Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Cześć mam na imię...i jestem użalezniony od Bleach

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Cześć mam na imię...i jestem użalezniony od Bleach Empty
PisanieTemat: Cześć mam na imię...i jestem użalezniony od Bleach   Cześć mam na imię...i jestem użalezniony od Bleach Empty2010-01-12, 22:41

Skoro jestem nowy to wypadało by się jakoś przywitać, no więc cześć, mam na imię Szymon mam 16 lat, chodź i tak prawie wszyscy mówią do mnie Kranek, więc ta ksywka jest dla mnie niemal jak imię. Lubię posłuchać sobie dobrej muzyki w szczególności symphonic/power metalu, moim ulubionym zespołem jest Nightwish, jednak w starej ekipie, bo nowa piosenkarka mi nie pasuje. :/

Zwykle jestem spokojny i przyjaźnie nastawiony, ale każdy ma czasem zły dzień...co nie znaczy się się wyładowuje na innych. Staram się pomagać każdemu kto o to prosi, w miarę moich możliwości. Nie lubię się narzucać, a tym bardziej męczyć ciągłymi pytaniami, staram się sam rozwiązywać swoje problemy oraz szukać odpowiedzi na pytania, ale nia zawsze daje radę.

Co do anime/mangi, w przeszłości ogląłem Shaman King, dzisiaj ograniczam się tylko do Bleach zarówno anime jak i mangi (Tak lubię sobie spoilerować xd). Moim ulubionym bohaterem jest białasek Hollow Ichigo.

Interesuję się informatyką, innaczej nie poszedłbym na kierunek technik informatyk. :P
Lubię sobie pograć na kompie, zwykle w mp z qmplami, chodź najczęsciej rozmawiam ze znajomymi.
Od Listopada uczę się brzdąkać na gitarze, chciałbym też nauczyć się rysować, jednak nie wychodzi mi to tak jakbym chciał. :/

Co do mojego doświadczenia w RP wszelakiego rodzaju, grałem na 3 różnych PBF (głównie w klimatach fantasy), na jednym byłem MG. Byłem też członkiem czterech różnych klanów RP w Jedi Academy. Niestety mój pech chciał, że wszystkie organizacje się rozpadły, za wyjątkiem ostatniego klanu JA z którego odeszłem z własnej woli.

Teraz kiedy znalazłem cudem PBF opartym na Bleach jako wielbicielowi RP i samego anime/mangi nie pozostaje mi nic innego jak spróbować swoich sił.
Mam nadzieje, że kiedy skończę kartę postaci (A właściwie zacznę ją w końcu robić.) zostanie ona szybko zaakceptowana i będe mógł rozpocząć wspaniałą grę razem z wami.
Powrót do góry Go down
 
Cześć mam na imię...i jestem użalezniony od Bleach
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Cześć wszystkim.
» Dzień Dobry Jestem z Kobry =)
» Cześć?
» Cześć
» Hej, cześć, siemano.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Przedstaw się-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje