Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Piwnica w Tokio

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ajax


Piwnica w Tokio Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Piwnica w Tokio Pbucket0/0Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Piwnica w Tokio Pbucket0/0Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (0/0)

Piwnica w Tokio Empty
PisanieTemat: Piwnica w Tokio   Piwnica w Tokio Empty2019-03-06, 18:25

~Aaron Williams 01~

Ciemność. Przez dobrą chwilę to właśnie otaczało Kanadyjczyka. Nie licząc oczywiście licznego przenoszenia, wiązania i tym podobnych czynności, których nie poczuł podczas bycia nieprzytomnym. Gdy wreszcie otworzył oczy był skrępowany - dosłownie. Siedział przywiązany do drewnianego krzesła na środku jakiejś obskurnej piwnicy, której jedynym oświetleniem była mała żaróweczka tuż nad głową Aarona. Materiał, który go krępował wyglądał jak jakaś odmiana stali. Samo pomieszczenie było natomiast prawie puste. Stare, ceglane ściany i... krzesło, na którym Kanadyjczyk. No i coś... raczej ktoś stał na przeciwko Aarona. Ubrany w czarny płaszcz, z wilkiem na lewej stronie klatki piersiowej oraz długimi jasno-niebieskim włosami, opadającymi na oczy.
-Dobrze się spało? - zapytał, widząc jak jeniec otwiera oczy.

Obrazek pana spod ściany:
Powrót do góry Go down
Atomic Hufky


Atomic Hufky


Mistrz Gry : Owerłocz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Piwnica w Tokio Pbucket144/144Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (144/144)
Punkty Reiatsu:
Piwnica w Tokio Pbucket42/42Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (42/42)

Piwnica w Tokio Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica w Tokio   Piwnica w Tokio Empty2019-03-06, 19:01

Aaron przez całą drogę leżał jakby martwy. Aczkolwiek jego umysł funkcjonował i był żywszy niż zazwyczaj. Aaron śnił o ukochanym członku rodziny- Samuelu, śnił o każdej spędzonej z bratem chwili. Za nic w świecie nie chciał się obudzić w trakcie owego snu, wolał, aby jego ciało pozostawało sztywne i nieruchome, chciał zostać z młodszym bratem po wieki. Niestety raj Williamsa nie trwał długo, obudził się. Nic nie widział przez zamknięte oczy, a słyszał jedynie brzęczenie starej żarówki, wiedział jednak, że się obudził, gdyż zimna bryza dopadła jego skórę, niczym drapieżnik swoją ofiarę. Kanadyjczyk wiedział, że szarpanie się i próba ucieczki są niemożliwe, przynajmniej na razie. Siedział więc spokojnie, wyczekując ruchu porywaczy, oddychając powoli i spokojnie. Postanowił zmierzyć się z osobami, które go uprowadziły i otworzył oczy, zaciskając przy tym zęby.
Kanadyjczyk przemilczał jakże pieszczotliwe pytanie niebiesko-włosego mężczyzny, wbijał jedynie w niego swój przenikliwy, lodowaty wzrok, marszcząc brwi.


Piwnica w Tokio RepulsiveSomeDanishswedishfarmdog-size_restricted
Powrót do góry Go down
Ajax


Piwnica w Tokio Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Piwnica w Tokio Pbucket0/0Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Piwnica w Tokio Pbucket0/0Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (0/0)

Piwnica w Tokio Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica w Tokio   Piwnica w Tokio Empty2019-03-07, 14:22

Mężczyzna, stojący przed Aaronem odgarnął grzywkę na lewy bok i skonfrontował wzrok Kanadyjczyka. Stał tak kilka sekund, po czym wreszcie odezwał się:
-Ah, wybacz. Musiało zabrzmieć jak sarkazm. - rzucił, całkiem spokojnym głosem. -Mam taką przypadłość, że najpierw mówię, potem myślę. - dodał, uśmiechając się. -Pewnie masz mnóstwo pytań. Gdzie jesteś? Kim ja jestem? Co ci zrobiliśmy i co chcemy zrobić? Nie musisz się niczego obawiać, nie chcemy zrobić ci krzywdy. Jak to mawiali konkwistadorzy w piętnastym wieku: "Przybywamy w pokoju.". - powiedział, robiąc kilka kroków w stronę Aarona. Zbliżył się na tyle, że Kanadyjczyk mógłby wyprowadzić jakieś kopnięcie, lecz kajdanki na nogach raczej na to nie pozwalały.
-Zróbmy tak: ty zadasz pytanie, ja ci na nie szczerze odpowiem, a potem zamienimy się miejscami. - powiedział, nadal rozbawionym głosem. Sprawiał wrażenie bardzo towarzyskiej i empatycznej osoby. -Ty możesz zacząć. Ale po jednym pytaniu. - dodał.


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Atomic Hufky


Atomic Hufky


Mistrz Gry : Owerłocz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Piwnica w Tokio Pbucket144/144Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (144/144)
Punkty Reiatsu:
Piwnica w Tokio Pbucket42/42Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (42/42)

Piwnica w Tokio Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica w Tokio   Piwnica w Tokio Empty2019-03-07, 19:55

Aaron mimo swojej narastającej złości, próbował zrobić wszystko, aby na jego twarzy widać było wyraz spokoju i zimnego myślenia, nie miał jednak wątpliwości, iż rozszarpałby owego jegomościa własnymi rękami, gdyby tylko wyrwał się z okowów. Williams wpatrywał się nieprzerwanie na porywacza, kiedy ten starał się przetłumaczyć mężczyźnie, że jest bezpieczny i nic mu nie grozi, nietrudno było stwierdzić, iż Aaron nie obawia się śmierci i niespecjalnie da się go przestraszyć.
Kiedy oponent Aarona przybliżył się do niego i złożył swoją propozycję, mężczyzna również przybliżył swoją twarz do obcego.
-Posłuchaj, również mam swój warunek.-Zatrzymał się Aaron, obserwując reakcję tajemniczego mężczyzny.-Nic wam nie powiem, dopóki w moich ustach nie znajdzie się papieros, najlepiej długa setka.
Aaron nie ukrywał przed samym sobą jednego faktu- Chciał zapalić, żeby zdusić w sobie emocje i przynajmniej przez chwile się zrelaksować i myśleć trzeźwo odpowiadając na pytania oponenta.


Piwnica w Tokio RepulsiveSomeDanishswedishfarmdog-size_restricted
Powrót do góry Go down
Ajax


Piwnica w Tokio Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Piwnica w Tokio Pbucket0/0Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Piwnica w Tokio Pbucket0/0Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (0/0)

Piwnica w Tokio Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica w Tokio   Piwnica w Tokio Empty2019-03-08, 11:28

Słysząc warunek Kanadyjczyka, mężczyzna roześmiał się.
-Skąd pomysł, że możesz stawiać warunki? - spytał, sięgając do kieszeni, z której wyjął paczkę papierosów. -No, ale skoro tak twierdzisz, to pewnie wiesz lepiej, kiedy coś powiesz... - dodał, po czym przeszedł za Aarona. -I chyba potrzebujesz jednej ręki, żeby palić. - powiedział, po czym zwolnił mężczyźnie lewą rękę, a następnie podał do niej papierosa i zapalniczkę. Ku szczęśliwemu trafowi Aarona, była to długa setka. Niebieskowłosy stanął na powrót przed krzesłem i spojrzał na Kanadyjczyka.
-A zatem, skoro już spełniłem twój warunek, to zamieniam się w słuch. Bo pewnie masz jakieś pytania i już powiedziałem, że możesz zacząć pierwszy. - dodał. Wykazywał zaufanie wobec Aarona, na tyle wielkie, że nawet uwolnił jedną jego rękę, by ten mógł swobodnie zapalić. Jednakże bransoletka z kajdanek wciąż pozostała na nadgarstku, więc odpiął tylko łańcuch, który był zawinięty wokół krzesła.


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Atomic Hufky


Atomic Hufky


Mistrz Gry : Owerłocz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Piwnica w Tokio Pbucket144/144Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (144/144)
Punkty Reiatsu:
Piwnica w Tokio Pbucket42/42Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (42/42)

Piwnica w Tokio Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica w Tokio   Piwnica w Tokio Empty2019-03-08, 16:30

Aaron podejrzewał, że dostanie żądanego papierosa, aczkolwiek uwolnienie jego lewej ręki przez obcego było niemałym zaskoczeniem. Mężczyzna na szczęście ochłonął już trochę, spodziewając się już rakotwórczej przyjemności, która zagości w jego płucach. Aaron mimowolnie schylił się delikatnie, siedząc nadal na krześle. Nie zwlekając ani chwili Kanadyjczyk włożył sobie papierosa do ust i zapalił go, zaciągając się przy tym najmocniej, jak pozwoliły mu na to płuca. 
Wypuszczając powietrze z ust spojrzał w dół, pierwszy raz podczas konwersacji spuszczając wzrok ze swojego oponenta.
 -Dzięki za papierosa...- Powiedział Aaron, zaciągając się po raz drugi. -Widzisz, założę się, że masz ważniejsze rzeczy do roboty, jak siedzenie tutaj ze mną i rozmowa o byle pierdołach...
Po co tu jestem?-
To proste, żeby odpowiadać na pytania.
Z jakiego powodu tu jestem?- Nie wiem, ale najpewniej zaraz się dowiem.
Williams przerwał, tylko po to, aby spojrzeć obcemu w oczy. -Najpewniej masz rodzinę, przyjaciół, do których możesz wrócić. Może przestaniesz udawać, że dbasz o moje doinformowanie? Jestem zakładnikiem, Ty- Porywaczem. Po prostu mnie przepytaj i będzie po wszystkim. Z jakiego powodu mamy to ciągnąć, nie jestem nawet pewien że wyjdę stąd żywy.- Powiedział Kanadyjczyk, zaciągając się pewnie podarowanym papierosem, wiedział, że najprawdopodobniej może nie wyjść z tej sytuacji żywy, wiedział, że porywacz najpewniej kłamał, obiecując mu wcześniej bezpieczeństwo.
-Więc jak widzisz, nie mamy po co bawić się w te podchody. Pytaj o co chcesz.- Oznajmił Aaron, gestykulując ręką że porywacz ma prawo w końcu coś powiedzieć.


Piwnica w Tokio RepulsiveSomeDanishswedishfarmdog-size_restricted


Ostatnio zmieniony przez Atomic Hufky dnia 2019-03-13, 12:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ajax


Piwnica w Tokio Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Piwnica w Tokio Pbucket0/0Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Piwnica w Tokio Pbucket0/0Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (0/0)

Piwnica w Tokio Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica w Tokio   Piwnica w Tokio Empty2019-03-10, 15:00

-Tak się składa... - zaczął niebieskowłosy. -..., że siedzenie tutaj z tobą to moja robota. - powiedział, odchodząc kilka kroków do tyłu. -Może to faktycznie wyglądać na porwanie, ale wiedz że naprawdę nie mamy złych zamiarów. Nawiązując do twojego pytania: chcemy cię zapytać o człowieka, którego śledziłeś - Toshinoriego Eijiro. Dzisiaj jeden z jego podwładnych, którego notabene my obserwowaliśmy, dostarczył ci jakąś wiadomość. - powiedział, gdy nagle przyłożył palce do lewego ucha. Prawdopodobnie miał tam słuchawkę z mikrofonem.
-Uważam, że zasługuje na wyjaśnienia. - rzucił nie wiadomo do kogo, po czym odchrząknął.
-A zatem chcemy cię tylko przesłuchać i puścimy cię wolno. Będziesz jednak musiał wyjść przez szpital w Karakurze, bo oficjalna wersja jest taka, że zemdlałeś w toalecie, w sushi barze i teraz leżysz na Oddziale Intensywnej Terapii. - odparł. -Teraz kolej na moje pytanie: co wiesz o Toshinorim Ejiro? - spytał.


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Atomic Hufky


Atomic Hufky


Mistrz Gry : Owerłocz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Piwnica w Tokio Pbucket144/144Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (144/144)
Punkty Reiatsu:
Piwnica w Tokio Pbucket42/42Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (42/42)

Piwnica w Tokio Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica w Tokio   Piwnica w Tokio Empty2019-03-10, 17:17

Aaron podniósł swój wzrok, wyciągając papierosa z ust i postanowił odpowiedzieć na pytanie, najszczerzej jak potrafił. -Co wiem o tym Ejiro?- Williams podniósł rękę, przystawiając papierosa do ust, aby dokładnie się zaciągnąć, tworząc przy tym nieprzyjemną przerwę w rozmowie.
-Dokładnie nic. Jest dla mnie, zupełnie obcym człowiekiem. Nie znam go i nie miałem przyjemności z nim pogadać. Jednakże moim celem było się z nim skontaktować, aby mi pomógł z małym problemem.- Kanadyjczyk poprawił się na siedzeniu i wyprostował kręgosłup, wzdychając przy tym cicho. 
,,Ciekawe gdzie my w ogóle jesteśmy? Wspomniał, że muszę wyjść ze szpitala ''- Pomyślał niezwłocznie Aaron, kiedy porywacz wspomniał o szpitalu. -Co jeszcze chcesz wiedzieć? Jaką wiadomość otrzymałem w tym liście? Jedynie informację, że mam się z nim spotkać w pewnym miejscu. Nic więcej nie wiem.- Powiedział szybko Aaron, uderzając delikatnie palcami o papierosa, wyrzucając tym pozostałości po tytoniu. Aaron próbował dać dosadnie do zrozumienia swojemu rozmówcy, iż cały trud z porwaniem go poszedł na marne, gdyż Kanadyjczyk nie zna żadnych szczegółów na temat osoby Toshinoriego.


Piwnica w Tokio RepulsiveSomeDanishswedishfarmdog-size_restricted
Powrót do góry Go down
Ajax


Piwnica w Tokio Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Piwnica w Tokio Pbucket0/0Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Piwnica w Tokio Pbucket0/0Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (0/0)

Piwnica w Tokio Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica w Tokio   Piwnica w Tokio Empty2019-03-10, 22:07

-Hmmm... - mruknął pod nosem niebieskowłosy, najwyraźniej analizując każde słowo Aarona po kolei, chwytając się przy tym za brodę.
-Toshinori jest przestępcą, niemałego kalibru. - powiedział. -Jaki problem mógłby pomóc ci rozwiązać? - powiedział, rzucając czysto podejrzliwe spojrzenie. -Mógłby mi pan powiedzieć, jeśli to nie byłby problem? - spytał, przechodząc kilka kroków na bok. Pewnie był przekonany, że Aaron może być jakoś powiązany z przestępczym półświatkiem. -No i prosiłbym również o szczegóły spotkania... - dodał, gdy osoba siedząca po drugiej stronie słuchawki wyraźnie mu o tym przypomniała - znowu wykonał charakterystyczny gest w stronę ucha.


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Atomic Hufky


Atomic Hufky


Mistrz Gry : Owerłocz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Piwnica w Tokio Pbucket144/144Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (144/144)
Punkty Reiatsu:
Piwnica w Tokio Pbucket42/42Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (42/42)

Piwnica w Tokio Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica w Tokio   Piwnica w Tokio Empty2019-03-11, 09:09

-Wolałbym o tym nie wspominać, pomyślisz że zwariowałem- Williams po raz ostatni zaciągnął się papierosem, który najpewniej był prawie spalony aż do filtra, po czym wyrzucił go w róg piwnicy. - A poza tym, nawet gdybyś mi uwierzył w to, co się stało. I tak nie byłbyś w stanie nic z tym zrobić.
Kanadyjczyk spojrzał na niebieskowłosego mężczyzne spojrzeniem które wyrażało głównie ciekawość,
. Dlaczego tak się interesują tym Toshinorim? Jakie są ich intencje względem niego? Aaron zadawał sobie coraz więcej pytań.
-Jedyne co było napisane na kartce, to:,,Nie wiem dlaczego mnie śledzisz ale nie mam zamiaru bawić się w jakieś śledztwa. Spotkajmy się przy starym hangarze o 23."- Kanadyjczyk kończąc zdanie podrzucił zapalniczkę w stronę rozmówcy, a następnie ułożył lewą rękę za plecami. Tak, aby umożliwić oprawcy ponowne skrępowanie Kanadyjczyka.


Piwnica w Tokio RepulsiveSomeDanishswedishfarmdog-size_restricted


Ostatnio zmieniony przez Atomic Hufky dnia 2019-03-13, 12:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ajax


Piwnica w Tokio Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Piwnica w Tokio Pbucket0/0Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Piwnica w Tokio Pbucket0/0Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (0/0)

Piwnica w Tokio Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica w Tokio   Piwnica w Tokio Empty2019-03-11, 13:13

Mężczyzna złapał zapalniczkę w locie i zwinnym ruchem wsunął ją do kieszeni. Widząc ruch Aarona, machnął ręką, najprawdopodobniej dając mu znak, że nie ma potrzeby ponownie zakładać łańcuch.
-Jestem człowiekiem wielkiej wiary. - zaczął. -Widziałem rzeczy, niczym z jakiegoś koszmaru narkomana. Mam też mnóstwo znajomości i sam jestem umiejętny. - powiedział, przechadzając się kilka razy na boki. -Muszę się też upewnić, że nie jest pan wspólnikiem Toshinoriego. Paserem lub łącznikiem w jakimś miejscu. - dodał. -Byłoby zatem niezmiernie miło, gdyby powiedział mi pan o co chodzi. - to powiedziawszy, przyłożył palec do ucha, nasłuchując co ktoś po drugiej stronie ma do powiedzenia. -Ty w tym czasie zlokalizuj stare hangary w Karakurze. - rzucił, po czym ponownie zwrócił się w stronę Aarona.


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Atomic Hufky


Atomic Hufky


Mistrz Gry : Owerłocz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Piwnica w Tokio Pbucket144/144Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (144/144)
Punkty Reiatsu:
Piwnica w Tokio Pbucket42/42Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (42/42)

Piwnica w Tokio Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica w Tokio   Piwnica w Tokio Empty2019-03-11, 16:52

Kanadyjczyk rozluźnił wszystkie mięśnie, słysząc o tym, iż obcy mężczyzna nie ma nic przeciwko, aby Williams zachował wolność w ręce. -,,niczym ze snu narkomana? Coś mi to mówi, moje dotychczasowe zmagania również przypominały jakiś nieprzyjemny koszmar"- Pomyślał Aaron, drapiąc się po brodzie z jakiegoś, nieznanego mu powodu.
-Nie jestem nikim ważnym dla tej osoby.- Powiedział Kanadyjczyk, patrząc niebieskookiemu mężczyźnie prosto w ślepia- Jestem mu równie obcy, jak równie obcy jestem dla tego miłego pana, co tak radośnie gaworzy Ci do ucha. - kontynuował Aaron, niemożebnie sarkastycznie.
-Na temat tego "problemu"...- Williams przerwał na moment, zniżając pozycje swojej głowy, tak aby obcy nie mógłby ujrzeć jego twarzy. -Naprawdę wolałbym o tym nie mówić...ale skoro nalegasz, to cóż innego mogę zrobić?- Aaron siedział ciągle w tej samej pozycji i zaczął opowiadać.
-Chodzi o to, że byłem kiedyś żołnierzem. Walczyłem dla mojego kraju przez prawie całe 5 lat. Razem z moim, młodszym o pół godziny bratem.
Pewnego razu wyruszyliśmy z całym oddziałem do Iraku, na misje typowo pokojową...skończyło się to jednak tym, że ja, razem z moim bratem i całą drużyną zostaliśmy porwani i wpakowani do piwnicy. Dowódcę i najmłodszego członka brygady zabito od razu, kierowcę i...-
Aaron zamilkł na moment, zbierając swoje myśli do kupy, nie chciał wybuchnąć złością w połowie historii.- Mojego najdroższego brata zabito w miejscu gdzie byliśmy przetrzymywani. To wszystko działo się na moich oczach, a najgorsze jest to...że nie mogłem nic zrobić, byłem skrępowany i bezsilny. Kiedy truchło mojego najdroższego brata padło sztywne na ziemię, coś we mnie pękło. Na moich rękach pojawił się dziwaczny pancerz, który po chwili zaczął emanować szkarłatnym światłem, a ja czułem się niczym opanowana rządzą zemsty bestia...zarzynałem jednego, po drugim.
Po wydostaniu się na powierzchnie, kontynuowałem swoje dzieło...zaczęli przede mną uciekać, goniłem ich niczym dziki zwierz. Nie panowałem nad sobą, ale...-
Aaron zamilkł i spojrzał w stronę porywacza, przez moment można było zobaczyć lekki uśmiech na twarzy Kanadyjczyka, znikł on jednak równie szybko, jak się pojawił.


Piwnica w Tokio RepulsiveSomeDanishswedishfarmdog-size_restricted
Powrót do góry Go down
Ajax


Piwnica w Tokio Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Piwnica w Tokio Pbucket0/0Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Piwnica w Tokio Pbucket0/0Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (0/0)

Piwnica w Tokio Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica w Tokio   Piwnica w Tokio Empty2019-03-14, 13:22

Mężczyzna słysząc historię Kanadyjczyka lekko uśmiechnął się pod nosem.
-A niech mnie... - mruknął, całkiem słyszalnie. -Zwracam honor. Kajdanki jednak mogą się przydać. - powiedział do słuchawki w uchu, po czym zwrócił się do Aarona. -Więc pewnego dnia zyskałeś jakieś nadludzkie zdolności, nad którymi nie panujesz. Wbrew temu co myślałeś wierzę ci. Powiem więcej: jestem w stanie coś zrobić. - powiedział, przechadzając się po piwnicy. -Mogę ci pomóc, pod warunkiem, że ty pomożesz mnie. To chyba uczciwy układ. - dodał, po czym stanął naprzeciw Aarona i ułożył dłonie, jakby trzymał rękojeść jakiejś broni. Po chwili ich okolice rozbłysnęły jasno-fioletowym światłem, a pustka została wypełniona jakąś bronią. Były to czarno-czerwone kukri, połączone ze sobą czymś co wyglądało jak jakaś stalowa linka. Pojawiły się dosłownie znikąd.
-To na dowód, że naprawdę wiem o czym mówisz. - powiedział, wskazując wzrokiem swój przyzwany oręż.


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Atomic Hufky


Atomic Hufky


Mistrz Gry : Owerłocz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Piwnica w Tokio Pbucket144/144Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (144/144)
Punkty Reiatsu:
Piwnica w Tokio Pbucket42/42Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (42/42)

Piwnica w Tokio Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica w Tokio   Piwnica w Tokio Empty2019-03-14, 16:23

Kanadyjczyk tym razem nie wtrącał się w żadną wypowiedź obcego mężczyzny. Słuchał jedynie, co ten ma do powiedzenia, patrząc mu głęboko w oczy bez wyrazu. W głowie Aarona widniała scena śmierci jego brata, która odgrywała się bez przerwy od nowa. Aaron czuł, że z owej sytuacji nie może wyniknąć nic dobrego...tylko czy może być jeszcze gorzej?
-,,Mogę na tym zyskać, a poza tym...wcale nie muszę im pomagać."-Pomyślał Aaron, słysząc jak niebieskowłosy proponuje mu układ. Williams nie zareagował w żaden widoczny sposób na pojawiające się ostrza, w jego głowie jednak dział się istny bój, kim ten człowiek jest? Czym są te bronie? Jakim cudem to opanował.
Kanadyjczyk postanowił pobawić się przez chwilę w swoją grę, spojrzał na ziemię udając, że nad czymś myśli, po czym podniósł głowę i spojrzał na obcego.
-Powiedz tylko co mam zrobić.-Powiedział pewnie, prostując plecy.


Piwnica w Tokio RepulsiveSomeDanishswedishfarmdog-size_restricted
Powrót do góry Go down
Ajax


Piwnica w Tokio Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Piwnica w Tokio Pbucket0/0Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Piwnica w Tokio Pbucket0/0Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (0/0)

Piwnica w Tokio Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica w Tokio   Piwnica w Tokio Empty2019-03-17, 14:22

Mężczyzna słysząc słowa Aarona uśmiechnął się pod nosem. Potem przeszedł za Kanadyjczyka, a ten po chwili mógł wreszcie na spokojnie wstać z krzesła, bo kajdanki właśnie zostały odczepione od krzesła. Bransoletki jednak wciąż pozostały na przegubach i kostkach.
-Właśnie się dowiedziałem, że tyle mogę już dla ciebie zrobić. - powiedział, wskazując na słuchawkę w uchu. -Chcemy żebyś zrobił dla nas tyle - poszedł na spotkanie z Toshinorim uzbrojony w nasz nadajnik i podsłuch. - powiedział, sięgając do kieszeni, z której wyjął małe urządzenie, wyglądające jak guzik. -Schowasz to do kurtki, a my będziemy słyszeć waszą rozmowę. Udawałbyś, że chcesz z nim współpracować i byłbyś tam naszą wtyką. - dodał, po czym przyłożył palec do słuchawki. -Wygląda na to, że więcej nie mogę ci na razie powiedzieć. - powiedział po chwili. -Wciąż się zgadzasz? - spytał, starając się najpewniej upewnić, że Kanadyjczyk nie zmienił zdania po usłyszeniu co ma robić.


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Atomic Hufky


Atomic Hufky


Mistrz Gry : Owerłocz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Piwnica w Tokio Pbucket144/144Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (144/144)
Punkty Reiatsu:
Piwnica w Tokio Pbucket42/42Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (42/42)

Piwnica w Tokio Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica w Tokio   Piwnica w Tokio Empty2019-03-17, 16:55

Kanadyjczyk przez cały czas czuł jak złość w nim rośnie, ta cała sytuacja z porawniem przypomniała mu o tym, jak zginął jego brat. Williams coraz bardziej żądał, aby niebiesko-włosy mężczyzna leżał pod jego stopami cały we krwi. Wiedział, jednak że to nie jest czas i miejsce, wystartowanie teraz byłoby niczym samobójstwo.
Aaron wstał z krzesła i rozprostował wszystkie mięśnie, rozciągając się na stojąco.
-Dzięki- Powiedział, spotykając wzrok obcego, kiedy ten odsunął się od Kanadyjczyka.
Po wysłuchaniu propozycji niebiesko-włosego, Aaron zamarł na moment, spuszczając z niego swój wzrok.
-,,Będę miał szansę go ostrzec...zobaczysz jaką niemiłą niespodziankę Ci zgotuję."- Pomyślał Williams, patrząc się nadal beznamiętnie w podłogę.
Ostatecznie wzrok mężczyzny znowu spoczął na twarzy oponenta, z naturalnym dla Aarona spokojem.
-Łatwizna.- Rzekł Williams, po czym dodał szybko.-Oddajcie mi tylko moje dokumenty, broń oraz telefon. Oraz jeżeli to możliwe, prosiłbym o transport do szpitala, wolę tam być najszybciej jak mogę.
Kanadyjczyk aktualnie nie pragnął niczego bardziej, od patrzenia jak niebiesko włosy dławi się własną juchą...Aaron miał nadzieję, że ten czas nadejdzie.


Piwnica w Tokio RepulsiveSomeDanishswedishfarmdog-size_restricted
Powrót do góry Go down
Ajax


Piwnica w Tokio Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Piwnica w Tokio Pbucket0/0Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Piwnica w Tokio Pbucket0/0Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (0/0)

Piwnica w Tokio Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica w Tokio   Piwnica w Tokio Empty2019-03-19, 22:07

Niebiesko-włosy słysząc odpowiedź Aarona ponownie się uśmiechnął. Albo wiedział coś, o czym nie wiedział Kanadyjczyk, albo po prostu miał taki nawyk, żeby bardzo często robić z ust podkówkę podczas rozmowy. Tak czy siak najwyraźniej miał dobry humor.
-Bransoletki muszę ci niestety zostawić do momentu w którym dojedziemy do szpitala. - powiedział. -Blokują możliwość używania mocy. Wiesz, kwestia bezpieczeństwa i inne bzdury. Nic osobistego. - dodał. -Broń i resztę damy ci w samochodzie, bo tam je w sumie trzymamy. - powiedział, po czym skierował kroki w stronę drzwi i otworzył je. -Zapraszam. - powiedział, wskazując Aaronowi wyjście.


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Atomic Hufky


Atomic Hufky


Mistrz Gry : Owerłocz

Karta Postaci
Punkty Życia:
Piwnica w Tokio Pbucket144/144Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (144/144)
Punkty Reiatsu:
Piwnica w Tokio Pbucket42/42Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (42/42)

Piwnica w Tokio Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica w Tokio   Piwnica w Tokio Empty2019-03-19, 23:23

-Interesujące...-Rzucił Aaron, kiedy niebiesko-włosy wspomniał o niewidocznej gołym okiem możliwości okowów. Najpewniej brak pojawienia się ,,ukrytych mocy'' po raz kolejny, zawdzięcza owym bransoletą. Williams zaczął rozmyślać nad myślał materiałem z którego musiały zostać stworzone. Co byłoby w stanie blokować moc? Wpierw przydałoby się dowiedzieć co to za rodzaj magii...czy to w ogóle jest magia? Kanadyjczyk nienawidził tego, jak nieznośnie bezsilny jest względem tego wszystkiego, co się dookoła niego dzieje.

Williams podszedł do drzwi i zatrzymał się w miejscu, jakby na jego drodze stała ceglana ściana.
-Mam tylko jedno pytanie- Aaron obdarzył wtedy mężczyznę wzrokiem, który oznaczał tylko jedno: Daj mi odpowiedź.-Masz jakieś imię? Pseudonim? Trudno będzie z tobą współpracować, zwracając się wyłącznie na ,,Ty''.- Aaron, kończąc zdanie, ruszył bez zwłoki w stronę wyjścia. Jednocześnie Kanadyjczyk spróbował przygotować się na nagły atak zza pleców, w celu nałożenia jakiejś torby na głowę, albo nagłego ukłucia w szyję. Średnio by się to skończyło dla porywaczy, gdyby ktokolwiek dowiedział się, gdzie mają siedzibę, o ile to była ich siedziba...
-,,Właśnie, gdzie my w ogóle jesteśmy? Mam dojechać do szpitala...czyli musimy być gdzie indziej."-Pomyślał mężczyzna, idąc przed siebie niczym pusta powłoka.
-Gdzie my w ogóle jesteśmy?-Spytał, nie odwracając nawet głowy w stronę porywacza.


Piwnica w Tokio RepulsiveSomeDanishswedishfarmdog-size_restricted
Powrót do góry Go down
Ajax


Piwnica w Tokio Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Piwnica w Tokio Pbucket0/0Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Piwnica w Tokio Pbucket0/0Piwnica w Tokio Empty_bar_bleue  (0/0)

Piwnica w Tokio Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica w Tokio   Piwnica w Tokio Empty2019-03-21, 15:51

Mężczyzna skonfrontował wzrok Aarona, po czym krótko powiedział:
-Vi. - co nie do końca można było uznać za imię. -Nie mamy imion, używamy pseudonimów. Ja nazywam się Vi. - powiedział, wskazując drzwi pewnie chcąc powiedzieć coś w stylu "No ale chodźmy już do samochodu." Z odpowiedzią na ostatnie pytanie musiał czekać, aż dotrą po schodach na samą górę i otworzą drzwi na powierzchnię. Stał tam jednak potężny czarny suw, który ograniczał podziwianie widoków dookoła do maksimum.
-Jesteśmy w Tokio. - powiedział, po czym zaprosił Aarona do samochodu.

[Akcję przenosimy tutaj:] https://bleach.forumpolish.com/t783p120-szpital-miejski
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Piwnica w Tokio Empty
PisanieTemat: Re: Piwnica w Tokio   Piwnica w Tokio Empty

Powrót do góry Go down
 
Piwnica w Tokio
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Pozostałe Tereny :: Tereny Zabudowane-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje