Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Klany

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Klany Pbucket102/290Klany Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Klany Pbucket41/156Klany Empty_bar_bleue  (41/156)

Klany Empty
PisanieTemat: Klany   Klany Empty2013-05-29, 13:12

Witajcie moi mili, dziś gracz dosyć słusznie zwrócił mi uwagę na to że przydało by się uzupełnić opisy klanów, być może nawet niektóre zmienić/usunąć. Chwilowo sama nie jestem w stanie tego napisać, więc zwracam się do was. Ma może ktoś ochotę/czas napisać coś o klanach? Trzeba by najpierw zastanowić się co chcemy zawrzeć. Osobiście sądzę że trzeba by opisać ród główny i może ważne poboczne występujące. W tym najważniejszych NPC, siedzibę rodu, krótką historię, opis zajmowanej w Serertei funkcji (np kuchiki bronią jednej z bram do świata żywych), oraz zajęte miejsca (np Kyosuke jest synem głowy rodu).

Z uwagi na fakt że sama mocno wykorzystuje dwa klany, zajmę się na pewno opisem Kuchiki, Shiba ii Nokogiri. Jeśli chętni się nie zgłoszą zajmę się tym po sesji.


[Only admins are allowed to see this image]
***
[Only admins are allowed to see this link]
[Only admins are allowed to see this link]
Powrót do góry Go down
CZaras


Klany Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Klany Pbucket1044/1044Klany Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Klany Pbucket11918/12865Klany Empty_bar_bleue  (11918/12865)

Klany Empty
PisanieTemat: Re: Klany   Klany Empty2013-05-29, 23:30

Wydaje mi się, że to się powinno podzielić pomiędzy MG. Osobiście bym to zrobił tak. Jak jakiś MG ostro eksploatuje dany ród (ma w nim gracza, ważnego NPC czy coś) to się przyznaje, zgłasza gotowość i opisuje. Resztę rodów, która pozostanie niech opiszą Ci, którzy nie eksploatują żadnych rodów szczególnie przez co nie uczestniczą w projekcie.

Jak już jesteśmy przy rodach. To ja byłbym osobiście za usunięciem rodu Hitsugaya albo zmienieniem chociaż nazwy.
Powrót do góry Go down
Online
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Klany Pbucket102/290Klany Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Klany Pbucket41/156Klany Empty_bar_bleue  (41/156)

Klany Empty
PisanieTemat: Re: Klany   Klany Empty2013-05-30, 09:19

Dzielić nie trzeba, mogę napisać dla mnie nie problem. Tyle że wtedy opis będzie po moim ostaniom egzaminie. Sama chce opisać te wspomniane rody bo są prze zemnie eksploatowane, lub będą. Do opisania zostaje więc Kasumi-Ooji, Fon, Shihouin.
Za tym żeby usunąć Hitsugaya jestem, zresztą miast niego ja lub iz opiszemy Nokogiri... Sądzę że nikt się nie obrazi bo nikogo z rodu Tośka i tak nie ma.

Co więcej wiem że chyba z Shihouin mamy głównego spadkobierce, i postać prowadzi Shadi. Nie zamierzam mu jednak wciskać opisu, bo wiem że jest zapracowany i mam mało czasu. Dlatego też postaram się porozumieć z graczem i opisać również ten ród.


[Only admins are allowed to see this image]
***
[Only admins are allowed to see this link]
[Only admins are allowed to see this link]
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Klany Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Klany Pbucket4096/4096Klany Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Klany Pbucket83037/262144Klany Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Klany Empty
PisanieTemat: Re: Klany   Klany Empty2013-05-30, 15:41

Ja juz dawno pisalem, iz ow caly skill 'z rodziny' widzialbym zupelnie inaczej. Jako pochodzenie z arystokracji ogolnie, a nie konkretnie jakiegos wysokiego rodu. Nie wiem, czy zauwazylas Kamyssa pewne klody, ktore obecnie rzuca pod nogi system i Ty osobiscie. Posadzilas Kjoska jako nastepce jednego z czterech najbardziej prestizowych rodow. No slicznie. Kto pierwszy ten lepszy. Powiedzmy, ze CZaras zrobi nowa kp i bedzie chcial byc Kuciki. I bedzie mial koncepcje, iz to typ ambitny, ktory chce wladzy i nie zadowali sie niczym innym, jak przywodztwo rodu. Bedzie zatem knul i mataczyl, zeby to miejsce zdobyc. I chocby byl geniuszem zla, nic nie osiagnie. Bo nie raz podkreslalas, ze izolujesz swoich graczy. Stad zaden asasyn naslany przez CZarasa Kjoska nie dopadnie, ani on sam nie napluje mu w twarz. Ot pewien przyklad trudnosci.

Tak, czy inaczej polecalbym bardziej otwarte scenariusze - gdzie gracz moze kiedys tym nastepca zostac, ale w blizej nieokreslonej przyszlosci w zaleznosci od zaslug.

Co do samych szyszek. Wiadomo, iz byly 4 glowne rodziny. Kuchiki, Shiba, Shihouin i noname. Wiadomo, ze Shiba w bliczu podpadl, ale tutaj nie ma takiej potrzeby. Co do czwartego, o ktorym nigdy nic nie wspomniano, poza tym, ze jest - pytalem jakis czas temu, czy komus przeszkadza, jakbym go sobie przywlaszczyl. Nikt sie nie sprzeciwial.
Co do reszty posledniejszej - tu jak dla mnie mozna wymyslac sobie do woli (byle z sensem). Czy sie bedzie nazywal Hitsugaya, czy Tokyohotel, nie ma wielkiego znaczenia. Chociaz osobiscie unikalbym odnosnikow do postaci z blicza.

Wprowadzilem takze pewna ksiezniczke, ale kim ona i dlaczego, to juz nie tutaj, bo co gracz bedzie czytal.


Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Shadow


Shadow


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Klany Pbucket8/60Klany Empty_bar_bleue  (8/60)
Punkty Reiatsu:
Klany Pbucket25/42Klany Empty_bar_bleue  (25/42)

Klany Empty
PisanieTemat: Re: Klany   Klany Empty2013-05-30, 18:51

Hur Dur. No właśnie. Mam postać z rodu. Teoretycznie mógłbym to opisać, ale powiem szczerze: To nawet nie kwestia czasu w tej chwili, a braku wiedzy. Nie ukrywam, że moja wiedza jest znikoma i robię wszystko orientacyjnie. Tzn. znam jakieś motywy szlacheckie, co wypada itd. stąd wiedziałem, że głupi podarek w postaci zrobionego własnoręcznie jadła dla graczki od jej matki będzie niesamowitym symbolem, ale wątpię czy jestem w stanie dobrze opisać taki ród. Po pierwsze nie wiem nawet co powinienem tam napisać. Musiałbym zobaczyć czyjąś gotową pracę by móc na tym bazować rzeczy, które o rodzie powinny się znaleźć. Wiem, że to płatnerze i mają te tam boskie narzędzia wszelakie, ale co dalej?

Dlatego byłbym niezmiernie wdzięczny, gdybyś faktycznie się tym zajęła Kamyss. Nie ukrywam, że w tym czasie siedzę w drugim projekcie, gdzie, w tym momencie, jestem jedyną osobą pełniącą rolę mgka więc jest to dość absorbujące. Jednakże jeśli moja pomoc będzie potrzebna to śmiało. Być może wpadną mi do głowy też spontaniczne pomysły to z chęcią je podeśle, ale tak jak mówię. Bez bazowego opisu takiego rodu jest mi trudno coś samemu wymyślić. Cóż. Klimaty japońskie to jedno, ale w ogóle szlacheckie zawsze sprawiały mi pewien trud.

Alternatywnie mogę to zrobić, gdy któreś z was skończy swój opis :3
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Klany Pbucket102/290Klany Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Klany Pbucket41/156Klany Empty_bar_bleue  (41/156)

Klany Empty
PisanieTemat: Re: Klany   Klany Empty2013-05-30, 19:10

Cóż kłód pod nogi sobie nie rzucam Tsuna. Kjoske głową rodu nie jest, a najwyżej potencjalnemu graczowi nie będzie w stanie spotkać następcy, zdarza się. Są też inne rzeczy, ale o dalekosiężnych planach wypowiadać sie nie będę bo rzeczony kjoskuś ma tu dostęp. Zresztą nie o tym dyskusja.

Będę chciała w opisach zawrzeć głowę rodu, najważniejszych npc, krótką historię, zdania, wpływ na politykę... No i zastanowię się co jeszcze. Jak będę miała czas to napisze i zamieszczę pierwszy opis. Zobaczymy jak to będzie wyglądać.
Shadi, jak by co bez problemu zajmę się tym, najwyżej jak zamieszczę pierwszy opis to zdecydujesz czy chcesz napisać. Jeśli nie to po prostu podasz mi informacje które powinnam zamieścić, żeby tobie było wygodnie. Ja sama ze swojej strony skontaktuje się jeszcze z twoim graczem aby zobaczyć jeszcze jak ona to widzi ze swojej perspektywy. Sądzę ze sobie poradzimy : )


[Only admins are allowed to see this image]
***
[Only admins are allowed to see this link]
[Only admins are allowed to see this link]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Klany Empty
PisanieTemat: Re: Klany   Klany Empty2013-05-31, 23:18

Myślę, że trzeba uważać z tym ilu i jakich NPC się zawrze w opisie, bo potem może się okazać, że taki przyszły gracz biorąc cechę 'z rodziny' tak naprawdę będzie mógł buty umyć lub co najwyżej być dalekim krewnym który z głównym rodem ma tyle wspólnego co pan Truskawa z kidou.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Klany Pbucket102/290Klany Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Klany Pbucket41/156Klany Empty_bar_bleue  (41/156)

Klany Empty
PisanieTemat: Re: Klany   Klany Empty2013-05-31, 23:53

W zasadzie chce przedrzymskim napisać o głowach rodu, oraz jeśli trzeba dodać npc typu żona, i dziedzic o ile taki jest już gdzieś wspominany (na przykład Makuro nokogirii w klanie nokogirii). Nie zamierzam podbierać miejsc dla graczy.


[Only admins are allowed to see this image]
***
[Only admins are allowed to see this link]
[Only admins are allowed to see this link]
Powrót do góry Go down
CZaras


Klany Mg10
CZaras


Mistrz Gry : Don Imperatore

Karta Postaci
Punkty Życia:
Klany Pbucket1044/1044Klany Empty_bar_bleue  (1044/1044)
Punkty Reiatsu:
Klany Pbucket11918/12865Klany Empty_bar_bleue  (11918/12865)

Klany Empty
PisanieTemat: Re: Klany   Klany Empty2013-06-07, 18:42

Chciałem tylko napomnieć, żeby ten kto będzie opisywał klan Shihouin, aby spojrzał w moją KP (Natsuo Shihouin), ponieważ jest tam zawarta całkiem szczegółowa historia jednej z gałęzi rodu.
Powrót do góry Go down
Online
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Klany Pbucket102/290Klany Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Klany Pbucket41/156Klany Empty_bar_bleue  (41/156)

Klany Empty
PisanieTemat: Re: Klany   Klany Empty2013-08-02, 17:54

W trakcie tworzenia, temat przenoszę do archiwum.


[Only admins are allowed to see this image]
***
[Only admins are allowed to see this link]
[Only admins are allowed to see this link]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Klany Empty
PisanieTemat: Re: Klany   Klany Empty

Powrót do góry Go down
 
Klany
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Wielkie Klany

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Inne :: Archiwum-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje