Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Dwór Urich Fujio Kuchiki

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 12:33

Dwór jak dwór. Kilka dużych budynków, kilka mniejszych, wszystko otoczone murami, z jedną wielką bramą. Do akademii idzie się stąd prostą, wybrukowaną drogą, około 0,5 km. Nie będę wymieniać co tutaj jest, bo sam nie miałem jeszcze czasu, na zwiedzenie całej posiadłości, lecz opowiem Wam o mojej sekcji mieszkalnej. Mam 3 pokoje: sypialnię, pokój wypoczynkowy/gościnny, oraz salę treningową. W sypialni jest duże łoże, zmieściłyby się na nim z 3 osoby, szafa z ubraniami, oraz okno, na ogród, znajdujący się między budynkami. W pokoju gościnnym jest stół, przy którym zmieściłoby się do 20 osób, do tego poduszki i dwa okna. Jedno na ogród, drugie na Seireitei. W razie jakiegoś ważniejszego spotkania, zmienia się wystrój na bardziej oficjalny. Sala treningowa jest średniej wielkości. Jest wygłuszona, oraz nie ma okien. W zależności co chcę trenować, zlecam służbie jak mają przygotować salę. Poza służącymi całemu rodowi, posiadam swoich przybocznych służących. Są to: [Only admins are allowed to see this link](osobista służka, 13 lat[jak na swój wiek, świetnie rozwinięta, piękna dziewczyna], zajmuje się: kąpaniem mnie, ścieleniem mi łóżka, przynoszeniem posiłków, wydawaniem poleceń innym służącym, jest moim powiernikiem tajemnic), [Only admins are allowed to see this link](służący, zajmujący się treningami. Ma 25 lat, jest dobrze zbudowany, i świetnie wyszkolony. Mój gwardzista przyboczny. Czasami z nim trenuję.).


Ostatnio zmieniony przez Urich dnia 2008-12-28, 15:13, w całości zmieniany 5 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 12:41

Spokojnie sobie spałeś gdy do pokoju weszła twoja służka.. I zaczęła odsłaniać zasłony na oknach.. Światło wpadające przez okna obudziło ciebie Hitomi cię przywitała tymi słowy..

-Witaj Urich-sama.. Jak ci się spało?? Śniadanie zaraz zostanie podane..-
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 12:45

- Ahh, bardzo dobrze, Hitomi-chan. Tym razem sam się przejdę, przygotuj śniadanie w jadalni. Jak będzie gotowe, to przyjdź po mnie. – powiedziałem, i wstałem z łóżka. Podszedłem do szafy i ubrałem się w poranne kimono. Potem czekałem tylko na znak, że śniadanie gotowe, wyglądając przez okno.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 12:51

-Hai- Odpowiedziała z uśmiechem i szybkim krokiem poszła robić śniadanie.. Po chwili weszła do twej sypialni i zawołała ciebie..

-Urich-sama.. Śniadanie na stole-

Po tych słowach weszła do jadalni i odsłoniła zasłony na oknach.. Matsuki natomiast stał ze swym zanpaktou przy oknie i patrzył przez nie na ogród..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 13:00

- Oh, już idę – powiedziałem, wyrywając się z zamyślenia. Gdy tylko wszedłem do jadalni, zobaczyłem Mastuki`ego. – Cześć, Matsuki – powiedziałem i usiadłem do stołu.
- Matsuki, masz dzisiaj wolne, nie zamierzam nigdzie wychodzić, ani trenować, więc proszę, możesz robić co chcesz. – powiedziałem z uśmiechem do niego, i zacząłem jeść. Zjadłem śniadanie, po czym wraz z Hitomi udałem się na spacer do ogrodu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 13:20

-Witaj.. Urich-sama-

Odpowiedział Matsuki i po chwili gdy ty dałeś mu wolne..

-Dziękuję Urich-sama-

Po tym odszedł i poszedł do swojego pokoju..
-----------------------------
W ogrodzie wszystko było po staremu.. Nic się nie zmieniało.. Hitomi biegała od drzewa do drzewa ciesząc się świeżym powietrzem.. W końcu to jeszcze dziecko..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 13:25

Usiadłem na ławce przed jeziorkiem, i oglądałem zabawy Hitomi, jednocześnie myśląc o tym, Kidy zostanę prawdziwym shinigami. Gdy nie miała ona już siły na nic więcej, udaliśmy się do domu. Pozwoliłem jej odpocząć, samemu udając się do sypialni, gdzie przebrałem się w zwykłe, codzienne ubranie, składające się z ciemno-zielonego kimono, czarnego pasa, oraz specjalnych sandałów. Popatrzyłem się na swój Zanpaktou, który wisiał nad moim łóżkiem, i udałem się do pokoju wypoczynkowego.
– Hitooomi-chaan! – zawołałem. Gdy tylko przybyła, poprosiłem ją, by przysłano mi kogoś, kto zrobiłby mi masaż.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 13:46

Po chwili przyszła masażystka i kazała ci się położyć na brzuchu na sofie..

Powoli i delikatnie ściągnęła górną część twojego ubrania i rozpoczęła relaksujący masaż..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 13:48

Leżąc spokojnie, relaksowałem się. Po skończonym masażu, udałem się do sypialni. Zawołałem Hitomi, i kazałem jej mnie ubrać, w oficjalne ubranie. Miałem w końcu dziś iść się zapisać do akademii. Gdy zakończyła mnie ubierać, udaliśmy się razem w kierunku akademii.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 13:49

Wyszliście..

Zrobię temat w Akademi i tam będziesz pisać..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 18:39

Gdy tylko powróciliśmy, zleciłem Hitomi przygotowanie posiłku, oraz kąpieli. Sam udałem się do sypialni, gdzie popatrzyłem przez chwilę na swój miecz, i przebrałem się z moje zwykłe, domowe, ciemno-zielone kimono. Potem czekałem na Hitomi, aż przyjdzie i oznajmi mi, że posiłek gotowy.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 18:45

-Urlich-sama.. Proszę przyjść do Łazienki-

Gdy ty wszedłeś do łazienki ona przygotowywała kąpiel.. Matsuki natomiast z nowu stał przy oknie jak wcześniej.. Gdy byłeś w łazience i zacząłeś się rozbierać.. Hitomi wyszła i poszła przygotowywać posiłek..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 18:47

Wszedłem do gorącej wody, rozkoszując się tą chwilą odpoczynku. Po chwili zapytałem się Matsuki`ego:
- Mógłbyś mnie nauczyć kontroli Reiatsu? Dziś po posiłku?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 18:49

-Kontroli Reiatsu??-

Zdziwił się Matsuki..

-Ach czyli trafiłeś na niego.. Dobrze.. Będę czekał w ogrodzie-

Powiedział i spokojnie wyszedł do ogrodu na pole treningowe..

Hitomi natomiast weszła do łazienki i powiedziała..

-Posiłek jest gotowy.. Mam coś jeszcze zrobić??-
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 18:54

- W sumie to nie, masz wolne na razie. – Powiedziałem jej, i wyszedłem z wody. Udałem się do jadalni, szybko zjadłem. Musiałem mieć dużo energii na trening. Zaraz potem, szybko udałem się do sypialni po mój Zanpaktou i pobiegłem na spotkanie z Matsukim.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 19:01

-Mam nadzieję że jesteś gotowy..-

Powiedział Matsuki i stanął w świetle księżyca..

-Chyba zademonstrował ci on już swoją moc..-
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 19:03

- Tak jestem gotów – odpowiedziałem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 19:34

-A więc do rzeczy.. Wiesz co to jest Reiatsu.. i czujesz je w sobie.. Teraz czas byś mi je pokazał-

Powiedział Matsuki i czekał aż uwolnisz swoje Reiatsu..

-To całkiem proste.. Po prostu rozkaż swojemu reiatsu żeby się uwolniło.-
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 19:36

*Rozkaż… Też mi coś…* pomyślałem, i wypchnąłem z siebie trochę reiatsu starając się pokazać jego materialną formę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 19:49

Pokazała się dość mała aura reiatsu.. Ale ważne że się pokazała..

-A teraz zrób by się nie ujawniło a skumulowało w ręce-
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 19:51

- Hmm… No dobra – powiedziałem, i zabrałem się do roboty. Starałem się sobie wyobrazić, jak ta energia przemieszcza się i kumuluje w mojej ręce.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 19:56

-A teraz uderz w ziemię.. Z całej siły jaką masz w swojej ręce-

Powiedział i wyciągnął pewną książkę z kimona..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 19:59

Ustawiłem się w dogodnej pozycji, i z całej siły uderzyłem w ziemię.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 21:49

Ziemia aż popękała w promieniu 2m od uderzenia..

-I tego się spodziewałem bo po moim uczniu.. Jednak na tym nie zakończymy naszej nauki.. Jutro pokażesz swojemu Nauczycielowi że umiesz kilka Kidou..
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 21:52

- A co? Bo znam już kilka. – zapytałem go.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 22:56

-Patrz uważnie..-

Powiedział i zrobił inkantacje..

- Hadou no sanjuuichi - Shukkahou! -

Wymówił słowa i wyprostował rękę tak że miał dłoń w 90 stopniach do przed ramienia.. Po czym pojawiła się przed nim czerwona kula Reiatsu które wystrzelił w górę.. Po chwili nastąpił mały wybuch..

-Powtórz.. To nie powinno ci sprawić problemu..-
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 23:02

- Hadou no Sanjuuichi, - przerwa dla efektu… - Shukkahou! – powiedziałem, intensywnie skupiając reiatsu w dłoni. Starałem się robić to tak, jak robiłem poprzednie kidou których się nauczyłem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 23:03

Pojawiła się mała kulka i bum.. Niestety ci się nie udało.. Za to ty byłeś cały osmalony..

-Nie wymiguj się tym że jesteś brudny.. Powtórz jeszcze raz..-
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 23:06

Popatrzyłem się na niego głupawym wzrokiem i pomyślałem *Czy ty wiesz do kogo mówisz?*. Zaraz potem ustawiłem się jeszcze raz, wycelowałem w drzewo przede mną i powiedziałem:
- Hadou no sanjuuichi, Shukkahou! – koncentrując dwa razy więcej reiatsu niż za poprzednim razem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty2008-12-26, 23:11

Drzewo się przewróciło.. Został tylko rozerwany pień..

-Brawo Urich-sama..-

Powiedział i podrapał się po głowie widząc szkody..

-Jutro to posprzątam.. A teraz koniec.. Twój strój wymaga zmiany-

Powiedział i spojrzał się na prawie rozerwane kimono..
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty
PisanieTemat: Re: Dwór Urich Fujio Kuchiki   Dwór Urich Fujio Kuchiki Empty

Powrót do góry Go down
 
Dwór Urich Fujio Kuchiki
Powrót do góry 
Strona 1 z 23Idź do strony : 1, 2, 3 ... 12 ... 23  Next
 Similar topics
-
» Dom Urich`a Fujio
» Urich Fujio[Quincy]
» Urich Kuchiki[Shinigami]
» Rodziny dom Kuchiki- willa Rodziny Yoku Kuchiki
» Urich

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Inne :: Archiwum-
Skocz do:  
Free forum | Kultura | Internet | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje