Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Akai Hi Kaeru[Bounto]

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Akai Hi Kaeru[Bounto] Empty
PisanieTemat: Akai Hi Kaeru[Bounto]   Akai Hi Kaeru[Bounto] Empty2008-11-24, 17:57

Imię: Akai Hi
Nazwisko :Kaeru
Profesja :Bounto
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 15
Waga: 48Kg
Wzrost: 1,60m
Wygląd: Jest wysokim Bounto jak na swój wiek ,ma czerwone oczy ,włosy koloru białego, ma długie ręce, chude nogi lecz długie, zwykłe stopy , normalną dłoń.

Charakter: Akai Jest bardzo dziwna postacią. Posiada dwie osobowości, w każdej ma pełna kontrolę na sobą. Z jednej strony, życzliwy, miły skory do pomocy i nie chcę walczyć. Ale z drugiej strony sadysta, którym zawsze noszą emocje i za jedyne rozwiązanie uważa walkę.
W żadnej ze stron nie traci kontroli na sobą. Niektóre osoby włączają w nim, którąś ze stron. Widzi we wszystkim sens.

Historia :Jego ojciec był legendarnym bounto a matka była zwykłym człowiekiem .W wieku 10 lat jego ojciec pokłócił się z jego matką i ze złości pożarł jej dusze. Następnego dnia był zdruzgotany nic nie robił po 3 dniach popełnił samobójstwo .Ja starałem sie przeżyć przez długie lata ,nie miałem żadnych przyjaciół. W wieku 12 lat poznałem kobietę która został moją przyjaciółką miała na imię Hanesa Sayro przez następne 2 lata żyliśmy ze sobą razem próbują przeżyć . Bardzo dobrze się poznaliśmy wieku 13 lat zostałem przyjęty do pracy w barze jak kelner W dzień przed moimi 14 urodzinami poszedłem spać jak zwykle. Następnego ranka obudziłem liczą na jakąkolwiek niespodziankę Gdy się obudziłem zobaczyłem ciało Hanesa Sayro całe rozszarpane pogryzione, jej mózg leżał na moim brzuchu. Wokół mnie został zrobiony krąg z kości a ja cały byłem oblany krwią. Jej mięśnie były pod moim kocem .Wystraszyłem się tak że prawie nie dostałem zawału .Szybko uciekłem stamtąd .Gdy biegłem zobaczyłem po raz pierwszy pustego. Zaczął mnie gonić . Wtedy zostałem uratowany przez Bounto. To był dzień który zmienił moje życie na lepsze .


Pieniądze:500
Ekwipunek:

STATYSTYKI
10 początkowe+3 od wieku+1 za umiejętność

Siła: 5+1(płeć)+2(profesja)
Szybkość: 5-1(profesja)
Zręczność: 5+1-1(profesja)-2(płeć)
Wytrzymałość: 5+1(płeć)+2(profesja)
Inteligencja: 5+3(profesja)
Psychika: 5+4-1(profesja)
Reiatsu: 5+6-2(profesja)
Kontrola Reiatsu: 5+3+3(profesja)


Ogólne

Udźwig: 80kg
Prędkość maksymalna:18km/h

Techniki

Poznane Hadou :brak
Poznane Bakudou: brak



umiejętności:Przeklęty Bounto
Niektóre lalki pochodzą prosto z piekła. Nie znają litości, są złe, a ich moc ogranicza się do zadawania bólu, cierpienia i śmierci.
Premie: Twoja lalka jest związana z mocami piekielnymi, złem, ogniem. Twoja lalka nie może mieć żywiołu ziemii(roślin), wody, lodu i elektryczności, ani posiadać mocy leczących.
Wymagania: Psychika: 8, Reiatsu: 8, Kontrola Reiatsu: 8.


Wady:brak

[color=red]Kamys: przeniosłam kartę z zaakceptowanych do starych[/color]


Ostatnio zmieniony przez Akai Hi Kaeru dnia 2009-05-15, 08:09, w całości zmieniany 7 razy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Akai Hi Kaeru[Bounto] Empty
PisanieTemat: Re: Akai Hi Kaeru[Bounto]   Akai Hi Kaeru[Bounto] Empty2008-11-25, 16:53

Karta zaakceptowana a lalkę dostaniesz po tym jak przejdziesz rytuał w grze Very Happy twój pierwszy post na ziemi pisz gdzie chcesz
Powrót do góry Go down
 
Akai Hi Kaeru[Bounto]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Akai Hi Kaeru
» Koyorushi (Bounto)
» Izo Ninjin (Bounto)
» Faren (Bounto)
» Kiyoko [bounto]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje