Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Faren (Bounto)

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Faren (Bounto) Empty
PisanieTemat: Faren (Bounto)   Faren (Bounto) Empty2009-05-10, 01:25

Imię: Faren
Nazwisko: Nie pamięta
Profesja: Bounto
Płeć: mężczyzna
Wiek: 25 lat
Waga: 76kg
Wzrost: 181cm
Wygląd: Długowlosy blondyn, jego sięgające ramion zadbane niemal błyszczące włosy działają niemal jak wabik na kobiety lecz gdy sie odwraca widzą one duże niebieskie oczy i toną w ich głębi. Jest on coprawda niezbyt umięśniony lecz braki w muskulaturze uzupełnia kulturą i opanowaniem(do czasu gdy nie obudzi sie jego drugie ja)
Charakter: Faren znany jest pod dwiema postaciami zazwyczaj jest spokojnym, opanowanym i twórczym młodzieńcem lecz czasem staje sie żądnym krwi demonem, widać wtedy czerwony blysk w jego błękitnych oczach przez co wygladają jak z ametystu.

Ekwipunek:
-wisiorek zrobiony z 5 zebów na środkowym największym widnieje sybol Pick ( w nim chce potem umieścić lalke jeśli jest taka możliwość)
-apteczka



Historia: Niezawiele pamięta z czasów gdy jeszcze żył, jednak jego drugie ja czasem pokazuje mu obrazy z "przeszłośsi" najcześciej jest to obraz gdy najleprzy przyjaciel zabija jego rodzine a potem przebija jego krtań ołówkiem. Od momętu gdy stał się bounto podróżóje po świecie zbierając informacje na temat skąd pochodzi i dlaczego żyje po raz drugi. Na jedzenie i skromne przydrożne motele zarabia sprzedając swoje obrazy oraz piszac okolicznościowe wiersze. Ostatnio trafił do miasta Karakura. Zaintrygowany wielkim miastem, postanowił zostać dłużej. Ostatnio usłyszał o grupie dziwnych ludzi żywiących sie duszami ludzi zmieniając ich w proch i z racji tego, że raz w napadzie złości jego drugiego ja, również porzarł ludzką dusze postanowił ich odnaleźć i dowiedzieć się czegoś o sobie. Jego wisiorek (Jeszcze bez lalki bez symbolu. Jak rozumiem to jedno z drugim idzie w parze) został zrobiony przez starego człowieka z wilczych kłów. Największy z nich przebarwiony nieco na czerwony przez co zdaje sie jakby ciągle ociekał krwią, należał do Czarnego wilka który przez wiele dekad walczył z miejscową ludnością o swoje tereny łowieckie. Ten przedmot był dla niego wart więcej niż życie, wiązał z nim swoje najpiękniejsze wspomnienia których nie chce utracić.


Pieniądze: 1500 Ryo.

STATYSTYKI

Atrybuty:
Siła: 7
Szybkość: 5
Zręczność: 6
Wytrzymałość: 7
Inteligencja: 10
Psychika: 8
Reiatsu: 8
Kontrola Reiatsu: 9

OGÓLNE

Udźwig: 70kg
Prędkość(śr.): 5[km/h]
Prędkość(max.): 20[km/h]

Techniki: brak

Umiejętności:
-Urodzony Lider
-Medycyna
-Przeklęty Bounto
-Maskowanie Reiatsu
Wady:
-Schizofrenik
- Rozdwojenie Jaźni

Avatar wkleje juz niedlugo jak tylko cos fajnego znajde


Ostatnio zmieniony przez Faren dnia 2009-05-11, 08:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Faren (Bounto) Pbucket0/0Faren (Bounto) Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Faren (Bounto) Pbucket0/0Faren (Bounto) Empty_bar_bleue  (0/0)

Faren (Bounto) Empty
PisanieTemat: Re: Faren (Bounto)   Faren (Bounto) Empty2009-05-10, 14:45

A więc:
-Cechy się zgadzają
-Umiejętności i wady: Hmmm... wybrałeś bogacza 2 razy, ok,ok, ale...
Amagiczny
Premie: Niemożliwość korzystania z hadou i bakudou.
Specjalne: Nie potrafisz korzystać z żadnych hadou i bakudou, co bardzo utrudnia Ci walkę na poziomie, musisz nadrabiać te braki walką wręcz - bronią.
Wymagania: Tylko dla Shinigami!!!!!!
Tak więc usuń tą wadę i albo weź inną, albo usuń jedną z umiejętności.
-Historia taka, hmm, może być, ale nie rewelka.
-Nie wiem czy możesz mieć na starcie jakiś przedmiot bez utraty części początkowego Ryo.
-Reszta ok.
Tak więc popraw co nieco...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Faren (Bounto) Empty
PisanieTemat: Re: Faren (Bounto)   Faren (Bounto) Empty2009-05-11, 08:03

umiejętności i wady poprawione^^
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Faren (Bounto) Pbucket0/0Faren (Bounto) Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Faren (Bounto) Pbucket0/0Faren (Bounto) Empty_bar_bleue  (0/0)

Faren (Bounto) Empty
PisanieTemat: Re: Faren (Bounto)   Faren (Bounto) Empty2009-05-11, 16:49

Sorry Vinetu. Moja wina, bić mnie nie jego :P. Nie zauważyłem, że Bounto mają dodatkowe 1000Ryo na start. Tak więc z wzoru na umiejętności przysługują Ci (inteligencja/2 +1) 3 + 2 za 2 wady. Tak więc możesz dobrać sobie jeszcze jedną umiejętność. Jeszcze raz przepraszam za moje niedopatrzenie :P.

Poza tym masz ode mnie akcepta
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Faren (Bounto) Empty
PisanieTemat: Re: Faren (Bounto)   Faren (Bounto) Empty2009-05-14, 07:12

Hmm... niech pomyśle... aaa zapomniałam... masz ode mnie akcepta...xD tylko musisz poczekać teraz jak jakiś MG Cię weźmie...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Faren (Bounto) Empty
PisanieTemat: Re: Faren (Bounto)   Faren (Bounto) Empty

Powrót do góry Go down
 
Faren (Bounto)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Koyorushi (Bounto)
» Izo Ninjin (Bounto)
» Magarade[Bounto]
» Kiyoko [bounto]
» Myslov [Bounto]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje