Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Czołem waszmościom i pannom :)

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Czołem waszmościom i pannom :) Pbucket160/180Czołem waszmościom i pannom :) Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Czołem waszmościom i pannom :) Pbucket364/506Czołem waszmościom i pannom :) Empty_bar_bleue  (364/506)

Czołem waszmościom i pannom :) Empty
PisanieTemat: Czołem waszmościom i pannom :)   Czołem waszmościom i pannom :) Empty2010-01-18, 12:42

Witam obecnych, tutaj zgromadzonych... to chyba nie ta kwestia... :P
Ale przechodząc bardziej poważnie do tematu, miło mi powitać was, i mam nadzieję na dłuższe wspólne spędzenie czasu z poznawaniem się nawzajem czy też naszych postaci na tym forum. :)

Swoją przygodę z używką, która zwie się RPG zacząłem 10 lat temu. Przeszedłem przez wszystkie stadia, od obserwatora, przez gracza po Mistrza Gry w kilku systemach. Do tego doszły również ciężkie używki czyli konwenty, gdzie również zaczynałem jako zwykły uczestnik a ostatnio często robiłem jako Twórca Programu.
Ponieważ było mi widać mało zacząłem rozglądać się za czymś nowym, a może po prosty przypomniały mi się czasy dzieciństwa, gdy oglądałem moje pierwsze anime: Czarodziejkę z Księżyca - moja ulubiona była z Jupitera :). I tak 3 lata temu zagłębiłem się w otchłań anime i do tej pory zaliczyłem sporo tytułów w komplecie obejrzanych, niektóre nawet po kilka razy. Moimi ulubionymi bez wątpienia są: Code Geass Lelouch, Full Metal Panic, Black Lagoon, Bleach, Ah! My Goddess... i jeszcze kilka.

Zainteresowania moje poza tym są też dość szerokie: militaria, marynistyka, historia. Co do gry na PBF to mam za sobą kilka for, na dwóch ciągle aktywnie działam (czytać gram), z czego na jednym obecnie prowadzę sesję.
Wiek - 28 jeszcze, stanu wolnego, spora dawka humoru, szaleństwa i optymizmu. To chyba wszystko :).

Poprawka, byłbym zapomniał o najważniejszym chyba. Mam zamiar również dołączyć do gry i tutaj, jak tylko skończę tworzyć historię postaci.


Ostatnio zmieniony przez Dhagar dnia 2010-01-18, 12:44, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : brak wątka o KP :P)
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Czołem waszmościom i pannom :) Pbucket160/180Czołem waszmościom i pannom :) Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Czołem waszmościom i pannom :) Pbucket364/506Czołem waszmościom i pannom :) Empty_bar_bleue  (364/506)

Czołem waszmościom i pannom :) Empty
PisanieTemat: Re: Czołem waszmościom i pannom :)   Czołem waszmościom i pannom :) Empty2020-04-06, 13:45

Lata, wieki przeminęły. Czasy się zmieniły, życie się zmieniło. Pojawiły się wydarzenia i zniknęły pozostawiając tylko pustkę.
Jednakowoż wracam po długim okresie nieobecności różnymi czynnikami spowodowanymi i kłaniam się nisko najwyższej radzie Seireitei, gotów na nowo do służby się zgłosić.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
CZaras


Czołem waszmościom i pannom :) Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Czołem waszmościom i pannom :) Pbucket1044/1044Czołem waszmościom i pannom :) Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Czołem waszmościom i pannom :) Pbucket12181/12865Czołem waszmościom i pannom :) Empty_bar_bleue  (12181/12865)

Czołem waszmościom i pannom :) Empty
PisanieTemat: Re: Czołem waszmościom i pannom :)   Czołem waszmościom i pannom :) Empty2020-04-06, 13:52

To bardzo miłe zaskoczenie, witamy z powrotem na pokładzie!
Powrót do góry Go down
Online
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Czołem waszmościom i pannom :) Pbucket46/370Czołem waszmościom i pannom :) Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Czołem waszmościom i pannom :) Pbucket1847/6190Czołem waszmościom i pannom :) Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Czołem waszmościom i pannom :) Empty
PisanieTemat: Re: Czołem waszmościom i pannom :)   Czołem waszmościom i pannom :) Empty2020-04-06, 16:48

Oby więcej takich powrotów, ranking na tym wiele zyska.
Powrót do góry Go down
Yuzuru Tanaka


Czołem waszmościom i pannom :) Mg10
Yuzuru Tanaka


Mistrz Gry : IMPERATOR

Karta Postaci
Punkty Życia:
Czołem waszmościom i pannom :) Pbucket0/500Czołem waszmościom i pannom :) Empty_bar_bleue  (0/500)
Punkty Reiatsu:
Czołem waszmościom i pannom :) Pbucket0/3906Czołem waszmościom i pannom :) Empty_bar_bleue  (0/3906)

Czołem waszmościom i pannom :) Empty
PisanieTemat: Re: Czołem waszmościom i pannom :)   Czołem waszmościom i pannom :) Empty2020-04-08, 11:46

W końcu ktoś, kogo zniknięcie było dłuższe od mojego Very Happy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Czołem waszmościom i pannom :) Empty
PisanieTemat: Re: Czołem waszmościom i pannom :)   Czołem waszmościom i pannom :) Empty

Powrót do góry Go down
 
Czołem waszmościom i pannom :)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Przedstaw się-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje