Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Artur Yasudo

Go down 
2 posters

Jak oceniacie??
Pozytywie
Artur Yasudo I_vote_lcap0%Artur Yasudo I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Negatywnie
Artur Yasudo I_vote_lcap0%Artur Yasudo I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Neutralnie
Artur Yasudo I_vote_lcap0%Artur Yasudo I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 0
 

AutorWiadomość
Gość
Gość




Artur Yasudo Empty
PisanieTemat: Artur Yasudo   Artur Yasudo Empty2014-06-30, 12:27

DANE

Imię: Artur
Nazwisko: Yasudo
Profesja: Człowiek
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 20
Waga:55kg
Wzrost:170cm
Wygląd: Artur Yasudo 5326438645_544473964e_z w dodatku ma przepasany miecz przez plecy z drewna. nosi też okulary( patrz słaby wzrok – wada)
Charakter: Miły, nerwowy, czasami palnie głupa, łatwo się stresuje, potrafi zachować powagę, pomysłowy, wojowniczy. Te cechy najlepiej go opisują. Po co się dalej rozpisywać??
Ekwipunek:Okulary z antyrefleksem i progresywne(2 w 1), drewniany miecz(pustak), karta dostępu do biurowca Yasudo Tower, prawo jazdy

Historia: 20 lat temu, Japonia rozpoczęła konflikt z kolejnym islamskim ugrupowaniem, które chce ponownie wzniecić wojnę na dawnych terenach państw arabii saudyjskiej i graniczących z Egiptem państw dawno islamskich. Ojciec Artura, Shibata Yasudo, miał właśnie Wyruszać jako oficer w drugiej armii japońskiej. Podczas tej służby, a trwała ona 3 lata, zginął. powiada się, że to od arabskich pocisków artylerii, ale badania, które przeprowadził lekarz polowy, a także quincy, stwierdził jasno, że to był hollow. Ojciec umarł na 14 dni przed narodzinami swego pierworodnego. Na szczęście Artur urodził się w bogatej rodzinie. Yasudo Multinational. Firma zbrojeniowa, mająca sporo warte akcje na giełdzie i miliardy dolarów dochodów miesięcznie. Są najlepsi. Po Shibacie, firmie szefować zaczęła matka, Hitomi Yasudo. Bankierka, przejęła firmę po śmierci męża. Kiedy Artur się urodził, wiadome było, że nie jest zwykłym człowiekiem. Tyczyło się to reiatsu. Odkąd pamiętał, Artur był zdolny widzieć duchy. Widział tylko niewyraźne sylwetki. Pewnego razu duch, poprosił go o pomoc. Akurat było po zakończeniu liceum, gdzie Artur mógł odetchnąć z ulgą.
-Ej wy!
-Czego, hik, gówniarzu.
-To ja was pytam.
Artur wyjął swojego dwuręcznego pustaka. Zamachnął się i uderzył w brzuch „ostrzem” jednego z 4 meneli na desce.
-Pytanie pierwsze. Czemu świece leżą przewrócone i wylewa się z nich wosk?
-Emmmmmm. Bo my je przewróciliśmy iiii.
Nagle Artur walnął drugiego w głowę rękojeścią pustaka. Ten padł. Artur okładał go nogą po plecach. Lekko.
-Dobrze! Sto punktów! Drugie pytanie. Dla kogo były postawione te świece!!??
-Dla dziewczyny, która zginęła w wojnach gangów. Przypadkowa ofiara.
-Sto punktów – znowu walnął ich dwóch pustakiem, prosto w głowę.
-Jak jeszcze raz was tu zobaczę, macie przejebane!!! I przeprosić mi tu tego ducha!
-Ale ja tu nikogo nie…
-Przeprosić! Już!
-Przepraszamy!
Menele uciekli w popłochu przed wkurzonym Arturem.
-Dziękuję,  Yasudo-Kun.
-Nie ma problemu mała. Jak by coś się działo, wiesz gdzie mnie szukać.
-Tak. Dziękuje jeszcze raz.
-Idź prędko do nieba.
Następne dni, miały być jeszcze gorsze….

Pieniądze: 2000 Ryo.

STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 7
Szybkość: 6
Zręczność: 5
Wytrzymałość: 6
Inteligencja:7
Psychika: 5
Reiatsu: 7
Kontrola Reiatsu: 7

OGÓLNE

Udźwig: 70 kg
Prędkość (śr.): 25km/h
Prędkość (max.): 22 km/h
PŻ (Punkty Życia): 60
PR (Punkty Reiatsu): 49

Techniki
Magia:
Poznane Hadou:
Poznane Bakudou:

Umiejętności: Prawo jazdy, Pływak, (wrodzone)
Oburęczność,  (wrodzone)
Nadzwyczajna Uroda,(wrodzone – urodzony w takiej rodzinie) Bogacz
Wady: słaby wzrok

P.S Wiem że historia jest krótka, ale nie chciałem robić Over Poweringu. Jedynie chciałbym prosić o zgodę na zostanie w przyszłości shinigami. I jeszcze coś. Jest ona krótka, bo jak się rozpisuję za długo, to mam potem problem z tym, że karta zbyt op. Pozdrawiam. Pisane z biblioteki.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Artur Yasudo Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Artur Yasudo Pbucket4096/4096Artur Yasudo Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Artur Yasudo Pbucket83037/262144Artur Yasudo Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Artur Yasudo Empty
PisanieTemat: Re: Artur Yasudo   Artur Yasudo Empty2014-06-30, 13:53

Artur Yasudo napisał:

Charakter: Miły, nerwowy, czasami palnie głupa, łatwo się stresuje, potrafi zachować powagę, pomysłowy, wojowniczy. Te cechy najlepiej go opisują. Po co się dalej rozpisywać??

Po to, zeby miszcze nie zgrzytali zebami i dopuscili karte do gry.

Cytat :
20 lat temu, Japonia rozpoczęła konflikt z kolejnym islamskim ugrupowaniem, które chce ponownie wzniecić wojnę na dawnych terenach państw arabii saudyjskiej i graniczących z Egiptem państw dawno islamskich

Czemu to akurat Japonia miala wszczynac burdy na bliskim wschodzie?

Cytat :
-Ej wy!
Spoiler:

Scena zywcem przepisana z komiksu. Tak sie nie bawimy.

Cytat :
P.S Wiem że historia jest krótka, ale nie chciałem robić Over Poweringu. Jedynie chciałbym prosić o zgodę na zostanie w przyszłości shinigami. I jeszcze coś. Jest ona krótka, bo jak się rozpisuję za długo, to mam potem problem z tym, że karta zbyt op. Pozdrawiam. Pisane z biblioteki.

To napisz taka historie, ktora nie bedzie op i nie bedzie krotka.
-


Pozdrawiam,
Tsuna
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Artur Yasudo Empty
PisanieTemat: Re: Artur Yasudo   Artur Yasudo Empty2014-06-30, 14:20

Postaram sie cos wykombinowac. Jak bedzie mozna, to zrobie kilka zeczy
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Artur Yasudo Pbucket102/290Artur Yasudo Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Artur Yasudo Pbucket41/156Artur Yasudo Empty_bar_bleue  (41/156)

Artur Yasudo Empty
PisanieTemat: Re: Artur Yasudo   Artur Yasudo Empty2014-06-30, 15:34

Negatyw


1. Wygląd - Obrazek nie pokazuje całego wyglądu, co więcej są w nim zmiany których na grafice nie widać. Oznacza to że dobrze by było gdybyś zamieścił opisowy wygląd postaci.
2. Charakter – Jest o wiele zbyt krótki… To bardzo ważna część karty, bo za odgrywanie tego będziesz rozliczany. Napisz go szerzej, nadaj mu trochę życia. Co więcej radzę przejrzeć to https://bleach.forumpolish.com/t849-mini-tutorial-rozpoczecie-gry a konkretniej „- Przy opisie charakteru - aby nie było to wymienianie cech, a opis.”
A po co dalej się rozpisywać ? Chociażby po to że jest to gra oparta na pisaniu, a my chcemy ocenić to jak piszesz i co piszesz. Nie dajesz nam zbyt wiele szans na to (patrząc na długość).

Historia:
Podczas tej służby, a trwała ona 3 lata, zginął. powiada się, że to od arabskich pocisków artylerii, ale badania, które przeprowadził lekarz polowy, a także quincy, stwierdził jasno, że to był hollow. – skąd się tam quincy wziął ? W ogóle co to za konflikt ?
Na szczęście Artur urodził się w bogatej rodzinie. Yasudo Multinational. Firma zbrojeniowa, mająca sporo warte akcje na giełdzie i miliardy dolarów dochodów miesięcznie. – Po co jego ojciec jechał na wojenne   skoro był tak potwornie bogaty ?
Są najlepsi - ?
Hitomi Yasudo. Bankierka, przejęła firmę po śmierci męża. – po co żona miała pracować jako bankierka skoro byli tak bogaci ?
Kiedy Artur się urodził, wiadome było, że nie jest zwykłym człowiekiem – dziwne imię dla syna  Japończyków… Ale mniejsza. A kto wiedział że nie jest zwykły ? Inni ludzie którzy nie wykrywają raietsu ?
Dalsza część to po prostu jest jakaś masakra. Historia nie ma żadnego logicznego ciągu, żadnego opisu który mógłby chociażby udawać że jest rozbudowany. Tu nie ma nic… Nic, kompletnie nic.

A skoro nie ma nic, to nie mam pojęcia za co mogę Cie ocenić pozytywnie.

„P.S Wiem że historia jest krótka, ale nie chciałem robić Over Poweringu. Jedynie chciałbym prosić o zgodę na zostanie w przyszłości shinigami. I jeszcze coś. Jest ona krótka, bo jak się rozpisuję za długo, to mam potem problem z tym, że karta zbyt op. Pozdrawiam. Pisane z biblioteki.” – co do tego to:
1) My oceniamy tu pisanie, i za pisanie możesz uzyskać akcepta. Jeśli nie chce ci się pisać to być może gry polegające na wklepywaniu dużej ilości literek nie są aż tak w twoim kręgu zainteresowań ?
2)  Prosić możesz ale nie wiem czy czytałeś… Mistrzowie gry dają moce i okazje postaci. Jeśli chcesz shinigami to go zrób.
3) Rozumiem twoje tłumaczenie ale po prawdzie nie jest to coś co może rzutować na przepuszczenie Cie. Twoim zadaniem jest napisać odpowiednio długą, logiczną kartę która będzie akceptowalna. Na przykład twoja postać nie będzie z opisu zbyt silna, przy niskich statystykach. Pisz długo, jeśli zrobisz coś źle to Cie poprawimy.
Lepiej długo niż nic… Długo i źle chociaż można poprawiać.

Co do Statystyk

Proszę Cie abyś napisał równania i napisał co jest bonusem od czego.
Dalej Nie widzę abyś wspominał o umiejętnościach i wadach w historii za bardzo. Nie widzę też odpowiedniego opisu w wyglądzie.

Tyle ode mnie. Jak już napisałam możesz do mnie pisać w sprawie pomocy na gg lub PM.

Zanim zaczniesz poprawiać to przeczytaj sobie te karty postaci
https://bleach.forumpolish.com/t1936-lawrence-timeraire
https://bleach.forumpolish.com/t1890-shiba-tourou
https://bleach.forumpolish.com/t1790-haruaki-taitsu

Nie mówię że mają być tak dobre, albo ma się pojawić jakiś element z nich... Ale porównaj ze swoją i poszukaj błędów, napraw je.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Artur Yasudo Empty
PisanieTemat: Re: Artur Yasudo   Artur Yasudo Empty

Powrót do góry Go down
 
Artur Yasudo
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Kwatera Artur'a
» Artur Ryan [Shinigami]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje