Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Tajemnicza jaskinia

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Tajemnicza jaskinia Empty
PisanieTemat: Tajemnicza jaskinia   Tajemnicza jaskinia Empty2008-12-31, 14:27

Wejdź w krąg i czytaj to powiedziała podając ci książkę z zaznaczoną częścią tekstu był on pisany w jakimś innym języku ale byłeś wstanie je przeczytać. Pamiętaj wyczyść całkowicie umysł i skoncentruj się tylko na tym co czytasz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tajemnicza jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia   Tajemnicza jaskinia Empty2008-12-31, 14:30

Przed wejściem w krąg oczyściłem mój umysł następnie wszedłem w krąg i zacząłem czytać
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tajemnicza jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia   Tajemnicza jaskinia Empty2008-12-31, 14:48

zacząłeś czytać i uświadomiłeś sobie że to po japońsku Yami yori mo nao kuraki mono, Yoru yori mo nao hukaki mono
Konton no umi yo, tayutoishi mono, konjiki narishi yami no oo
Ware koko ni nanji ni negau, ware koko ni nanji ni chikau
Waga maeni tachifusagarishi subete no orokanaru mono ni
Ware to nanji ga chikara mote hitoshiku horobi o ataen koto o Akumu no ou no hitokake yo
Sora no imashime tokihanatareshi kooreru kuroki utsuro no yaiba yo
Waga chikara waga mi to narite tomo ni horobi no michi o ayuman
Kamigami no tamashii sura mo uchikudaki! Raguna Bureedo!
składniki zaczęły się wokół ciebie unosić a po chwili zapaliły się one i zobaczyłeś jakiegoś demona który zbliżał się w twoją stronę ale on znikł a za niego wyskoczyła dziwna postać która wylądowała obok ciebie o złapała cię za czyje podnosząc do góry Ty jesteś moim mistrzem. Cari stała na zewnątrz więc nie mogła ci pomóc

__________________
twoja laleczka
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tajemnicza jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia   Tajemnicza jaskinia Empty2008-12-31, 14:52

-jestem twoim mistrzem i poddaj się mojej władzy-powiedziałem pewnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tajemnicza jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia   Tajemnicza jaskinia Empty2008-12-31, 14:57

Żałosne tylko powiedział puszczając cię i po chwili dodał Nazywam się Hachiman po tych słowach wyszedł z jaskini a Cari od razu przyjrzała się lalce mówiąc do ciebie rzadko są spotykane ludzkie lalki a Hachiman stwierdził Też jesteś Bounto ale o wiele silniejszym niż ten dzieciak
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tajemnicza jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia   Tajemnicza jaskinia Empty2008-12-31, 17:06

-Witaj Hachiman po XVII wiekach znowu tu jesteś... czy użyczysz mi swojej siły-powiedziałem do stanowczo
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tajemnicza jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia   Tajemnicza jaskinia Empty2008-12-31, 17:47

Odwrócił się on do ciebie i odpowiedział Nie jesteś taki głupi na jakiego wyglądasz po czym spojrzał na Cari dodając słodka jesteś ona tylko kiwnęła głową odpowiadając jesteś tylko lalką więc sobie nie pozwalaj. On tylko się uśmiechnął i zniknął a ty poczułeś parzenie na prawym ramieniu które po chwili ustało
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tajemnicza jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia   Tajemnicza jaskinia Empty2008-12-31, 17:53

-a skąd wiesz że ja nie pozwoliłem Hachiman ciebie podrywać-zażartowałem sobie z Cari po czym spojrzałem na prawie ramie tam gdzie mnie parzyło wcześniej
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tajemnicza jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia   Tajemnicza jaskinia Empty2008-12-31, 17:59

Podsunołęś rękaw i zobaczyłeś wyraźny tatuaż przedstawiający charakterystyczny symbol a Cari powiedziała To jest symbol boga wojny raczej na twoim miejscu nie pokazywała bym go ludziom bo niektórzy potrafią byś fanatyczni jeśli chodzi o religie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tajemnicza jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia   Tajemnicza jaskinia Empty2008-12-31, 18:02

-wiesz Cari nie jestem na tyle głupi by biegać po ulicy i krzyczeć z radości huura Hachimen jest moją lalką a oni na mnie by patrzyli jak na debila który uciekłem z wariatkowa więc to zachowam informację dla siebie o tym tatuażu -powiedziałem żartobliwie jednak z cząstką powagi
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tajemnicza jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia   Tajemnicza jaskinia Empty2008-12-31, 18:06

tak powiedziałam by cie ostrzec powiedziała po czym podeszła i pocałowała cię w policzek mówiąc Skoro już masz lalkę sam się musisz bronić do zobaczenia Akai po czym znikła
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tajemnicza jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia   Tajemnicza jaskinia Empty2008-12-31, 18:08

-mogłaś mnie nie całować-powiedziałem do Cari zanim znikładobra wychodź Hachimen musimy pogadać
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tajemnicza jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia   Tajemnicza jaskinia Empty2008-12-31, 18:22

Hachimen pojawiła się i od razu usiadł na jakimś kamieniu mówiąc Tak?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tajemnicza jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia   Tajemnicza jaskinia Empty2008-12-31, 18:26

-przychodzisz i od razu się kryjesz co... chciałem pogadać o tym co możesz robić a o tym co niepowiedizałem i zacząłem wymieniać-Więc tak w noc masz wolne i możesz biegać po całym mieście jedząc dusze tych co umarli lub jakiś przestępców których przyłapawszy na jakimś złym uczynku ale nikogo kto na to nie zasłużył w ciągu dnia pojawiasz się tylko jak ci pozwolę no i to wszystko a o resztę masz się pytać jaki nikogo nie ma w pobliżu-powiedziałem spokojnie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tajemnicza jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia   Tajemnicza jaskinia Empty2008-12-31, 18:33

Póki co nie mam zamiaru nikogo zjadać mam dużo energii na co najmniej pięć walk powiedział spokojnie co jakiś czas patrząc na ciebie jak by nie dowierzał że to ty go przyzwałeś i po chwili zaczął mówić teraz twoja kolej, więc pod czas walk masz się nie wtrącać jeśli staniesz mi na drodze to cię zabije zrozumiałeś więc zastanów się czy walcząc z kimś na pewno chcesz go zabić bo jak mnie wezwiesz twojego przeciwnika na pewno to spotka
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tajemnicza jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia   Tajemnicza jaskinia Empty2008-12-31, 18:38

-ostro i tak mi pasuje a powiedziałem to jakbyś miał ochotę na czymś się "wyrzyć" mogę się z tobą kontaktować nie wzywając ciebie?powiedziałem zadowolony (po odpowiedzi)wykonując gest żeby wracał gdy to zrobił wróciłem do domu zacząć się uczyć
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Tajemnicza jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia   Tajemnicza jaskinia Empty2008-12-31, 18:44

Po prostu zacznij do mnie mówić ja ci odpowiem w myślach powiedziała po czym zniknął ale ty razem już cie nie parzyło po prostu znak się pojawił. Poszedłeś do domu gzie było strasznie pusto i cicho bez Cari ale jedno się nie zmieniło bałagan bo mimo że była dziewczyną to strasznie bałaganiła
_______
jak by co znaczek nie ma napisu Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Tajemnicza jaskinia Empty
PisanieTemat: Re: Tajemnicza jaskinia   Tajemnicza jaskinia Empty

Powrót do góry Go down
 
Tajemnicza jaskinia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Jaskinia Youkaia
» Jaskinia Akamu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Obrzeża Miasta-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje