Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Czołgiem

Go down 
AutorWiadomość
Toshi Tanaka


Toshi Tanaka


Mistrz Gry : Haruaki Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Czołgiem Pbucket60/60Czołgiem Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Czołgiem Pbucket42/42Czołgiem Empty_bar_bleue  (42/42)

Czołgiem Empty
PisanieTemat: Czołgiem   Czołgiem Empty2017-08-06, 12:48

Wypadałoby w końcu powiedzieć dzień dobry :P.

NA początek chcę wam pogratulować wytrwałości, żeście znieśli moją obecność tutaj już rok :P. Z poważniejszych spraw to mam na imię Paweł. Moja przygoda z PBFem ma początek jakieś dziesięć lat wstecz, a może nawet dłużej już dokładnie tego nie pamiętam. Zaczęło się od gry przeglądarkowej w stylu łączącej elementy mechaniki z grą fabularną. Jak nie trudno sobie wyobrazić w końcu znudziło mi się to klikanie i zapragnąłem czegoś więcej. Dlatego wtedy zahipnotyzowany grą fabularną przebywających tam graczy zapragnąłem i ja tak pobawić się. najpierw zaczęło się od nauki gry w tym stylu. Oczywiście początki były trudne ale przede wszystkim dla moich nauczycieli z tamtego okresu :P. Od tego momentu nieprzerwanie grywam sobie w coś fabularnego. Tutaj trafiłem bo szukałem czegoś w stylu mangi czy anime. Oczywiście można by rzec, że jestem pod tym kątem nałogowcem. non stop mam na liście po kilkadziesiąt mang i anime, które oglądam i czytam w tym samym czasie. Tzn. zaczynam coś oglądać lub czytać już kiedy są tłumaczenia polskie, potem czekam na polski i w tym samym czasie zaczynam drugą serię i tak w koło macieja. Poza tym interesuję się komputerami i samochodami, militariami w szczególności danymi technicznymi wszelkiego rodzaju sprzętu wojskowego, lubię dobrą muzykę czyli taką która wpada mi w ucho, lubię czytać książki oraz grać w różne gry nie tylko te na PCeta, ale także te do których wymagana jest tylko przeglądarka (głownie są to RPG, strategie, czy Menadżery piłki nożnej). To chyba tyle na początek :P.

Powitać was wszystkich i życzę cierpliwości w znoszeniu mej osoby tutaj w kolejnym roku :P.
Powrót do góry Go down
 
Czołgiem
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Przedstaw się-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje