Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Stumilowe góry

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki


Stumilowe góry  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-04-23, 18:05

Od wschodu do zachodu, od północy do południa szczyty górskie ciągną się po horyzont. Niektóre niczym groty włóczni przebijają chmury, inne w gromadach przycupnięte porośnięte są lasami. W dolinach szemrają potoki i lśnią jeziora - w dzień blaskiem słońca, w nocy księżyca.
Powietrze jest rześkie i dodaje energii. O ile nie brakuje kondycji by pokonywać trudny teren, to owe góry są dobrym miejscem nawet dla przybyszy z zewnątrz. Tutejsza aura jest lekka i nie mąci umysłów w żaden konkretny sposób. Nie brakuje bóstewek, które uczyniły te góry swym domem, lecz pomimo takiego zagęszczenia boskich bytów do poważniejszych sporów dochodzi niezmiernie rzadko i większość mieszkańców gór żyje ze sobą w harmonii.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stumilowe góry  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-04-23, 21:27

Yuzuru Tanaka

W Rukongai dzień dopiero się rodził, ale tutaj słońce stało na niebie wysoko. Wąż przeniósł ich na porośnięte zielenią zbocze niewysokiej góry. Było ciepło, a powietrze czyste i przejrzyste.
- Och, możecie mi być wdzięczni. Całkiem dobrze was przeprowadziłem... A teraz bywajcie.
Wąż nie czekał i zniknął pozostawiając za sobą rozedrgane powietrze. Kougyoku spojrzała w dal na ścianę ciemnoniebieskich grani gór dalece wyższych od tej, na której się znajdowali.
- Tak, jest tu całkiem przyjemnie. Czyż nie? - zapytała Tanakę. - Dasz radę sam iść czy mam wziąć cię na plecy?
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stumilowe góry  Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket0/500Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket0/3906Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-04-25, 09:55

1487

Oho, niespodzianka? Było to trochę niepokojące już na starcie, no ale cóż mogli zrobić? Ruszyli do Takamagahary...

Trafili do całkiem przyjemnego miejsca, chociaż te góry... Pożegnał skinieniem węża, który i tak nie miał zamiaru czekać i szybko wrócił do Soul Society... Ale wracając do obecnej lokalizacji to w jego obecnym stanie przemieszczanie się po takim terenie będzie stanowić nie lada wyzwanie... Przynajmniej klimat wydawał się ciepły i raczej nie musieli przywiązywać tak dużej wagi do zapewnienia sobie schronienia czy ciepła. Ekwipunek Tanaki był aż nadto na takie warunki.
- Zgadza się. Lubię góry i kawałek życia w nich spędziłem. Wiem dlatego, że czeka mnie nie lada wyzwanie w tym stanie... - Cicho westchnął, perspektywa bycia "mięczakiem" przy takich podstawowych czynnościach nie poprawiała mu humoru. - Na razie spróbuje iść o własnych siłach. Nie chce nadużywać Twojej pomocy - powiedział ze zmęczonym uśmiechem na twarzy. Poza tym czułby się nieswój, gdyby na swoich plecach niosła go kobieta. Pewnie i tak będzie musiała to robić gdy poczuje się gorzej, bądź gdy za bardzo będzie ich spowalniać ale może da radę trochę przejść.
- Należą Ci się wyjaśnienia odnośnie mojej sytuacji - zagaił gdy ruszyli prowadzeni przez Kougyoku. - Posiadam w swojej duszy niechcianego lokatora - hollowa, którego mam nadzieję jad Yaburetayume szybko załatwi. Nie mniej istnieje ryzyko, że wcześniej będzie chciał mi jeszcze napsuć krwi i przejąć kontrolę nad moim ciałem. Szczególnie wtedy gdy zdecydowanie gorzej się będę czuł.- Zatrzymał się na chwilę i położył dłoń na swojej klatce piersiowej. - Ten pasożyt lubi wykorzystywać takie momenty. Jest podstępny, ale i silny... Gdyby do tego doszło uciekaj, a jak zwiąże Cię walką to nie wahaj się i mnie zabij... Szczególnie gdy w mojej piersi będzie już dziura. O ile przed jej pojawieniem mogę jeszcze walczyć by odzyskać kontrolę nad ciałem, to gdy się pojawi to przemienię się całkowicie w pustego i nie będzie dla mnie ratunku. - Powiedział poważnym tonem, licząc że smoczyca weźmie sobie te słowa do serca. - No ale pozostaje mieć nadzieję, że ten jad również go osłabi i nie będzie w stanie walczyć o dominację. - Dodał już nieco lżejszym tonem i kontynuował wędrówkę. - Masz jakieś pytanie odnośnie tego co powiedziałem?


221/270 PZ
2271/2484 PR
Kryształ 6/10
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stumilowe góry  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-04-29, 19:27

- Też lubię góry - oznajmiła Kougyoku. Nie spoglądała na Tanakę, lecz na niebo i słońce, gdzie nawet nie zmrużyła oczu. - Pójdziemy w stronę słońca - zadecydowała i ruszyła. - Mów jeśli będę iść za szybko.
Słowa smoczycy pozwalały sądzić, że troszczy się o Tanakę, ale wypowiadała je tak neutralnym i pozbawionym emocji głosem, iż mogły pojawić się co to tego pewne wątpliwości.
Początkowo wędrówka była łatwa, gdyż posuwali się w dół łagodnym spadkiem. Wokół rosły wysokie drzewa iglaste z konarów których wyrastało mało gałęzi, lecz były one długie i pachniały żywica. Runo i podszycie leśne tworzyły zaś mchy, niskie krzewy porośnięte różnobarwnymi jagodami oraz olbrzymie grzyby o grubych trzonkach i nakrapianych zielonych kapeluszach. Wiele z nich dorastało Tanace do kolan. Mimo tego ta część świata bogów jawiła się względnie normalnie.
- Dziwne. - Kougyoku krótko skomentowała historie Tanaki. Nie przestając iść odwróciła do niego głowę. - Gdybym była tobą to o pomoc w takich sprawach zwróciłabym się do innego boga, a nie do tego węża z wieloma głowami. - Wróciła spojrzeniem do drogi przed sobą. - Byłoby szkoda cię zabijać, ale jak nie będzie innego wyjścia to zrobię to - przyrzekła beznamiętnie.
Zeszli na dno kotliny otoczonej niewysokimi zielonymi górami. Znajdowało się tu urokliwe jeziorko zasilane przez kilka strumieni spływających z góry. To był dobry moment by zrobić przerwę w ocienionym przez drzewa miejscu, gdyż Yuzuru zaczynało się kręcić głowie. Bolały go mięśnie w całym ciele i czuł gorąco także lśniąca w słońcu tafla jeziora kusiła by się w niej zanurzyć. Przede wszystkim był jednak głodny. Rozpakował prowiant i zaczęli się posilać. Coś było jednak nie tak. Yuzuru jadł z apetytem, wręcz się obżerał, ale w żaden sposób nie mógł zapełnić żołądka. Kougyoku skończyła posiłek i teraz obserwowała Tanakę chciwie pożerającego kolejny kawałek suszonego mięsa. Nie ważne jednak ile w siebie władował, głód tylko narastał jakby w żołądku rosła mu czarna dziura.
- Masz zdrowy apetyt - stwierdziła Kougyoku.
Tanaka pochłonął już trzykrotność tego co zjadał zazwyczaj i trudno było mu się zatrzymać. Było mu coraz goręcej i frustracja z niemożności nasycenia się narastała.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stumilowe góry  Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket0/500Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket0/3906Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-04-30, 21:30

1488

Kougyoku wydawała się istotnie martwić o Tanakę, nawet jeśli ton jej słów mówił co innego. Zapewne było to spowodowane tym, że nie miała zbyt wielkiego doświadczenia z innymi ludźmi i po prostu nie nauczyła się jak wyrażać swoje emocje. Prawdopodobnie z tego wynikał jej chłodny ton, ale z czasem na pewno nabrałaby obycia.
Póki co trudy wędrówki nie dawały mu się tak mocno we znaki. Na pewno pomagało w tym sielskie otoczenie, które podnosiło na duchu swoim pięknem.
- Wiesz, nie miałem zbyt wielkiego wyboru. W naszym świecie nie jest tak łatwo spotkać kami, tym bardziej gdy ma się w sobie hollowa. Z tego co mi wiadomo bogowie za nimi nie przepadają. - Nie żeby się tłumaczył ze swojej decyzji, ale stwierdził fakt, z którego smoczyca mogła nie zdawać sobie sprawy. Cieszyło go za to, że bez zająknięcia przyjęła jego prośbę. W tym przypadku brak emocji, które mogły przeszkadzać w podjęciu działań było plusem dzięki czemu miała pragmatyczne podejście.
Wędrówka przebiegała bez przeszkód, aczkolwiek szybko zaczął odczuwać zmęczenie, a także dojmujący głód. Gdy znaleźli dobre miejsce na odpoczynek zatrzymali się by coś zjeść. Yuzu z jakiegoś powodu nie mógł zaspokoić swojego głodu.
- Nie, to nie jest zdrowy apetyt - rzekł sfrustrowany niemożnością zaspokojenia głodu. Tak zapewne musiały się czuć hollowy, które czuły nieustający apetyt...- Coś jest nie tak, normalnie nasyciłbym się znacznie mniejszą porcją. Yaburetayume nie wspominał o takim efekcie działania jego jadu... - Raczej o czymś takim by go uprzedzili, skoro poinformowali o osłabieniu. - Także albo jest to klątwa, którą rzucił na mnie yokai, w czasie zadania które wykonywałem, albo jest to wina mojego innera.- Innych możliwości nie było. Cholera, jakby to osłabienie było zbyt małym problemem... Starał się przestać tak łapczywie opychać, w końcu ich zapasy również były ograniczone... Bez ceregieli zdjął z siebie ubranie i udał się do jeziora aby ostudzić swoje rozpalone ciało ale również żeby napić się wody. Może gdy wypełni żołądek wodą to w jakiś sposób uda mu się oszukać ten niezaspokojony głód.


221/270 PZ
2271/2484 PR
Kryształ 6/10
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stumilowe góry  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-05-02, 13:53

Kougyoku przekrzywiła głowę spoglądając na Tanakę. Siedziała oparta o pień drzewa, a na kolanach trzymała swój miecz ukryty w zdobionej złotymi spiralami pochwie z lakierowanego, ciemnoczerwonego drewna.
- Brzmi jak bardzo nieprzyjemna klątwa - stwierdziła spokojnie.
Nie przejęła się gdy Tanaka zrzucił z siebie ubranie. Z cichym chrzęstem uwolniła klingę i zaczęła ją czyścić skrajem rękawa. Yuzuru tymczasem zanurzył się w jeziorze, gdzie woda była przyjemnie chłodna. Uśmierzyło to gorączkę trawiącą jego ciało, ale nie ważne ile łyków by nie wziął głód wciąż go gnębił. Zanurzając się tylko na moment stracił obozowisko z oczu, ale wystarczył to sprawy przybrały nieciekawy obrót.
Trzy brodate, mocno owłosione humanoidy harcowały w najlepsze. Miały brązowe włosy z tonsurą na środku głowy. Jednookie, wzrostu dziesięcioletniego dziecka, okryte jedynie przepaskami z trawy. Dwójka z nich śmiejąc się i gwiżdżąc zaczepiało Kougyoku. Jeden stroił miny i uskakiwał, gdy dziewczyna odganiała go mieczem, co zaraz wykorzystał drugi by od drugiej strony pociągnąć długie wiśniowe włosy.
Ostatni z nieproszonych gości myszkował po pakunkach Tanaki i właśnie brał w łapska Kamagami. Jakby tego było mało Yuzuru poczuł, że coś chwyta go za nogę i zaczyna ciągnąć w dół przemocą ściągając po wodę.
W czystej głębi Tanaka ujrzał wyszczerzonego do niego brązowego małpoluda. Był niewielki, niecały metr wysokości, ale w nieproporcjonalnie długich ramionach nie brakło siły. To musiał być inny gatunek yokai od tych na powierzchni, bo posiadał dwójkę oczu.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stumilowe góry  Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket0/500Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket0/3906Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-05-03, 18:48

1489

- Jeśli w ciągu najbliższych dni nie minie to znaczy, że to coś innego... - Był zirytowany zaistniałą sytuacją, ale nie pozostało mu nic innego jak zagryź zęby i wytrzymać te kilka dnia. Nic innego nie mógł teraz zrobić.
Woda była przyjemnie chłodna, niestety jednak nie była w stanie zagłuszyć tego głodu. Gdyby nie to, to naprawdę nie mógłby narzekać bo i rozpalenie ciała odpuściło. Nie zostało mu jednak dane dłużej nacieszyć się tym stanem, gdyż przez tę beztroskość w chwilę wydarzyło się kilka "kłopotliwych" rzeczy. Kougyoku została zaczepiona przez dwie małpo-podobne istoty, w czasie gdy trzecia zaczęła dobierać się do Kamagami. Kiedy chciał wyleźć z wody aby zainterweniować sam został wciągnięty w głąb jeziora. Pod wodą dojrzał kolejnego obcego, który się do niego szczerzył - to go tylko rozsierdziło. Mu nie było do śmiechu i jeśli faktycznie płatali im figle dla zabawy to robili to w najgorszym możliwym momencie. Wzmocnił swoje ciało (+25 siła, +7 szybkość) i piętą wolnej nogi starał się łupnąć w twarz tej irytującej małpy. Próbował trafić w nos, gdyż to powinno zaboleć najbardziej. Jeśli ten go puści to będzie chciał jak najszybciej wypłynąć na powierzchnię i wyjść z jeziora by dać popalić pozostałym małpiszonom. W przeciwnym wypadku będzie tłukł do skutku, aż się wyswobodzi.


221/270 PZ
2271/2484 PR
Kryształ 6/10
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stumilowe góry  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-05-05, 14:28

Tanaka wykrzesał tyle siły ile mógł ze osłabionego klątwą ciała i ukarał małpiszona piętą w nos za przeszkadzanie ludziom w kąpieli. Ku powierzchni niczym stróżka dymu zaczęła płynąć krew z rozbitego nosa. Złośliwy uśmiech na paszczy yokai zamienił się w grymas bólu, ale nadal nie chciał puścić kostki Yuzuru.
Wystarczyło jednak wierzgnąć dwa razy by uwolnić się i Tanace udało się przebić głową na powierzchnię. Czym prędzej dopłynął do brzegu i nagi wyszedł na ląd, gdzie jednooki dzikus trzymający w dłoni rękojeść Kamagami spojrzał na niego znacząco i wystawił ku niemu otwartą dłoń.
- Stop! - krzyknął piskliwie. Pozostałe dwa yokai przestały dokuczać Kougyoku i wycofały się poza zasięg miecza smoczycy. - Intruzi! Nie możecie deptać naszej świętej ziemi bez pozwolenia. - Jedno oko spojrzało krytycznie na ociekającego wodą Tanakę.
- Musicie coś ofiarować, barbarzyńcy! - krzyknął jeden z pozostałych yokai.
- Właśnie do tego zmierzałem! Nie przerywaj mi! - odkrzyknął, po czym zwrócił wzrokiem na Tanakę. - Hmm. Znalazłem tu coś interesującego. - Odrzucił Kamagami i sięgnął po boskie jabłko. - Tak, to będzie wystarczające. Za ofiarę, za nasze wielkoduszne pozwolenie byście mogli przejść przez nasze terytorium.


[ - 32 PR ]
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stumilowe góry  Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket0/500Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket0/3906Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-05-07, 13:16

1490

Yokai w końcu go puścił, a zaraz potem udało mu się wydostać na powierzchnię. Na górze okazało się, że te małe cyklopy na szczęście straciły zainteresowanie Kamagami. To i tak nie zmieniało faktu, że był w dalszym ciągu rozsierdzony. Tym bardziej, że chciały jakiś haracz po takim "powitaniu". Nie miał zamiaru czegokolwiek dawać tym zasrańcom. Wyciągnął dłoń w stronę cyklopa. - Geki - Użył szybkiego bakudo [+32 PR] by zaraz potem przy pomocy shunpo przemieścić się do niego i odebrać swoją własność. - Niczego wam nie dam i lepiej zostawcie nas w spokoju jeśli nie chcecie doświadczyć prawdziwego barbarzyństwa - powiedział to z autentyczną groźbą w głosie. Mając wciąż ich na oku podszedł do Kamagami i podniósł ją druga ręką.


221/270 PZ
2271/2484 PR
Kryształ 6/10
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stumilowe góry  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-05-07, 19:47

Yokai zamarł w pozycji z wyciągniętym ramieniem, gdy na życzenie Tanaki został otoczony paraliżującą poświatą reiatsu. Yuzuru wyrwał boskie jabłko z nieruchomej dłoni i krzyknął na zszokowanych dzikusów.
Pozostała dwójka stała jak wryta co wykorzystała Kougyoku. Podskoczyła i pochwyciła jednego za nadgarstki, po czym cisnęła nim w drugiego i tak oba yokai upadły na ziemię z krzykiem. Zaraz jednak porwały się na równe nogi dając pełen zwrot w tył.
- Popamiętacie nas jeszcze! - odgroził się na odchodne jeden z nich, ale nie brzmiało to przekonująco patrząc na to z jakim zapałem uciekał.
Pozostał tylko trzeci, unieruchomiony przez geki, którego twarz zrobiła się równie czerwona co krępująca go poświata. Przez kilkadziesiąt sekund walczył z bakudo, aż w końcu udało mu się wyzwolić. Ciężko dysząc wybałuszył oczy na Tanakę, po czym zakrył głowę i podobnież dał dyla.
- HIIIEEEE! - krzyczał umykając prędko owłosionymi nogami.
- Mogliśmy jednego złapać i upiec na ruszcie. - Kougyoku podeszła otrzepując dłonie. - Może nimi byś się najadł. - Spojrzała na Tanakę, po czym z pełną powagą dodała: - Tylko żartowałam. - Powiodła wzrokiem wzdłuż brzegu jeziora, gdzie to uciekły yokai. Ostatni z nich był teraz tylko niewyraźną plamką, która zaraz zresztą znikła, gdy zasłoniły go drzewa porastające łagodne zbocze górskie. - Powinnam cię ostrzec, bo takich sytuacji może być więcej. W Takamagaharze pełno jest takich dzikusów, ale jak dojdziemy do mojego domu to powinno być lepiej. Trochę... lepiej - dodała z wahaniem.
Pęd powietrza przy wykonywaniu shunpo całkiem nieźle wysuszył Tanakę, co jednak nie zmieniało faktu, że nadal był wściekle głodny.

[ - 37 PR ]
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stumilowe góry  Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket0/500Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket0/3906Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-05-10, 01:09

1491

Na szczęście te dzikusy nie były zbyt silne i nie musiał się przemęczać aby skutecznie je przepędzić. Już pierwsza groźba odniosła aż nadto satysfakcjonujący efekt. Także wydawało się, że jeden problem z głowy. Aczkolwiek wyglądało na to, że jeszcze nie raz może spotkać ich taka niespodzianka - Yuzu teraz będzie znacznie ostrożniejszy.
Kougyku z kolei nie opuszczało słabe poczucie humoru. Chociaż może nie było takie tragiczne, ale w obecnej sytuacji zdecydowanie nie miał nastroju do żartów... Także jedyną reakcją na żart było ciężkie westchnięcie.
- Mam nadzieję, że do tego czasu minie ten głód... - Starał się jakoś uspokoić i mentalnie przejąć kontrolę nad tym nieznośnym uczuciem, zamiast mu się poddać i pałaszować kolejne porcje ich zapasów. Domyślał się, że ich zjedzenie nic nie zmieni, także najlogiczniej było to po prostu przeczekać. Tylko czy Tanaka będzie w stanie to zrobić?
W miedzy czasie zaczął się ubierać i zbierać klamoty, w których grzebał ten dzikus by zaraz być gotowym do kontynuowania podróży. Ewentualnie, jeśli chwilę będą jeszcze odpoczywać to spróbuje znaleźć ukojenie w krótkiej medytacji.


221/270 PZ
2271/2484 PR
Kryształ 6/10
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stumilowe góry  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-05-14, 20:19

Kougyoku zaczęła zbierać porozrzucane przez yokai rzeczy podczas gdy Tanaka się odziewał. Bez dalszej zwłoki ruszyli dalej i tak Yuzuru musiał zmierzyć się z kolejnymi godzinami głodu, zmęczenia, a także bólu, który dołączył po pewnym czasie.
Opuszczając dolinę z jeziorkiem musieli zacząć się wspinać, co jeszcze na ten moment tak bardzo go nie zmęczyło, ale później szybko zaczął opadać z sił. W brzuchu burczało mu okrutnie, nogi ciążyły, a głowę nadal miał rozpaloną. Sytuacji nie poprawiało to, że właściwie ledwo co stoczył walkę z Ogrodnikiem, gdzie nie odniósł może obrażeń, ale za to poświęcił sporo reiatsu, którego ubytek dodatkowo go osłabiał.
Życie zaprawiło go w trudach, lecz droga przez malownicze góry w takim stanie była wymagającym wyzwaniem. Po pewnym czasie musiał się motywować by uczynić każdy następny krok.

***

Kougyoku oparła ostrożnie Tanakę o poskręcany pień drzewa. Zmierzchało i przez ostatnie kilka godzin podróżował na plecach smoczycy. Gdy zobaczyła, jak coraz bardziej zostaje w tyle wzięła sprawy we własne ręce i nie przyjmując sprzeciwu zapewniła Yuzuru oparcie. Otaczały ich rzucające coraz dłuższe cienie drzewa, było lekko pochyło, ale w pobliżu szemrał strumyk. Kougyoku przeszukała dobytek Tanaki, wyciągnęła bandaż i ucięła kawałek. Oddaliła się na na chwilę by zamoczyć tkaninę w strumieniu i przy okazji napełnić bukłak.
Tanaka był obolały, rozpalony, zmęczony i oczywiście potwornie głodny.
- Zjesz coś? - Smoczyca ukucnęła obok i obwiązała mu głowę mokrym bandażem. Był cudownie chłodny.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stumilowe góry  Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket0/500Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket0/3906Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-05-22, 00:46

1492

Kolejne godziny podróży coraz bardziej dawały mu się we znaki. Był głodny, zmęczony ale i rozpalony, trawiło go wszystko co tylko mogło, jedynie chyba tylko brakowało jakiejś krwawej rany... W każdym razie starał się dzielnie znosić te wszystkie trudy, z których chyba najgorszy był głód... Miał nadzieję, że w po tych kilku godzinach do niego przywyknie, zamiast tego z każdą minutą był coraz bardziej rozdrażniony. Nie napawało go to optymizmem na dalszą wędrówkę i morale zaczynało mu kolokwialnie mówiąc siadać.

Nawet nie przyszło mu do głowy aby w jakikolwiek sposób protestować, gdy Kougyoku zapewniła mu oparcie. W takich przypadkach należało dumę schować do kieszeni i posłuchać zdrowego rozsądku przyjmując zaoferowaną pomoc. Chociaż mówienie o dumie czy rozsądku w jego obecnym stanie było nadużyciem. Po prostu jego ciało domagało się wytchnienia i ani myślało, żeby zrezygnować z takiej sposobności aby chociaż trochę sobie ulżyć.
- Tak... - Chwilę wahał się z odpowiedzią. Starał się zachować resztki trzeźwego myślenia. Tak naprawdę nie minęło dużo czasu od poprzedniego posiłku i normalnie nie musiałby jeść... Jednak ten głód był tak silny, tak nieznośny... Grrrrr... Obawiał się, czy jak teraz zje to będzie jeszcze gorzej. Nie łudził się, że uda mu się zaspokoić, zamiast tego istniało ryzyko, że pobudzi tylko żołądek, który będzie domagał się jeszcze więcej. - Ale tylko dwie, góra trzy porcje...


221/270 PZ
2271/2484 PR
Kryształ 6/10
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stumilowe góry  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-05-22, 19:53

Kougyoku wypakowała płat zakonserwowanego mięsa, w który Tanaka zaraz chciwie wbił zęby. Trudno było mu zachować choćby namiastkę manier, gdy dręczył go tak przeraźliwy głód. Szybko uporał się z mięsem, ale w żaden sposób nie ukoiło to jego cierpienia.
- Może spróbuj się przespać? -zaproponowała smoczyca. Klęczała obok Tanaki przyglądając mu się uważnie.
Owszem, był zmęczony, ale głód tak nim szarpał, że nie miał pewności czy uda mu się choćby na moment zmrużyć oczy.
- Może to nie był to jednak dobry pomysł żeby tutaj przybyć. - Frasunek odbił się na twarzy smoczycy nadając jednak jakiegoś zabarwienia jej zazwyczaj neutralnej ekspresji. To był tylko początek, bowiem jeszcze więcej emocji pojawiło się chwilę później. - Och! Jaka jestem głupia. - Uderzyła pięścią w otwartą dłoń. - Możliwe, że uda mi się przywołać ojca w inny sposób. Hmm, tak to chyba działa. Wystarczy się mocno skupić.
Zmieniła pozycje i usiadła ze skrzyżowanymi nogami. Zamknęła oczy, acz na moment otwarła jedno by spojrzeć na Tanakę.
- Spróbuj się przespać - powtórzyła.
W zasięgu swych ramion Tanaka miał plecak z resztą jedzenia. Kusiło go mocno by po niego sięgnąć, chociaż zdawał sobie sprawę, że nic pozytywnego raczej to nie przyniesie.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stumilowe góry  Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket0/500Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket0/3906Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-05-23, 10:13

1493

Jeśli hollowy cały czas odczuwają taki głód i nie są w stanie go zaspokoić to shinigami naprawdę zabijając ich oddają im wielką przysługę i nie są to tylko górnolotne słowa. Tanaka z pewnością ma wielokrotnie silniejszą psychikę od przeciętnego pustego i znacznie więcej mógł znieść, a i tak bardzo cierpiał. W takim wypadku trudno było sobie wyobrazić co odczuwał taki zwykły hollow. Yuzu pewnie teraz by się pochylił nad żałością tych istot, jednak w jego obecnym stanie nawet o tym nie pomyślał. Na te refleksje jeszcze będzie czas, gdy wszystko się unormuje...
- Dziękuje, że mi pomagasz...- Tylko tyle udało mu się z siebie wydusić. W żaden sposób nie zareagował natomiast na jej pomysł próby kontaktu z jej ojcem. Najzwyczajniej zaczynało mu być wszystko jedno. Pewnie gdyby się to powiodło znaleźliby się w znacznie lepszej sytuacji, ale teraz tego nie zauważał. Zsunął się do pozycji leżącej, objął się w pasie rękoma naiwnie licząc, że to w jakiś sposób wpłynie na ten głód, a następnie przekręcił się na bok by nie patrzeć na plecak, którego zawartość strasznie go kusiła. Starał się zasnąć, może chociaż przez chwilę uda mu się uciec od tego nieznośnego uczucia...


221/270 PZ
2271/2484 PR
Kryształ 6/10
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stumilowe góry  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-05-24, 19:59

- Hm. Jestem kiepska w pomaganiu - odrzekła Kougyoku.
Tanaka wysłuchał sugestii i postarał się zasnąć. Położył się na miękkim mchu, który dobrze sprawdzał jako prowizoryczne posłanie. Smoczyca dołożyła do tego kozią skórę jaką to nakryła Yuzuru. Nie pomogło to jednak w powstrzymaniu dreszczy nawiedzających vizarda.
Trząsł się pod skórą. Zimny okład zsunął się z czoła, a żołądek skręcał się na sposoby sprzeczne naturze. Zaśnięcie w takim stanie wydawało się niemożliwością. Słyszał mamrotanie Kougyoku, które było czymś między modlitwą, a nawoływaniem, ale póki co nie przyniosło żadnego rezultatu. Udręczony Tanaka cierpiał, gdy nagle przyszedł tego kres...


https://bleach.forumpolish.com/t1810p330-wewnetrzny-swiat-tanaki#76606
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stumilowe góry  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-06-16, 15:03

Yuzuru Tanaka

Powróciła gorączka, powróciło osłabienie i nade wszystko powrócił głód.
Tanaka ocknął się przykryty zwierzęcą skórą, nieopodal płonęło ognisko, którego blask oświetlał plecy stojącej z mieczem w ręku Kougyoku. Yuzuru obudziły małpie okrzyki owłosionych yokai, a także dudniący głos kogoś innego:
-...ośmieliliście się naruszyć moje terytorium i jeszcze zaatakowaliście moje sługi! Wybaczę wam tą zniewagę dopiero wtedy, gdy już obgryzę wasze kości do białości!
Musiał się podźwignąć by ujrzeć stojącego przed smoczycą yokai mającego postać dwumetrowej małpy o czarnej sierści i żółtych oczach. Na ramiona narzuconą miał karmazynową pelerynę, a w dłoniach trzymał dwa tasaki o lśniących ostrzach. Głowę yokai zdobił czarny irokez.
- Hmpf. Gadaj zdrów - odburknęła Kougyoku i rzuciła się na wroga, który skrzyżował tasaki blokując nadchodzący atak.
Pomiędzy drzewami tańczyły owłosione jednookie yokai zbliżając się do Tanaki. Dwóch od lewej, jeden od prawej.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stumilowe góry  Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket0/500Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket0/3906Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-06-16, 22:48

1500

Karas nie podjął dyskusji, co w sumie trochę zdziwiło Tanakę. Spodziewał się, że jednak będzie chciał na niego wpłynąć. Ale to tym lepiej, nie było to dzięki temu tak trudne. Arrancar jedynie wyraził swą niechęć do bogów, gdzie Yuzuru domyślał się tylko skąd pochodzi ta nienawiść. Zaraz potem Karas ruszył do ataku, a wraz z tym zmieniła się sceneria i vizard ponownie widział oczami Yuudaia. Nie bardzo wiedział co ma o tym myśleć. Przeciwnikiem mogłoby się wydawać, że był Karas. Jednak jego energia była zupełnie inna... Nie mógł się jednak nad tym dłużej zastanawiać gdyż wizja nagle się urwała i wrócił do rzeczywistości, a wraz z nią wrócił głód. Noż kurwa mać. Miał nadzieję, że jak udało mu się dostać do Alei Sakury to będzie mógł trochę tam posiedzieć aby odetchnąć od tego uczucia...

Tam przywitała go również jeszcze kolejna nieciekawe sytuacja. Nie bardzo się tym przejął, ale coraz bardziej czuł się zirytowany. Miał dość tego głodu, miał dość uczucie osłabienia i tego, że ciągle ktoś mu przeszkadza. Dał im ostrzeżenie, a Ci mimo to dalej wchodzili mu w drogę. Więcej nie będzie szans... Wzmocnił swoje ciało (+20 wytrzymałość), aby chociaż trochę zniwelować osłabienie i wstał na równe nogi obnażając swoje zanpakuto. W oczach odbijały się płomienie ogniska, które podkreślały jego zimne i gniewne spojrzenie. Nie miał zamiaru tracić kontroli nad sobą, całe te negatywne uczucia przekuje w wyrachowanie. Każdy jego cios będzie wykonany tylko w jednym celu - odebraniu życia.
Spojrzał na zbliżających się przeciwników i zaczął gromadzić energię (64PR). - Mój królu! Noszący maskę z krwi i ciała, dzierżący imię człowieka! Trzepot twych tysiąca skrzydeł przyzywa płomienie wschodzącego słońca. Okasen!- Wycelował we wszystkich wrogów, a jeżeli nie będą w zasięgu to przynajmniej w dwójkę z lewej strony. Następnie przy pomocy shunpo przeniesie do tego po prawej i wykona poziome cięcie skierowane w szyję, aby pozbawić małpiszona głowy. Jeśli przeciwników będzie więcej to będzie bardziej pasywny wyczekując ataku przeciwnika aby w odpowiednim momencie wyprzedzić i skontrować.


221/270 PZ
2271/2484 PR
Kryształ 6/10
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stumilowe góry  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-06-20, 15:09

Tanaka był daleki od stanu umożliwiającego komfortową walkę, ale wzmocnienie wytrzymałości pozwoliło przynajmniej na uspokojenie dreszczy i mógł wstać na w miarę pewnych nogach.
Rozpoczął inkantację, ale coś złego zaczęło się dziać. Zbierające się przed nim żółte reiatsu falowało niespokojnie, a on sam poczuł jak jego energia sama z siebie się podnosi, co jeszcze bardziej destabilizowało powstające zaklęcie. Było tego zbyt wiele, nie potrafił nad tym zapanować i gdy chciał uwolnić okasen siła hado szarpnęła nim gwałtownie i Tanaka upadł na ziemię, a kido poleciało zbyt wysoko by zranić yokai i jedyne co zostało unicestwione to czubki paru okolicznych drzew.
Włochate demony poczuły krew i naraz doskoczyły do oszołomionego Tanaki. Zaczęły go okładać, jeden gołymi pięściami, drugi kawałem drewna, a trzeci zwyczajnym kamieniem.
- Zmiażdżyć! Zmiażdżyć na papkę!
Pomimo swych szczerych starań yokai nie były wstanie zranić Tanaki, który tych słabych ataków praktycznie nie odczuwał. Dochodził do siebie po niespodziewanie nieudanym kido, a Kougyoku musiała mierzyć się ze znacznie bardziej problematycznym przeciwnikiem. Vizard słyszał szybkie tempo pieśni stali.


[ - 84 PR ]
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stumilowe góry  Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket0/500Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket0/3906Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-06-21, 11:25

1501

W czasie gromadzenia reiatsu miał jakieś problemy. Nie był w stanie opanować energii, która obiektywnie mówiąc w cale do ogromnych nie należała. Miał nadzieję, że jednak uda mu się dociągnąć do końca. Udało się, ale tak nim szarpnęło, że nie był w stanie wycelować. W głowie tylko pojawiła się myśl - Co do chuja?!- Nie dość, że czuł się osłabiony to jest jeszcze niepełnosprytny czy jak?
Demony rzuciły się na niego i zaczęły go okładać... ale nie były w stanie zadać mu jakichkolwiek obrażeń. Powinien być z tego zadowolony, ale był wściekły. Do czego to doszło, że nie potrafił pozbyć się takich pokrak, które nie mogą go nawet zranić w jego obecnym stanie. Wzmocnił się kolejną porcją reiatsu (+25 wytrzymałości) i machnął kataną wokół siebie. Starał się trafić, któregoś z przeciwników, a przynajmniej rozgonić aby móc wstać. Potem nie pozostanie mu nic innego jak spróbować dorwać te małe sukinsyny. Sądząc po ich sile, nie musiał wcale celować w witalne punkty, wystarczyło żeby gdzieś trafił, a te powinny paść trupem. Nie będzie się ograniczać jedynie do cięć mieczem, gdy nadarzy się okazje to spróbuje je znokautować jakimś sierpowym czy kopniakiem, aby następnie pozbawić je życia kataną.
Miał nadzieję, że Kougyoku szybko upora się z przeciwnikiem, a co ważniejsze że udało się jej skontaktować z ojcem. Minął ledwo dzień od czasu jego osłabienia i miał tego serdecznie dosyć. Liczył, że uda im się w końcu trafić do miejsca, gdzie spokojnie będzie mógł dojść do siebie nie użerając się z przeciwnościami, które obecnie znacznie bardziej wyprowadzały go z równowagi.


221/270 PZ
2271/2484 PR
Kryształ 6/10
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stumilowe góry  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-06-22, 15:12

Machając na oślep kataną osiągnął więcej niż przy wcześniejszym popisie magii demonicznej. Przejechał po brzuchu jednego z yokai, który w odpowiedzi kwiknął z bólu i zaraz odskoczył, a podobnie uczynili jego towarzysze.
Zachowywali teraz dystans złorzecząc przy tym Tanace, który zdążył w międzyczasie wstać, a gdy jeden z przeciwników zbliżył się wymachując grubym patykiem Yuzuru poczęstował go cięciem. Nie było to najlepsze trafienie, ale wystarczyło by ulać odrobinę krwi. Yokai nie należeli do szczególnie walecznych i teraz oddalili się jeszcze dalej kryjąc się pomiędzy drzewami. Ten zaś który otrzymał ranę w brzuch zwyczajnie dał drapaka.
- Bezużyteczne karakany! - wrzasnęła małpa z irokezem.
Ten yokai radził sobie znacznie lepiej. Wyprowadzał dzikie ataki, którymi powoli spychał Kougyoku do defensywy, a nawet zdołał zranić jej dłoń przecinając się przez łuski.


[ - 25 PR ]
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stumilowe góry  Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket0/500Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket0/3906Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-06-23, 09:48

1502

Wolał nie tracić sił i energii na pościg, także gdy udało mu się przepędzić te płotki, przyklęknął i obserwował pojedynek Kougyoku. Nie chciał za bardzo się wtrącać w jej walkę, ale też nie chciał dopuścić by ta otrzymała jakieś poważniejsze obrażenia, tym bardziej że jej przeciwnik był na tyle silny, że potrafił przebić się przez jej twardą skórę.
- Nie powstrzymuj się!- Krzyknął, motywując ją do uwolnienia swojej mocy. Wiedział, że ta na pewno może być znacznie silniejsza niż to co przedstawia w tym momencie. Jeśli ta nie zdecyduje się na uwolnienie swojej siły i dalej będzie miała problemy otrzymując kolejne rany to nie miał zamiaru się temu przyglądać. Przyłoży dłoń do ziemi i użyje z pełną inkantacją Nekutai Rensa (+50PR) aby pochwycić wroga.
Przyglądając się pojedynkowi, co raz będzie patrzył w stronę drzew, żeby mieć na oku tamte kreatury na wypadek gdyby wróciła im ochota do walki. Jeśli będą chciały się zbliżyć to użyje Byakuraia z inkantacją (15PR). Prawdopodobnie to szybko schłodzi ich zapał do dalszej walki. Również jeśli będzie odczuwał, że jego stan się pogarsza to będzie starał się podtrzymać swoją sprawność (+10 wytrzymałości).


221/270 PZ
2271/2484 PR
Kryształ 6/10
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stumilowe góry  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-06-24, 23:32

Doping Tanaki zadziałał i Kougyoku przeszła do nagłej ofensywy, która zaskoczyła małpiego yokai i poskutkowała otrzymaniem przez niego rozległej rany wzdłuż torsu. Smoczyca zaczęła atakować tak samo bezpardonowo, jak podczas walki w Tanaką, ale yokai nie był łatwym przeciwnikiem. Poruszał się równie szybko co ona, a na dodatek wydawał się bardziej zaprawiony w walce od strony technicznej.
Dla osłabionego Yuzuru ruchy walczących stały się zamazanymi plamami i przez kilka kolejnych chwil bitwa ustabilizowała się gdzie żadna ze stron nie potrafiła zdobyć przewagi. Jednookie yokai z bezpiecznej odległości dopingowały swego przywódcę, który nagłym zwrotem postanowił spróbować czegoś nowego.
Zniknął w wybuchu czarnego dymu by pojawić się za Tanaką i już vizard poczuł jak wokół jego szyi zaciska się włochate ramię, a drugie chwyta jego zbrojną dłoń.
Kougyoku obejrzała się i nastroszyła brwi wyraźnie zirytowana nieczystą zagrywką.
- I co zrobisz teraz, kobieto! - krzyknął małpiszon.
- Hmpf, bierzesz zakładnika. Taki jak ty nie mógłby być moim mężem.
- He? - Yokai był wyraźnie skonsternowany.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stumilowe góry  Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket0/500Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket0/3906Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-06-25, 22:42

1503

Walka weszła na kolejny poziom. Do tego stopnia, że Yuzu nie był w stanie nadążyć za ich ruchami. Grunt, że doping zadziałał i Kougyoku zaczęła wyrównywać szansę. Yuzu był spokojny o wynik, tym bardziej że wiedział o asie smoczycy. Co prawda nigdy nie widział tej formy na żywo, ale był pewien że wraz z nią musiała zyskiwać na sile. Wyglądało na to, że Herszt tych małpiszonów był trochę pod ścianę, gdyż postanowił wziąć Tanakę za zakładnika. Trzeba przyznać, że nie była to komfortowa sytuacja. Ostatnią rzeczą jaką Yuzu chciał to być piątym kołem u wozu. Także zaczął gromadzić energię [+36PR] i cicho recytować inkantację. - Palcu sprawiedliwego wskaż grzesznika... - Kougyoku w swój oryginalny sposób ponownie użyła swojej gadki z mężem. Ciekawe czy faktycznie tak ochoczo poszukiwała kandydata czy może było to celowe zagranie aby rozproszyć przeciwnika. W każdym razie w ten sposób stworzyła Tanace szansę, którą chciał wykorzystać. Po skoncentrowaniu energii miał zamiar skierować swój palec nad głowę, za siebie aby trafić wręcz z przyłożenia w łepetynę małpy po czym wystrzeli mówiąc. - Byakurai.


221/270 PZ
2271/2484 PR
Kryształ 6/10
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stumilowe góry  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-06-30, 21:32

Nieszczęśliwie dla siebie yokai zignorował mamrotanie Tanaki, który bez zewnętrznych komplikacji mógł rzucić zaklęcie. Wewnątrz działo się gorzej, gdyż zbierając reiatsu czuł niespokojne pulsowanie. Jego energia była niczym morze, które w ciągu sekund przechodziło z przypływu do odpływu i odwrotnie. Wyzwolenie energii nastąpiło jednak w dogodnym momencie spokoju i byakurai zachował się tak jak powinien.
Yokai krzyknął i rąbnął kolanem w plecy Tanaki posyłając go na ziemię. Cios był mocny, na chwilę przypłaszczył vizarda do ziemi rażąc bólem jego osłabione ciało [ - 36 PŻ ]
Usłyszał nad sobą świst, a potem yokai ryknął jeszcze głośniej. Coś plasnęło na ziemię obok Tanaki. Owłosiona dłoń wciąż trzymająca tasak. Teraz Kougyoku zdecydowanie przygwoździła rozpaczliwie broniącego się małpiszona.
Yuzuru nie mógł jednak nacieszyć się w spokoju widokiem walki. Poczuł jak coś narasta mu w gardle, a w głowie odezwał się aż nazbyt dobrze znany głos:
- Zeszmaciłeś się, szczeniaku... Chcesz mnie zabić trucizną i jeszcze pozwalasz by kobieta walczyła w twojej obronie? Nie myśl sobie... nie myśl sobie, że poddam się bez walki.
W tle słychać było przerażone pokrzykiwania jednookich dzikusów. Chyba pogrzebali nadzieje na zwycięstwo swego czempiona i teraz zaczęli się szybko wycofywać.

[ - 36 PR ]
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stumilowe góry  Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket0/500Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket0/3906Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-07-01, 16:46

1504

Szczęśliwie udało mu się wystrzelić kido, chociaż nie przyszło mu to z łatwością. Nie wiedzial gdzie trafił, ale na pewno zaklęcie doszło celu wnioskując po krzyku yokai, a następnie runął uderzony na ziemię. Kouygoku od razu wykorzystała okazję i pozbawiła malpiszona dłoni co tylko utwierdziło że walka dobiega końca. Nie mógł się jednak z tego cieszyć gdyż uderzył inny wróg - inner. Tanaka szybko połapał się o co chodzi i nie zwlekając wyzwolił Kamagami. Ta zawsze dodawała mu sił mentalnych i miał nadzieje, że i tym razem tak będzie. To powinno mu pomóc odeprzeć atak innera. Jeśli gula w gardle się cofnie powie. - Myślisz, że obchodzą mnie twoje słowa? Ale muszę przyznać, że jesteś zabawny. Skoro ja się zeszmaciłem to jak można nazwać Ciebie, co próbujesz tylko wtedy gdy jestem osłabiony. Jesteś tylko karaluchem, który nie ma dość siły aby stawić mi czola gdy jestem w optymalnej formie, a którego ciężko zabić. Ale już niedlugo, a teraz wypierdalaj i czekaj w swojej norze na śmierć. - Po tych słowach starał się zepchnąć go w odmęty swojej świadomości.


221/270 PZ
2271/2484 PR
Kryształ 6/10
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stumilowe góry  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-07-03, 19:50

- To ty mnie zatrułeś! - syknął inner. - Nie możesz mnie pokonać! Nie możesz pokonać swej własnej natury, swego własnego instynktu!
Maź w gardle zaczęła coraz bardziej napierać, a w głowie Tanaki rozszalał się rechot pustego. Mentalna walka była ciężka, lecz sięgnięcie po pomoc Kamagami przechyliło szalę ku Yuzuru. Zaczął spychać pustego wgłąb siebie, zamykał go z powrotem. Nacisk na gardło zmniejszył się, a zamiast rechotu pojawiło się bezsilne złorzeczenie. Po chwili wszystko ucichło.
Był mokry od potu, dyszał jakby dopiero co przebiegł sprintem solidny kawałek terenu, a gorączka i ogólne osłabienie zmusiły go do zrezygnowania z postawy stojącej. Musiał usiąść, bo nogi nie dawały już sobie rady.
- Był całkiem silny.
Naprzeciw Tanaki ukucnęła Kougyoku. Nawet nie zarejestrował kiedy walka się skończyła, ale po napastnikach nie było już śladu. Smoczyca wskazała shi kai.
- Potrzebujesz go jeszcze do czegoś?


[ + 1 psychika ]
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stumilowe góry  Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket0/500Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket0/3906Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-07-03, 22:48

1505

Mimo piekielnego zmęczenia nie mógł ukryć swojej satysfakcji. Zagrał innerowi na nosie, który mógł jedynie wypowiedzieć swoje bezsilne komentarze. Tym razem Tanaka był górą i z pewnością pokona swój instynkt!
Klapnął na tyłek zziajany. W czasie jego mentalnego starcia, walka Kougyoku dobiegła końca.
- Ani przez chwilę nie wątpiłem w Twoje zwycięstwo. - To mentalne zwycięstwo, mimo tych wszystkich przeciwności, podbudowało jego psychikę. Zdobył się nawet na dobre słowo.
- Tak, pomaga mi panować nad moim innerem, o którym Ci wspominałem. Właśnie próbował przejąć kontrolę, ale udało mi się go zwalczyć. Muszę chwilę odpocząć. - Chciał złapać trochę oddechu i mieć pewność, że jako tako doszedł do siebie nim ponownie zapieczętuje shikai. - Dziękuje za pomoc Kamagami. Jak się czujesz? - Miał nadzieję, że ta trucizna nie miała na nią tak destruktywnego wpływu jak na niego. No ale jeszcze pozostała kwestia jej pomarańczowej wersji...
- Udało się Cię skontaktować z ojcem?- zagaił do smoczycy.


221/270 PZ
2271/2484 PR
Kryształ 6/10
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stumilowe góry  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket9000/9000Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-07-08, 21:46

- Oh. Rozumiem. - Kougyoku wstała i rozejrzała się. - Odpoczywaj. Oni uciekli i szybko nie wrócą.
Wyciągnęła ramię i zmrużyła oczy przyglądając się zranionej dłoni, po której meandrowała struga krwi. Smoczyca wydała z siebie pomruk dezaprobaty, a tymczasem w głowie Tanaki rozległ się zmęczony głos Kamagami.
- Zrobiłam co mogłam, mistrzu. Nie czuję się najlepiej, on też, ale perspektywa zbliżającego się końca dodaje mu zajadłości. Będzie jeszcze próbował zyskać kontrolę. Będzie próbował, aż do samego końca.
Kougyoku westchnęła i zaczęła pocierać palcami zranioną dłoń.
- Nie. To był chyba jednak zły pomysł. Mój ojciec może być daleko, może nie chcieć nikogo słyszeć.
Ledwo skończyła mówić, a powietrze nad nią zafalowało. Rozbłysk światła i coś spadło na głowę Kougyoku. To coś miało ręce, które objęły szyję smoczycy.
- Kougyoku, Kougyoku! Wreszcie cię znalazłem! Ach, jak się cieszę!
Uczepiwszy się dziewczyny, nad ziemią dyndał może dziesięcioletni chłopiec o złotej czuprynie, ubrany w turkusową hakamę i błękitne kimono. Cała jego postać promieniowała łagodnym światłem.
Kougyoku zmarszczyła brwi, wzięła chłopca pod pachy i uniosła go nad głowę przyglądając się mu.
- Zmalałeś ojcze - rzekła. - I to tylko dzięki moim myślom mnie odnalazłeś, dlatego ta zasługa powinna być w większości przypisana mnie.
Mówiła z właściwym sobie bezemocjonalnym spokojem, a chłopiec dla odmiany uśmiechał i płakał jednocześnie. Pociągnął głośno nosem.
- Kiedy cię wyśniłem wolałem przybierać bardziej dorosłą formę, a jeśli chodzi o zasługi to może podzielimy się nimi po połowie, co?
- Hmm. Niech będzie. - Zgodziła się po krótkiej chwili zastanowienia.
- Jak dobrze cię widzieć. - Otarł przedramieniem łzy, po czym w końcu zdał sobie sprawę, że nie są sami. - Och, dzień dobry... a właściwie dobry wieczór - powitał Tanakę i zaraz zwrócił się do smoczycy. - To jakiś twój dobry przyjaciel?
- Znalazłam tego shinigami w Soul society, a że jest słaby i chory to postanowiłam zabrać go ze sobą żeby nikt go nie skrzywdził.
- To bardzo miłe z twojej strony! - pochwalił ją chłopiec radośnie majtając nogami w powietrzu.
Zdawał się nie rozpoznać Tanaki. Yuzuru natomiast nie miał kłopotu z przypomnieniem sobie syna Amaterasu.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Stumilowe góry  Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stumilowe góry  Pbucket0/500Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Stumilowe góry  Pbucket0/3906Stumilowe góry  Empty_bar_bleue  (0/3906)

Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty2023-07-09, 22:33

1506

No raczej, po takim mancie jakie dostali zastanowią się kilka razy nim zaatakują ponownie.
Położył sobie Kamagami na kolanach i starał się jakoś ogarnąć.
- Musimy jeszcze trochę wytrzymać. Już niedługo się to skończy... Twoja pomarańczowa postać wróciła... To sprawka innera czy tak na Ciebie wpłynął jad Yaburetayume?- Może ona będzie dokładniej wiedziała co jej dolega.
- Warto było spróbować.- No nic, wyglądało na to, że odpoczną i będę musieli dalej podróżować licząc, że gdzieś trafią...
Nagle nad Kouygyoku pojawiła się jakaś persona, którą okazał się być jej ojciec. Jakże wielkie było zdziwienie Tanaki gdy zdał sobie sprawę, że to Haru - brat Chikaze i syn Amaterasu. Spojrzał z wyrzutem na smoczycę. W końcu pytał o jej ojca i wspominał o Amaterasu, a ta nie powiedziała ani słowa. Gdyby powiedziała wcześniej to może byłby w stanie znacznie szybciej pomóc jej odnaleźć ojca z pomocą Chikaze. No ale nic, grunt że udało im się teraz spotkać.
Starał się wstać na nogi wspierając się na Kamagami, gdy ten go przywitał. - Dobry wieczór Haru- sama.- Skinął głową, wydawało się, że bóg go nie poznał. W sumie trudno się dziwić, gdy się spotkali nie był wtedy w najlepszej formie. Może dlatego nie był w stanie przypomnieć sobie Tanaki. - Cieszę się, że widzę Cię w dobrym zdrowiu. Dla odmiany to teraz ja nie jestem w najlepszej kondycji.- Uśmiechnął się krzywo. Gdyby ten dalej nie przypominał sobie vizarda, ten przybliżyłby mu okoliczności ich spotkania. - Przepraszam za to, że byłem wtedy tak natarczywy.


221/270 PZ
2271/2484 PR
Kryształ 6/10
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Stumilowe góry  Empty
PisanieTemat: Re: Stumilowe góry    Stumilowe góry  Empty

Powrót do góry Go down
 
Stumilowe góry
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Inne :: Takamagahara-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje