IndeksFAQSzukajUżytkownicyGrupyRejestracjaZaloguj

Share | 

Pożegnania nadszedł czas...

Go down 
AutorWiadomość
Haruaki

Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
0/0  (0/0)
Punkty Reiatsu:
0/0  (0/0)

PisanieTemat: Pożegnania nadszedł czas...   2018-11-28, 19:07

Trzeba przyznać, że długo biłam się z myślami nad tą konkretną decyzją. Mimo wszystko... chyba nadszedł ten czas, gdy należy doprowadzić sprawy do końca i zamknąć pewien rozdział w życiu. Niestety straciłam swoje początkowe zainteresowanie Bleachem i ogólnie samym uniwersum. Nie mam także nikogo pod swymi skrzydłami (ani nad sobą), a nowych graczy raczej już nie przybywa. Po prostu nie chcę robić sztucznego tłumu czy rzucać obietnicami bez większego pokrycia...
Głównie dlatego drodzy Forumpoliszanie chciałam Was pożegnać, a zarazem Wam podziękować...

Przede wszystkim największe podziękowania należą się mojemu pierwszemu MG, czyli Ekkusu! To dzięki niemu odkryłam Bleach.iowoi, a nawet zostałam na dłużej. On wyjaśnił mi wiele rzeczy mechaniczno-technicznych, a nawet zaserwował kilka pomysłów czy usprawnień.

Drugie podziękowania lecą do Imperatora za poprowadzenie rozgrywki, dużą dawkę cierpliwości przy moim znikaniu i niesystematycznym odpisywaniu. Poza tym obdarzył mnie zaufaniem mianując "grafikiem", później "MG", a na koniec "adminem". Dzięki tym funkcjom to był naprawdę magiczny okres na forum ^.^

Kolejne podziękowania lecą do Tsuny, Kamys i Iza... Wiem, że ostatniej dwójki raczej już nie spotkam gdziekolwiek, ale jednak... Dziękuję im za zapoznanie z koncepcją forum, za rozmowy na temat bleacha i najróżniejszych pomysłów postaci, mieczów, za odpowiedzi na czasami głupie, wręcz banalne pytania, po prostu za całokształt wiedzy oraz konstruktywnej krytyki ^.^

Ostatnie podziękowania idą do moich graczy Toshiego, Masakazu, Zero i Kyosuke! Dziękuje Wam, że odważyliście się na współpracę ze mną. Czasami bywałam wymagająca, krytyczna, a czasami musieliście uzbroić się w pokłady cierpliwości. Mimo wszystko pisanie przygód razem z Wami było momentami ciekawe, zabawne, intrygujące, twórcze. Pozwalało mi puścić wodze wyobraźni, rozłożyć skrzydła, poprawić warsztat... Dziękuję Wam z całego serca!

Generalnie może jeszcze kiedyś Was odwiedzę (o ile forum będzie działało)... Może jako Shiro albo Haru... Może pomyślę nad inną postacią, gdy wróci zainteresowanie Bleachem... Tymczasem powodzenia i żegnajcie :3

-Tsuna Event-
Reitasu: 144
Życie: 70

Bitka IOWOI
PŻ 43/100
PR 10/81
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Watanabe no Tsuna

Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
4096/4096  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
83037/262144  (83037/262144)

PisanieTemat: Re: Pożegnania nadszedł czas...   2018-11-28, 22:31

Szkoda, ze tak przed samym koncem spaceru po pustyni, ale trudno. Trzymaj sie cieplo, bo w koncu zima nadchodzi.

Tsuna
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Imperator Kuchiki

Mistrz Gry : Big Sis Haru

Karta Postaci
Punkty Życia:
80/80  (80/80)
Punkty Reiatsu:
130/130  (130/130)

PisanieTemat: Re: Pożegnania nadszedł czas...   2018-12-03, 18:54

Dzięki za grę i za to, że prowadziłaś mojego biednego wiecznego studenta. Szkoda, że przygoda się kończy, bo robiło się naprawdę ciekawie, no i sam przepraszam za moją absencję w ostatnim miesiącu. Dziękuję też za pomoc w administrowaniu forum i za nowe logo.
Także trzymaj się ciepło siostro i niech żyrafy zdrowo Ci rosną.
Powrót do góry Go down
Zobacz profil autora
Sponsored content

PisanieTemat: Re: Pożegnania nadszedł czas...   

Powrót do góry Go down

Pożegnania nadszedł czas...
Powrót do góry 
Strona 1 z 1