Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Shiro Ookami

Go down 
3 posters

Ocena
Pozytywna
Shiro Ookami I_vote_lcap67%Shiro Ookami I_vote_rcap
 67% [ 2 ]
------------
Shiro Ookami I_vote_lcap0%Shiro Ookami I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Negatywna
Shiro Ookami I_vote_lcap0%Shiro Ookami I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
------------
Shiro Ookami I_vote_lcap33%Shiro Ookami I_vote_rcap
 33% [ 1 ]
Neutralna
Shiro Ookami I_vote_lcap0%Shiro Ookami I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 3
 

AutorWiadomość
Gość
Gość




Shiro Ookami Empty
PisanieTemat: Shiro Ookami   Shiro Ookami Empty2012-05-30, 19:00

DANE

Imię: Shiro
Nazwisko: Ookami
Profesja: Shinigami
Płeć: Kobieta
Wiek: 16 lat
Waga: 42 kg
Wzrost: 150 cm
Wygląd:Shiro Ookami P6010058
Charakter: Można by ją nazwać "Dzieckiem Szczęścia". Zawsze uśmiechnięta, uwielbia biegać i skakać dookoła i śmiać się przy tym jak opętana. Lubi machać rękami i być dosłownie wszędzie. Lubi dokuczać i straszyć innych. Nie lubi być przedmiotem żartów. Wszelkie negatywne uczucia chowa w środku i tylko nielicznym je "pokazuje". Jej charakter można nazwać "trudnym" więc ma problemy z zawieraniem przyjaźni. Ma słabość do małych zwierząt i rzeczy w pastelowych kolorach. Kocha dodatki, które sama musi robić (używa gałązek, kwiatów, lub czasem nawet owoców) bo jest biedna. Jedyną rzecz którą kupiła była rękawiczka przewiązana przez środkowy palec tak, że reszta palców była odkryta. Pieniądze dostała od Nan-san na urdziny.
Ekwipunek: Boken, mundur akademii, przybory do pisania, naszyjnik w kształcie księżyca (wyjaśnione w historii)

Historia:
Właściwie to więkdzość życia spędziłam sama. Ludzie niespecjalnie garnęli się do dziecka, które nie kontrolowało swoich przemian w wilka. Bo taką umiejętnością władam. (jeśli można to nazwać umiejętnością, bo przecież tego nie kontroluje). Ale to nie był jedyny problem. Musiałam się jakoś żywić, prawda? Nawet nikłe, to mimo wszystko, reiatsu sprawiało, że woda nie wystarczała. Byłam więc małą złodziejką bez stałego miejsca zamieszkania. Dlaczego? Dlatego, że nie byłam zbyt umiejetna w złodziejskim fachu. Prawie zawsze ktoś widział jak wykradam jedzenie. Nawet jeśli ktoś dał mi jesć z dobrej woli i zapraszał do zamieszkania, to zawsze były jakieś przeszkody, Albo rodziny zbyt wielodzietne, albo zbyt biedne. Nie mogłam nikogo narażać na głodówke. Na swojej drodze spotkałam wiele dzieci podobnych do mnie. Też mieli problemy z przemianami. Albo często były to po prostu mutanty. Różnie. Ale oni mieli rodziny i domy. A ja? Ja też miałam. Wychowywała mnie dostojna staruszka imieniem Hana. Zwracałam się do niej "babciu". Była najukochańszą osobą o jakiej mogłam marzyć. Była całą moją rodziną. To ona sprawiła, że zaczęłam śpiewać. Co do mojego pochodzenia była bardzo tajemnicza. Mówiła, że należałyśmy do rodziny szlacheckiej. Że podczas nardzoin utknęłam w połowie przemiany w wilka i wygladałam jak mutant. Głowa rodziny nie chciała mutanta. Postanowili mnie zabić. Wyrok miał sie odbyć następnego dnia. W nocy Hana wykradła mnie i przekupiła straż. Uciekła ze mna do Rukongai. I tam się mną zajęła. Bywały ciężkie chwile. Nie byłam aniołem. Ale mimo wszystko, to były dobre czasy. A potem Hana zaczęła słabnąć. Tak jak kiedyś ona mnie myła i karmiła, tak wtedy role sie odwróciły. Śpiewałam jej na dobranoc. Pewnej nocy położyłam ją spac. Rano już nie wstała. Odeszła do lepszego. Pochowałam ją pod wiśnią. Następnego dnia zebrałam rzeczy i wyruszyłam w drogę. W wiosce mnie nie akceptowali. Nie miałam tam czego szukać. I tak przez kilka lat żyłam. Kradłam i uciekałam.
Potem na swojej drodze spotkałam chłopca o imieniu Inu. Miał blond włosy i zielone oczy. Roześmiany chłopiec miał ten sam problem. Jendak różnił sie od dzieci, które spotkałam do tej pory. Śpiewał. Stał na środku ulicy i śpiewał. to wydało mi się tak niecodzienne, że przystanęłam by popatrzeć. Zauważył mnie, bo przestał śpiewac i wpatrywał się mnie. Uśmiechnął się. To był taki zadziorny uśmieszek.
- Coś się stało? Chyba aż taki dziwny nie jestem z tymi uszami? - wskazał na swoją głowę. Pies. Uszy psa. Przechyliła głowę w bok.
- Nie, ja... - poczułam mrowienie na głowie i usłyszałam śmiech Inu. Mi także w tamtym momencie wyrosły uszy. Spiekłam raka. Odwróciłam się, żeby odejsć, ale złapał mnie za ręke.
- Czekaj no.. Proszę - Jego głos zmienił się diametralnie. Był taki smutny. Popatrzyłam na niego. Był naprawdę smutny. Mimo wszystko chciałam wyswobodzic się z uścisku. - Ja tylko... - zawahał się - Pierwszy raz spotkałem kogoś takiego jak ja.
- Naprawdę? - zdziwiłam się. Ja spotykałam takie dzieci w prawie każdej dzielnicy... A, no tak. On zapewne miał rodzinę. śpuściłam wzrok bo nasze oczy spotkały się na krótką chwilę.
- Opowiesz mi o sobie? - Dlaczego by nie? Pomyślałam. Dawno z nikim tak nie rozmawiałam... Opowiedziałam więc mu wszystko. Od początku.
Zaprowadził mnie do swojego małego domku i przedstawił swoja babcię - Nan. Była tak podobna do mojej Hany... Tylko poruszała się bez gracji. Jak stara, zmęczona kobieta. Usmiech Nan dawał tyle ciepła... Zatęskniłam za tym. Za rodziną. Po raz pierwszy odkąd Hana odeszła naprawdę za tym zatęskniłam. Zaproponowali bym z nimi została. A ja tak bardzo pragnęłam ciepła, że tak zrobiłam. to były szczęśliwe czasy. Zabawy z Inu, pomoc w ogródku Nany. Dzięki Inu znowu zaczęłam śpiewać. Śpiewałam wszędzie i wszystko. Piosenki były często bez ładu i składu, ale mieliśmy wiele zabway ze śpiewaniem ich. Do czasu.
Inu tamtego czasu był bardzo poddenerwowany. Często gdzieś znikał a pytany o to zmieniał temat. Gdy okazało się, że zdawał egzaminy do akademii pokłóciliśmy się. Odwrócił się i pobiegł. Chciałam iść za nim, ale zamieniłam się w wilka więc tylko poszłam jego śladem. Znalazłam go siedzącego na polance. Podniósł się, myślałam, że mnie zauwazył, więc wyszłam zza krzaków.
Przygniotło mnie duże reiatsu. Popatrzyłam na Inu. Za nim pojawił sie potwór. Wydałam z siebie jęknięcie. Hollow był wielki. W jednej sekundzie Inu stał wyprostowany, a w drugiej był w paszczy tego potwora. Byłam sparaliżowana strachem. Zobaczyłam jak jego ciało osuwa spada na ziemie całe we krwi. Zawyłam z płaczem. Wtedy Hollow zauwazył mnie. Zaczął iść w moją stronę. Przeyśpieszał. Zamknełam oczy i czekałam na ból. ale on nie przyszedl, gdy je otworzyłam przed soba zobaczyłam shinigamich walczacych z hollowem. Wygrali. Ale było już za późno dla Inu.


Inu chciał nas chronić. A skoro jego nie ma. Teraz moja kolej. Dowiem się z jakiej rodziny pochodze i zapewnie Nan dobrą starość. Obiecuję Ci, Inu.


Pieniądze:
500 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 5 + 1 = 6
Szybkość: 5 +2 +3 = 10
Zręczność: 5 +2 = 7
Wytrzymałość: 5
Inteligencja: 5
Psychika: 5 + 1 = 6
Reiatsu: 5 + 1 + 2 = 8
Kontrola Reiatsu: 5

OGÓLNE

Udźwig: 60 kg
Prędkość (śr.): 5 km/h
Prędkość (max.): 30 km/h
PŻ (Punkty Życia): 25 (wada: mały)
PR (Punkty Reiatsu): 40

Techniki
Magia:
Poznane Hadou: #3 - Housenka Houka (Ogień)
Inkantacja: Zaklęcie destrukcyjne numer trzy - ogień!
Opis: Bardzo proste zaklęcie polegające na stworzeniu ognia w ręce.
#6 - Gogyou (Podmuch Ognia)
Inkantacja: Zaklęcie destrukcyjne numer sześć! - Spal!
Opis: Wykonawca wypuszcza z ust podmuch gorącego powietrza. Może poparzyć jak i odepchnąć przeciwnika.
Poznane Bakudou:

Umiejętności: Artysta - Muzyka, śpiew.
Opis: Masz wrodzony talent w jednej z dziedzin sztuki, takich jak malarstwo, rzeźbiarstwo czy muzyka. Bez większych problemów tworzysz piękne dzieła sztuki. - Muzyka, śpiew.
Wymagania: Wrodzone.
Wady:
Chuchro - 1 pkt
Opis: Postać obdarzona tą wadą cierpi na zdecydowaną odwrotność otyłości. Jej waga jest niezwykle mała, zaś zdobywanie dodatkowych kilogramów jest naprawdę trudne. Wielu mogło by zazdrościć takich właściwości organizmu, utrzymanie zgrabnej linii nie jest bowiem problemem. Problemem jest natomiast fakt, iż tak naprawdę figura ta nie jest zgrabna a chuderlawa. Postaci takiej widać niemal wszystkie kości, zaś ciało pozbawione ochronnej warstwy tłuszczowej zdecydowanie łatwiej jest wyziębić. Niezbyt rozwinięta tkanka mięśniowa często nie radzi sobie z długotrwałym wysiłkiem, przez co osoba taka szybciej się męczy.
Premie: Utrudnienia MG.
Wymagania: Wrodzone.
Mały - 1 pkt
Opis: Postać obdarzona tą wadą zapewne nie będzie musiała się pochylać przechodząc przez drzwi. Jej wzrost jest bowiem zdecydowanie mniejszy, niż powinien być u osób jej wieku i płci. Ludzie tacy są w większości traktowani jak dzieci, dodatkowo mają pewne problemy. Większość świata jest bowiem przystosowana dla osób o odpowiednio większym wzroście. Samochody mogą więc mieć pedały zbyt daleko, by twoje nogi do nich sięgały, a szafki czy regały będą zbyt wysoko by osoba taka mogła normalnie zdejmować z nich rzeczy.
Premie: Ilość twoich Punktów Życia równa jest wytrzymałości*5 (a nie 10), Utrudnienia MG
Wymagania: Odpowiedni wzrost.
Niekontrolowana przemiana w zwierzę (PROPONOWANE) (a ponieważ, takie nieistnieje to prosiłabym, o zaakceptowanie o to tej mojej małej wady. Przemiana byłaby całkowicie zalezna od GM'a. Wydaje mi się to bardzo interesujacym utrudnieniem)


Ostatnio zmieniony przez Ookami Shiro dnia 2012-06-20, 19:24, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Shiro Ookami Pbucket102/290Shiro Ookami Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Shiro Ookami Pbucket41/156Shiro Ookami Empty_bar_bleue  (41/156)

Shiro Ookami Empty
PisanieTemat: Re: Shiro Ookami   Shiro Ookami Empty2012-06-01, 13:14

Negatyw

1. Sprawa kosmetyczna, upraszam o dodanie cm i kg przy wzroście i wadze.
2. Wygląd - powiem grzecznie - słabo... Obrazek połączanie opisu dają mi niewielki pogląd jak postać wygląda. Postaraj się bardziej, bo nawet jeśli jakimś cudem dostaniesz akcepta (bardzo wątpię), to i tak nikt Cie nie weźmie bo nie ma miejsc za wiele... A czegoś takiego to obawiam się że nikt nie weźmie ^^" Za słabo.
A btw ukończonych rzeczy się nie daje bo to to tylko przedłuży proces akceptacji, to tak jak byś napisała że charakter jest nie dokończony albo historia i mamy oceniać bez tego.

A jeszcze jedna rzecz "Uwielbia pastelowe kolory i wszelkie dodatki, to też takie, jeśli może, zakłada. Często maluje oczy na jasnoróżowy i uwielbia nosić wstążkę na włosy tego samego koloru." - o ile postać nie jest bardzo bogata ciężko to będzie dostać uczniakowi akademii.

3.Charakter

"Można by przypuszczać, że jeśli wygląda jak dziecko, to sie tak nie zachowuje, bo przeciez jest starsza. " - Ke ? Przepraszam ale czegoś tu nie rozumiem... Hmmm czytałaś w ogóle swoją kp aby ją sprawdzić ?
"Jest jedną z najbardziej dziecinnych osób jakie kiedykolwiek poznała." - Ciężko oceniać innych pod względem siebie i odwrotnie... Ludzie mają to do siebie że jeśli chodzi o swoje własne jestestwo nie są obiektywni.
"Ma wielką słabość do rrzeczy zbyt słodkich lub "słodkich" (np. kotów"
". Uwielbia przytulać się do innych ludzi, lubi bliskość, choć czasem ma problemy z dogadaniem się z innymi, jest baaaardzo uparta." - nie wiem czy to przedłużanie było specjalnie... Ale tak czy siak chce zwrócić uwagę że piszemy tu językiem literackim. I sprawa kolejna. Nie wiem czy się orientujesz ale w Soul Society (któe WG mnie jest mocno oparte na klimacie feudalnej Japoni), dotyk jest niepożądany. Kontakt fizyczny jest niechętnie widziany.
"Mimmo, że ukrywa to starannie każde złe słowo na jej temat rani ją bardzo, tak, że potem w nocy nie może nawet przez to spać."- dziwnie brzmi.
Mało tego charakteru i biedny, postaraj się bardziej.

3. Historia
Trudno mi to określić inaczej jak "trochę żal..." albo w sumie zasługuje na pełne "żal". Historii mało, chaotyczna, słabo napisana. Wg mnie do napisania od nowa.

4. Mechanika
Wpisz przy artyście w czym ma talent.

Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Shiro Ookami Empty
PisanieTemat: Re: Shiro Ookami   Shiro Ookami Empty2012-06-01, 16:43

Oj, nie myślałam, że jest aż tak źle...

W kazdym bądź razie arigatou. Postaram sie poprawić wszystkie błędy.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Shiro Ookami Pbucket102/290Shiro Ookami Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Shiro Ookami Pbucket41/156Shiro Ookami Empty_bar_bleue  (41/156)

Shiro Ookami Empty
PisanieTemat: Re: Shiro Ookami   Shiro Ookami Empty2012-06-04, 01:44

"tak źle" nie jest, ale mogło by być zdecydowanie lepiej.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Shiro Ookami Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Shiro Ookami Pbucket4096/4096Shiro Ookami Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Shiro Ookami Pbucket83037/262144Shiro Ookami Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Shiro Ookami Empty
PisanieTemat: Re: Shiro Ookami   Shiro Ookami Empty2012-06-09, 15:00

Szalu nie ma, ale niech bedzie +.


Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Takagi Niizuki


Takagi Niizuki


Mistrz Gry : Aoto

Karta Postaci
Punkty Życia:
Shiro Ookami Pbucket160/180Shiro Ookami Empty_bar_bleue  (160/180)
Punkty Reiatsu:
Shiro Ookami Pbucket364/506Shiro Ookami Empty_bar_bleue  (364/506)

Shiro Ookami Empty
PisanieTemat: Re: Shiro Ookami   Shiro Ookami Empty2012-06-09, 15:47

Poprawione, nie widzę przeciwwskazań. Plus


Dziadek Szyderca
-----------------------
Co zrobisz w przypadku zła, którego nie możesz pokonać sprawiedliwością ?
Zwalczysz zło złem, czy też zaakceptujesz fakt, że sprawiedliwość z nim przegrała ?
Tak czy inaczej, zło pozostanie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Shiro Ookami Empty
PisanieTemat: Re: Shiro Ookami   Shiro Ookami Empty2012-06-09, 19:16

Dziękuje, ale proszę o danie mi więcej czasu, ponieważ teraz wyjeżdzam na tydzień, a historię mam napisaną w połowię.

// "wiecej czasu" granted.
// Tsuna
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Shiro Ookami Pbucket102/290Shiro Ookami Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Shiro Ookami Pbucket41/156Shiro Ookami Empty_bar_bleue  (41/156)

Shiro Ookami Empty
PisanieTemat: Re: Shiro Ookami   Shiro Ookami Empty2012-06-10, 12:32

Ja nega podtrzymuje miedzy innymi dlatego że karta nie jest uzupełniona... I akcepta (ogólnego, czyli nie zaczniesz grać), nie będzie puki jej nie uzupełnisz.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Shiro Ookami Empty
PisanieTemat: Re: Shiro Ookami   Shiro Ookami Empty2012-06-18, 18:37

Zmieniłam historię. Była dłuzsza, ale patrzac na niektóre zdania... Wolalam je poprostu usunąć. Troszke więcej w tym sensu.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Shiro Ookami Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Shiro Ookami Pbucket4096/4096Shiro Ookami Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Shiro Ookami Pbucket83037/262144Shiro Ookami Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Shiro Ookami Empty
PisanieTemat: Re: Shiro Ookami   Shiro Ookami Empty2012-06-19, 21:49

Niespecjalnie mi przypadla do gustu ta mnogosc spotykanych zmiennoksztaltnych. Poza tym moze byc.

Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Shiro Ookami Empty
PisanieTemat: Re: Shiro Ookami   Shiro Ookami Empty2012-06-20, 19:24

Jeśli jest taka potrzeba, mogę to zmienic.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Shiro Ookami Pbucket102/290Shiro Ookami Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Shiro Ookami Pbucket41/156Shiro Ookami Empty_bar_bleue  (41/156)

Shiro Ookami Empty
PisanieTemat: Re: Shiro Ookami   Shiro Ookami Empty2012-06-20, 20:03

Cóż dla mnie karta dalej za cienka, ale została skończona i jako że ma więcej + niż - przejdzie. Wiem tylko że MG niemal nie maja już miejsc do prowadzania więc życzę szczęścia.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Shiro Ookami Empty
PisanieTemat: Re: Shiro Ookami   Shiro Ookami Empty

Powrót do góry Go down
 
Shiro Ookami
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Darayawus Shiro [Dusza - Aspiracja na akademię]
» Willa Ookami-do
» Shizu Ookami-do [człowiek]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje