Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Go down 
AutorWiadomość
Atomic Hufky


Atomic Hufky


Mistrz Gry : Owerłocz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Pbucket144/144Witam wszystkich bardzo serdecznie. Empty_bar_bleue  (144/144)
Punkty Reiatsu:
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Pbucket42/42Witam wszystkich bardzo serdecznie. Empty_bar_bleue  (42/42)

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Empty
PisanieTemat: Witam wszystkich bardzo serdecznie.   Witam wszystkich bardzo serdecznie. Empty2018-04-05, 13:58

Witam! 
Mam na imię Denis i mam prawie 18 wiosen za karkiem. 
Jest to mój pierwszy PBF, nigdy nie miałem styczności z czymś takim, dopiero mój szczery przyjaciel (Zerø <3) pokazał mi PBF'y. Nadal nie jestem w pełni pewien czy to jest dla mnie, ale może mi się kurcze spodoba(Jak dotąd, bardzo spodobało mi się czytanie historii od innych). Jeśli chodzi o doświadczenie z typowym RP, to swojego czasu zagrywałem się całe dnie w Gothic Mulitplayer(Rest In Peperoni). Moje pasje to: Granie(Mass Effect, Wiedźmin 3 i RS6:Siege, ponad życie :3)słuchanie muzyki(Głównie metalu, ale w moim czarnym jak najciemniejsza noc serduszku jest też miejce dla Rocka, Folku oraz muzyki klasycznej.)gotowanie, animacja komputerowa. Moje ulubione kolory to czarny, zielony oraz ciemna czerwień. 
A teraz kilka faktów(czuje się jak autystyczna nastolatka, wklejająca rzeczy na tablicę FB)
1.Jestem ateistą.
2.Kocham mięso.
3.Sam nie wiem dlaczego, ale jestem homofobem.
4.Nie rozumiem feministek.
5. Sadystyczne memy są najlepsze.
6. Kocham ironię.
7. Każda moja postać na GMP, była przynajmniej w 50% wzorowana moim zachowaniem.
8. Szacunek to rzecz święta.
9. Wszelkiego rodzaju używki są moim zdaniem zbędne.
10. Całe moje życie podporządkowałem logice.
11. Uczęszczam do zawodówki, bo jestem kretynem.
12. Do 6 klasy podstawówki popełniałem każdy możliwy błąd ortograficzny, a interpunkcja dla mnie nie istniała. Nadal nie wiem jakim cudem zdawałem bez większych problemów. 
13. Od 1 gimnazjum chłonę język angielski jak szalony. Wcześniej nie rozumiałem ani słowa w tym języku.
14. W wieku 17 lat nadal nie znam tabliczki mnożenia, a uczyłem się jej około 8 razy.
15. Jestem fanboyem średniowiecza.
To byłoby na tyle. To, ten...spokojnej gry, do zobaczenia. Miłego dnia/Spokojnej nocy.
Powrót do góry Go down
 
Witam wszystkich bardzo serdecznie.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Witam wszystkich
» Witam wszystkich.
» Witam.
» Witam
» Witam.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Przedstaw się-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje