Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dzień Dobry Jestem z Kobry =)

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Dzień Dobry Jestem z Kobry =) Empty
PisanieTemat: Dzień Dobry Jestem z Kobry =)   Dzień Dobry Jestem z Kobry =) Empty2010-05-05, 09:30

Uszanowanko. 22letni student informatyki, o wdzięcznym imieniu Bartosz się kłania. Yymm.. I już straciłem wene... Może o sprawach istotniejszych tylko napomknę. Z M&A mam styczność od jakichś 10+ latek gdy w TV leciała Sailor Moon : ) Wtedy też coś zacząłem szperać tu i ówdzie w poszukiwaniach treści o tej tematyce. Zaznaczę jednak, że nie jestem jakimś zagorzałym fanem i nie przerobiłem masy bardziej lub mniej znanych tytułów. Gry RPG zwykle w wersji książkowej lub na kompa szły w ruch natomiast na PBF'ach siedzę od niedawna. Zainteresowania to głównie stara dobra muzyka, nie to co te dzisiejsze śmiecie : P (pewnie przysporzę sobie wrogów, jednak IMHO to już nie to co kiedyś) Do tego dobra książka i ewentualnie film. Dostępny jestem dość często jednak bywają dni, że pojawiam się jedynie wieczorami. Uff tyle wystarczy...

zdrówko : )
Powrót do góry Go down
 
Dzień Dobry Jestem z Kobry =)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dzień dobry, cześć i czołem. Pytacie skąąd sięę wziąąłem?...
» Hej! Jestem Ajax
» Jestem Kumagae Ishifone...
» Cześć mam na imię...i jestem użalezniony od Bleach

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Inne :: Archiwum-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje