Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Volfy HOLLOW

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Volfy HOLLOW Empty
PisanieTemat: Volfy HOLLOW   Volfy HOLLOW Empty2010-05-23, 15:05

Imię: Volfyjas
Profesja: HOLLOW
Płeć: MĘŻCZYZNA
Wiek: 72 (w momencie śmierci)
Waga: 56kg
Wzrost: 100 cm wyskości, 200 długości z ogonem.
Wygląd:
HOLLOW - https://2img.net/r/ihimizer/i/wolfhollowbykagedwolves.jpg/
CZŁOWIEK - http://th.interia.pl/30,b6105aad03880505/death_note_05.PNG
Charakter: Yam jest ostrożnym hollowem, dzieki swojej wysokiej inteligencji zawsze potrafi ocenić przeciwnika, przez co nigdy nie atakuje silniejszych. Na ludzi patrzy z góry, patrzy się na nich jak człowiek na kurczaka, lecz nigdy nie atakuje bez zwiadu, ani nie ignoruje siły ludzi czy dusz. Nie pamiętasz jaki byłeś jako człowiek, więc nie masz problemu z pożeraniem ludzi, lub dusz.
Ekwipunek: BRAK

Historia:
CZŁOWIEK - Amnezja
HOLLOW:
-Aaaaaaaaaaaa - krzyknąłeś spadając -Auuu - zawyłeś uderzając o posadzke Hueco Mundo.
-Kim ja byłem? - zapytałeś, oglądając siebie - mam 4 łapy, ogon i dziure w tułowiu, hmm?
-Wrrr-wyrwało ci się, czułeś głód, wielki głód, musze coś zjeść, lecz co? O coś biegnie, wielkie czerwone, wygląda podobnie do jakiegoś zwierzęcia, lecz do jakiego? Nieważne zawołam~pomyślałeś. Lecz najpierw muszę sie jakoś nazwać, hmm... Volfyjas, dobry pomysł!
-Hej ty! - Zawołałem - Czerwony!
Hollow odwracając się, popatrzył na niego i wydał z siebie gniewny pomruk, nastraszając coś w kształcie kołnierza.
-Co? - zapytał, patrząc z chrapką na twoją szyje. Lecz to zauważyłeś, jestem od niego silniejszy? Raczej tak, wygląda na silnego, lecz głupiego. Skok, Czerwony wyciąga łape aby mnię pochwycić, ale on jest wolny, odskok ogonem go w ręke. Bum! Dlaczego ogon po uderzeniu wybuchł?Pusty stracił ręke, teraz rzut na głowę i gr...
-Auuuu - pusty wbija ci skrzydło w tylną łapę, i rozcine aż po goleń. - Wrrrr - rzut, łapą go przcinasz przez tułów, tułów się podpala. Pusty pada na ziemię. Podchodzisz do niego, i jakiś wewnętrzny instynkt mówi ci abyś go zjadł. Zjadłeś mu maskę
-Ale ulga - nie czujesz głodu, jest lepiej. O jakaś większa grupa, mają jakiegoś przewodnika chyba. Przewodnik wyciaga ręke, i rozdziera niebo? Szybko do nich podbiegasz - Hej wy! Jestem Volfyjas, pomożecie?
Lider się obraca, wygląda podobnie do kangura, lecz nie możesz go ignorować, wygląda na silnego, ma błysk inteligencji w oku. Pusty patrząc na ciebie, obraca się do jakiegoś innego poza nim. Krzyczy - jestem Gimoon, pytaj i uciekaj! Śpieszy nam się do świata żywych!
-Świata żywych?! To co ja nie żyje?! - zapytałeś gniwenie.
W oczach Gimoona zdziwienie, on nie wie kim jest? - tak, zostałeś najprawdopodobniej zjedzony przez jakiegoś innego pustego. Tylko inteligętni puści jak ja, mogą otwierać Gargante, prowadzi ona do świata żywych, spróbuj.
Wyciągasz łapę, skupiasz się na świecie żywych i pociągnięcie. Krrrragh. Szczelina otwarta, potrafię to.
-Co jescze mogę umieć, bo nic nie pamiętam z poprzedniego żywota? - zapytałeś
-Hmm - zastanawiał sie Hollow - niektórzy z nas potrafią ,,cero" jest to promień z głębi naszych mocy, lecz nikt z nas go nie potrafi, niektórzy potrafią się zmieniać w ludzi. Więcej przykładów nie znam, lecz musimy już iśc, niektórzy z mojej grupy niecierpliwią się na żarełko - odrzekł, po czym się uśmiechnął, i przeszedł przez Gargante.
Hmm, cero tak? - zastanawiałeś się. Wewnętrzna moc, wewnętrzna moc, skupić! NIC! zupełnie nic. Może tego nie potrafisz. No to może zmiana w człowieka. Jak wogóle człowiek wygłada? Może to ci w świecie żywych. Świat żywych, szczelina! Krrrrrrgh. Otwarta, wskakuje do środka! Spadam, lecz ląduje bezpiecznie. O coś idzie, dziwne na dwóch nogach, w jakichś szmatach. Podchodzę do tego, oglądam, nie zauważa mnię. Człowiek, zmiana! Człowiek, zmiana, wewnętrzna moc! Puffff! Hmm pięć palców w rękach, nogi owłosione, włosy na głowie, żadnych kłów, po co się w to zmieniać?
-Aaaaaaaaa, zboczeniec! - ktoś krzyknął. NAturalna postac, zmiana, wewnętrzna moc! Uhh tak o wiele lepiej! Idę stąd, rozdarcie!

Pieniądze : brak
STATYSTYKI
Atrybuty:
(10 podstawowych + 14 za wiek +1 za niewykorzystana umiejke)
Siła: 6(+1 płeć)
Szybkość: 11 lub 6(+5 może z umiejki + 1 z wolnych)
Zręczność: 3(-2 płeć)
Wytrzymałość: 6 (+1 płeć)
Inteligencja: 10 (-4 z rasy, + 9 z wolnych)
Psychika: 10(+5 z wolnych)
Reiatsu: 10(+5wolne)
Kontrola Reiatsu: 10(+5 wolne)

OGÓLNE

Udźwig: 60
Prędkość (śr.): 11km/h lub 6km/h
Prędkość (max.): 33km/h lub 22km/h
PŻ (Punkty Życia): 60
PR (Punkty Reiatsu): 100

Atrybuty: (2 normalne, 3 z wad, 2 z intelignecji)
Umiejętności: Człowieczy, Dominator, Mózg, Umiejętny, Pustelnik, Przejście do świata żywych,
Umiejętności HOLLOWOWE: (2 odemnie,trzecią wymyśla GM tak?)
-możliwość przekształcanie reiatsu w wybuchy na ogonie oraz podpalanie na łapach,
oba opisane w historii
- plus do prędokści (5?)
Wady: Stara Rana, Amnezja,
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Volfy HOLLOW Pbucket102/290Volfy HOLLOW Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Volfy HOLLOW Pbucket41/156Volfy HOLLOW Empty_bar_bleue  (41/156)

Volfy HOLLOW Empty
PisanieTemat: Re: Volfy HOLLOW   Volfy HOLLOW Empty2010-05-23, 15:21

Ojej to smutne, pociesza mnie tylko fakt że mogę tu wystawić negatywa.

1. Wygląd ? L, wilk ? jakie to oryginalne... No ale mniejsza, jedyne co mogę prosić to ewentualny opis.
2. Charakter - "Yam jest ostrożnym hollowem", czyżby karta wklejana z innego forum ?
3. Przyznam że po pierwszych linijkach straciłam chęć do czytania, i nie przeczytałam ale powiem ci tak: twoja postać nie musi znać swojego życia, niemniej przedstawić nam ją musisz, żeby MG ją znali. Wada to wada, nie zaleta dla leniwych... Poza tym żałosność początku dobija, nie wiem jak reszta i wole nie wiedzieć.

Recepta ? Karta od nowa, tym razem wykonana solidnie
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Volfy HOLLOW Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Volfy HOLLOW Pbucket4096/4096Volfy HOLLOW Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Volfy HOLLOW Pbucket83037/262144Volfy HOLLOW Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Volfy HOLLOW Empty
PisanieTemat: Re: Volfy HOLLOW   Volfy HOLLOW Empty2010-05-25, 12:49

Jak chcesz miec 14 punktow za wiek, to napisz cos w tej historii. W ten sposob to mozna wrzucic sobie w opis i tysiac lat, a pozniej zaslonic sie brakiem pamieci. Tak latwo nie ma.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Volfy HOLLOW Empty
PisanieTemat: Re: Volfy HOLLOW   Volfy HOLLOW Empty

Powrót do góry Go down
 
Volfy HOLLOW
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kei Ling [Hollow]
» Po [Hollow]
» Uo [Hollow]
» Niguel [hollow]
» Chiiko [Hollow]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje