. Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Zawody Iowoi.   Wielkie Zawody Iowoi. Empty2017-07-07, 14:50

W takim razie zapisuję Mizuki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielkie Zawody Iowoi. Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Zawody Iowoi.   Wielkie Zawody Iowoi. Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielkie Zawody Iowoi.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Masakazu vs Toshi Tanaka - Wielkie Zawody Iowoi
» Wielkie Klany
» "Zawody świeżaków"
» Memiczne iowoi 3
» Memiczne iowoi

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Inne :: Eventy-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje