Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?...

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?... Empty
PisanieTemat: Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?...   Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?... Empty2011-06-29, 20:38

Hej, jestem Diablo, GM który w tajemniczy, haniebny i godny potępienia sposób ulotnił się z forum jakieś pół roku temu. Jedyne co w tej chwili mogę zrobić, to paść na czoło, bić się w pierś, ucałować stopy i prosić o wybaczenie tych, których zawiodłem. W szczególności mojego szanownego GMa i graczy. Cóż, przyczyna dezercji w sumie (nie)banalna i oczywista - natłok nauki i utrudnienia w stałym dostępie do uh uh.. internetu. Pozostaje mi jeszcze dziękować czcigodnym Adminom, że nie wykleli mnie z grona GMów i z ręką na piersi przysiąc, że podobny incydent się NIE powtórzy.



Hej : )
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?... Pbucket102/290Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?... Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?... Pbucket41/156Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?... Empty_bar_bleue  (41/156)

Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?... Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?...   Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?... Empty2011-06-30, 21:17

Na diabły dobrze Cie widzieć : ) Będę miała znów się z kim sprzeczać na temat hollow ; p
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?... Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?...   Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?... Empty2011-06-30, 22:11

Jest nadzieja, Forum powraca :)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?... Empty
PisanieTemat: Re: Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?...   Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?... Empty

Powrót do góry Go down
 
Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Hej, cześć, siemano.
» Czołem waszmościom i pannom :)
» Cześć
» Cześć?
» Cześć wszystkim.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Przedstaw się-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje