Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kizuna Shihōin [Shinigami]

Go down 
3 posters

Ocena:
Pozytywna
Kizuna Shihōin [Shinigami] I_vote_lcap0%Kizuna Shihōin [Shinigami] I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Neutralna
Kizuna Shihōin [Shinigami] I_vote_lcap0%Kizuna Shihōin [Shinigami] I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Negatywna
Kizuna Shihōin [Shinigami] I_vote_lcap0%Kizuna Shihōin [Shinigami] I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Wszystkich Głosów : 0
 

AutorWiadomość
Ajax


Kizuna Shihōin [Shinigami] Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Kizuna Shihōin [Shinigami] Pbucket0/0Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Kizuna Shihōin [Shinigami] Pbucket0/0Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty_bar_bleue  (0/0)

Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Kizuna Shihōin [Shinigami]   Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty2018-03-31, 17:24

Kizuna Shihōin (絆 四楓院), 20 Lat
Shinigami (XIII), Mężczyzna
Waga/Wzrost: 74/182
Wygląd:
Obrazek:
Kizuna jest całkiem wysokim, ciemnoskórym mężczyzną o atletycznej budowie ciała. Ma fioletowe włosy, krótko ostrzyżone na bokach, z opadającą resztą. Oczy również ma fioletowe. Jego mundur Shinigami to czarna góra od Gi, bez prawego rękawa, spodnie tego samego koloru, przepasane fioletowym pasem. W skład wchodzi też coś w rodzaju swetra, z małym wydłużeniem do środkowego palca. Nosi biały, materiałowy pasek na szyi, białe tabi oraz czarne sandały. Jego asauchi i saya, są lekko zmodyfikowane – saya posiada zamek, blokujący dobycie miecza i jego wysuwanie oraz krótki łańcuch na tsuce. Swoją broń trzyma przy prawy prawym boku (wszak jest leworęczny) lub po prostu w ręce.

Charakter:
Kizuna jest niesamowicie opanowanym człowiekiem. Nic, a nic nie wytrąca go z równowagi, toteż nie zna słowa ‘impulsywny’. Nie cierpi specjalnego traktowania, tylko i wyłącznie dlatego, że jest członkiem rodziny Shihōin. Jest pewny tego co robi, zbytnio nie myśląc o swoich czynach. Nie ocenia innych ‘po okładce’ i stara się poznawać nowych ludzi. Bardzo dużo czasu inwestuje w treningi, dlatego całkiem młodo stał się ekspertem katany. Nie przepada za walką gołymi rękoma, dlatego wypracował styl ‘Niedobytego Miecza’ specjalnie do walki nieletalnej (stąd zamek w sayi). Nie używa Kidō, bo uważa, że nie ma do niego talentu (co w zasadzie jest prawdą), a także ma do niego uraz. W walce skupia się zarówno na przeciwniku jak i otoczeniu, a także stara się wykorzystywać szybki styl, nie będąc najsilniejszym fizycznie. Bardzo lubi nawiązywać nowe przyjaźnie i przychodzi mu to całkiem łatwo. W stresujących sytuacjach stara się na siłę zachować chłód umysłu, lecz nie zawsze mu to wychodzi. Uwielbia słodycze, a nie cierpi gorzkich rzeczy.

Ekwipunek: 500 Ryō, Asauchi, Mundur Shinigami

Statystyki
Atrybuty: 17 (+3 Profesji)
Siła: 6 (+1 Rozdanie)
Szybkość: 10 (+5 Rozdanie)
Zręczność: 13 (+8 Rozdanie)
Wytrzymałość: 6 (+1 Rozdanie)
Inteligencja: 5
Psychika: 5
Reiatsu: 8 (+2 Profesja, +1 Rozdanie)
K. Reiatsu: 6 (+1 Rozdanie)

Udźwig: 36 kg
Prędkość śr/max.: 10/30 km
Punkty Życia: 60 PŻ
Punkty Reiatsu: 48 PR

Umiejętności: Ekspert (Katana), Sojuszniczka, Z rodziny (Shihouin)
Wady: Nieuk, Stara Rana (Prawa Ręka), Wrażliwość na Trucizny

Techniki
Hadou: --brak--
Bakudou: --brak--

Historia:



Filler #1 - Poznanie Kuroko:



Filler #2 - Stara Rana:


Filler #3 - Misja w świecie żywych:


Sojuszniczka:


*le Emerald Wallet: 13


Ostatnio zmieniony przez Zero dnia 2018-04-09, 09:32, w całości zmieniany 10 razy (Reason for editing : Poprawione powtórzenia w 'Filler #2' oraz zacząłem 'Filler #3')
Powrót do góry Go down
Haruaki


Kizuna Shihōin [Shinigami] Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
Kizuna Shihōin [Shinigami] Pbucket110/110Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Kizuna Shihōin [Shinigami] Pbucket110/110Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty_bar_bleue  (110/110)

Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Kizuna Shihōin [Shinigami]   Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty2018-04-02, 21:01

Jeśli mam ocenić kartę porządnie, to prosiłabym o zastosowanie naszego, forumowego wzoru KP. Ewentualnie porozdzielanie statystyk jedno pod drugim, a nie obok siebie. Wprowadza to niepotrzebny chaos i wszystko się zlewa w jedno.

Powyższy schemat wygląda trochę tak, jakbyś skopiował szablon z innego forum. Dodam tylko, że:
~uduchowienie bądź żywotność u nas nie istnieje,
~brak zaklęć,
~na jakiej podstawie wyliczyłeś Reiatsu – 8 (+3[2+1])

Spoiler:
Powrót do góry Go down
Ajax


Kizuna Shihōin [Shinigami] Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Kizuna Shihōin [Shinigami] Pbucket0/0Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Kizuna Shihōin [Shinigami] Pbucket0/0Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty_bar_bleue  (0/0)

Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Kizuna Shihōin [Shinigami]   Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty2018-04-02, 21:45

Co do statystyk to faktycznie trochę inaczej ponazywałem, bo ostatnio się w erpegi bawiłem i mi się nieco udzieliło... Zaklęć nie wpisałem, ze względu na wadę 'Nieuk', a Reiatsu wyliczone z:
5 na start
+2 od Profesji Shinigami
+1 z Wolnych Punktów
=
8 po podliczeniu wszystkiego

Za chwilkę wezmę się za poprawianie statystyk.


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Kizuna Shihōin [Shinigami] Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Kizuna Shihōin [Shinigami] Pbucket9000/9000Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Kizuna Shihōin [Shinigami] Pbucket9000/9000Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Kizuna Shihōin [Shinigami]   Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty2018-04-03, 15:56

Mechanicznie wszystko się zgadza, ale uprzedzę Haru i ponarzekam o powtórzeniach. Znaczy się chociaż razi to po oczach, to na moją ocenę czy akcept czy nieakcept nie wpłynie, ale wiem, że Haru Cię za to zlinczuje, także aby tego uniknąć proponuję usunąć nadmiarowe "miał, moja" i "Było, być".
A co do wyglądu to zamiast średniego wzrostu można o nim powiedzieć, że wysoki z niego chłop przy 182cm.
Powrót do góry Go down
Haruaki


Kizuna Shihōin [Shinigami] Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
Kizuna Shihōin [Shinigami] Pbucket110/110Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Kizuna Shihōin [Shinigami] Pbucket110/110Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty_bar_bleue  (110/110)

Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Kizuna Shihōin [Shinigami]   Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty2018-04-03, 18:49

~Początek: Ok

~Wygląd: Hmm... Ogólnie nie jest źle. Jednak potrzebuję tam opis tej rany, blizny czy czegokolwiek. Chodzi o część ciała, kształt tej rany itp. W końcu pewien chłopiec zyskał błyskawicę na czole... Poza tym twoja postać nosi wyłącznie "obrazkowe" ubranie czy jest jakiś wyjątek od reguły?

~Charakter: Właściwie nie wiem jak traktować ten fragment:
Cytat :
"dlatego wypracował styl ‘Niedobytego Miecza’ specjalnie do walki nieletalnej (stąd zamek w sayi)."
Niby wynalezienie techniki machania mieczem nie oddaje charakteru. Natomiast gdybyś zamienił to na pomysłowość czy kreatywność, wtedy mogłabym zaakceptować powyższą notkę. Co z przyjaciółmi i sytuacjami ekstremalnymi?


~Mechanika: Ok...

~Zaklęcia: OK...

~Wady, umiejętności: Generalnie mam pytanie co do sojusznika. Czy pozostawiasz MG dowolność pod względem charakteru i wyglądu? Jeśli nie, to powinieneś zrobić jej skrócony opis...

~Historia:
1. Moi rodzice nie byli jakoś szczególnie znaczącymi ludźmi. Po prostu byli i na tym koniec. -> To znaczy? Ojciec był bratem głowy rodu, kuzynem czy w ogóle jakaś boczna gałąź? Zbyt ważne nazwisko w Soul Society, żeby po prostu sobie być... Bez urazy. Szczególnie, że klany są opisane.

2. Tak więc przez czternaście lat byłem zwykłym Shihōinem, lecz dokładnie sześć lat temu zostałem uczniem Akademii Shinigami. Z większości przedmiotów byłem wybitnie przeciętny. Z walki wręcz byłem całkiem niezły, lecz w Kidō byłem totalnym słabeuszem. Cóż mogłem poradzić? Niektórzy są dobrzy w dowodzeniu, inni w czarowaniu, a ja w machaniu mieczem. -> W końcu już nie wiem... Wybitnie przeciętna oznacza zdawanie na trójach. Tymczasem twój bohater jednak miał gorsze bądź lepsze momenty.

3. Nawiązałem kilka bliskich znajomości w Akademii, ale z większością nie mam teraz aż tak dobrego kontaktu. -> Dlaczego? Co się takiego stało? Zazdrość? Znudzenie? Każdy poszedł swoją drogą?

4. Możliwe, że to dlatego zostaliśmy wysłani na egzamin w świecie ludzi, razem. Hollowy spoza podręcznika okazały się niebezpieczniejsze i przebieglejsze. -> Według mnie mógłbyś coś o tej misji napomknąć... Skoro już masz umiejętność sojusznik, to musiało wasze postaci cokolwiek zbliżyć... Tymczasem najważniejsze rzeczy ujmujesz w naprawdę okrojony sposób.

5. Szczerze... Fillery są znacznie lepsze od historii samej w sobie. Zawierają więcej szczegółów czy ważnych wątków. Właściwie mam też pytanie odnośnie formy... Dlaczego historię pisałeś z perspektywy pierwsze os., a "uzupełnienia" są w trzeciej os.? Jedyne czego mogę się doczepić to oczywiście powtórzenia...

Do poprawy... A potem zobaczymy o~!

Powrót do góry Go down
Ajax


Kizuna Shihōin [Shinigami] Mg10
Ajax



Karta Postaci
Punkty Życia:
Kizuna Shihōin [Shinigami] Pbucket0/0Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Kizuna Shihōin [Shinigami] Pbucket0/0Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty_bar_bleue  (0/0)

Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Kizuna Shihōin [Shinigami]   Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty2018-04-06, 11:49

Do przyszłego tygodnia będę robił zmiany tak krok po kroku, bo korzystam z kompów u siebie w szkole, więc nie mam za dużo czasu na to.
Co do zmiany narratora w historii i fillerach to chciałem za pomocą trzeciej, wszechwiedzącej osoby pokazać z obiektywnej strony odczucia bohaterów, bo jak to tsundere Kuroko mówi jedno, myśli drugie itp.

1. Rodzina mojej postaci była bardzo daleką, niewiele politycznie i majątkowo znaczącą gałęzią rodu. Taka trochę piąta woda po kisielu.
2. Kizuna jest dobry tylko w walce kataną. Z przedmiotów o nią opartych dostawał, że tak to ujmę 'piątki'. Z całej reszty tak około 3-4, ale z powodu kompletnego braku talentu do manipulacji Reiatsu na lekcjach Kidou był kompletnym laikiem i w sumie można powiedzieć, że zdał na dwójach.
3-4. Powstaną o tym jeszcze 2 Fillery
5. Powtórzeniami zajmę się po dodaniu fillerów


*le Emerald Wallet: 13
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Kizuna Shihōin [Shinigami]   Kizuna Shihōin [Shinigami] Empty

Powrót do góry Go down
 
Kizuna Shihōin [Shinigami]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Tai Hou(Shinigami)
» Shinigami
» Rey[Shinigami]
» Tai Hou(Shinigami)
» Roroan [Shinigami]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje