Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dom Kumi Katsurgi

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość




Dom Kumi Katsurgi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kumi Katsurgi   Dom Kumi Katsurgi - Page 2 Empty2009-08-15, 11:06

No cóż nie myliłeś naprawdę się pocałowaliście, a Kumi nie chciało się zaprzestawać. Chyba jednak coś do ciebie czuła. Wydawało ci się ze Katsurugi sama z siebie nie przestanie. Musiałeś przyznać że było to naprawdę przyjemne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Kumi Katsurgi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kumi Katsurgi   Dom Kumi Katsurgi - Page 2 Empty2009-08-15, 15:46

Przyjemne czy nie musiałem to przerwać po prostu czułem się jakoś dziwnie. Położyłem ręce na jej ramionach i delikatne ją do siebie odsunąłem mówiąc to jest naprawde miłe ale nie możemy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Kumi Katsurgi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kumi Katsurgi   Dom Kumi Katsurgi - Page 2 Empty2009-08-15, 15:55

- Kochasz mnie czy nie ? - wykrzyczała Kumi dosyć niespodziewanie i niemal ze łzami w oczach. Było to bardzo do niej niepodobne.
- Ja tylko chcę być z tobą nic więcej czy to tak dużo ? - zadała pytanie retoryczne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Kumi Katsurgi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kumi Katsurgi   Dom Kumi Katsurgi - Page 2 Empty2009-08-15, 16:02

kochasz? powtórzyłem zdziwiony po czym po chwili powoli wstałem z ziemi mówiąc Nie jestem pewny nie dawno jeszcze nie myślałem nawet o takim uczuciu jak przyjaźń czy troska o kogoś. Teraz jeszcze nie jestem pewny tego co się zemną dzieje te spawy nadprzyrodzone a po za tym muszę ułożyć jeszcze swoje zwykłe życie. Dowiedzieć się co dręczy Miki utrzymać przyjaźń z Aobe i odnowić relacje z rodziną ale wierz mi jesteś dla mnie kimś więcej niż przyjaciółką ale nie wiem czy to miłość po tych słowach spojrzałem poważnie na Kumi i bałem się jej reakcji.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Kumi Katsurgi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kumi Katsurgi   Dom Kumi Katsurgi - Page 2 Empty2009-08-16, 16:49

- Twoje życie już nigdy nie będzie takie same jak wcześniej. Uwalniając obrońce dokonałeś wyboru... wyboru na całe życie. Dziękuję iiiii... - Kumi nagle urwała. Podniosła się i podała tobie rękę skorzystałeś z jej pomocy.
- Może uda ci się wrócić do normalności, lecz to nie będzie wcale takie łatwe, a teraz już idź bo pewnie w domu się o ciebie martwią. - rzuciła Katsurugi odwracając się i podchodząc do drzwi. Otworzyła ci je - wyszedłeś na dwór.
" Proszę zastanów się and tym co się dzisiaj działo. " - wykrzyczała do ciebie nauczycielka i gwałtownie zamknęła za tobą drzwi. Byleś w połowie drogi do domu. Poczułeś słaby ból w okolicy klatki piersiowej, zignorowałeś go jednak zaczął narastać. Upadłeś na kolana, zaczynałeś się dosłownie dusić. Czułeś jakby kości wychodziło tobie na zewnątrz. Jak jakaś ręka wierci tobie potężną dziurę w brzuchu. Trwało to tak z minutę.
I nagle wszystko ustało. Czułeś się już najnormalniej w świecie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Kumi Katsurgi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kumi Katsurgi   Dom Kumi Katsurgi - Page 2 Empty2009-08-16, 16:59

Po krzyku nauczycielki naprawdę się zacząłem zastanawiać bo czułem że chodzi jej nie tylko o sprawę tych strażników ale także o jej wyznanie. Rozmyślania przerwał mi ból. Od razu złapałem się za klatkę starając się jakoś powstrzymać od krzyku i wytrzymać narastający ból. gdy już wszystko się uspokoiło powoli podniosłem wzrok po czym wstałem aby ruszyć do domu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Kumi Katsurgi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kumi Katsurgi   Dom Kumi Katsurgi - Page 2 Empty2009-08-16, 17:06

Poszedłeś do domu, po drodze nie spotkały ciebie żadne nieprzyjemności. Otworzyłeś drzwi powiedziałeś odruchowo "wróciłem" . Twoja mama wybiegła i rzuciła ci się na szyję, zaczęła cię ściskać na śmierć

- 30 PR

( https://bleach.forumpolish.com/obrzea-miasta-f58/dom-sanate-pokoj-agito-katakura-t469.htm piszemy tu )


Ostatnio zmieniony przez Kyu Yasushiro dnia 2009-08-16, 17:14, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dom Kumi Katsurgi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kumi Katsurgi   Dom Kumi Katsurgi - Page 2 Empty2009-08-16, 17:08

mamo coś się stało? zapytałem zdziwiony ale ciągle miałem uśmiech na twarzy i patrzyłem przez ramie na resztę rodzinki, jeśli ktoś stał za mamą
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dom Kumi Katsurgi - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Dom Kumi Katsurgi   Dom Kumi Katsurgi - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Dom Kumi Katsurgi
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Ziemia :: Karakura :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje