Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Ohayo! ^^

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Ohayo! ^^ Empty
PisanieTemat: Ohayo! ^^   Ohayo! ^^ Empty2011-02-04, 17:05

Witam :)

Cóż, wypada opowiedzieć choć trochę o sobie. Mam na imię Piotrek i jestem studentem w wieku 22/23 lat. Jestem fanem M&A i Fantasy w wielu różnych formach. Bleach jest na chwilę obecną moim ulubionym anime (mangi nie chce mnie się czytać, bo nie chcę sobie spoilerować:P). Cóż z grami typu RPG mam styczność już od wielu lat. Zacząłem grać w gimnazjum, a obecnie jestem na 4 roku studiów:P Grałem w takie RPG jak: D&D, World of Darkness, Star Wars (zarówno jako gracz i MG). W cRPG: Kotor 1 i 2, Oblivion, Icewind dale 2, Wiedźmin 1, i inne. Z gier typu via www: Bruinena, Kroniki Fallathanu, Cerelain, Messir, z gier typu PBF: Star wars - bacta (jako gracz, mg, mod i junior admin i później admin:P)

Zatem doświadczenia trochę mam:)

Czym się interesuję? Fantasy i RPG. Lubię także poczytać dobre książki:) Muzyka, czynnie - gra na klawiszach, skrzypcach, śpiew, jak i biernie - słuchanie:P

Jakiej muzyki słucham? Różnej. Raczej nie mam określonego stylu ale nie lubię muzyki o zbyt ciężkich i ostrych brzmieniach.

Kilka zespołów i wykonawców, których muzykę lubię: Michael W. Smith, The Corrs, Mariah Carey, Yolanda Adams, Whitney Huston (z okresu zanim popadła w narkotyki i alkoholizm), Tina Turner, Michael Jackson, Shakira - zwłaszcza piosenki hiszpańskojęzyczne, Pat Metheny, Shota Osabe Piano Trio, Matisayahu, Bob Marley, Regau, Maleo reggae rockers, LeCrae

Pozdrawiam :)


Ostatnio zmieniony przez Siril dnia 2011-02-05, 10:44, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ohayo! ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo! ^^   Ohayo! ^^ Empty2011-02-05, 10:37

"W wieku 22/23 lat"? Nie wiesz, ile masz lat? O_O
Jeśli bleach jest twoim ulubieńcem to trochę ten-teges, ale dobra. Nawiasem mówiąc manga jest pierwowzorem, więc to tak, jakbyś powiedział, że lubisz Władcę Pierścieni, ale film, bo książka zdradziłaby ci, co jest w ekranizacji. A poza tym "spoiler" pochodzi od "spoil", a więc poprawne spolszczenie, które zresztą przyjęło się już w internecie, to "spoilować".

A teraz może skończę komentarz i zacznę odpowiedź: Witam, jestem Chiiko i jestem jedną z tych osób, które czepią się jeśli mają czego i nie wygląda to na przypadek (np. literówka w stylu "blaech" czy coś takiego). Mam nadzieję, że nie naślesz na mnie inkwizycji, czy KNW, bo tak to się chyba dzisiaj ładnie nazywa, za to, że nie jestem "głęboko wierzącą i praktykującą chrześcijanką wyznania rzymsko-katolickiego".
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ohayo! ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo! ^^   Ohayo! ^^ Empty2011-02-05, 10:54

Wiem ile mam lat, jeżeli nie wiesz co się kryje pod tym to Twój problem, użyj rozumu jeżeli go posiadasz...

Spoil znaczy rozlewać... nie ma to nic wspólnego z wyjawianiem czegoś...

Wiem, że manga jest pierwowzorem... Udzielanie oczywistych informacji, aby chcieć cię czepiać "na siłę" jedynie tylko Ciebie ośmiesza...

Wybacz, ale dla mnie internetowa gwara nigdy nie będzie wyznacznikiem poprawnej polszczyzny...

Na drugi raz zanim zaczniesz z kimś się witać zacznij od przywitania a nie od ośmieszania samej siebie, w ten sposób uprzedzasz innych do siebie "na dzień dobry"

Poza tym zupełnie nie rozumiem Twojej ostatniej wypowiedzi na temat mojej wiary? Coś Tobie przeszkadza w tym, że wierzę? To masz problem, nie ja...

Witam, a zarazem gratuluję, już zdążyłaś mnie do siebie uprzedzić na starcie. Nie wiem czy to było Twoim celem, ale ja bym się z tego nie cieszył, bo nie ma z czego...

Póki co uważam Ciebie za kolejną osobę, która leczy swoje kompleksy w internecie i udaje mądrą, swoimi tanimi erystycznymi chwytami (jak nie wiesz co to, poszukaj w internecie polecam pod hasłem Artur Shopenhauer)

Liczę, że zaczniesz pisać z innymi normalnie, bo mnie takie coś po prostu leczy...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Ohayo! ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo! ^^   Ohayo! ^^ Empty2011-02-05, 12:05

Dorosły człowiek nie ma 22/23 lata, albo 22, albo 23. Dziecko z kolei miałoby np. 22,5.
"Spoiler" pochodzi właśnie od słowa "spoil". Najwyraźniej mylisz "spoil" ze "spill" (najprostsze źródło: http://translate.google.pl/?hl=pl&tab=wT#en|pl|spoil http://translate.google.pl/?hl=pl&tab=wT#en|pl|spill ). Jedna literka, dwie literki, niby nic, a jednak "duma" i "dupa" to też[ tylko jedna literka. I nie udaję mądrej, to ty udajesz, że żeby to wiedzieć trzeba takim być, więc w pewnym sensie mi pochlebiasz
A ciebie ośmiesza używanie "Ciebie" wielką literą mimo, że nie jest to list.
Mhm. Czyli lepiej robić "psujowanie" (spoilerowanie/spoilering) niż "psucie" (spoilowanie/spoiling), "bo jestem buntownikiem i sam sobie wymyślam wyrazy". As you wish.
Call it Susan if it makes you happy but don't expect a banana.
Nie, no co ty... Przecież to oczywiste, że apokryfy, z których przecież pochodzi np. św. Anna, to bajeczki dla dzieci, a Ewangelie, gdzie Jezus wkurzył się na drzewo figowie, bo nie miało fig, mimo, że to nie pora na figi, więc użył Boskiej Mocy żeby je zniszczyć, są Natchnione, Mądre i Poważne.
Shoppenchauer pisze się przez "ch". I jeśli dla ciebie uważne czytanie/słuchanie to Tani Chwyt Erystyczny, to Jezus Twój Pan też był nieuczciwy jak ja. Nie wspominając już o tym, że ten, kto uważa, że jest głupi, głupio robi, że zabiera się za dyskusję.

Mnie też miło cię poznać.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Ohayo! ^^ Empty
PisanieTemat: Re: Ohayo! ^^   Ohayo! ^^ Empty

Powrót do góry Go down
 
Ohayo! ^^
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ohayo...?
» Ohayo

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Przedstaw się-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje