Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Koziorec

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Koziorec Empty
PisanieTemat: Koziorec   Koziorec Empty2010-11-07, 19:23

Znacie mnie, pisałem tutaj już wcześniej. Przez ten pewien czas, bardzo się podszkoliłem, i sprawdziłem jako MG. Myślę że MG-owanie idzie mi bardzo dobrze, a moje sprawdzanie się może potwierdzić tutaj jeden umiejętny i wiarygodny gracz. Dla forum od siebie mogę zaoferować wielki powiew świeżości, oraz moją aktywność. Jestem bardzo obyty w systemie Bleach i Tego forum.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Koziorec Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Koziorec Pbucket4096/4096Koziorec Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Koziorec Pbucket83037/262144Koziorec Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty2010-11-07, 21:32

Mniemam, ze Ty tak na powaznie. Slyszales powiedzenie o nadgorliwosci? Ludzie zdobywaja doswiadczenie latami, a Ty sprawdziles sie w ciagu tygodnia. Pysznie. Nie watpie, ze jestes przekonany, iz dobrze Ci idzie. Umiejetny i wiarygodny gracz? Jakbym polityka czytal. Wzniosle slowa i zadnych konkretow. Anonimowy gracz wiarygodny na pewno nie jest. Bez urazy, ale Twoja dzialalnosc coraz bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, ze lepiej aby ta swiezosc powiewala gdzie indziej. Gdyby Roten upieral sie przy tescie, dopisz sobie od razu -1.


Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty2010-11-07, 21:42

Wiem i znam twoje zdanie. Pisząc to wiedziałem że źle to skomentujesz. Na szczęście jest wiele innych MG którzy mogą dać mi szansę. Ale tak to już jest... nie napiszesz czegoś neutralnego jakiemuś innemu graczowi, który czeka na test od dłuższego czasu, tylko wtrącisz swoje 2 grosze krytykując mnie. Nie szanuję takiego wywyższania się, i sądzę że na forum przyda się wielu innych MG którzy takiemu graczowi jak Salvatore Hikai w teście odpiszą


// I znowu, jak polityk. Tematem jest Twoja kandydatura. Niewiele widac masz na tem temat
// do powiedzenia, skoro tak usilnie zmieniasz temat. Salvatore Hikai czytac i pisac umie.
// Jak bedzie mial do mnie jakis zal, sam potrafi go wyartykulowac. Druga metoda, tez czesto
// wykorzystywana przez "elity" u wladzy, to demonizowanie oponenta. W koncu, jesli ten,
// ktory krytykuje jest zly, to automatycznie wszystko, co mowi, jest zle i niewarte uwagi.
// Mozesz sobie zyc w przekonaniu, iz jestem zlosliwym i wywyzszajacym sie typem, ktory
// tepi mlode talenty, przezyje i bez Twego szacunku. Powyzsze jednak i (byc moze) chec
// zdobycia stolka zaslepia Ci najwyrazniej zdrowa ocene sytuacji - zapowiadasz powrot po
// miesiacu, przychodzisz po tygodniu twierdzac, zes sie wiele nauczyl i wielce jako mg
// sprawdzil. Rozumiem, ze to byly tygodniowe warsztaty, gdzie pol dnia pobierales nauki,
// a drugie pol szlifowales warsztat prowadzac pod okiem ekspertow, ktorzy na bierzaco
// poprawiali niedociagniecia. Widac brak Ci samokrytycyzmu, skoro liczysz na to, ze na
// poprzednia ocene nie zasluzyles i tym razem obudza sie sprawiedliwi mg by wesprzec Cie
// swoimi glosami przeciw mojej tyranii... huh, snij dalej.
//
// Tsuna
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Koziorec Pbucket102/290Koziorec Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Koziorec Pbucket41/156Koziorec Empty_bar_bleue  (41/156)

Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty2010-11-08, 09:30

Jesli dobrze widze jest dzial "odrzucone", co oznacza ze chyba mozna odrzucic zglosznia.... Twoje zostaje odrzucoen. Przez tydzien NIE DA sie poprawic umiejtnosci pisania, no chyba ze przeczytales kilka dobrych ksiazek. A co do "systemu" bleach to nie ma takiego systemu, jest za "swiat". I w naszym froum nie jestes obyty, wystarczy zobaczyc jak bardzo nie umiesz odgrywac....
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Koziorec Empty
PisanieTemat: Re: Koziorec   Koziorec Empty

Powrót do góry Go down
 
Koziorec
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Koziorec
» Koziorec

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Egzaminy dla Mistrzów Gry :: Zgłoszenia :: Odrzucone-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje