Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Hej, cześć, siemano.

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Ravkan


Ravkan



Hej, cześć, siemano. Empty
PisanieTemat: Hej, cześć, siemano.   Hej, cześć, siemano. Empty2021-12-29, 23:32

[Tu wstaw tytuł posta] Jestem Ravkan. Nie jest to moje prawdziwe imię rzecz jasna, ale póki co dostaniecie tylko tyle.
Niedługo zacznę swój dwudziesty trzeci rok życia, co przypomniało mi, że od sześciu lat w żadne RPG się nie bawiłem i tak tu się pojawiłem.
Nie do końca ogarniam realia Bleach'a, przyznam szczerze. Obejrzałem go raz, dawno temu, więc będę się jeszcze trochę uczył w trakcie grania.
Coś bardziej o sobie to cóż... lubię anime (obviously) i ten moje najbardziej lubiane to Naruto (chranić trzeci sezon), Fullmetal Alchemist, a ostatnio także One Piece.
Za dzieciaka grywałem dużo w Pokemony i Yu-Gi-Oh!, a potem zaciągnąłem się do RPG, wpierw tych na PC (Mass Effect przede wszystkim), potem papierowe.
Większość czasu byłem graczem, ale prowadziłem też kiedyś sesję w Wolsunga i nikt nie narzekał, a w każdym razie nikt się nie przyznał...

Tu chyba na ten moment skończę, bo nie jestem pewien ile się powinno wpisać w takim powitaniu. Reszta pewnie wyjdzie jak tu trochę z wami zostanę i pogram.
Także Cześć Wszystkim i widzimy się w grze!

CZaras, Imperator Kuchiki and Tetsuya like this post

Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Hej, cześć, siemano. Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Hej, cześć, siemano. Pbucket9000/9000Hej, cześć, siemano. Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Hej, cześć, siemano. Pbucket9000/9000Hej, cześć, siemano. Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Hej, cześć, siemano. Empty
PisanieTemat: Re: Hej, cześć, siemano.   Hej, cześć, siemano. Empty2021-12-30, 15:22

Hi, mam nadzieję, że będziesz się u nas dobrze bawić Smile. Ale swoją drogą zastanawia mnie co przyciąga do naszego forum osoby nie będące maniakami Bleacha, bo jak sam napisałeś wiele wody upłynęło odkąd się nim interesowałeś.
Powrót do góry Go down
 
Hej, cześć, siemano.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Siemano
» Siemano!
» Cześć
» Cześć?
» Cześć wszystkim.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Przedstaw się-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje