Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dwór Roroan Zanoro

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Dwór Roroan Zanoro Empty
PisanieTemat: Dwór Roroan Zanoro   Dwór Roroan Zanoro Empty2009-01-11, 15:34

Posiadłość znajduję się na pięknej działce około 1ha , cała otoczona jest murem. Na posesję wchodzi się przez piękna bramę za która droga wysypana białymi kamykami prowadzi lekko wijąc się pod sam dom. Po obu stronach drogi znajduje się trawnik a na nim piękne drzewa i krzewy ozdobne , pomiędzy którymi wija się strumyczki wody , leniwie płynące z jednej fontanny do następnej. Pomiędzy drzewami znajdują sie oczka wodne , w których pływają piękne o tęczowych barwach ryby .Jest to doskonałe miejsce do ćwiczenia koncentracji i przebywania na łonie natury , co czyni całą posiadłość bardzo piękną.Dochodząc drogą do dworu , widzimy przed nim przepiękne klomby , na których rosną przeróżne kolorowe kwiaty a ich zapach przepełnia duszę i wszystkie zmysły. Sam dom nie jest zbyt wielki , lecz jest przepiękny.Wygląda jak mały parterowy dworek , którego wejścia bronią przepiękne kamienne posągi lwów , które siedzą na murowanych słupach. Budynek pomalowany jest na biało , lecz cały pokryty jest zielonym bluszczem , który wije się po sam dach , co daje niesamowity efekt. Przed drzwiami wejściowymi stoją 2 słupy , które nadają domowi efekt starego dworku. Drzwi są bardzo ciężkie i stylowo rzeźbione w kolorze dębu a otwiera je bardzo stara stylowa klamka. Po wejściu do środka dom zaczyna nas zaskakiwać , ponieważ pomimo że wydawał się niewielki to jednak posiada on parter , który tworzy strefę dzienną ( pokój dzienny , jadalnie , kuchnie , spiżarkę i małą łazienkę) oraz piętro gdzie znajdują sie duże 3 pokoje oraz garderoba i duża łazienka. Najciekawszą jednak częścią domu jest piwnica , której nikt by nie odkrył gdyby nie małe drzwi prowadzące z salonu na górze. Gdy je otworzymy i zejdziemy po drewnianych schodach zobaczymy przeogromną salę treningową znajdującą się pod całym domem , która przystosowana jest do każdego rodzaju treningu.
Obok domu znajduje się służbówka. Jest to niewielki budyneczek w którym mieszka służba. Składa się ona z 4 pokoików i małej kuchni oraz łazienki.
W dworze służą trzy osoby , są to :
1. [Only admins are allowed to see this link] , który jest osobą zajmującą moim treningiem, bardzo zaufany sługa,Świetny wojownik często z nim trenuję.
2.[Only admins are allowed to see this link], który zajmuje się ogrodem i jednocześnie ochrona całej posiadłości.
3. [Only admins are allowed to see this link] , która jest kucharką , ma 23 lata.
4.[Only admins are allowed to see this link],osobista służka zajmuje się przygotowaniem mi kąpieli,wydawaniem poleceń innym służącym przynoszeniem mi jedzenia do łóżka ,16 lat bardzo kobieca jak na swój wiek,wychowaliśmy się razem ponieważ jej matka była kucharką w domu moich rodziców.Powierzam jej każdą moją tajemnicę(chyba się w niej trochę podkochuję).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Roroan Zanoro Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Roroan Zanoro   Dwór Roroan Zanoro Empty2009-01-12, 00:49

Obudziłem się gdy temari przyniosła mi jedzenie do łóżka. Postanowiłem wstać , ubrać się , zjeść i umyć się .Gdy zchodziłem na dół wziąłem swojego zabójce dusz który był oparty o ścianę obok łóżka, Linale już mi przygotowała 2 śniadanie ,wziąłem jedzenie i postanowiłem pozwiedzać okolice.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Roroan Zanoro Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Roroan Zanoro   Dwór Roroan Zanoro Empty2009-01-15, 20:58

Zjadłeś, po czym wyszedłeś na zewnątrz. Spotkałeś swoich dwóch kumpli. Zaproponowali Ci koleżeńską walkę. Zgadasz się?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Roroan Zanoro Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Roroan Zanoro   Dwór Roroan Zanoro Empty2009-01-16, 12:37

Tak zgdzam się Jednak do takiej walki trzeba znaleść jakieś ustronne miejscę Gdy Juz je znajde rozpoczynamy walkę
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dwór Roroan Zanoro Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Roroan Zanoro   Dwór Roroan Zanoro Empty

Powrót do góry Go down
 
Dwór Roroan Zanoro
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dwór Roran Zanoro
» Roroan [Shinigami]
» Roroan [Shinigami]
» Dwór Urich Fujio Kuchiki
» Stary Dwór

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Inne :: Archiwum-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje