Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Akai Hi Kaeru

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Akai Hi Kaeru Empty
PisanieTemat: Akai Hi Kaeru   Akai Hi Kaeru Empty2008-09-10, 15:40

Imię :Akai Hi
Nazwisko :Kaeru
Profesja :Bounto
Płeć: Mężczyzna
Wiek:14
Waga:48Kg
Wzrost:1,60m
Wygląd: Jest niskim Bounto ,ma czerwone oczy ,włosy koloru czarnego, ma długie ręce, chude nogi lecz krótkie , zwykłe stopy , normalną dłoń , z natury ma czarne rogi na głowie ,wygląda jak demon



Charakter: jest odważny , władczy ,nietolerancyjny, drażliwy , okrutny ,żądny zemsty, nietowarzyski, dowcipny, solidny ,energiczny , nieśmiały , pesymistyczny . Każdy żart psujący jego opinie zwykle kończy się śmiercią autora . Nienawidzi patrzeć na ludzi którzy bezinteresownie sobie pomagają . Jest czystym źródłem złego reitasu które z czasem przerodzi się w wulkan zła . Zawsze sobie powtarzał ’’zło może być wszędzie wystarczy jeden czyn by świat był w samy sobie zły,,

Historia :Jego ojciec był legendarnym bounto a matka była zwykłym człowiekiem .W wieku 10 lat jego ojciec pokłócił się z jego matką i ze złości pożarł jej dusze. Następnego dnia był zdruzgotany nic nie robił po 3 dniach popełnił samobójstwo .Ja starałem sie przeżyć przez długie lata ,nie miałem żadnych przyjaciół. W wieku 12 lat poznałem kobietę która został moją przyjaciółką miała na imię Aoi Akamu przez następne 2 lata żyliśmy ze sobą razem próbują przeżyć . Bardzo dobrze się poznaliśmy wieku 13 lat zostałem przyjęty do pracy w barze jak kelner W dzień przed moimi 14 urodzinami poszedłem spać jak zwykle. Następnego ranka obudziłem liczą na jakąkolwiek niespodziankę Gdy się obudziłem zobaczyłem ciało Aoi Akamu całe rozszarpane pogryzione, jej mózg leżał na moim brzuchu. Wokół mnie został zrobiony krąg z kości a ja cały byłem oblany krwią. Jej mięśnie były pod moim kocem .Wystraszyłem się tak że prawie nie dostałem zawału .Szybko uciekłem stamtąd .Gdy biegłem zobaczyłem po raz pierwszy pustego. Zaczął mnie gonić . Wtedy zostałem uratowany przez bounto. To był dzień który zmienił moje życie na lepsze . Tamten bounto nazywał się Bon Tane Powiedział że jestem bounto i dał mi kartkę na której był adres .Poszedłem pod podany adres tam byli inni bounto .

Ekwipunek :brak
Pieniądze:500

STATYSTYKI
14 od wieku + 10 za 2 atuty początkowe=24ptk do rozdania
Atrybuty
Siła:5+5(profesja)+1(płeć)=11
Szybkość:5+2=7
Wytrzymałość:5+1(płeć)=6

Cechy
Kontrola Reiatsu(max):5+10=15
Inteligencja:5+5(profesja)=10
Zanjutsu(posługiwanie się bronią):5+3(amagiczny)+2=10
Urok*:5-1(płeć)=4
Reiatsu*:5+5=10

INFO

Ogólne
Udźwig:20kg(noszenie)30kg(targanie)
Punkty Reiatsu(PR):150

Cechy Walki
Atak:36
Celność:34
Unik:14
Blok:102

Magia :brak
Czary :brak
Poznane Hadou :brak
Poznane Bakudou: brak

Atuty:
Jedność z Lalką
Lepiej kontaktujesz się i rozumiesz lalkę, dzięki czemu u jej boku lepiej walczysz.
Premie: +5 Siła, Wytrzymałość oraz Szybkość dla gracza oraz lalki, gdy walczą razem.
Wymagania: Brak.

Miłość Lalki
Twoja lalka Cię kocha i nigdy Cię nie zabije, nawet jak staniesz się słaby.
Premie: Lalka Cię nie dobije, ani nie zrani.
Wymagania: Brak.
Umiejętności :brak

Wady:, Amagiczny
Premie: +3 Zanjutsu, niemożliwość korzystania z hadou i bakudou.
Specjalne: Nie potrafisz korzystać z żadnych hadou i bakudou, co bardzo utrudnia Ci walkę na poziomie, musisz nadrabiać te braki walką wręcz - bronią.
Wymagania: Brak.
Brak Wyczucia
Premie: -2 inteligencja.
Specjalne: Nie masz wyczucia kierunku, przez co łatwo Ci się zgubić, nie potrafisz także wykrywać niczyjego reiatsu. Umiejętności kartograficzne są Ci zupełnie obce.
Wymagania: Inteligencja nie przekraczająca 10.

Premie: brak


Ostatnio zmieniony przez akai hi kaeru dnia 2008-11-08, 17:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Akai Hi Kaeru Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Akai Hi Kaeru Pbucket210/220Akai Hi Kaeru Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Akai Hi Kaeru Pbucket2225/2250Akai Hi Kaeru Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Akai Hi Kaeru Empty
PisanieTemat: Re: Akai Hi Kaeru   Akai Hi Kaeru Empty2008-09-12, 12:06

Wszystko jest teraz dobrze. Twoim MG będzie Sayuri.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
 
Akai Hi Kaeru
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Akai Hi Kaeru[Bounto]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje