Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Masahide Kitsune

Go down 
3 posters

Ocena
Pozytywna
Masahide Kitsune I_vote_lcap0%Masahide Kitsune I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Negatywna
Masahide Kitsune I_vote_lcap100%Masahide Kitsune I_vote_rcap
 100% [ 1 ]
Neutralna
Masahide Kitsune I_vote_lcap0%Masahide Kitsune I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 1
 

AutorWiadomość
Gość
Gość




Masahide Kitsune Empty
PisanieTemat: Masahide Kitsune   Masahide Kitsune Empty2010-11-04, 16:24

DANE

Imię:Masahide
Nazwisko:Kitsune
Profesja:Człowiek
Płeć:Mężczyzna
Wiek:16
Waga:79kg
Wzrost:175cm
Wygląd:Masahide Kitsune __by_xenopyro
Charakter:Świat jest pełen idiotów, by najmniej on tak uważał. On nie mógł tego zaakceptować i starał się być kimś ponad przeciętnego człowieka. Nie przepadał za idiotami ale ich nie krytykował, więc wymagał i wymaga tego od innych szacunku dla siebie. Nie ma takiej rzeczy, z która by se nie poradził, są jedna rzeczy nad którymi spędzi mniej lub więcej czasu. Społeczeństwo jak to społeczeństwo ma problemy z zaakceptowaniem mądrzejszych od siebie dla tego najczęściej jest w grupce podobnych do siebie. Ale inteligencja to nie jedyny jego atut, jest osobą wysportowaną.
Mikaruk jest osobą, która potrafi znaleźć się w każdej sytuacji. Ważną jego cechą jest godność i honor, o której sam wie i przez to nie pozwala się nikomu wykorzystać.

Historia:

Dzieciństwo: O dzieciństwie można napisać krotko, urodził się w Tokyo, rozwijał się normalnie a nawet powyżej normy, w wieku 3 lat nauczył się czytać, wtedy też zaczął interesować się światem a zwłaszcza medycyną. Nie miał rodzeństwa. Od przedszkola pokazywał wszystkie swoje cechy od szczerości, własnego zdania i inteligencji po zdolności przywódcze i buntowniczość(buntowniczość przeszła mu jakieś 3 lata później). W wieku 6 lat zainteresował się sztukami walki, więc postanowił namówić rodziców by zapisali go do klubu sztuk walki. Miał normalne kontakty z rodzicami do 9 roku życia kiedy to ojciec zaczął zachowywać się dziwnie, kłócił się ze wszystkimi, miał niepohamowane wybuchy agresji, aż w końcu wyszedł z domu nie pozostawiając po sobie ani śladu. Matka tego nie przeżywała za bardzo, było jej to obojętnie, natomiast Masahide go znienawidził. Wiedział że od teraz będzie musiał dać z siebie jeszcze więcej by dostać się w przyszłości na medycynę. Wszystko co go ciekawiło było przez niego dogłębnie badane. Do szkoły chodził razem ze swoim przyjacielem Kunimichi, z którym przez pierwsze trzy klasy rozrabiał na całego. Później się uspokoił. Był najlepszy w szkole. W tym okresie między 9-10 rokiem życia zaczął widzieć duchy.

Wiek Nastoletni: Od 11 roku życia zgłębiał wszystkie problemy, które były dla niego interesujące. Zajmował się wieloma dziedzinami nauki, przede wszystkim przedmioty ścisłe, psychologia i socjologia a także był poliglotą. Jego jedynym oparciem była matka, która zawsze wspierała go na każdym kroku. Gdy Masahide miał 13 lat nadszedł czas na zmianę szkoły. Był sam w nowym środowisku, musiał od nowa wyrobić sobie reputację. Nie było łatwo, tam znalazło się wiele osób, które były po prostu miały cechy, których Masahide nie tolerował. Alkohol ,który powodował u niego reakcje wymiotne na sam zapach, a po za tym obrzydzenie. Przemoc, której nie tolerował, gdy ją widział to się zastanawiał po co ktoś jej używa. Czesto to były powody wynikające z czysto ludzkiej głupoty, za którą też raczej nie przepadał(Mowa tu o takich zachowaniach dziwnych, które odchodzą od normy [patologii] a nie o tym że ktoś ma problemy z pojęciem czegoś). Przechodząc raz na korytarzu obok takich osób został zaatakowany przez jednego z nich. Już w stronę Masahide leciała pięść kiedy nagle on po prostu. Odepchnął jego pięść i poszedł dalej. Zdenerwowany atakujący tym razem wyciągnął nóż i powtórzył to samo tym razem skończyło się na ręce w gipsie i 3 tygodnie zwolnienia. Następnego dnia po tym wydarzeniu, kumple "poszkodowanego" postanowili zobaczyć kto go tak urządził. Gdy go zobaczyli zaczęli się śmiać a także naśmiewać. Gdy jeden podszedł a był pijany i śmierdział na dodatek moczem i innymi zapachami, Masahide nie wytrzymał zwymiotował na niego wszystkim co miał w żołądku.
-Sory- powiedział Masahide- ale mógłbyś się czasem umyć.
- Ja ci dam sory- powiedział pijaczyna i rzucił się na niego z kastetem w łapie.
Masahide nie mógł wytrzymać tego zapachu jednocześnie się bał że sam tak prześmierdnie. Napastnik był pijany co pozwalało Mashide obmyślić pomysł jak szybko się z nim uporać. Wszyscy jego koledzy także nie byli trzeźwi,i więc po prostu postanowił nakierować go na nich przez co oni rzucili się na niego z wielką agresją. Następnego dnia o wszystkim zapomnieli.
To jednak nie znaczyło że kłopoty z ludźmi takimi jak oni nie pojawiały się, jednak Masahide olewał to. Jego nauka nadal była na wysokim poziomie a zainteresowanie ją nie malało. Interesował się dziewczynami ale w żadnej się nie zakochał bo nie spełniały jego wymagań.

Dziwna sytuacja: W wieku 15 lat kiedy wracał do domu zauważył jakiegoś wielkiego stwora, który po prostu idzie sobie ulicą, a ludzie nic z tego powodu sobie nie robią, postanowił się tym zainteresować. Po chwili patrzenia na niego hollow obrócił się i zaczął się patrzeć na Masahide, wtedy on zrozumiał że on patrzy się wyłącznie na niego, postanowił uciekać. Jednak ten wielki stwór nie odpuścił sobie ruszył za Masahide. Masahide wbiegł w boczną małą uliczkę mając nadzieję że trochę mu zajmie dostanie się tutaj. Jednak się pomylił, bez problemu utorował sobie drogę niszcząc boczne części budynków. Zrozumiał więc że jedyną szansą by przed nim uciec jest schować się gdzieś gdzie naprawdę będzie ciężko się dostać. Wybrał stary opuszczony skład gdzie znajdował się także bunkier. Wbiegł tam i nagle hollow zmienił swoje rozmiary był trochę wyższy od człowieka ale niższy od swojej poprzedniej formy. Masahide już biegł w stronę bunkra kiedy ten zagrodził mu drogę własnym ciałem. Nagle pojawiła się postać ubrana na czarno z mieczem, która z łatwością przecięła na pół tego stwora. Masahide krzyknął by zaczekała jednak ona po prostu zniknęła. Wtedy zaczął szukać informacji o tych stworach nie dawał sobie spokoju jednak bardzo go to męczyło że nie mógł nigdzie znaleźć odpowiedzi. Wtedy zaczął szukać samych stworów po tygodniach poszukiwań nic, jednak gdy o prostu szedł spokojnie do szkoły znów go zobaczył był mniejszy od poprzedniego, gdzieś wzrostu ludzkiego. Wtedy postanowił go kopnąć by ten zwrócił na niego swoją uwagę, gdy to zrobił ten od razu na niego się rzucił. Jednak szybko zrobił unik. I tym także razem tylko o wiele szybciej pojawiła się ta postać w czarnym kimonie z mieczem. Już chciała zaatakować hollowa, gdy Masahide po prostu złapał ją za rękę z pytaniem:
-Kim jesteś?
Jako odpowiedź został lekko odepchnięty. Jednak on nie dawał za wygraną tym razem złapał za rękojeść miecza zobaczył wtedy dokładnie jak ona wygląda. Była to dziweczyna o długich czarnych włosach, ładnej figurze i z dość dużym biustem. Ponowił pytanie:
-Kim jesteś??
- Odejdź stąd - usłyszał odpowiedź po czym po chwili leżał na ziemi.
Następnego dnia znalazł się w szpitalu dowiedział się że zemdlał. Była przy nim matka stała i cieszyła się że się obudził.
Nie chciał więcej narażać się na niebezpieczeństwo, więc znów zaczął szukać tylko w książkach i internecie, już nie miał zamiaru szukać ich osobiście.
Coś go jednak tknęło by pójść na miejsce gdzie zobaczył shinigami. Gdy tam się znalazł zobaczył czarny skrawek materiału. Zaczął go badać jednak nigdy go nie zostawiał zawsze miał go przy sobie. Miał go zaledwie tydzień przy sobie, jednak to spowodowało że pojawiało się coraz więcej pustych. On się jednak nie narażał tylko dokonywał obserwacji z bezpiecznej odległości. Dość szybko stwierdził że osoby w czarnych kimonach pokazują się tylko, gdy pokazują się te stwory, oprócz tego zauważył że nikt ich nie widzi oprócz niego. Wiedział że naraża siebie i innych na niebezpieczeństwo. Dlatego zdecydował że zniszczy ten skrawek materiału. Jednak to nie to wywoływało takie zjawiska w mieście. Po mimo że to zrobił to nic się nie mieniło. Szukał odpowiedzi dalej, ( w końcu gdzieś musi być pomyślał). Siedząc w szkole i strasznie się nudząc na lekcji wyjrzał przez okno. Znów ją zauważył tym razem stała o tak sobie na środku placu przed szkoła. W czasie przerwy podszedł do niej i się jej zapytał:
-Kim jesteś?
Nie dostał żadnej odpowiedzi. W tedy złapał ją za kołnierz od kimona i powiedział:
- Nie cierpię jak się mnie lekceważy, więc powiedz kim jesteś?
- Jakim cudem ty mnie widzisz - Usłyszał odpowiedź od dziewczyny po czym odepchnęła go.
- Odpowiesz mi, w końcu czy nie? Widzę cię nie pierwszy raz.
- Nie powinieneś się tym interesować, ale jak chcesz to Ci powiem że jestem Shinigami.
Masahide popatrzał się lekko zdziwiony na nią, ale jej uwierzył gdyż nie mógł nic znaleźć o tych dziwnych istotach o różnym wyglądzie (hollowy).
- Dobra, a kim są te wielkie potwory, które często są w moim mieście i czemu akurat tu się pojawiają.- spytał.
- To są hollowy.
Masahide odszedł bez słowa jak wykorzysta poznaną wiedzę od niej.

Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:

Siła: 7
Szybkość: 7
Zręczność: 7
Wytrzymałość: 6
Inteligencja: 15
Psychika: 8
Reiatsu: 8
Kontrola Reiatsu: 6


OGÓLNE

Udźwig:70 kg
Prędkość (śr.):7
Prędkość (max.):24
PŻ (Punkty Życia):60
PR (Punkty Reiatsu):24

Techniki

Magia:
Poznane Hadou:
Poznane Bakudou:


Umiejętności:

Medycyna
Opis: Znasz zasady pierwszej pomocy, umiesz rozpoznać podstawowe schorzenia, choroby, a także zweryfikować rodzaj złamania itp.
Premie: Znajomość podstawowych technik medycznych (udzielanie pomocy). Apteczka.
Wymagania: Inteligencja: 10.

Podstawowy Samoobrony
Opis: Znasz zasady samoobrony i umiesz się bić. Znasz też kilka chwytów.
Premie: Ulepszona walka wręcz, znasz parę chwytów i umiesz się bić.
Wymagania: Siła: 7, Szybkość: 7, Zręczność: 7.

Pojętność
Opis: Łapiesz wszystko szybciej niż inni. Jesteś kumaty.
Premie: Łatwość w nauce hadou oraz bakudou i nie tylko.
Wymagania: Inteligencja: 14, wrodzone.

Wady:

Wrażliwość na Alkohol - 1 pkt
Opis: Łyk słabego piwa powoduje, że natychmiastowo zasypiasz, zaś sam jego zapach sprawia, że jesteś pijany.
Premie: Pod wpływem alkoholu nawet w skrajnie małych ilościach tracisz przytomność.
Wymagania: Nadzwyczajna wrażliwość na alkohol opisana w charakterze/historii.

Twardy sen - 1 pkt
Opis: Postać ma niesamowicie twardy sen, potrzebuje minimum 12 godzin odpoczynku na dobę i jeśli zaburzy ten porządek, to w niedługim czasie odczuje tego bolesne konsekwencje. Dodatkowo podczas snu chyba tylko wystrzał z armaty jest w stanie ją obudzić.
Premie: Utrudnienia MG
Wymagania: Wrodzone

Bezduchowiec - 2 pkt
Opis: Twój poziom reiatsu jest zadziwiająco niski. Łatwiej Ci je kontrolować, acz szybko się kończy i na niewiele wystarcza.
Premie: Reiatsu/2.
Wymagania: Brak.

Sory ze usunąłem wcześniej konto ale to zrobiłem praktycznie przez zmęczenie i przypadek, jeszcze raz sorry.


Ostatnio zmieniony przez Masahide dnia 2010-11-20, 15:12, w całości zmieniany 9 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Masahide Kitsune Empty
PisanieTemat: Re: Masahide Kitsune   Masahide Kitsune Empty2010-11-06, 09:24

Napiszcie czy źle czy dobrze bo nie mam pojęcia czy coś zrobiłem źle i powinienem poprawić albo czy wszystko git i nie muszę się martwić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Masahide Kitsune Empty
PisanieTemat: Re: Masahide Kitsune   Masahide Kitsune Empty2010-11-06, 11:51

ok już poprawiam
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Masahide Kitsune Empty
PisanieTemat: Re: Masahide Kitsune   Masahide Kitsune Empty2010-11-06, 13:30

już nie mam dalej pomysłu, to będzie dobre rozwinięcie do dalszej akcji.
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Masahide Kitsune Pbucket160/180Masahide Kitsune Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Masahide Kitsune Pbucket364/506Masahide Kitsune Empty_bar_bleue  (364/506)

Masahide Kitsune Empty
PisanieTemat: Re: Masahide Kitsune   Masahide Kitsune Empty2010-11-06, 19:37

Ilość PR = Reiatsu razy Kontrola Reiatsu, podzielić przez 2, czyli nie masz 48 a 24.
Poza tym.


NEUTRAL


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Masahide Kitsune Empty
PisanieTemat: Re: Masahide Kitsune   Masahide Kitsune Empty2010-11-07, 11:14

Dobra, poprawiłem dzięki o zwróceniu uwagi
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Masahide Kitsune Pbucket102/290Masahide Kitsune Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Masahide Kitsune Pbucket41/156Masahide Kitsune Empty_bar_bleue  (41/156)

Masahide Kitsune Empty
PisanieTemat: Re: Masahide Kitsune   Masahide Kitsune Empty2010-11-08, 09:40

Jestem w szkole na mackach wiec pisze z pominieciem ortografi... Nie mam tez czasu przeczytac calej histori, ale za reszte masz negatyw...

1. Opis wygladu: pomijam ze napisales to co na obrazku widac (a po co to nam ?), to jeszcze wiesz on ma blond wlosy, a nie ciemne... pozatym ciemne nie jest kolorem. Mamy Ciemny blond, szatynow i inne.

2. Za charakter to wiesz... mozesz sie schowac. Najwazniejszy punt, a zostal potraktowany jak cos "na odwal"... pomijam ze w zasadach odnosnie tworznia kp pisze "nie wymienianie cech"... No ale czytanie to trudna sztuka.

3. Ekwi - "Podręczny opis SS." - jakiego SS ? jesli jest to SS z historii ok, jesli ma to zwiazek z Swiatem duchowym to... Mowiac grzecznie nie pozwalam

Negatyw
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Masahide Kitsune Empty
PisanieTemat: Re: Masahide Kitsune   Masahide Kitsune Empty2010-11-08, 21:33

poprawione, usunąłem opis wyglądu bo nie jest konieczny jak doczytałem. Nie lubię i nie umiem się rozpisywać na temat czyjegoś charakteru przemyśleń więc to mi wybaczcie.
Powrót do góry Go down
Ekkusu


Masahide Kitsune Mg10
Ekkusu


Mistrz Gry : Demiurg Tsuna

Karta Postaci
Punkty Życia:
Masahide Kitsune Pbucket60/60Masahide Kitsune Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Masahide Kitsune Pbucket5112/5112Masahide Kitsune Empty_bar_bleue  (5112/5112)

Masahide Kitsune Empty
PisanieTemat: Re: Masahide Kitsune   Masahide Kitsune Empty2010-11-09, 15:41

BARDZO przepraszam z tej strony Kamys, której posta przypadkowo usunąłem zamiast zacytować (Wcisnąłem Edit zamiast quote, myślałem, że pisze swojego posta, a jak już wysłałem to... no...). Mniej więcej jednak powiem o co chodziło - obrazek nie przedstawia całej postaci, wiec masz to uzupełnić, a charakter dalej jest do luftu, co akurat podzielam. Osobiście jednak uważam, że obrazek pokazuje tyle, ile trzeba

Jeszcze raz bardzo przepraszam, następnym razem będę bardziej uważny. Jak o czymś zapomniałem, to proszę dopisać wraz z opieprzem.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Masahide Kitsune Pbucket102/290Masahide Kitsune Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Masahide Kitsune Pbucket41/156Masahide Kitsune Empty_bar_bleue  (41/156)

Masahide Kitsune Empty
PisanieTemat: Re: Masahide Kitsune   Masahide Kitsune Empty2010-11-09, 16:59

Łe nie ma sprawy Ekku, poza tym wszytko dobrze ująłeś ; )
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Masahide Kitsune Empty
PisanieTemat: Re: Masahide Kitsune   Masahide Kitsune Empty2010-11-12, 08:46

Charakter poprawiony
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Masahide Kitsune Empty
PisanieTemat: Re: Masahide Kitsune   Masahide Kitsune Empty2010-11-20, 15:12

zamieniłem wymienianie cech na opis
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Masahide Kitsune Empty
PisanieTemat: Re: Masahide Kitsune   Masahide Kitsune Empty

Powrót do góry Go down
 
Masahide Kitsune
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Masahide Kitsune
» Masahide Kitsune
» Kitsune Okami [Człowiek]
» Kitsune
» Samotnia Kitsune

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje