Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Saruwatari Chiaki[Shinigami]

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Saruwatari Chiaki[Shinigami] Empty
PisanieTemat: Saruwatari Chiaki[Shinigami]   Saruwatari Chiaki[Shinigami] Empty2008-08-18, 16:39

Imię: Saruwatari
Nazwisko: Chiaki
Profesja: Shinigami.
Płeć: Mężczyzna.
Kobieta otrzymuje bonus +1 Urok, -1 Siła, -1 Wytrzymałość.
Mężczyzna otrzymuje bonus -1 Urok, +1 Siła, +1 Wytrzymałość.
Wiek: 20.
Waga: 65kg.
Wzrost: 189 cm.
Wygląd: Avatar.

Charakter: Flegmatyczny,tajemniczy,Nigdy się nie spieszy,kocha zwierzęta.
Historia: Od kiedy wstąpiłem do akademii moje życie się zmieniło. Za życia byłem ofiarą losu nie miałem znajomych ludzie gardzili mną.Jak stałem się shinigami? Na ziemi zginąłem od potrącenia samochodu . Kiedy trafiłem do SS dowiedziałem się o naborze do bycia shinigami postanowiłem się zapisać.Taka jest moja historia.

Ekwipunek: Zanpakutou, Gikongan("cukierek duszy")x5, Gigai(zastępcze ciało), strój Shinigami, odznaka shinigami, chusta zakrywająca twarz.
Pieniądze: 500 Ryo.

STATYSTYKI:

Atrybuty
Siła: 36[mężczyzna +1 shinigami+5 wolne+10 +25 od wad]
Szybkość: 25[shinigami+5 wolne+5 +10 od wad]
Wytrzymałość: 11[mężczyzna+1 wolne+5]

Cechy
Kontrola Reiatsu(max): 5
Inteligencja: 11[+6 shinigami]
Zanjutsu(posługiwanie się bronią): 8 [+3 od amagiczny]
Urok*: 4[-mężczyzna]
Reiatsu*: 20[+5 od atutu+20 wolne]

INFO:

Ogólne
Udźwig: 180kg(noszenie) //360kg(targanie)
Punkty Reiatsu(PR): 100

Cechy Walki
Atak: 31
Celność: 66
Unik: 25
Blok: 35

Magia
Czary:
Poznane Hadou:Amagiczny .
Poznane Bakudou:Amagiczny .

Atuty: Większe Reiatsu
Twoje Reiatsu przekracza przeciętne.
Premie: +5 Reiatsu.
Wymagania: Reiatsu: 10

Wulkan Reiatsu
Jesteś istnym wulkanem Reiatsu, co sprawia jednak, iż masz wielkie problemy z jego kontrolą.
Premie: +2 Reiatsu co poziom, -1 Kontroli Reiatsu co poziom.
Specjalne: Zaraz po wybraniu tego atutu dostaje się premię -2 Kontroli Reiatsu.
Wymagania: Większe Reiatsu, Reiatsu: 20..
Jeden atut można zamienić na 5 wolnych punktów do statystyk.

Wady:
Schizofrenik
Premie: Słyszysz głosy, które Cię dekoncentrują, czasem widzisz ludzi, którzy nie istnieją(utrudnienia MG).
Wymagania: Brak.

Rozdwojenie Jaźni
Premie: Twoje ciało raz kontrolujesz TY, a raz TY. Ty i ty różnicie się ze sobą. Ty jesteś spokojny, zrównoważony, a ten drugi Ty to wielki agresor. Często też prowadzisz kłótnie ze sobą(utrudnienia MG).
Wymagania: Brak.

Psychol
Premie: Czasem czynisz coś wbrew swojej woli, np. tak dla żartu walniesz kogoś mieczem w łeb, nie kontrolujesz tego (utrudnienia MG).
Wymagania: Brak.

Żarłok
Premie: Jesz 3 razy więcej, niż przeciętny człowiek, przez co z twojego portfela szybko ubywają pieniądze. Kiedy jesteś głodny, nie masz sił na walkę(utrudnienia MG).
Wymagania: Brak.


Niewiarygodny Żarłok
Premie: Jesz 5 razy więcej, niż przeciętny człowiek, przez co z twojego portfela nadzwyczaj szybko ubywają pieniądze. Kiedy długo nie jesz, tracisz siły na walkę(utrudnienia MG).
Wymagania: Żarłok.

Amagiczny
Premie: +3 Zanjutsu, niemożliwość korzystania z hadou i bakudou.
Specjalne: Nie potrafisz korzystać z żadnych hadou i bakudou, co bardzo utrudnia Ci walkę na poziomie, musisz nadrabiać te braki walką wręcz - bronią.
Wymagania: Brak.

Gaduła
Premie: Brak.
Specjalne: Rozmawiasz, rozmawiasz, rozmawiasz i rozmawiasz, nie możesz przestać. Wpadasz w trans, kiedy z kimś rozmawiasz, nie panujesz nad tym i mówiąc komuś "dzień dobry" zaraz zaczynasz nawijkę, przez co głupie kupno pomidora w warzywniaku obok zajmuje Ci często godzinę lub więcej(utrudnienia MG). To przeciwieństwo retoryki, która pozwala na granie na czas w trudnych sytuacjach. Z tym atutem grasz na czas, gdy trzeba działać.
Wymagania: Inteligencja: 8.

Pryszczaty
Premie: Co poziom -1 urok(maksymalnie może spaść do 3).
Specjalne: Posiadasz pryszcze, które obrzydzają twój wygląd.
Wymagania: Urok: 4.

Premie: Tu wypisujesz premie, które zyskujesz "co poziom" od atutów.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Saruwatari Chiaki[Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Saruwatari Chiaki[Shinigami]   Saruwatari Chiaki[Shinigami] Empty2008-08-18, 17:23

Twój Zanpakutou to olbrzymie odachi, bardzo ciężkie. Ma grube, stalowe ostrze pokryte znakami, kwadratowy srebronszary jelec oraz rękojeść ze znakiem runicznym na środku. Nie posiada pochwy, jedynie srebrnoszary pierścień umieszczany na plecach.

Akcept
... ale nie twórz domu... za chwilę stworzę przytułek dla umysłowo chorych xD
Powrót do góry Go down
 
Saruwatari Chiaki[Shinigami]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rey[Shinigami]
» Tai Hou(Shinigami)
» Mieszkanie Saruwatari - part 2
» Tai Hou(Shinigami)
» Shinigami

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | Kultura | Internet | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje