Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów

Go down 
4 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-27, 20:18

Doszliśmy z Izem do wniosku, że warto jakoś uświadomić graczom oraz określić maksymalne statystyki osiągane przez ZWYKŁEGO człowieka (tzn nie obdarowanego możliwością kontroli reiatsu) i mamy takie oto propozycje:

Siła : max 35 - mozliwosc uniesienia 350kg czyl jak najlepsi strongmani
Szybkość : max 20 - predkosc maksymalna 50 km na godzine, uznalismy ze taka predkosc moga osiagnac ludzie ze sprzyjajacym wiatrem jak biegną z górki uciekając przed stadem rozwscieczonych ogrów
Zręczność : max 25 - wartość przeciętna to 8, maxa mają najlepsi gimnastycy (patrz olimpiada), tancerze (patrz taniec z gwiazdami) czy złodzieje (patrz obrady sejmu)
Wytrzymałość : max 25 - przecietna wartosc u 20sto latka w pelni zdrowia to 7, 25 mają maratonczycy (wytrzymalosc na zmeczenie) oraz wielcy rosjanie którzy nie rozróżniają uderzenie bejsbola od poklepania po ramieniu (wytrzymalosc na ból)
Inteligencja : max 18. Powyzej tej wartosci nie zwieksza sie inteligencja bo to niemozliwe dla rozumnej istoty natomiast zwieksza sie doswiadczenie i wiedza na temat swiata. Przeciętna wartość to 7.
Psychika : max 20 - przeciętna wartosc psychiki czlowieka to 4. Maksa ma Rambo, Riddick i Mister T
Reiatsu : Brak maksymalnej wartosci, przeciętna wartość to 5
Kontrola Reiatsu : Brak maksymalnej wartości, przeciętna wartość to 5

czekamy na opinie na ten temat a od siebie dorzucam (bo mnie to dosc ciekawi) pytanie: Ile wedlug was mają statystyk kapitanowie?
Tzn. chcialbym to jakos okreslic bo kazdy moze to widzeic inaczej a przecież poziom kapitanski powinien być możliwy do osiągnięcia jeśli gracz będzie grał powiedzmy rok czy półtora. Dodatkowo gracz powinien mieć możliwość otrzymania informacji, ile mu jeszcze do bycia kozakiem brakuje;p

Dlatego według mnie średnio statystyki kapitanskie powiny się wahać od 175-200. Czekam na inne propozycje :)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-27, 20:24

Myślę, że jeżeli chodzi o inteligencję nie powinno być ograniczeń, w końcu trudno powiedzieć żeby np taki L był mniej bystry od Kurotsuchi ;)

To samo psychika, ja raczej nie patrzę na rambo a na mnichów buddyjskich którzy w ramach protestu zniewolenia Tybetu usiedli w pozycji lotosu, oblano ich benzyną i podpalono, a oni niewzruszenie tkwili w tej pozycji, a naprawdę trudno o większy ból - to się nazywa umysł ponad ciałem ;).


Reszta jak najbardziej... pomijając wybitne zdolności mocy duchowych;)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-27, 20:30

tzn wiesz ;p opis obok psychiki moze byc obojetnie jaki, mozna dac i mnicha. A co do inteligencji - wprowadzilismy to ograniczenie gdyz ciezko by bylo nam (a co dopiero Keiowi xP) odgrywac postac mającą 300 punktów IQ. prawdę mówiąc jest to niemożliwe. dlatego też łaskawie przyhamowaliśmy przy 250 naiwnie wierząc, że spróbujemy poodgrywać coś tak mocaarnego ;-)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-27, 21:10

myślę, że u każdego kapitana to różnie wychodzi, ci którzy głównie posługują się kidou powinni mieć inta większego niż nie jeden profesor taki Zaraki w siłę tyle wpakował, że gdy wziął miecz w dwie ręce jego szybkość i siła uderzenia powodowały powstanie ściany piasku (walka Zaraki kontra Nnoitra czy jakoś tak) dlatego nie określajcie maksymalnych statów dla kapitana bo tutaj jest za dużo niewiadomych aczkolwiek można zrobić wstępną liczbą statystyk aby nie odbiegać od reszty i załóżmy, że taki minimum powinien wynosić 200 dla jednego ze średniej klasy kapitana bo to w końcu najlepsi wojownicy

wątpię aby głównodowodzący mieścił się w tym 175-200 na przykład ;] ale bardzo podoba mi się pomysł z określeniem statystyk dla ludzi, człowiek wyćwiczony pod każdym względem powinien być na poziomie Shinigami z niezłym doświadczeniem...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-27, 21:15

to są staty tylko umownie Yosuke :) ot tak, zeby mozna bylo miec baze z ktorej mozna by startowac. na przyklad taki zaraki mialby wszystkie na 200 a sile na 260. usredniając na jedną staytstykę wychodzi 210 czyli tak jak zakladalismy w sumie :) wyciągnąłem średnią z fizycznych plus rei i kontrola rei
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Pbucket102/290Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Pbucket41/156Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty_bar_bleue  (41/156)

Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-27, 21:24

Hm jeśli normalny człowiek ma tam po kilka, to myślę że wypada naprawdę blado przy kapitanach pokazanych w bleachu.... Już nawet nie kapitanowie byli w stanie przerąbywać się przez grube ściany kiedy mieli na to ochotę.

Myślę że ich statystyki powinny być jakieś 50 razy większe od normalnych ludzi, być może nawet więcej...


sam pomysł przybliżenia statów uznaje za dobry


[Only admins are allowed to see this image]
***
[Only admins are allowed to see this link]
[Only admins are allowed to see this link]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-27, 21:38

ale czy to trochę nie dyskryminuję ludzi? oczywiście oni mają całkiem spore pole do popisu przygodowe i mogą przejść szkolenie Shinigami bądź stać się hollowami jednak niektórych może to razić... w końcu bezradność ludzka będzie dla przytłaczająca
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-27, 21:40

Może to mobilizować to lepszego treningu. A im silniejsi kapitanowie tym ciekawsze będzie się wspinanie po szczeblach kariery u shinigami.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-27, 21:41

my okreslamy normalnych ludzi takich jak np. kumple ichigo ze szkoly ktorzy nie potrafią korzystac z rei. Pod koniec chad byl zdecydowanie duzo szybszy od innych ludzi tylko ze przeciwnicy byli jeszcze szybsi wiec wygladla jak cienias;p ale cos mi sie wydaje ze swoim mocarnym pieprzenieciem bylby wstaine skosic czlowieka zanim ten zdazylby pomyslec co sie dzieeje:) Gracze potrafia korzystac z rei wiec sa tak jak chad czy inoue i potrafia przekroczyc te bariery
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-27, 22:46

Moim zdaniem:

- Nie ma sensu wymyślać statów dla ludzi nieświadomych duchowo. Wiadomo, że jak Korim spotka na drodze kulturystę no to będzie od niego słabszy;) nie trzeba tego systematyzować tylko po prostu na zdrowy rozsądek opisuje się szarego obywatela NPC i tyle, wiadomo, że normalny człowiek nie zacznie wyrywać drzew czy biegać z prędkością wyścigówki;).

- Jeżeli chodzi o kapitanów to jest kłopotliwa sprawa, bo gdyby dać im takie kosmiczne staty mogliby mieć KAŻDĄ umiejętność, a wiadomo że np shunkou znały tylko dwie osoby i była to niezwykle trudna technika do opanowania. Z drugiej strony kapitanowie faktycznie byli potężni.

Moja propozycja: podobnie nieco jak przy tworzeniu karty postaci minimalna każda cecha kapitana wynosi 50, wolnych mają 50 i mogą podnieść jedną cechę o kolejne 50 obniżając jednak inną np Zaraki Kenpachi, duża siła, wytrzymałość i rei, ale brak kidou, słaba kontrola rei i niedogadanie się z zanem:

Siła : 90
Szybkość : 50
Zręczność : 50
Wytrzymałość : 70
Inteligencja :20
Psychika : 40
Reiatsu : 90
Kontrola Reiatsu 40

Uważam, że to prostu rozsądna statystyka, bez jakiś kosmicznych liczb, a jednak nawet gdyby zebrać TOP 10 naszych graczy nakryliby się nogami;]

PS: Shinigami mają limit swoich mocy co było jasno wyjaśnione w Bleach i taką liczbę trzeba także ustalić, ja proponuje 100.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-27, 23:00

no i tu jest dla mnie błąd. bo kiedys kiedys kiedy korim bedzie ciwczyl to moze byc silniejszy od kulturysty. bez okreslenia statystycznego szarego czlowieka skad mam wiedziec czy jestem silniejszy czy nie? imba.
A co do statystyk zarakiego ta sa dla mnei smiesznie male.. np sila - tylko 900 kg moze podniesc? toc to nie zaraki a jego babcia;D
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Pbucket210/220Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Pbucket2225/2250Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-27, 23:04

Jak Zaraki podniesie budynek, to ustalimy, że kapitanowie będą mieli po 900000 siły?

Przy wysokich wartościach siły system "siła*10kg" się nie sprawdza, ale nie ma co zrobić z tym lepszego ;], chyba, że ustalimy coś w stylu:
Siła 1-10 = udźwig x10
Siła 11-20 = udźwig x20
Siła 21-30 = udźwig x30
i tak dalej
W ten sposób Zaraki mógłby dźwignąć 8100 kg.

Jeśli chodzi o limit? Faktycznie 100 w każdej statystyce to dobry limit dla shinigami. Vaizardzi przekraczając go mogą zwiększyć statystyki bardziej (tyle, że nie rośnie ich siła, a siła pustego wewnątrz nich, którą kontrolują - są w końcu tak jakby dwoma istotami).


Ostatnio zmieniony przez Roten Yaiba dnia 2009-08-28, 00:13, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-27, 23:56

Roten podoba mi się opcja ze zwiększeniem mnożnika tylko, że nie można go dać tak szybko bo wtedy jednak gracze zrobią się overpowerni. dałbym go po prostu o jedną dziesiątkę z opóźnieniem
wartośc siły 3x = udzwig 20 razy większy
wartość siły 4x = udźwig 30 razy większy.
dzięki temu kenpachi według tego schematu miałby ponad 7 ton do podniesienia co nie jest małym wynikiem i w sumie daje rade. a jednoczesnie gracz który przemyślał postać na poczatku nie będzie móg podnieść 400 kg :D
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Pbucket210/220Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Pbucket2225/2250Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-28, 00:24

Cytat :
Przy wartości siły 21-30 = Siła*15 kg
Przy wartości siły 31-40 = Siła*20 kg
Przy wartości siły 41-50 = Siła*30 kg /// (i tak już do końca co 10 kg)

Dotałem taką adnotację przy udźwigu we [Only admins are allowed to see this link].
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Ekkusu


Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Pbucket60/60Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Pbucket5112/5112Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-28, 08:58

Pomysł sam w sobie dobry... nie byłem nigdy w zbyt dobry w ujednolicaniu, ale wydaje mi się to wszystko całkiem rozsądne.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-28, 10:40

A ja uważam że to zły pomysł. Dojdzie do momentu, gdy większośc graczy osiagnie te granice, no i co dalej? Kapitanowie będą leżeć na dechach, trzeba będzie robić wszystko od nowa. Zresztą - nie ma nic gorszego niż gracz na pozycji kapitana. No, poza noobem na owej pozycji.
Ekkusu chyba wie o co mi chodzi z tym, jako że sam miał pdobny problem[te twoje 20lvle u guardianów ;p]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-28, 10:42

dlatego chcialem dac te granice dosc daleko ale jednak zeby byly mozliwe do osiagniecia. w kazdym RPG chodzi o to, zeby postac rozwijac i co za tym idzie pokonywac coraz to silniejszych wrogów. Kapitanowie to taki wyznacznik sily. Jesli mi by zabrano mozliwosc osiagniecia poziomu kapitanskiego (nawet po 2 latach gry) to w tym momencie nie ma sensu grac..
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Pbucket60/60Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Pbucket5112/5112Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-28, 10:44

Treyach, tak było bo zapomniałem o jednej rzeczy - NPC też mają prawo się rozwijać, może nie tak szybko, ale jednak ^^
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-28, 10:58

No to nie lepiej by było dać "minimalną" statystyke ogółu Kapitanów? Jak Kso zauważył, oni też się rozwijają[mimo wszystko ;p], a ponadto każdy jest inny, na każdego potrzeba inną taktyke.
Do tego można by było dać jakieś ograniczenie w umiejętnościach, bo skoro Kapitan nie może mieć ich wszystkich, to tym bardziej zwykły gracz nie powinien. Takim ograniczeniem było by szkolenie u jakiegoś powah NPC, którego trzeba oczywiście najpierw znaleźć.
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Pbucket210/220Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Pbucket2225/2250Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-28, 11:30

Każdy NPC może nauczyć czegoś innego, to nie MMO, gdzie idziesz do jednego NPC i on zna wszystkie umiejętności dla każdej osoby ;P.

Ograniczenie przed poznaniem wszystkich umiejętności? Nie poznasz wszystkich, bo nie jesteś w stanie na starcie gry mieć wszystkich umiejęntości wrodzonych - poza wrodzonymi: jasne - możesz opanować wszystkie, ale czemu nie? Uczysz się gotować, leczyć, obsługiwać komputery, jeśli masz do tego odpowiednie możliwości (i statystyki), nic nie stoi na przeszkodzie, byś zdołał się tego wszystkiego nauczyć.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-28, 11:47

Ta. Fajnie że można się nauczyć niszczącej katany ;p
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Pbucket210/220Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Pbucket2225/2250Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-28, 12:04

Nie można, to wrodzone. Jeśli tam nie napisałem, to zaraz dopiszę.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-28, 23:46

To dla mnie jest głupie, dla żadnej z klas nie powinno być ograniczeń.
Czyli że np, wbije all na max to mam iść do lasu na jagody?
Może być bardzo inteligenty hollow, tak samo człowiek który podnosi 1 tonę zależeć może to od siły mentalnej.A nie ilości mięśni.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-28, 23:57

pokaż mi człowieka na świecie ktorzy podniesie tonę. Przyznam ci wtedy rację. CO więcej. poniewaz jest to swiat na podstawie bleacha - pokaz mi czlowieka bez mocy duchowej ktory jest w stanie podnieśc tonę - również przyznam Ci rację.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-29, 00:15

A my mówimy tu o ludziach bez mocy duchowej ?? O_O Fakt to jest na postawie wybielacza, a tam nigdy nic nie wiadomo. A ta tona to metafora , nie bierz wszystkiego na poważnie .
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-29, 00:24

Cytat :
my okreslamy normalnych ludzi takich jak np. kumple ichigo ze szkoly ktorzy nie potrafią korzystac z rei.

... bylo jak byk napisane wczesniej ze OWSZEM, mowimy o ludziach ktorzy nie mają mocy duchowej - innymi slowy Ci wszyscy ktorych mijasz na ulicy biegając swoim quincy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-29, 00:52

Nie rozumiem po co to określać , jak każdy po oglądnięciu paru odcinków zna ich moc.
Ogólnie to nie potrzebne. Nie doczytałem dokładnie sry.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-29, 09:59

Kei, ja jestem swiadom, ze ty mozesz wielu rzeczy nie rozumiec..
Znasz ich moc, to powiedz na jakiej zasadzie okreslisz zrecznosc, wytrzymalsoc czy psychike przecietnego czlowieka?
potrzebujemy jakichs danych wyjsciowych dla graczy, ktorzy majac dajmy na to 20 zrecznosci wiedzieli, jak mogą niektóre rzeczy odgrywać, na co mogą sobie pozwolic etc etc.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-29, 10:20

Noto wychodzę z założenia, aby zwykłym hollowom dać ograniczenia. Bo to nie będzie fair w stosunku do ludzi. Tak samo schinigami i dusze. Dlaczego oni mają mieć lepiej od nas? Nadal uważam że pomysł do bani.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty2009-08-29, 10:28

aargh. powoli zaczynam tracic cierpliwosc. zwykli ludzie, powszechne NPC mają ograniczeina a nie zaden z graczy... Ty jako czlowiek mozesz miec i 50 siły jak ci sie uda i nikt nic na ten temat nie bedzie mowil.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty
PisanieTemat: Re: Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów   Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów Empty

Powrót do góry Go down
 
Statystyki ludzi przeciętnych i kapitanów
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Statystyki - Za co odpowiadają?
» Trochę statystyki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Inne :: Archiwum-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje