Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 To jeszcze tego nie zrobiłem?

Go down 
AutorWiadomość
Ekkusu


To jeszcze tego nie zrobiłem? Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
To jeszcze tego nie zrobiłem? Pbucket60/60To jeszcze tego nie zrobiłem? Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
To jeszcze tego nie zrobiłem? Pbucket5112/5112To jeszcze tego nie zrobiłem? Empty_bar_bleue  (5112/5112)

To jeszcze tego nie zrobiłem? Empty
PisanieTemat: To jeszcze tego nie zrobiłem?   To jeszcze tego nie zrobiłem? Empty2018-02-14, 16:17

Właściwie od czego by tu zacząć...
Jestem z rocznika 92, grupa krwi 0Rh-. Na tym forum gram od sierpnia 2009 roku, więc za jakieś półtora roku będzie okrągła, cynowa rocznica. Jak ten czas leci.
MG miałem paru. Od takich reliktów jak Varios, po Kamys, Shadowa, i nawet takich których imion nie pamiętam. Hunter też mnie przez jakiś czas męczył, a obecnie pieczę sprawuje nade mną Demiurg Tsuna. Gdzieś się też kręci Ishifone/Chikaze z wszechmocnym adminem, ale jest to postać tak enigmatyczna, że w sumie nie wiem po co o niej wspominam. Postaci w sumie było 4. Z czego druga miała dwie próby resetu plotu, ale dość szybko się urwały.
Co poza tym mogę o sobie powiedzieć? Niewiele w sumie. Mam problemy ze składnią zdań, moje posty są dość powtarzalne i łatwo wchodzę w rutynę (Co jednak pozwala mi na regularne odpisywanie), kończę magistra (Zaczynając grę tutaj od pierwszej liceum, a przygodę z PBFami od szóstej podstawówki - wow), mam słabość do zwierzątek które naturalnie nie posiadają kręgosłupa jak i do biologii ogółem. I do schmupów.
A. I 95% moich postaci to kobiety. Nie wiem dlaczego, moje narządy definiujące mają się dobrze i ja się z nimi czuję całkiem nieźle.
Powrót do góry Go down
 
To jeszcze tego nie zrobiłem?
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Przedstaw się-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje