Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Oscuridad

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Oscuridad





Mistrz Gry : Deviol

Karta Postaci
Punkty Życia:
Oscuridad Pbucket60/60Oscuridad Empty_bar_bleue  (60/60)
Punkty Reiatsu:
Oscuridad Pbucket42/42Oscuridad Empty_bar_bleue  (42/42)

Oscuridad Empty
PisanieTemat: Oscuridad   Oscuridad Empty2013-08-11, 20:59

O sobie: Na PBF'ach grywam już od 5 czy 6 lat. Praktycznie odkąd mam dostęp do internetu. Nigdy jednak na żadnym nie byłem MG. Chciałbym spróbować swoich sił w tej nowej dla mnie roli. Na tym forum grałem już kilka lat temu. Teraz powróciłem po przerwie gotowy na nowe wyzwania. Jeśli chodzi o mój styl pisania i prowadzenia to myślę, że wyjdzie w praniu podczas testu i nie mi go oceniać. Nie jestem jakimś specem od świata Bleacha ale do czego jest wiki. Mangę czytam na bieżącą. Anime mam zamiar sobie niedługo odświeżyć. Choć nie wiem czy to istotne. Z mechaniką forum jestem zaznajomiony, choć wychodzę z założenia że sam tekst jest o wiele ważniejsze od cyferek.
Aktywność: Na forum jestem codziennie. Nie przewiduję w najbliższym czasie jakiś dłuższych nieobecności. Jeśli chodzi o odpisy to byłbym w stanie zapewnić ten jeden odpis dziennie minimum przy jednym graczu. Chyba, że aktualna sytuacja by na to nie pozwoliła. Były by to jednak pojedyncze wypadki.
Data rozpoczęcia: Mogę rozpocząć test w każdej chwili.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Oscuridad Pbucket102/290Oscuridad Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Oscuridad Pbucket41/156Oscuridad Empty_bar_bleue  (41/156)

Oscuridad Empty
PisanieTemat: Re: Oscuridad   Oscuridad Empty2013-08-11, 21:36

Z chęcią poprowadzę twój test : ) Przemyśle i zaczniemy.
Powrót do góry Go down
 
Oscuridad
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Oscuridad
» Oscuridad

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Egzaminy dla Mistrzów Gry :: Zgłoszenia :: Odrzucone-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje