Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dante Drake (shinigami)

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Dante Drake (shinigami) Empty
PisanieTemat: Dante Drake (shinigami)   Dante Drake (shinigami) Empty2010-02-02, 18:16

Imię: Dante
Nazwisko: Drake
Profesja: Shinigami
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 58
Wzrost: 170
Wygląd: Dante jest 17 letnim chłopakiem chłopakiem o białych włosach i szczupłej sylwetce. Ma zielone oczy.
Dante Drake (shinigami) Neroinlove90
Charakter: Dante jest porywczy. Kiedy walczy zapomina o reszcie i rusza do boju. Dante nieraz musiał z różnymi zawadiakami. Nieraz przegrywał i doznawał poważnych ran, które mu się szybko goiły. Dante by osiągnąć wyznaczony cel potrafi zrobić wiele.
Ekwipunek: Boken, mundur akademii, przybory do pisania, komplet narzędzi, zapasowe ubranie. przybory do higieny

Historia: Dante Drake urodził się w 47 dzielnicy Rukongaj. Dante kochał swoich rodziców i choć mały, próbował im pomagać w ich codziennych obowiązkach i pracy .Dante w wieku 6 lat Dante stracił rodziców tajemniczych okolicznościach .Dante był biedny, ale potrafił szybko zaprzyjaźniać . W wieku 7 lat Dante poznał swojego pierwszego i najlepszego kolegę : Nera. Nero był podobny do Dantego , tak samo jak on miał białe włosy które się wyróżniały spośród tłumu. Niektórzy niechętnie się odnosili co do Dantego z powodu jego białych włosów. Gdy Nero i Dante się poznali byli nierozłączni.Chodzili razem po slumsach slumsach grali razem w różne gry. Nero i Dante w wieku 8 lat postanowili poznać świat. Dantego kiedyś naszła chęć spróbować jabłko. Nero miał zagadać kupca a Dante niepostrzeżenie wziąśc jabłko. Na nieszczęście Dantego zauważył to przechodzień i poinformował natychmiast o tym sprzedawcę.
Dante, miał zacząć uciekać gdy nagle złapał go kramarz. Wtedy nagle czerwona kula walnęła w stół i wybuch rozsypał owoce po całej alejce, Dante skorzystał z sytuacji i dogonił Nera. Gdy biegł usłyszał, że ktoś go woła i zatrzymał się.
-Hej
Witam,dzięki to ty spowodowałeś ten wybuch ? Jak się nazywasz ?
-Tak , masz szczęście że akurat przechodziłem inaczej miałbyś kłopoty z tamtym kolesiem.Nazywam się Sprada
-No, dzięki .Może chciałbyś się do nas przyłączyć ? rzekł Dante
-Ok. Fajnie, kto w niej jest ?
-Ja Dante Drake i Nero Yamato. Jak wyczarowałeś tą kulę?
-Kiedyś nauczył mnie jej jeden shinigami po tym jak mnie uratował z rąk oprychów. Oczywiście umiem ją na poziomie podstawowym , ale trenuje ją.To jako ekipa co będziemy robić we trójkę ?
- Nauczysz nas tej kuli co ?
-Dobra.
-Gdzie mieszkacie ? Mój dom przejął tamtejszy gang, więc mogę zamieszkać u was ?
-Dobra
Dante, Nero i Sprada codziennie trenowali kidou i walkę na katany(drewniane) by stac się silniejsi i sprowadzic porządek w rukongaju.Dante z kumplami nieraz byli napadani przez przeróżne typy co zmusiło ich do jeszcze większego treningu. Tamtejsze gangi nienawidzili tamtej trójki z powodu ich białych, niespotykanych włosów. Gdy Dante i jego koledzy mieli po 12 lat rządzili tą dzielnicą, jedynie dziesięcio osobowe gangi mogły ich pokonać, więc ich unikali,
Dante dosyć szybko opanował walkę broniom i posługiwanie się kidou na poziomie podstawowym co dawało mu poczucie bezpieczeństwa. Dante i kumple postanowili zarobić na prawdziwe katany które były drogie, więc w wieku 14 lat załatwili sobie pracę u kowala. Całymi dniami ciężko pracowali i szkolili swoje umiejętności z zarówno kowalstwa jak i walki. Gdy mieli 16 lat byli na na tyle dobrzy by wykuć sobie własne katany. Nie mogli się nacieszyć swoimi katanami. Ostrzyli je i polerowali. Pewnego dnia Dante postanowił iść po chleb. Gdy po pół godziny przyszedł ujrzał coś co utkwi mu w pamięci do końca życia. Na zakrwawionej podłodze leżały zwłoki jego kumpli zabitych pewnie przez zjednoczone siły ich wrogów. Dante był zrozpaczony, uciekł do lasy aby to wszystko przemyśleć. Postanowił, że nie przepaści tego o co jego koledzy walczyli: o pokój w rukongaju. Postanowił dołączyc do shinigami.Jednak to nie było łatwe. Nikt z rukongaju nie miał prawa wejść do soul socjety. Dante jednak nie poddał się i znalazł sposób, aby się tam dostac. Musiał znaleźć jakiegoś shinigami i opowiedzieć mu swoją historię i zaprezentować swoje umiejętności . Dante w dniu swoich 17 urodzin spotkał wędrującego po rukongaju shinigami. Zrobił to co sobie przyrzekł. Shinigami się zgodził wziąśc Dantego do Soul Socjety, dlatego dlatego mu go było żal i że posiadał takie umiętności w tak młodym wieku. Shinigami odprowadził Dantego do akademii , gdzie dostał : Boken, mundur akademii, przybory do pisania, komplet narzędzi, zapasowe ubranie i przybory do higieny, Dante postanowił się pilnie uczyć i trenować, aby zapanował spokói i porządek i aby nikt porządny nie zginął .

Piądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 6
Szybkość: 5
Zręczność: 5
Wytrzymałość: 10
Inteligencja: 9
Psychika: 5
Reiatsu: 10
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE

Udźwig: 60 kg
Prędkość (śr.): 5 [km/h].
Prędkość (max.): 30 [km/h]
PŻ (Punkty Życia): 100
PR (Punkty Reiatsu): 50.

Techniki
Poznane Hadou: #10 - Kasai (Ognisty Wir)
Poznane Bakudou: #9 - Geki (Uderzenie)

Umiejętności: Regeneracja


Kamys: Przenoszę temat do proponowanych i jeśli nikomu to nie przeszkadza blokuje temat, tak aby nowych postów zakładać się nie dało
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dante Drake (shinigami) Pbucket160/180Dante Drake (shinigami) Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Dante Drake (shinigami) Pbucket364/506Dante Drake (shinigami) Empty_bar_bleue  (364/506)

Dante Drake (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Dante Drake (shinigami)   Dante Drake (shinigami) Empty2010-02-02, 18:35

Mam pytanie, kto cię zaakceptował że wrzuciłeś swoją postać od razu do oczekujących na Mistrza Gry ? Cwaniak czy może pomyłka he ? Bo ja widzę sporo niedoróbek w KP.

Tak pokrótce:

Wygląd - Dłuższe opisy robi mój młodszy brat i dłuższe robiłem w wieku 17 lat jak pisałem swoje \"opowiadanie\".
Charakter - Niewiele z niego wynika. Może bardziej szczegółowo.
Historia - Chaotyczna, niewiele mówiąca. Dwóch 12-latków trzęsących dzielnicą ? Litości.

NEGATYW




---------------
Marudzący Dziadek Szyderca.


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.


Ostatnio zmieniony przez Takagi Niizuki dnia 2010-02-02, 19:00, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dante Drake (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Dante Drake (shinigami)   Dante Drake (shinigami) Empty2010-02-02, 18:40

Cwaniak ;] Roten może zablokujesz te pod fora ;p?? w końcu to nie pierwszy raz jak ktoś chce się wycwanić xD
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Dante Drake (shinigami) Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dante Drake (shinigami) Pbucket60/60Dante Drake (shinigami) Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Dante Drake (shinigami) Pbucket5112/5112Dante Drake (shinigami) Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Dante Drake (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Dante Drake (shinigami)   Dante Drake (shinigami) Empty2010-02-02, 18:55

Gościu po prostu myślał że trzeba tam od razu wrzucić. Tak czy siak - rzadko kiedy zgadzam się z Yosem, ale tym razem muszę to zrobić.
Tak czy siak... hym hym hym... jak już masz dawać opis - niech przynajmniej ma więcej jedną linijkę. Charakter... un... naprawdę trzeba to komentować?

Cytat :
Dante nieraz musiał z różnymi zawadiakami.

Co musiał? Jeżeli to co myślę - to mogę mu zafundować order ruskiego słoika.

Cytat :
Dante Drake urodził się w 47 dzielnicy Rukongaj.

Cytat :
I wanna take you to a gay bar x3 to the gay bar, gay bar, gay bar!

Tak w ramach dbania o moje zdrowie psychiczne...

Tak ogólnie... un... może odłóż na chwilę Devil May Cry i zrobisz coś... nie wiem... dobrego? Albo przynajmniej coś co nie powoduje u mnie... ah, szkoda słów... występuje tutaj bardzo duża ilość błędów ortograficznych... i, o zgrozo, również poważnych błędów gramatycznych. Jedyną zaletą tej KP jest paradoksalnie to, że jest krótka i nie musiałem się długo męczyć. Ale i tak nie mogę... nie mogę po prostu znaleźć odpowiednich słów do określenia tego, jak to jest słabe. Gratuluję.
Moja rada? Uh... sam nie wiem... zacznij czytać książki?

Na razie otrzymujesz NEGATYW w ślicznym opływowym słoiku. Enjoy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dante Drake (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Dante Drake (shinigami)   Dante Drake (shinigami) Empty2010-02-02, 18:58

Sorry, pomyliło mi się .jak mam to usunąć ? Albo jak możecie to sami to usuńcie.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Dante Drake (shinigami) Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dante Drake (shinigami) Pbucket60/60Dante Drake (shinigami) Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Dante Drake (shinigami) Pbucket5112/5112Dante Drake (shinigami) Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Dante Drake (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Dante Drake (shinigami)   Dante Drake (shinigami) Empty2010-02-02, 19:03

Po prostu kliknij przycisk edytuj i zamiast tej wklej nową. Proste i skuteczne. (Znaczy, przy usuwaniu śmieci i w 75% przypadków zamieszczaniu nowych)
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Dante Drake (shinigami) Pbucket102/290Dante Drake (shinigami) Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Dante Drake (shinigami) Pbucket41/156Dante Drake (shinigami) Empty_bar_bleue  (41/156)

Dante Drake (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Dante Drake (shinigami)   Dante Drake (shinigami) Empty2010-02-02, 19:26

Hmmm na pierwszy rzut oka wygląda jak by pisał jakiś 11 latek ? zabija mnie to Dante, Dante, Dante... Dante zjadł tatę. Dante założył skarpetke. Dante nie ma swojego stylu.

WTF ? Dante, Nero Sparda? A gdzie Vergil ?! A GDZIE CERBERUS !? TRISH (polecam serdecznie pierwszą i trzecią cześć gry, reszta słaba) ?! ;<

Za bardzo Ci się podoba Seria DMC co ? W sumie też moja ulubiona seria, i za to jeszcze bardziej negatyw, bo swojego stylu nie masz ;<... PS żeby dać dodatkowo obrazek Nero do Dante trzeba być młotkiem (tak nienawidzę Nero !)... Ale już dosyć o mojej prywatnej mani.

Przejdę dalej do oceny

1. Wygląd - za mało, w sumie nie wiem czy postać ma coś więcej niż korpus i głowę (profil), z białymi włosami.
2. Charakter - biedna z nędzą jak rzadko
3. Historia - xDDD... Radzę od nowa

a naaa konieeeec NEGATYW
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dante Drake (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Dante Drake (shinigami)   Dante Drake (shinigami) Empty

Powrót do góry Go down
 
Dante Drake (shinigami)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Shinigami
» Tai Hou(Shinigami)
» Alwaretix[Shinigami]
» Rey[Shinigami]
» Tai Hou(Shinigami)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje