Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pożegnania nadszedł czas...

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
Haruaki


Pożegnania nadszedł czas... Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pożegnania nadszedł czas... Pbucket110/110Pożegnania nadszedł czas... Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
Pożegnania nadszedł czas... Pbucket110/110Pożegnania nadszedł czas... Empty_bar_bleue  (110/110)

Pożegnania nadszedł czas... Empty
PisanieTemat: Pożegnania nadszedł czas...   Pożegnania nadszedł czas... Empty2018-11-28, 19:07

Trzeba przyznać, że długo biłam się z myślami nad tą konkretną decyzją. Mimo wszystko... chyba nadszedł ten czas, gdy należy doprowadzić sprawy do końca i zamknąć pewien rozdział w życiu. Niestety straciłam swoje początkowe zainteresowanie Bleachem i ogólnie samym uniwersum. Nie mam także nikogo pod swymi skrzydłami (ani nad sobą), a nowych graczy raczej już nie przybywa. Po prostu nie chcę robić sztucznego tłumu czy rzucać obietnicami bez większego pokrycia...
Głównie dlatego drodzy Forumpoliszanie chciałam Was pożegnać, a zarazem Wam podziękować...

Przede wszystkim największe podziękowania należą się mojemu pierwszemu MG, czyli Ekkusu! To dzięki niemu odkryłam Bleach.iowoi, a nawet zostałam na dłużej. On wyjaśnił mi wiele rzeczy mechaniczno-technicznych, a nawet zaserwował kilka pomysłów czy usprawnień.

Drugie podziękowania lecą do Imperatora za poprowadzenie rozgrywki, dużą dawkę cierpliwości przy moim znikaniu i niesystematycznym odpisywaniu. Poza tym obdarzył mnie zaufaniem mianując "grafikiem", później "MG", a na koniec "adminem". Dzięki tym funkcjom to był naprawdę magiczny okres na forum ^.^

Kolejne podziękowania lecą do Tsuny, Kamys i Iza... Wiem, że ostatniej dwójki raczej już nie spotkam gdziekolwiek, ale jednak... Dziękuję im za zapoznanie z koncepcją forum, za rozmowy na temat bleacha i najróżniejszych pomysłów postaci, mieczów, za odpowiedzi na czasami głupie, wręcz banalne pytania, po prostu za całokształt wiedzy oraz konstruktywnej krytyki ^.^

Ostatnie podziękowania idą do moich graczy Toshiego, Masakazu, Zero i Kyosuke! Dziękuje Wam, że odważyliście się na współpracę ze mną. Czasami bywałam wymagająca, krytyczna, a czasami musieliście uzbroić się w pokłady cierpliwości. Mimo wszystko pisanie przygód razem z Wami było momentami ciekawe, zabawne, intrygujące, twórcze. Pozwalało mi puścić wodze wyobraźni, rozłożyć skrzydła, poprawić warsztat... Dziękuję Wam z całego serca!


Generalnie może jeszcze kiedyś Was odwiedzę (o ile forum będzie działało)... Może jako Shiro albo Haru... Może pomyślę nad inną postacią, gdy wróci zainteresowanie Bleachem... Tymczasem powodzenia i żegnajcie :3
Powrót do góry Go down
渡邊綱


Pożegnania nadszedł czas... Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pożegnania nadszedł czas... Pbucket4096/4096Pożegnania nadszedł czas... Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
Pożegnania nadszedł czas... Pbucket83037/262144Pożegnania nadszedł czas... Empty_bar_bleue  (83037/262144)

Pożegnania nadszedł czas... Empty
PisanieTemat: Re: Pożegnania nadszedł czas...   Pożegnania nadszedł czas... Empty2018-11-28, 22:31

Szkoda, ze tak przed samym koncem spaceru po pustyni, ale trudno. Trzymaj sie cieplo, bo w koncu zima nadchodzi.


Tsuna
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pożegnania nadszedł czas... Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pożegnania nadszedł czas... Pbucket9000/9000Pożegnania nadszedł czas... Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pożegnania nadszedł czas... Pbucket9000/9000Pożegnania nadszedł czas... Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pożegnania nadszedł czas... Empty
PisanieTemat: Re: Pożegnania nadszedł czas...   Pożegnania nadszedł czas... Empty2018-12-03, 18:54

Dzięki za grę i za to, że prowadziłaś mojego biednego wiecznego studenta. Szkoda, że przygoda się kończy, bo robiło się naprawdę ciekawie, no i sam przepraszam za moją absencję w ostatnim miesiącu. Dziękuję też za pomoc w administrowaniu forum i za nowe logo.
Także trzymaj się ciepło siostro i niech żyrafy zdrowo Ci rosną.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pożegnania nadszedł czas... Empty
PisanieTemat: Re: Pożegnania nadszedł czas...   Pożegnania nadszedł czas... Empty

Powrót do góry Go down
 
Pożegnania nadszedł czas...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» czas na lincz i krytykę. Let's go karto postaci pana Botta.

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Inne :: Archiwum-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje