Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Koziorec

Go down 
3 posters

Jak oceniasz kandydata ?
Pozytywnie
Koziorec I_vote_lcap20%Koziorec I_vote_rcap
 20% [ 1 ]
Negatywnie
Koziorec I_vote_lcap80%Koziorec I_vote_rcap
 80% [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 5
 
Poll closed

AutorWiadomość
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Koziorec Pbucket102/290Koziorec Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Koziorec Pbucket41/156Koziorec Empty_bar_bleue  (41/156)

Koziorec Empty
PisanieTemat: Koziorec   Koziorec Empty2010-10-12, 20:04

Postać do odegrania:

Profesja: Człowiek
Imię: <do wymyślenia przez gracza>
Nazwisko: <do wymyślenia przez gracza>
Wiek: 28 lat
Wzrost: 165 cm
Waga: 62 kg


Koziorec Normal_magormotoko3

Ogółem na temat wyglądu:
- Na plecach ma paskudną bliznę po wypadku na motorze
- Lubi ubiór podkreślający jej całkiem spore atuty
- Jest mocno związana z kulturą motocyklową, widać to po jej ubiorze i sposobie bycia

Charakter ogółem:
- lubi adrenalinę
- asertywna
- egoistyczna
- zdolności przywódcze
- nie lubi ograniczeń
- nie daje sobą pomiatać
- chciwa
- leniwa
- flirciara


Pochodzi z Okinawy, niedawno jednak przyjechała do Karakury na swoim motorze, nie ma tu jeszcze zbyt wielu znajomych, jednak szybko ich zdobywa. Nie ma zbyt wiele pieniędzy, pracuje dorywczo, tam gdzie akurat może.
Jest dosyć sprytna i inteligentna, lubi pakować się w kłopoty i robi wszytko by uniknąć konsekwencji.

Statystyki

Siła : 7
Szybkość : 7
Zręczność : 10
Wytrzymałość : 12
Inteligencja : 12
Psychika : 25
Reiatsu : 20
Kontrola Reiatsu : 9

Premie Tymczasowe : <gracz je określa>

Umiejętności:

1 (do walki) - wymyśla testowany, łącznie z częścią mechaniczną
2. Akceleracja (defensywna) - Kobieta naturalnie przyśpiesza, jej reakcje są szybsze, dzięki czemu rośnie szansa na unik, blok czy ucieczkę. (do rozpisania przez testowanego + do wymyślenia mechanika).

Ekwipunek:
- ubrania
- nuż sprężynowy
- portfel z pieniędzmi i dokumentami
- motor --> http://c.wrzuta.pl/wi15264/1963db0b0020c7f745560c36/0/poprostu%20motor
- komórka

Wady

- Obsesja (niebezpieczeństwa)
- Kulawy
- Uzależnienie (papierosy)
- Wielki Żarłok

Zalety
- Korzystanie z Broni Palnej
- Kanciarz/Kłamca
- Prawo jazdy
- Urodzony Lider
- Wytrwały Survival'owiec

Zadania dla testowanego
1) określić umiejętności człowieka
2) opisać wygląd
3) opisać charakter
4) wymyślić i krótko opisać historię
5) opisać dom

Potem podgrywamy


Ostatnio zmieniony przez Kamys Tsuki dnia 2010-10-23, 21:38, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty2010-10-12, 20:20

Profesja: Człowiek
Imię: Gina <podałem tylko przykład, aby było mi łatwiej rozpisać>
Nazwisko: Hirose <-//->
Wiek: 28 lat
Wzrost: 165 cm
Waga: 62 kg

Koziorec Normalmag_sshsen

Wygląd :

Gina bardzo lubi fioletowy kolor. Jej włosy posiadają wiele odcieni, podobnie jak i oczy. Kobieta przywiązana jest do swojej starej, połatanej, motocyklowej kurtki, którą miała na sobie w czasie jej pamiętnego wypadku. Z tego zdarzenia Motocyklistka na plecach posiada wielką bliznę. Jej kurtka również posiada bliznę: jednak została połatana i skrócona, aby jej właścicielka mogła szczycić się dobrze uformowanym brzuchem. Bohaterka lubi nosić bardzo wysokie kozaki, rękawiczki bezpalcowe i króciutkie spodenki: w kolorze czarnym (oczywiście z fioletowymi elementami). Na twarzy dziewczyny z reguły jest pomadka (obowiązkowo w fioletowym kolorze) oraz coś przypominającego okulary. Owe okulary są wyprodukowane przez naukowców, i skradzione przez Bohaterkę.
To dlatego Gina Hirose opuściła Okinawę.

Charakter

Gina jest typem przywódcy. Jest bardzo egoistyczna, więc nie zależy jej na dobru dla innych. Zawsze przywłaszcza sobie najlepsze miejsca, stara się podporządkować sobie innych. Ma ona wielkie ambicje, chciałaby mieć wszystko. Jest dość leniwa, pokazywała to już wiele razy gdy swoją pracę zlecała innym. Jest bardzo egoistyczna, nie zrobi nic co nie przyniesie jej jakiś oczywistych korzyści. Bardzo trudno jest od niej coś wywnioskować. Ma problem ze znalezieniem stałego dochodu gotówki, jej stanowisko pracy wiele razy się zmieniało. Świadczy to też o tym że Gina nie ma problemów sentymentalnych, nie jest jej szkoda pozbyć się czegoś starego. Gina żyje tak jakby każdy jej dzień miałby być tym ostatnim. Dziewczyna lubi flirtować jednak nie znosi być ograniczana. Nie smakują jej rosół, ryż, zupa pomidorowa i wszystkie ich przetwory.

Historia

Gina urodziła się w Okinawie. Tam się wychowywała i dojrzewała. Jej rodzice dość wcześnie zmarli, a dziewczynkę wychowywał stryjek. Stryj do domu wracał późno, najczęściej pijany, zaniedbywał bratanice. Oboje utrzymywali się z pieniędzy płaconych Ginie przez rząd. Stryjek źle wychowywał dziewczynkę, często zdarzało się tak że, zostawiał ją samą na kilkanaście godzin. Gina większość czasu wolnego spędzała na ulicy. Zachowanie wujka z początku nie podobało jej się, jednak zniszczenie psychiczne nakłoniło ją do bycia kryminalistką. Obydwoje żyli w melinie... sami nie mieli trwałych znajomych, przyjaciół ani rodziny. Cechy zapożyczone od wujka nie pozwalały jej na zdobycie jakiś bliższych znajomych. Gina jak najwcześniej chciała być "taka jak wujek" i już za wieku nastoletniego posiadała własnego komarka. Niezdrowe odżywianie i tryb życia zepsuł stryjka, doprowadził do choroby a później do śmierci. Na pogrzeb stryjka przyszła wtedy 19 letnia Gina oraz kilku przyszywanych kumpli z klubu harleyowego. Kobieta wiele razy była na granicy załamania nerwowego. Pomagały jej własne umiejętności; przywództwo, flirciarstwo, lenistwo do tworzenia grup społecznych. Owe z początku służyły Ginie do zaspokojenia jej potrzeb, później zamieniały się w grupy przestępcze. Takie grupy miały głównie charakter jednorazowy. Ludzie zmawiali się że wspólnie na motorach zniszczą, zepsują (i tym podobne czasowniki destrukcyjne), policja wyłapywała większość przestępców, a Gina pozbywała się konkurencji. Tworzono portrety pamięciowe. Kobieta była poszukiwana, jednak nie było zbyt wielu wiarygodnych dowodów na jej winę. Pewnego razu sklepikarz przyuważył ją na stacji , wezwał policję i Gina została złapana. Dziewczyna miała dobrego prawnika którego finansowała z własnych ukradzionych pieniędzy. Dostała wyrok na 8 lat. Wyszła po 4 za dobre sprawowanie. Po tym czasie rekonwalescencji Gina trochę się zmieniła. Zbrzydło jej już obrabowywanie konwojów i tym podobnych. Była w dodatku na zwolnieniu warunkowym więc każde przewinienie wróżyło jej powrotem do pierdla. Gina pilnowała się. Nie mogła zaprzestać kontynuowania swojej pasji. Dziewczyna lubiła bardzo adrenalinę, więc nie mogła przestać jeździć na motocyklu. Znalazła sobie stałą pracę i zarobiła na nowy, ekskluzywny motor Yamahy. Przez pewien okres czasu mieszkała jeszcze w Okinawie. Miała pecha że potajemnie została wykorzystana przez tajną korporację. Nie wiedziała ona że wszystko co miało ją w ten dzień spotkać było zaplanowane. Owy dzień był monumentalny dla bohaterki. W czasie rutynowego objeżdżenia autostrady, do kobiety przyłączyli się pewni inni motocykliści. Robili to tylko dla "zmyłki". chodziło im o to aby Gina skradła naukowe wynalazki zagrażające tamtej tajnej korporacji. Bohaterka została wmieszana do grupy przestępczej mającej na celu obrabowanie konwoju policyjnego. W tym konwoju znajdowało się wiele naukowych wynalazków, między innymi te do wykrywania narkotyków i tym podobnych. Konwój został zniszczony, a łupy chaotycznie podzielone między członków napadu. Gina jako że jest osobą pazerną skorzystała z okazji i przywłaszczyła sobie tajemnicze okulary. Policja ustaliła że bohaterka brała udział w tym napadzie, a jako że miała już zatargi z prawem policja wyznaczyła ją jako głównego sprawcę. Przestraszona dziewczyna uciekła po tajemnie z Okinawy, i pojechała daleko: do Karakury. Bohaterka nie wiedziała nic o tym że została wrobiona, jak również nie próbowała tłumaczyć się gliniarzom. Obecnie nie ma zbyt wiele pieniędzy, pracuje dorywczo, tam gdzie akurat może.

Statystyki

Siła : 7
Szybkość : 7
Zręczność : 10
Wytrzymałość : 12
Inteligencja : 12
Psychika : 25
Reiatsu : 20
Kontrola Reiatsu : 9


Umiejętności:

1. Kontrola (do walki) - Bohaterka po długich latach ćwiczeń osiągnęła umiejętność kontroli czasu. Teraz potrafi ona korzystać z kilku technik ataku. Gdy korzysta z tej umiejętności jej wygląd zewnętrzny się nie zmienia, jednak Gina traci bardzo dużo reiatsu. Dziewczyna cały czas rozwija umiejętność kontroli. Mimo wczesnego poziomu rozwoju tej techniki właścicielka staje się bardzo silna i korzysta z kilku pod-technik.

- Zwierciadło - umiejętność ratująca życie. Gdy ktoś zada Ginie śmiertelny cios, ona pojawia się w kompletnie innym miejscu. Przypomina to trochę Gemelos Sonido jednak jest to o wiele trudniejsze. Bohaterka musi zgadywać kiedy zginie i przed tym zdarzeniem tworzy drugą siebie. Jej "cień" zostaje zabity a ona nadal żyje. Przypomina to trochę cofanie czasu używane przez "Księcia Persji". Używanie Zwierciadła do obrony jest bardzo trudne, więc kwalifikuje się raczej do zdolności ofensywnych. Można np. użyć "cienia" do odepchnięcia przeciwnika, na pewną odległość gdzie będzie czekać tam Gina, która wbije przeciwnikowi "nuż w plecy". ;) [koszt rei. = sekunda działania cienia * (numer cienia * 2) { Gracz chce cofnąć czas o 5 sekund, tworząc swojego 1 cienia płaci: 2+4+6+8+10= 30 rei}] z czasem koszt może się zmniejszać
Myślę że przy takiej zdolności nie trzeba dawać jakiś plusów do statystyk


-Ewolucja - inna zdolność nie będąca ani atakiem, ani obroną. Tworzy się jedynie przeźroczysty, mylący zarys postaci. Tworzy się on tak naprawdę w miejscu, gdzie Gina kiedyś będzie. Zarys staje się coraz wyraźniejszy aż w końcu zgodnie z czasem; Gina faktycznie tam będzie. Tworzy się to w sposób następujący: Bohaterka cofa się w czasie koncentruje swoje Rei w danym miejscu i tworzy samą siebie, która może przejąć jej umiejętności w czasie gdy dziewczyna cofnęła się w czasie. Jeżeli linie czasu: teraźniejszy i "ewolucji" się spotkają to Gina znika i pojawia się w miejscu swojego "cienia". [koszt: 40rei]
jestem otwarty na krytykę w sprawie kosztu, wad i zalet itp.

2. Akceleracja (defensywna) - Tak jak jej umiejętność kontroli, akceleracja również wiąże się z kontrolą czasu. Kobieta naturalnie przyśpiesza, jej reakcje są szybsze, dzięki czemu rośnie szansa na unik, blok czy ucieczkę. Gina umiejętności używa raczej na co dzień. Dlatego umiejętność jest dobrze rozwinięta. Dziewczyna może jej używać do poprawiania szybkości swoich reakcji, dlatego jazda motorem z prędkością 200km/h nie sprawia jej problemu. [ normalne spalanie reiatsu: https://bleach.forumpolish.com/profesje-f3/ludzie-t6.htm (może to być około 5 rei na post)]
przy używaniu zdolności ataku i zdolności obrony oczywiście będą ułatwienia myślę że nie trzeba mnożyć statystyk

Ekwipunek:

- ubrania
- nuż nóż sprężynowy
- portfel z pieniędzmi i dokumentami
- motor motocykl--> http://c.wrzuta.pl/wi15264/1963db0b0020c7f745560c36/0/poprostu%20motor
- komórka
- naukowe okulary; pozwalają na lepsze postrzeganie świata, co może również prowadzić do przewidywania przyszłości. [pozwoliłem sobie je dodać: dają bonus do zręczności: +5] jest to uzupełnienie umiejętności

Wady

- Obsesja (niebezpieczeństwa)
- Kulawy
- Uzależnienie (papierosy)
- Wielki Żarłok

Zalety

- Korzystanie z Broni Palnej
- Kanciarz/Kłamca
- Prawo jazdy
- Urodzony Lider
- Wytrwały Survival'owiec





Ostatnio zmieniony przez Koziorec dnia 2010-10-20, 17:58, w całości zmieniany 16 razy
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Koziorec Pbucket102/290Koziorec Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Koziorec Pbucket41/156Koziorec Empty_bar_bleue  (41/156)

Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty2010-10-13, 19:42

Napisze to ładnie tu żebyś widział
1) "dopatrzyłem się błędu w liczeniu, jednak myślę że to jest tylko postać testowa i może być silniejsza niż powinna" - to jest już rozwinięta postać, ty też nie musisz tworzyć npc tylko z podstawowych stat dla gracza zaczynającego
2) "możemy uzgodnić na prv" - to jest test, nie będziemy nic uzgadniać, ja będę tylko oceniać. 3) "jestem otwarty na krytykę w sprawie kosztu, wad i zalet itp. " ok
4) "również myślę że nie trzeba mnożyć statystyk" - jak uważasz

czekam na ostatnia wersje
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Koziorec Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Koziorec Pbucket4096/4096Koziorec Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Koziorec Pbucket83037/262144Koziorec Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty2010-10-17, 21:04


[19:21:20] Koziorec : Takagi: jakby jakiś gracz miał ustalone co chce zrobić, lub co się z nim stanie w jego przygodzie
[19:21:40] Koziorec : byłoby Ci łatwiej czy trudniej prowadzić
[19:22:29] Koziorec : Jak np. jakiś gracz gdy tworzył postać ustalił sobie że pożre go hollow

O... to ciekawe. Przychodzi do Ciebie gracz, ktory ustalil sobie, ze go hollow pozre i co robisz?


Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty2010-10-17, 21:19

Biorę pod uwagę jego wypowiedz i staram się do niej stosować.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Koziorec Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Koziorec Pbucket4096/4096Koziorec Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Koziorec Pbucket83037/262144Koziorec Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty2010-10-17, 21:28

Koziorec napisał:
Biorę pod uwagę jego wypowiedz i staram się do niej stosować.

Cudownie. W takim razie ja Cie nie polece na stolek miszcza.


Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty2010-10-17, 22:05

Nie rozumiem sensu tej rozmowy. Ten twój cytat jest lipny, bo użyłem go w ogóle w innym celu. W moim rozumieniu MG powinien prowadzić przygodę tak jak sam gracz tego chce, jeśli ustalił sobie co w przygodzie zrobi jego postać to MG powinien go wysłuchać.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Koziorec Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Koziorec Pbucket4096/4096Koziorec Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Koziorec Pbucket83037/262144Koziorec Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty2010-10-17, 22:56

Widze, ze nie rozumiesz. Przede wszystkim tego, jaki jest podzial rol w RPG. Gracz nie jest od tego, zeby ustalac, co go spotka. Po co komu miszcz, jak gracz sam wymysli scenariusz? Skoro tego nie pojmujesz, to do prowadzenia sie nie nadajesz. Proste.


Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty2010-10-18, 18:47

[18:22:41] Feste : gillian...

[18:22:56] Feste : wystaw mi jedna walke i zrob mnie gillianem :P

[18:23:29] Feste : i miał bym fajny pomysł na przygodne taka mała propozycja podeslij na pw skypa dam ci go jak zechcesz

[18:25:23] Takagi Niizuki : Nie musisz mi dawać, po prostu zastanawiam się co ci dać z tego co mam w rozpisce. A na giliana to jeszcze poczekasz.

Jak widzisz jest jakiś sposób współpracy. Ja nie mówię że gracz powinien wszystkie przygody sam sobie prowadzić bo to jest totalnie bez sensu, a myślę że tak mnie zrozumiałeś. Myślę że DOBRY MG powinien konsultować się z graczem na temat jego dalszej przygody. Powinien dostosować się do jego oczekiwań, tak aby współpraca była na jak najlepszym poziomie.


// No wlasnie widze... gracz pisze, ze ma pomysl. Takagi, ze nie jest zainteresowany.
// Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty2010-10-18, 18:55

Watanabe no Tsuna napisał:
..... Po co komu miszcz, jak gracz sam wymysli scenariusz?

Mistrz powinno się pisać.

// O, czyzby?
// Tsuna


Tak


Ostatnio zmieniony przez Koziorec dnia 2010-10-20, 18:28, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Koziorec Pbucket102/290Koziorec Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Koziorec Pbucket41/156Koziorec Empty_bar_bleue  (41/156)

Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty2010-10-19, 15:38

Czy karta została już skończona ?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty2010-10-20, 18:01

DOM GINY HIROSE

1 piętrowe mieszkanie znajdujące się w bloku. Budynek mieści się z dala od centrum, i podobnie jak w Rukon w tych okolicach jest dużo przestępczości. Kobieta mieszka sama, a jej lokum znajduje się na 10 piętrze. Wybrała to mieszkanie z powodu niskiej ceny. Poszczególne piętra różnią się tylko malowidłami na ścianach i stopniem zniszczenia sprzętu publicznego. Blok ma 12 pięter, 2 windy (1 sprawna) 1 klatkę schodową 45 mieszkań i 78 pomazanych podpisów ściennych.

a) Okolice budynku: Plac zabaw dla dzieci, kilka roślin z przodu budynku. Jakieś 50m od budynku znajduje się spożywczak. Okolica jest dość
niebezpieczna, pełno tutaj wandali i przestępców. Czasami na placu zabaw bawią się dzieci, jest to bardzo miły i rzadko spotykany widok.
Rośliny, trawa, nawet chodnik nie są zbytnio zadbane. Do budynku prowadzą 2 wejścia: główne i tylne. Te drugie służą do wychodzenia;
gdy wynosi się np. śmieci. Wychodząc z wejścia głównego na prawo widzimy plac zabaw, a na lewo ulicę za którą są gęste krzaki i
spożywczy.

b) Budynek i jego piętra: Na parterze znajduje się skrzynka na listy, klatka schodowa, windy i mieszkania. Ogólny wygląd: Koziorec Obrazek-p_sqeehe
W wyższych kondygnacjach układ powtarza się (za wyjątkiem tylnych drzwi, w miejscu których pojawia się okno).
Tak do 11 piętra. Na 12 piętrze miejscu klatki schodowej pojawia się sufit, jest tam tylko jedno mieszkanie, i wejście na strych. Parapety w
budynku są drewniane. Każde mieszkanie posiada balkon.Na klatce schodowej zawsze znajduje się jakiś śpiący menel więc ludzie jeżdżą z
reguły windami. Ściany wewnętrzne są pomalowane w 2 kolory
oliwkowy - z dołu, kremowy - z góry. Ściany szczególnie na 4-6, 9-10 piętrach są bardzo poobrypane, porysane i porysowane.


c) Dom Giny Hirose: Dość małe mieszkanie mieszczące się na 10 piętrze i kryjące się pod numerem 40. Drzwi wejściowe wykonane są z pustego drewna,
mają wiele rys. Korytarz jest dość wąski. Jest tam tylko miejsce na stojący wieszak, a buty kładzie się na wycieraczce. W skład mieszkania
wchodzą: mała kuchnia, łazienka, 2 pokoje. Kuchnia połączona jest z korytarzem. Znajduje się ona na samym jego końcu. Oba pokoje
znajdują się po prawej stronie korytarza. Jeden z nich przeznaczony jest na sypialnię, oraz miejsce pracy, a drugi na jadalnię z telewizorem.
Meble, jak na okolice, są dość zadbane. W domu mieści się też dość duża łazienka z prysznicem, grzejnikiem i wszystkimi innymi
niezbędnymi rzeczami. Grzejniki bardzo wolno podgrzewają wodę. Rachunki są dość drogie jak na standard życia.

Myślę że karta jest skończona. W najbliższym czasie możemy rozpocząć odgrywanie
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Koziorec Pbucket89/100Koziorec Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Koziorec Pbucket161/168Koziorec Empty_bar_bleue  (161/168)

Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty2010-10-23, 21:25

Cóż, zapewne to nie jest moja działka ale wybacz, przeczytałem tutaj herezje, obok której nie mógł bym przejść uprzednio przynajmniej nie próbując jej podpalić...

Otóż, zgadzam się iż MG powinien prowadzić sesje tak, by graczowi się ona podobała. Pod żadnym pozorem nie oznacza to jednak prowadzenia dokładnie tego, czego gracz chce! Powinno się dostosować styl rozgrywki do tego, czego chce gracz. Ja sam pytam czego oczekuje, ale chodzi mi raczej o proste określenia tak jak "sporo walki i rozwałki" albo też "może jakiś mały romans?".

Zrozum chłopie, w sytuacji którą chcesz stworzyć nie potrzeba w ogóle MG. Stworzyli byśmy w tedy nie forum RPG a luźne forum literackie na które każdy mógł by wrzucać własne wypociny. A skoro nie potrzeba by MG, to czemu Ty chcesz takim zostać?

Osobiście powiem szczerze iż jestem przeciwny przyjęciu Cię do grona MG. Decyzja nie należy do mnie, ale wydaje mi się, że był byś nawet gorszy niż ja, a to już nie lada wyczyn!

NEGATYW


Ostatnio zmieniony przez Izdurbal Tenshi dnia 2010-10-23, 22:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Koziorec Pbucket102/290Koziorec Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Koziorec Pbucket41/156Koziorec Empty_bar_bleue  (41/156)

Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty2010-10-23, 21:40

Cóż kończymy test szybciej niż zakładałam... Proszę aby każdy oceniający wpisał to co myśli o testowanym, tylko wtedy głos w akicie będzie ważny (ocena + pozytyw/negatyw w poście). Głosami będę się sugerować przy wystawianiu oceny.


Ostatnio zmieniony przez Kamys Tsuki dnia 2010-10-23, 22:26, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Koziorec Pbucket102/290Koziorec Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Koziorec Pbucket41/156Koziorec Empty_bar_bleue  (41/156)

Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty2010-10-23, 22:20

Ja też oczywiście napisze co mi się podoba a co nie.

1. Wygląd

"Jej włosy posiadają wiele odcieni, podobnie jak i oczy." - niestety nie umiem sobie tego wyobrazić mimo starań.
"Jej kurtka również posiada bliznę:" - cóż....

Ogólnie niesetny muszę przyznać że masz spore problemy z opisem wyglądu. Brzmi to wszystko mało sensownie, i nieco nielogicznie. Dodatkowo opis jest biedny, brakuje ci chyba troszkę słownictwa - więcej książek polecam.

2. Charakter - najważniejsza dla mnie część.

"Nie smakują jej rosół, ryż, zupa pomidorowa i wszystkie ich przetwory. " - ?

Ehhh... No i co ja mam Ci powiedzieć ? Strasznie jest napisany, i gdyby to była twoja karta to z tym charakterem a nic bym Cie nie przepuściła. Niestety nie potrafisz go rozpisać.

Historia

". Pomagały jej własne umiejętności; przywództwo, flirciarstwo, lenistwo do tworzenia grup społecznych. Owe z początku służyły Ginie do zaspokojenia jej potrzeb, później zamieniały się w grupy przestępcze." - ymmm....

"Ludzie zmawiali się że wspólnie na motorach zniszczą, zepsują (i tym podobne czasowniki destrukcyjne), policja wyłapywała większość przestępców, a Gina pozbywała się konkurencji. " - eeee...

"Dziewczyna miała dobrego prawnika którego finansowała z własnych ukradzionych pieniędzy. Dostała wyrok na 8 lat. Wyszła po 4 za dobre sprawowanie. Po tym czasie rekonwalescencji Gina trochę się zmieniła." - czy to nie było coś związane z leczniem ?

"Owy dzień był monumentalny dla bohaterki. " -

Do pewnego czasu historia jeszcze może być... Później już się tylko co raz bardziej pogrążałeś

Umiejętności - Kompletnie nie potrafisz ich rozpisać, a jako mistrz gry MUSISZ umieć ! Bo ty je ustalasz a nie gracz...

Ekwi -

- naukowe okulary; pozwalają na lepsze postrzeganie świata, co może również prowadzić do przewidywania przyszłości. [pozwoliłem sobie je dodać: dają bonus do zręczności: +5] jest to uzupełnienie umiejętności - troche pojechałeś... Nie mówię że nie można, ale jednak za bardzo. W naszym świecie nie ma takich rzeczy, a jednak świat ludzi bleach jest zbliżony do naszego...


Jedyne co to ujdzie opis mieszkania gdzieś tam... Ale niestety no reszta jest słaba, ja daje negatywa
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Koziorec Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Koziorec Pbucket4096/4096Koziorec Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Koziorec Pbucket83037/262144Koziorec Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty2010-10-24, 05:21

Pisalem juz, ale zeby nikt sie nie czepial, ze falstart i nie na czerwono, to powtorze. Przeciw. Nie bede dublowal argumentacji, ktora juz jest powyzej.


Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Koziorec Pbucket102/290Koziorec Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Koziorec Pbucket41/156Koziorec Empty_bar_bleue  (41/156)

Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty2010-10-26, 18:38

No cóż potwierdzone są 3 negatywa nie widzę potwierdzania pozytywa... Mogę powiedzieć tylko że nie zdałeś, i nim pokusisz się o stanowisko mistrza gry poducz się trochę, oczytaj się, i koniecznie "wejdź" w system który chcesz prowadzić...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty2010-10-26, 18:41

Dobra, poduczę się, tylko znajdę jakiegoś uczynnego i pomocnego MG. Za jakiś miesiąc może znowu wezmę udział. Pomijam fakt że wszyscy MG się nie wypowiedzieli, ale pewnie celowo wstrzymali się od głosu (nie chciało się czytać itp.)
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Koziorec Pbucket102/290Koziorec Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Koziorec Pbucket41/156Koziorec Empty_bar_bleue  (41/156)

Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty2010-10-28, 11:36

Nie jesteś pępkiem świata... bywa. W takim razie czekam na przyszły miech, zacznę już postać do testowania wymyślać nową
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty

Powrót do góry Go down
 
Koziorec
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Koziorec
» Koziorec

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Egzaminy dla Mistrzów Gry :: Zgłoszenia :: Odrzucone-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje