Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Roroan [Shinigami]

Go down 
4 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Roroan [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Roroan [Shinigami]   Roroan [Shinigami] Empty2009-07-24, 14:04

Roroan [Shinigami] Bleachichigosbankaibyya
Imię:Roroan
Nazwisko:Zanoro
Profesja:Shinigami
Płeć: Mężczyzna
Wiek:20 lat
Waga:80 kg
Wzrost:180 cm
Charakter:Roroan na ogół miły lubiący się pośmiać z dobrego żartu ,nigdy nie poddający się walka się toczy dopóki żyje,nie lubi przegrywać , kiedy ktoś się z niego śmieje stara się śmiać razem z nim ale jeżeli ktoś przesadzi wybucha i traci nad sobą kontrole,na ogół leniwy ale gdy trzeba walczyć od razu zmienia nastawienie, uparty, dąży do swoich celów,wytrwały,odważny.
Lub : Roran jest miły, otwarty na nowe znajomości, pomaga w trudnej sytuacji, koleżeński, bezinteresowny, zawsze służy radą, mądry, wyrozumiały, pracowity, odważny, sympatyczny, skromny, współczujący, cierpliwy, szczery, radosny, uczciwy, dzielny, szlachetny, pliny, obowiązkowy, hojny, czuły, śmiały. (Zdecydujcie który lepszy ;s)
Historia:Był zwykłym uczniem jednak dobrze sie uczył,w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie przekazywano sie opowieści o Shinigami (bóstwach śmierci) i o pustych (upadłych duszach).Jego matka była zwykłą duszą w której "krwi" płynęła krew Shinigami.Jego matka była potomkiem bardzo silnego kapitana w Gotei 13.Pewnego razu ten kapitan został oskarżony o morderstwo więc postanowił opuścić Soul Society i zamieszkać w świecie żywych, znalazł sobie tam żonę, ożenił się i powiedział żonie całą prawdę o sobie.Postanowił w wspólnie z Ukochaną że ich rodzina będzie przekazywała z pokolenia na pokolenie te opowieści do tego czasu aż ktoś odważy się zostać Shinigami i oczyścić ich nazwisko. Matka mówiła mu o tym , że jeśli długo będzie długo trenować to po śmierci będzie mógł się stać się shinigami. Codziennie ćwiczył duchową energię.Gdy skończył szkołę otworzył on własna szkołę sztuk walki , w której przekazywał swoja wiedzę innym młodszym kolegom , na temat jakże ważnej energii duchowej.Szybko zaczął zarabiać spore pieniądze na tej szkole wiec postanowił otworzyć sieć takich szkół żeby móc zarobić pieniądze na skonstruowanie broni przeciwko Hollową.Jednak po wielu nie udanych próbach skonstruowania tej broni zaczął sie poddawać z powodu braku funduszy musiał zamknąć większość szkół.Pozostała mu jedna szkoła jednak z bardzo wysokimi długami aż 5.000.000 Ryo ,Roroan nie był osobą która łatwo się poddaje więc postanowił dalej prowadzić szkołę ta szkoła miała dla niego wartość sentymentalną.Po 2 latach ciężkich starań udało mu się spłacić wszystkie długi.W ciągu następnego roku udało mu się zgromadzić 2.000.000 Ryo które podarował na zakup specjalnego sprzętu do pobliskiego szpitala.Chodził na różne imprezy dobroczynne jednak gdy czół alkohol od razu robił się pijany więc musiał sie trzymać z dala od alkoholu.Na jednej z tych imprez poznał Sane był to chłopak w podobnym wieku co on sam więc bardzo szybko nawiązali kontakt. Sana był wysokim brunetem i był równie dobrze zbudowany jak Roroan. Również wiedział o Soul Society ponieważ jest Quincy.Z całego serca nie nawidził Shinigami po tym jak Roroan powiedział mu że zamieża zostać shinigami Sana posmutniał i powiedział "myślałem że tak postanowisz, jednak nie mam zamiaru cię powstrzymywać lecz nie licz na moja pomoc". Po tej rozmowie zaczeli się coraz gożej dogadywać i z czasem stracili kontakt.
Pewnego dnia ,kiedy wracał po treningu do domu zobaczył Sane który ucieka przed czymś. Nie widział tego wyraźnie ale po opowieściach matki domyślił się ze był to Hollow jednak nie wiedział dlaczego Sana Ucieka przed nim przecież Quincy sa po ty zeby niszczyć Hollow pomyslał Roroan najwyraźniej ten hollow był za silny dla nie doświadczonego Quincy . Wiedział że nie ma innego wyjścia jak tylko pomóc przyjacielowi . Rzucił się w obronie kolegi . Po długiej i wyczerpującej walce z Hollowem zaczął tracić siły , aż osłabł tak że dosięgnął go oszałamiąjacy cios . Ocknął się i zobaczył leżące na ziemi własne ciało połączone łańcuchem z duszą , nagle Hollow ze zdwojoną siłą dokonał potężnego uderzenia i ostatnia rzeczą jaka zobaczył , był łańcuch rozdzielający sie na dwie części . Po chwili pojawił sie Shinigami wyjaśniając mu co się przed chwilą wydarzyło i aby uratować jego dusze zesłał go do Soul Society Po tym zdarzeniu Roroan już nie miał czasu porozmawiać z Sana który stojąc i płacząc koło niego obiecywał zemste na każdym hollow . Gdy sie obudził zobaczył kilku ludzi stojacych koło niego podniusł się postanowił podejść do nich i zapytać gdzie jest . Po krótkiej rozmowie ze starcem dowiaduje się że jest w Soul Society a dokładniej w jej najbiedniejszej cześci po kilku minutach rozmowy ze starecem proponuje Roranowi że za pomoc w domu bendzie mógł u niego zamieszkać i jeść posiłki . Roran oczywiście sie zgadza więc raz z meszczyzna o imieniu Asuma kieruja sie w strone małego domku. Następnego dnia gdy roran juz wstaje i ubiera się postanawia wyjść na zewnatrz i rozejżeć się za dorywczą praca. Po kilku długich godzinach poszukiwań stwierdza że ta dzielnica jest naprawde biedna i znalezienie tu pracy graniczy z cudem. Gdy już stracił wiare postanawia iść do najbliszszego baru coś przekonsić . W połowie posiłku beszczelnie przerywa mu kilku męszczyzn mówiąc mu żeby się z tond wynosił inaczej dostanie łomot. Roran postanawia przyjąć wyzwanie ponieważ nie jest jakims tam pierwszym lepszym słabeuszem po kilku minutach walki trzech męszczyzn leży nieprzytomnych na ziemi , dwóch biorą z za lady ostre noże oraz jeden ucieka . Gdy już meszczyzni chca go zaatakować z pomocą przychodzi nieznajomy . Po ubraniu Roran domyśla się że jest to Shinigami w mgnieniu oka rozprawia sie z pozostałymi dwoma wrogami po czym obraca sie do Rorana i mówi mu że jest niezwykle silny jak na zwykłą dusze i ma bardzo wysokie Rei którego nie potrafi kontrolować , stwierdza że wzamian zazapłacienie za posiłek ponieważ on nie wzioł Ryo pomoże mu podszkolić umiejetnosci . Roran się zgadza wiedząc ze siła shinigami jest bardzo wysoka i dzięki jego pomocy jego siła wskoczy na zupełnie inny poziom. Gdy zapłacił juz za posiłki wychodza na wewnątrz Roran chce poznać imię swojego przyszłego Sensei. Gdy dowiaduje się jak się nazywa i gdzię mieszka muwi mu że musi jeszcze wrucić do domu pewnego starca który mu pomagał i wziąść od niego żeczy. Gdy wraca do domu i żegna się z Asuma obiecując że go kiedyś odwiedzi rusza do domu Shinigami. Po kilku tygodniach Straszliwych treningów Shinigami stwierdza że nic juz nie może go nauczyć i wysyła go do Akademi Shinigami. Gdy tam dociera postanawia rozpocząc nauke.

Pieniądze:100 Ryo.

staty
10pkt wolne +4pkt[wiek]+2pkt[wada]+2[Umiejętności]
Atrybuty:
Siła: 5+1[płeć]+1[Profesja]=7
Szybkość: 5+2[Profesja]=7
Zręczność: 5-2[płeć]+2[Profesja]=5
Wytrzymałość: 5+4[wolne]+1[płeć]=10
Inteligencja: 5+6[wolne]+2[wada]+2[Umiejętności]=15
Psychika: 5-3[Profesja]=2
Reiatsu: 5+4[wolne]+1[Profesja]=10
Kontrola Reiatsu: 5
Ogólne

Udźwig:70 kg
Prędkość(śr.) 7km
Szybkość: 24km
Techniki:
Hadou:
-#30 - Senkou saikoro (Błysk śmierci)
Inkantacja: Panie snów i światła, najwyższa i najjaskrawsza gwiazdo. Ukaż tym nędznikom swój blask. Zaklęcie destruktywne numer trzydzieści - błysk!
Opis: Używający zamyka oczy i rozpościera ręce jakby chciał złożyć się w ofierze, następnie przez jego ciało przebiega jasny biały blask powodujący w zależności od umiejętności i poziomu reiatsu używającego paraliż, poparzenia, omamy(przeciwnikowi się zdaje że walczy z kilkoma przeciwnikami lub że jego przeciwnikiem stała się nagle jego najukochańsza osoba). Czasem też u słabszego przeciwnika spowoduje utratę przytomności na skutek snów sprowadzonych na postać.
-#29 - Aisu Yari (Lodowa strzała)
Inkantacja: O Władco! Który nosisz imię Człowieka! Delikatnie drapiąc ścianę marzeń przyzwij lód z otchłani lodowca!
Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia dziewięć - Lodowa strzała!
Opis: Przed wypowiadającym pojawia się lodowa strzała którą może sterować ruchami ręki, po trafieniu w przeciwnika zamraża daną część ciała. Wielkość strzały zależy od umiejętności rzucającego zaklęcie.
-#24 - Hyaku Ken (Sto ostrzy)
Inkantacja: przybywam po raz kolejny do twej kuźni, moi przeciwnicy stanęli i nie ugięli się przed twoją bronią , więc błagam wyjdź zemną i ukaż im twoje dzieło. Zaklęcie destrukcyjne numer dwadzieścia cztery.
Opis: Jak w przypadku zaklęcia dziesięciu ostrzy wybiera się miejsce pojawienia się miecza lecz tym razem tylko jedno. Bowiem w tym miejscu pojawi się ciemna stalowa kula wysyłająca ostrza z niesamowitą prędkością po prawie całym polu walki.(trzeci poziom)
Bakudou:
-#25 - Hea (Uścisk)
Inkantacja: Wyleć! Rozbij wazon przeznaczenia, zwiąż wroga mego cienia!
Opis: Z palca shinigami wylatuje pnącze, które owija się wokół przeciwnika związując go umiejętnie za ręce, następnie nogi, a na końcu szyję, którą ściska mocno dusząc go.
-#13 - Kashitsu (Zmiana Ruchu)
Inkantacja: Energia krążąca od wieków po świecie, dająca siłę i ją odbierająca, każe swoich przeciwników utrata siły i kontroli. Błyskawice z niebios sprawiają, że Słońce traci siłę i Księżyc ukrywa się za chmurami. Pan piorunów walczy za swojego ucznia.
Opis: Trafiony zaklęciem traci kontrolę nad kończynami. Np. chcąc poruszyć prawą ręką poruszy dużym palcem lewej stopy.

Wady:
-Wrażliwość na alkohol
-Wielki Żarłok

Umiejętności:
-Regeneracja
Specjalne: Jesteś o wiele wytrzymalszy od naszych rówieśników. Twoje obrażenia goją się o wiele szybciej, siły powracają wielokrotnie szybciej. Twój organizm jest wytrzymalszy, więc byle przeziębienie Ci nie zagraża. Nawet jeżeli twój stan zdrowia jest krytyczny, to potrafimy wytrzymać parę godzin w oczekiwaniu na oddział medyczny.
Premie: Zwiększona wytrzymałość. Szybciej powracasz do zdrowia.
Wymagania: Wytrzymałość: 10, Reiatsu: 10, wrodzone.
-Żądza Krwi
Specjalne: Gdy shinigami walczą z kimś, a nie chcą go zabić, często mogą przegrać z wielokrotnie słabszym przeciwnikiem. Ty jednak potrafisz utworzyć żądzę mordu w sobie, dzięki czemu twoje ataki są silniejsze, wkładasz w nie całą swoją siłę i... z pewnością nie przegrasz.
Premie: W prawdziwej walce(nie dla treningu) ataki są silniejsze.
Wymagania: Siła, Zręczność, Szybkość, Wytrzymałość: 6.
-Znakomity Magik
Specjalne: Shinigami lepiej radzi sobie z rzucaniem zaklęć, niż inni.
Premie: Łatwość w opanowaniu zaklęć, szybsze opanowywanie zaklęć(ułatwienia MG).
Wymagania: Inteligencja: 14.
-Pojętność
Specjalne: Łapiesz wszystko szybciej niż inni. Jesteś kumaty.
Premie: Łatwość w nauce hadou oraz bakudou i nie tylko.
Wymagania: Inteligencja: 14, wrodzone.

Ekwipunek: Zanpakutou, Gikongan("cukierek duszy")x5, Gigai(zastępcze ciało), strój Shinigami, odznaka


Ostatnio zmieniony przez Kubexx dnia 2009-07-29, 23:48, w całości zmieniany 6 razy
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Roroan [Shinigami] Pbucket0/0Roroan [Shinigami] Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Roroan [Shinigami] Pbucket0/0Roroan [Shinigami] Empty_bar_bleue  (0/0)

Roroan [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Roroan [Shinigami]   Roroan [Shinigami] Empty2009-07-24, 14:53

Cechy Profesji:
-3 Psychika
+1 Siła
+1 Reiatsu
+2 Szybkość
Shinigami zaczynają w Soul Society.
Shinigami wybiera jedną z dwóch premii:
1. +3 Inteligencji
lub
2. +2 Zręczności

Płeć: Mężczyznaotrzymuje: +1 Wytrzymałość, +1 Siła, -2 Zręczność.

Wszystko powyżej co nie jest pogrubione, jest niepotrzebne. Zmniejsza tylko czytelność karty. Ekwipunek napisany nie w swoim miejscu i w dziwnej formie. Napisz po prostu ekwipunek: i tam wymień wszystko co masz.
Cechy policzone prawie dobrze. Skopiowałeś prawie na samym początku wycinek ze swojej karty, a mimo to zrobiłeś błąd. Z tego co widzę wziąłeś bonus do inteligencji, tylko, że napisałeś +2, a jak wynika z wycinka skopiowanego przez Ciebie z działu profesje powinieneś mieć +3 pkt.
Tyle z mojej strony. Od Historii i charakteru są Kamys i Iz. Jak dla mnie ma kilka błędów ort. ale mógłbym zaliczyć. Dam Ci akcepta jak poprawisz błędy, które wymieniłem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Roroan [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Roroan [Shinigami]   Roroan [Shinigami] Empty2009-07-24, 15:48

zmieniłem to co pisałes oprucz osttaniego ponieważ nie brałem bonusa do inteligencij tylko zrencznosci
Zręczność: 5-2[płeć]+2[Profesja]=5
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Roroan [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Roroan [Shinigami]   Roroan [Shinigami] Empty2009-07-24, 16:08

Kubexx racje ma dla mnie dobrze pisz

Runkogai//tereny mieszkalne (opisz swój dom)
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Roroan [Shinigami] Pbucket102/290Roroan [Shinigami] Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Roroan [Shinigami] Pbucket41/156Roroan [Shinigami] Empty_bar_bleue  (41/156)

Roroan [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Roroan [Shinigami]   Roroan [Shinigami] Empty2009-07-24, 16:11

Charakter - Słabo, niby można się dowedzieć czegoś o postaci, ale nie jest tego za wiele...

"...nigdy nie poddający się walka się toczy dopóki żyje,nie lubi przegrywać," a określenie wytrwały nie dowodzi tego samego ? Po usuwaj nazwy określeń i rozpisz szerzej.

Sama forma też jest dosyć chaotyczna.

Historia - co prawda nie jestem fanem rzeczy w stylu "potomek kapitana", to jednak jeśli dobrze się opisze ujdzie. Chociaż historia twojej postaci na kolana mnie nie powaliła, pomijając już zmianę narracji:

"Był zwykłym uczniem jednak dobrze sie uczył,w mojej rodzinie z pokolenia na pokolenie przekazywano sie opowieści o Shinigami"

To kolejna sprawa... Ja to za wiele o twojej postaci się nie dowiedziałam z tej chaotycznie napisanej historii, tylko ogólniki... Hmmm wiesz gdyby ktoś teraz mi zaczał wmawiać że istnieje jakaś energia i jakieś niewidzialne potwory to uznałabym go za wariata, jak i spora cześć naszego społeczeństwa, wiec nie wróżyłabym szkole którą założył zbyt wielkich dochodów, ale nad tym nie będę się już rozchodzić, bo w sumie widziałam mniej prawdopodobne rzeczy na których robiono niezłą kase...

Dalejjj... Historia jest za krótka i za biedna jak na 20 lat. Popoprawiaj błędy narracyjne, rozpisz się i zobaczymy jak bedzie bo w tej chwili Ci nie zaakceptuje

...

Jesli chciał byś jakiś hmm głębszych rad napisz na pw

Aa taki PS odmnie... Widziałam już dużo postaci z dokładnie tym obrazkiem na wyglądzie... Nawet na tym PBF
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Roroan [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Roroan [Shinigami]   Roroan [Shinigami] Empty2009-07-24, 16:17

Kamys on już ma zgodę jest moim podopiecznym a ten obrazek on kiedyś miał jak grał ale 2 posty napisał i koniec gdzieś 4 m temu
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Roroan [Shinigami] Pbucket102/290Roroan [Shinigami] Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Roroan [Shinigami] Pbucket41/156Roroan [Shinigami] Empty_bar_bleue  (41/156)

Roroan [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Roroan [Shinigami]   Roroan [Shinigami] Empty2009-07-24, 16:20

Jak da mnie to o wiele słabsza KP od KP Vlany którą początkowo zanegowałeś.... Ale cóż...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Roroan [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Roroan [Shinigami]   Roroan [Shinigami] Empty2009-07-24, 16:23

Droga Kamys nie wszyscy sa uzdolnieni ale no cóż zostawmy to bo kp w miarę przejdzie
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Roroan [Shinigami] Pbucket89/100Roroan [Shinigami] Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Roroan [Shinigami] Pbucket161/168Roroan [Shinigami] Empty_bar_bleue  (161/168)

Roroan [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Roroan [Shinigami]   Roroan [Shinigami] Empty2009-07-24, 16:35

Cóż... Moim zdaniem sporo do poprawy pozostało w tej karcie. Odwołuje do punktów wymienionych przez Kamys.

Jeśli zaś chodzi o to że Kei już go przyjąłeś... proszę zobacz ten urywek z "Regulaminu akceptacji":
6. Grę gracza można zacząć od razu po akceptacji - KP jednak musi pozostać w nie-zaakceptowanych przez 24 godz, by inni MG mogli się wypowiedzieć. Jeśli bilans będzie ujemny przygodę gracza zawiesza się do czasu poprawienia KP i uzyskania akceptacji.

Jeśli zaś teraz uzyskał dwa negatywy, oznacza to iż musi poprawić jeśli chce zaczadź grać. Proszę Kei, zwracaj większa uwagę na elementarne punkty przyjmowania kart, czyli regulamin. Znajduje się on o tutaj:
https://bleach.forumpolish.com/proponowane-f48/regulamin-akceptacji-t387.htm
(Wysyłam link w razie gdybyś przypadkiem nie zauważył gdzie jest.)
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Roroan [Shinigami] Pbucket102/290Roroan [Shinigami] Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Roroan [Shinigami] Pbucket41/156Roroan [Shinigami] Empty_bar_bleue  (41/156)

Roroan [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Roroan [Shinigami]   Roroan [Shinigami] Empty2009-07-24, 16:42

Kei napisał:
Droga Kamys nie wszyscy sa uzdolnieni ale no cóż zostawmy to bo kp w miarę przejdzie


Nie odnoszę się do zdolności pisarskich (chodź nie ukrywam że na tego typu grach to jest podstawa), tylko zastanawiam się czemu początkowo "uwaliłeś" Vlane, skoro jej kara była o wiele lepsza.

No i właśnie regulamin...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Roroan [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Roroan [Shinigami]   Roroan [Shinigami] Empty2009-07-24, 16:43

Prosze IZ patrz uwaznie co pisze TA KARTA JEST DLA PRZYPOMNIENIA bo tak mu doradził Roten

Vlane uwaliłem za umiejętności 5 latka mistrzem ...
Powrót do góry Go down
Izdurbal Tenshi


Izdurbal Tenshi


Mistrz Gry : Kamys

Karta Postaci
Punkty Życia:
Roroan [Shinigami] Pbucket89/100Roroan [Shinigami] Empty_bar_bleue  (89/100)
Punkty Reiatsu:
Roroan [Shinigami] Pbucket161/168Roroan [Shinigami] Empty_bar_bleue  (161/168)

Roroan [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Roroan [Shinigami]   Roroan [Shinigami] Empty2009-07-24, 16:46

Kei... co mnie to obchodzi? Jest w dziale do sprawdzenia, to sprawdzam. Nie jest tutaj napisane że karta musi być zaakceptowana, ani tym bardziej że można łamać regulamin w wypadku tej karty.


Ostatnio zmieniony przez Izdurbal Tenshi dnia 2009-07-24, 16:47, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Roroan [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Roroan [Shinigami]   Roroan [Shinigami] Empty2009-07-24, 16:46

Sory, ale Vlana nie miała nigdy postaci 5 lat ; p
To tak, odemnie.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Roroan [Shinigami] Pbucket102/290Roroan [Shinigami] Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Roroan [Shinigami] Pbucket41/156Roroan [Shinigami] Empty_bar_bleue  (41/156)

Roroan [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Roroan [Shinigami]   Roroan [Shinigami] Empty2009-07-24, 16:48

Nic nie mówię ale początkowo broniłeś tego, kiedy ja się czepiłam... Dla przypomnienia zerknij sobie w jej kartę

Jest dla przypomnienia ? ale dla mnie nie ma podstaw do akceptacji... A regulamin to jednak regulamin prawda ? Wczoraj sam coś mówiłeś o trzymaniu reguł...
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Roroan [Shinigami] Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Roroan [Shinigami] Pbucket210/220Roroan [Shinigami] Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Roroan [Shinigami] Pbucket2225/2250Roroan [Shinigami] Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Roroan [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Roroan [Shinigami]   Roroan [Shinigami] Empty2009-07-24, 16:49

Kubexx, ponieważ masz już MG (Keia) możesz zacząć grę, ale jednak musisz przeredagować jeszcze historię swojej postaci tak, aby brzmiała i nie miała tylu rażących błędów składniowych itp.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Roroan [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Roroan [Shinigami]   Roroan [Shinigami] Empty2009-07-24, 16:51

Tak Jak mówi Kei to KP było kiedyś już zaakceptowane jednak poniewaz przez pewnien czas nie grałem moje konto zostało usuniente teraz wstawiłem je ponieważ Roten tak mówił a co do obrazka ten obrazek miałem rok temu a wtedy podejzewam ze nikt go nie miał
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Roroan [Shinigami] Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Roroan [Shinigami] Pbucket210/220Roroan [Shinigami] Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Roroan [Shinigami] Pbucket2225/2250Roroan [Shinigami] Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Roroan [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Roroan [Shinigami]   Roroan [Shinigami] Empty2009-07-24, 17:15

Tak, chciałem, żebyś ją wrzucił, bo kiedyś wymagania były znacznie mniejsze, teraz zmieniły się wraz z MG. Ponieważ "wchodzisz" do ich świata - musisz uzyskać ich akceptację.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Roroan [Shinigami] Pbucket102/290Roroan [Shinigami] Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Roroan [Shinigami] Pbucket41/156Roroan [Shinigami] Empty_bar_bleue  (41/156)

Roroan [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Roroan [Shinigami]   Roroan [Shinigami] Empty2009-07-26, 19:56

Niespecjalnie postarałeś się z poprawą.. właściwe tak owej nie widzę
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Roroan [Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Roroan [Shinigami]   Roroan [Shinigami] Empty

Powrót do góry Go down
 
Roroan [Shinigami]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Roroan [Shinigami]
» Roroan [Shinigami]
» Dwór Roroan Zanoro
» Shinigami
» Rey[Shinigami]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje