Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Cześć

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Cześć Empty
PisanieTemat: Cześć   Cześć Empty2009-12-19, 13:47

Nazywam się Marek.

Gram w RPG i jest to moim hobby. Co tydzień spotykam się z kolegami i gramy w Warhammera, lubię też Neuroshime choć dawno w nią nie grałem. Zazwyczaj w Roli MG ale nareszcie doczekałem się zmiennika i mogę trochę pograć :) W grach na forum nie jestem zbyt doświadczony. Z literatury lubię fantastykę na dłuższą lekturę i krótkie, opowiadania niezależnie od klimatu. Czasami miło poczytać coś innego dla odmiany niż tylko o orkach i elfach. Poza tym lubię obejrzeć sobie anime, a jeśli mnie zainteresuje to i mangę przeczytać. Oczywistym jest że lubię Bleach zarówno anime, wszystkie trzy filmy i mangę, choć przyznam się iż całej nie przeczytałem. Poza tym z anime mogę polecić Jyu Oh Sei, natomiast z mangi rosario to vampire. To pierwsze to najlepsze anime jakie do tej pory widziałem, natomiast drugi tytuł to komedia ecchi z ciekawą fabułą. Poza tym co mogę jeszcze o sobie powiedzieć? Jestem leniwy, lubię dłużej sobie pospać, jestem raczej spokojnym człowiekiem. Często gram w szachy z rodzicami i uwielbiam słuchać ludzi mądrych, a rozmawiać z inteligentnymi. A, i jeszcze zapomniałem wspomnieć o muzyce. Słucham muzyki filmowej i soundtracków z anime. Do tego dochodzi poezja śpiewana w wykonaniu Kaczmarskiego. Jednak jestem otwarty również na inne gatunki muzyczne, mam płytę Vadera, lubię Sabaton. Nawet czasem zdarzy mi się posłuchać rege czy hip-hop.
Powrót do góry Go down
 
Cześć
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Cześć?
» Cześć wszystkim.
» Hej, cześć, siemano.
» Cześć mam na imię...i jestem użalezniony od Bleach
» Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?...

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Inne :: Archiwum-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje