Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Stołówka

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki


Stołówka  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stołówka  Pbucket9000/9000Stołówka  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stołówka  Pbucket9000/9000Stołówka  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stołówka  Empty
PisanieTemat: Stołówka    Stołówka  Empty2020-05-04, 16:58

Jadłodajnia VII dywizji mieści się w osobnym budynku umiejscowionym tuż za barakami. Przestronna sala to obraz chaosu wyrażonego w rozrzuconych po niej stołach, ławach i krzesłach spoczywających na klepisku wyłożonym ryżowymi matami. Każdy mebel jest inny, nic do kompletu. W ciepłe dni część z nich jest wynoszona na zewnątrz, gdzie dywizjoniści mogą delektować się posiłkami na na świeżym powietrzu. Wcześniej jednak muszą odczekać swoje za długą ladą, przy której wydawane jest jedzenie.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stołówka  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stołówka  Pbucket9000/9000Stołówka  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stołówka  Pbucket9000/9000Stołówka  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stołówka  Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka    Stołówka  Empty2020-05-04, 17:00

Aoto aka Kyoraku Kisuke

Nim dotarli do stołówki musieli jeszcze zahaczyć o swój pokój, gdzie nałożyli na siebie świeżutkie mundury. W stołówce zgromadziło się mrowie shinigami świętujące poszerzenie kadr siódemki o szóstkę nowych dusz. Nie była to celebracja na poziomie balu akademii, bo wszakże jutro zaczynał się normalny dzień pracy, ale Kisuke mógł wykorzystać okazję i nawiązać nowe znajomości. Najwięcej uwagi absorbowali ci najgłośniejsi czyli Taki i Haruto, przy których siedzący przy jednym ze stołów kapitan wydawał się niemal niezauważalny, a przynajmniej wydawał się chcieć za takiego uchodzić, gdy zgarbiony zajmował się jadłem nie rozglądając się przy tym nigdzie.
Przy składaniu przysięgi każdy dowiedział się jako nazwisko nosi Kisuke, co zapewne było głównym powodem dlaczego nikt nie traktował go w tak otwarty sposób jak dwójki kolegów. Zamiast tego obdarzano go uprzejmym, dość stonowanym zainteresowaniem.
W chwili oddechu rozejrzał się po sali i dostrzegł swego dalekiego krewnego, Kuchiki Kenjiego, będącego synem kuzyna Raidona. Piastował on oficerskie stanowisko w VII dywizji i w przeciągu kilku ostatnich lat widzieli się przelotnie ze dwa razy w głównej posiadłości  rodu. Dostrzegł także, jak jedna z rekrutek, Chiba Shizuka, niska dziewczyna z długimi czarnymi włosami ukradkiem opuszcza budynek. Blisko wyjścia ścianę podpierał Kyuri Hayate, który wydawał się potwornie nudzić.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stołówka  Pbucket46/370Stołówka  Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Stołówka  Pbucket1847/6190Stołówka  Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Stołówka  Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka    Stołówka  Empty2020-05-04, 18:19

02#192

Można powiedzie, że ceremonia za przysiężenia była całkiem fajna. Zjawiskowe miejsce, praktycznie cały oddział się zebrał nas powitać i jeszcze podarunek od kapitana. Kompletnie nie wiem, dlaczego dostałem niezapominajki i co symbolizują. Ale to na pewno nie z powodu koloru oczu, chyba że mają pomóc mi pamiętać wszystko, co dla mnie ważne. Podczas rozmów starałem się być miły, sympatyczny i nikogo nieintencjonalnie urazić. Nie chciałem, aby już pierwszego dnia ktoś był do mnie negatywnie nastawiony. Z kuzynem porozmawiam, jak wrócę, a Kuriego jak na razie lepiej zostawić w spokoju. Wolałbym, aby to on do mnie pierwszy się odezwał, inaczej pomyśli, że go nagabuje Po skończonym posiłku i przerwie w rozmowach postanowiłem się przewietrzyć i odetchnąć pełną piersią. W końcu kolejny dzień pełen stresu miałem za sobą. Zastanawiałem się, dlaczego Chiba Shizuka wymyka się z sali. Moja ciekawość wzięła górę i poprowadziła mnie za nową koleżanką. Starałem się, aby nie spostrzegał faktu, że idę za nią i ukrywam swoją energię duchową. Jeżeli po prostu idzie do swojego pokoju albo do toalety lub cokolwiek normalnego to wracam do stołówki po krótkim spacerze i podchodzę do kuzyna.
-Witaj Kuzynie, dawno się nie widzieliśmy. Cieszę się, że będziemy razem pracować i kto wie może nawet rywalizować o nowe stanowiska. Jak tylko uporam się z podstawowymi sprawami.-
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stołówka  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stołówka  Pbucket9000/9000Stołówka  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stołówka  Pbucket9000/9000Stołówka  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stołówka  Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka    Stołówka  Empty2020-05-05, 22:33

Kisuke cichaczem wymknął się z imprezy, chociaż nie udało mu się być kompletnie niezauważonym. Zauważył, że Kyuri Hayate przyglądał mu się gdy opuszczał budynek.
Siódemka była idealną dywizją dla miłośników natury. Nie dość, że znajdowała się na terenie największego parku w Seireitei, to jeszcze i w środku wypełniona była zielenią. Schludne ubite ścieżki okolone białymi kamieniami prowadziły do dywizyjnych budynków, a wokół nich wszędzie rosła trawa, drzewa, krzewy i oczywiście mnóstwo kwiatów. Mieli szczęście posiadać naturalne gorące źródła, a do tego kilka stawów, w których pływały barwne karpie koi. Podobnego ogrodu powstydziłby się tylko wyjątkowo wybredny szlachcic.
Zapadł już zmierzch, ale jasny księżyc dawał dużo światła. Kisuke widział jak Shizuka spaceruje powoli ścieżką z dłońmi splecionymi za plecami. Wyciągała głowę w każdą stronę i wyglądała jakby zwyczajnie poznawała okolicę.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stołówka  Pbucket46/370Stołówka  Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Stołówka  Pbucket1847/6190Stołówka  Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Stołówka  Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka    Stołówka  Empty2020-05-06, 08:19

02#193

Byłem lekko zaskoczony, kiedy Kyuri Hayate przyglądał mi się, nie podejrzewałem go o interesowanie się nowymi rekrutami. Pewnie już zdał sobie sprawę, jak głośny jest Taki i Haruto. Może, gdy będę wracał na stołówkę. Spróbuję z nimi pogadać i dowiem się jak on widzi nasze wspólne mieszkanie. Jak go zrozumiem, łatwiej będzie mi go do siebie przekonać. No ale teraz czekał mnie wieczorny spacer po pięknym parku i cieszenie się widokami kwiatów, drzew i barwne łuski karpi koi. Księżyc tej nocy świecił bardzo wyraźnie, czyżby był w pełni? Przyjrzałem mu się uważanie czy był prawie idealnym okrągły, czy może gdzieś mu brakowała kawałka i wyglądał jak nadgryzione jabłko. Widząc, że Shizuka poszła się tylko przejść i poznać okolice. Postanowiłem się z nią zrównać i przyłączyć do spaceru za jej przyzwoleniem.
-Pozwolisz, że potowarzyszę Ci podczas spaceru? Na sali robiła się już zbyt duszo i postanowiłem się przewietrzyć i przy okazji poznać okolicę.- Uśmiechałem się nieśmiało i zwróciłem wzrok na księżyc. Sam nie poruszam żadnego tematu, jedynie odpowiadam na pytania i po krótki czasie wracam na stołówkę zobaczyć jak się na Hayate.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stołówka  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stołówka  Pbucket9000/9000Stołówka  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stołówka  Pbucket9000/9000Stołówka  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stołówka  Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka    Stołówka  Empty2020-05-06, 20:01

Księżyc świecił w pełni. Kisuke podszedł do koleżanki, która wzdrygnęła się i spojrzała za siebie lękliwie, gdy usłyszała jego kroki. Shizuka była drobnym, bladoskórym stworzeniem o niespokojnym spojrzeniu szarych oczu. Miała wysokie czoło, lekko zadarty nos i gęste brwi czernią odcinające się od bladości skóry. Główki fioletowych dzwonków, które podarował jej kapitan, wystawały spod włosów.
- Kyoraku-sama. - Ukłoniła się. - Jeśli tego chcesz... możesz mi potowarzyszyć.
Wyglądała jakby wcale nie miała ochoty na towarzystwo niczego poza cieniami drzew i sama również nie się nie odzywała. Gdy w końcu uwolnił ją od swego towarzystwa wydawała się zadowolona. Wracając do stołówki zauważył, że Hayate właśnie ją opuszcza z kciukami założonymi za obi.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stołówka  Pbucket46/370Stołówka  Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Stołówka  Pbucket1847/6190Stołówka  Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Stołówka  Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka    Stołówka  Empty2020-05-06, 21:25

02#194

Pierwsze spotkanie z Shizuke, nie było zbyt owocne. Nie był to pierwszy raz kiedy, komuś moja obecność była nie na rękę. Jednak nie spodziewał się, takiego zachowania tak szybko. Niezręczna cisza była wystarczając wymowa, dlatego postanowiłem nie przedłużać jej. Ukłoniłem się, podziękowałem za towarzystwo i wróciłem. To pewnie moja wina, że wprosiłem się na jej samotny spacer. Może też miała dość ciągłych pytań od starszych kolegów i chciała odetchnąć. A bycie niechcianym kołem u wozu, przestaje być zabawne. Straciłem ochotę, na wszelkie dalsze biesiadowanie i zacieśnianie więzów zresztą oddziału. Na moje szczęście, Hayate również opuszczał stołówkę. Stwierdziłem, że z kuzynem porozmawiam sobie innym razem. Jeszcze mógłbym przypadkiem go obrazić i zniechęcić. A tego wolałem unikać za wszelką cenne, w końcu jest moim przełożonym. A dodatkowo nie chciałem, żeby później Raidon beształ mnie za zachowanie i złe maniery. Dlatego postanowiłem pogadać szczerze z Kyurim.
-Hej, przeszkadzam czy możemy porozmawiać? Nasze pierwsze spotkanie nie było zbyt dobre, a jednak wolałbym utrzymać między nami dobre relacje. W końcu przez długi czas będziemy dzielić pokój. Wiem, że Haruto i Taki mogą być męczących, ale przynajmniej nie jest nudno.- Mój wzrok był zrezygnowany, a twarz praktycznie bez emocji. Nie chciałem na sile się uśmiechać, bo miałem zepsuty nastrój. A on pewnie by od razu przejrzał moją maskę i poczułby się w jakiś sposób urażony.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stołówka  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stołówka  Pbucket9000/9000Stołówka  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stołówka  Pbucket9000/9000Stołówka  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stołówka  Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka    Stołówka  Empty2020-05-08, 14:13

Hayate uniósł głową spoglądając ponuro na nadciągającego Kisuke, jak na intruza.
- Przeszkadzasz - mruknął, chociaż tyle dobrego, że dał Kyoraku dokończyć wypowiedź. - Idę spać, więc jak któryś będzie robić raban w nocy to się wkurzę. - Machnął ręką na Kisuke. - Trzy rzeczy. Bądź cicho, nie zadawaj pytań i nie rób bałaganu w pokoju. Przestrzegaj ich, a będzie między nami zgoda... a jakbyś jeszcze dodał trutki do jedzenia swoich głośnych kolegów, to nazwę cię moim przyjacielem.
Kyuri nie zatrzymywał się. Z budynku stołówki pomału zaczęli wychodzić inni shinigami, widać świętowanie przyjęcia nowych rekrutów dobiegało końca.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Stołówka  Pbucket46/370Stołówka  Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Stołówka  Pbucket1847/6190Stołówka  Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Stołówka  Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka    Stołówka  Empty2020-05-09, 10:50

02#195

Nade mną chyba jakieś złe fatum wisiało, czy poznawanie nowych ludzi nie może być prostsze? Może po prostu przyciągam tych wszystkich dziwaków, samotników i zrzędy do swojego otoczenia.
Bardzo nie podobał mi się jego ton i sposób mówienia. I nie chodziło tu, że jestem głową rodu arystokratą. Po prostu bardzo nie lubiłem, jak ktoś był w stosunku do mnie impertynencki. Zwłaszcza że on też jest rekrutem i nieważne jak jest utalentowany.
Ta otruć pozostałą dwójkę, żebyś później mnie podkablowała i miał cały pokój dla siebie. Chyba w twoich snach. Skoro nie chcesz się zaprzyjaźnić, to po prostu będę patrzył jak Taki i Haruto doprowadzą Cię do obłędu.
Na słowa Hayate wzruszyłem ramionami i uśmiechnąłem się przebiegle.
-Jak wolisz. Chociaż ja nie nazwałbym przyjacielem tego, co otruł swoich przyjaciół.- Skwitowałem krótko, nie zamierzałem z nim wchodzi w dalsze dyskusje i zatrzymywać go w drodze do celu. Ta interakcja jeszcze bardziej wyszarpała mi resztę chęci do socjalizowania się. Inni ludzie też już zaczęli kierować się na spoczynek. Więc pomyślałem, że zrobię to samo, ale nie chciałem iść obok Kuyriego. Dlatego idę jeszcze raz się przejść po terenie i usiąść gdzieś przy drzewie i chwile pomedytować. Chce oczyścić swój umysł z negatywnych emocji i nieprzyjemnych myśli, bo nie chce iść w sobie dusić i gromadzić. Kto wie, jaki głupie sny albo koszmary miałbym przez nie. W pierwszej kolejności zamykam oczy i staram się odciąć swój zmysł słuchu. Tak, aby nawet najmniejszy dźwięk nie wytracił mnie z harmonii. Następnie przypominam sobie i wizualizuje każdy nieprzyjemny moment tego wieczór i próbuje go usunąć i zamknąć w najgłębszym pudle na dnie świadomości. Wracam do pokoju po cichu i kładę się spać.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Stołówka  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Stołówka  Pbucket9000/9000Stołówka  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Stołówka  Pbucket9000/9000Stołówka  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Stołówka  Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka    Stołówka  Empty2020-05-11, 13:22

Hayate nie kłopotał się by odpowiedzieć i zgarbiony kontynuował podróż do baraków. Gdy po dłuższej chwili Kisuke również zaszedł do pokoju zastał szykującego się do snu Haruto. Z górnego łóżka dochodził cichy oddech Hayate, a ostatniego kolegi nie było. Haruto wytłumaczył, że Taki przed snem chciał pójść jeszcze na wzgórze przysięgi i podziękować duchom za ich opiekę. Sny Kisuke miał neutralne. Chodził po ogrodzie w posiadłości akademickiej Kuchiki z Daisie przy boku, obiecując jej zakup całej kolekcji nowych wstążek na ogonek.

***

O poranku Taki wyraził niezadowolenie, że Hayate wybył z pokoju nim się obudził, bo chciał się przedstawić. Szukał go na stołówce, ale również go nie znalazł. Po śniadaniu rekruci zostali zwołani przez młodą shinigami, która przedstawiła się jako Takahashi Azami. Zaprowadziła ich do szklarni piekielnych motyli.

https://bleach.forumpolish.com/t2413-szklarnia-motyli#70622
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Stołówka  Empty
PisanieTemat: Re: Stołówka    Stołówka  Empty

Powrót do góry Go down
 
Stołówka
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Stołówka
» Stołówka
» Stołówka

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Kwatery Oddziałów :: Kwatera Dywizjonu 7-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje