Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Pola żywego ognia

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki


Pola żywego ognia Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-02-09, 14:34

Pod wiecznie zachmurzonym niebem, z którego nie zrodzi się choćby kropla, rozciągają się czerwone skaliste pustkowia. Z rozlicznych szczelin w ziemi nieustannie bucha ogień, a na rozgrzanym powietrzu tańczą pomarańczowe ogniki.
Pola żywego ognia są jednym z miejsc w Takamagaharze unikanym nawet przez odważne kami. Tutejsze gęste reiatsu rozpala dusze prowadząc do gorączki i szaleństwa, a krótko potem do dezintegracji. Mawia się, że ogniki są pozostałościami po istotach, które zbyt długo zabawiły w okolicy. Mimo tego znajdują się tacy, którzy w desperackiej pogoni za potęgą poszukują drogi do rozognionych pól. Siły chaosu są tu rozbudzone i zaczerpnięcie z nich chociaż ryzykowne może przynieść zaskakujące korzyści.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pola żywego ognia Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-02-09, 14:38

Aoto aka Kyoraku Kisuke

Już pierwszy oddech napełnił płuca Kisuke żarem. Ujrzał poznaczoną bliznami ognia jałową krainę rozpościerającą się pod chmurnym baldachimem. Nie widział śladów życia roślinnego czy zwierzęcego, jedynie kilka metrów nad ziemią tańczyły ogniki. Niektóre samotnie, inne w parach bądź większych grupach. Trudno określić czy było to naturalne dla tego miejsca zjawisko czy też ognie posiadały jakieś znamiona kami.
Tetsujin chrząknął i wskazał na górujące nad okolicą niewielkie wzgórze, którego czubek był jakby ścięty ostrzem ogromnego miecza. W kręgu stały tam podłużne trzymetrowe głazy.
- Cel naszej podróży. Przez te parę minut nim tam dojdziemy powiem ci co będziesz musiał zrobić. - Szurali po pylistej czerwonej skale. - Pierwsze co to wbijesz sobie zanpakuto w pierś - powiedział jakby było to równie proste za zamieszanie łyżeczką w szklance. - Twoje wnętrze ogrzeje stal, a gdy już je wyciągniesz uderzysz nim parokrotnie o czarną skałę. Widzisz ją? Tam między głazami. To małe czarne. - Rzeczywiście we wnętrzu kręgu znajdował się mniejszy kamień poznaczony pomarańczowymi żyłkami. - Twoje zanpakuto się zmaterializuje i będziecie mogli zacząć zabawę. Ja zaś przysiądę sobie z boku i zwilżę gardło miodem.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket46/370Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket1847/6190Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-02-10, 11:37

02#561

Pola żywego ognia jak można było się spodziewać, nie był metaforą, od razu poczułem, jak gorące powietrze wypleniło moje płuca, a krajobraz jeszcze bardziej potęgował uczucie ciepła, które narastało coraz bardziej. Byłem już w dwóch innych miejscach, jeżeli chodziło i o podróżowanie po domenach w Takamagaharze, ale chyba jeszcze takiego żaru nie czułem, chociaż wpływ domeny Susano poczułem chyba mocniej niż tą tutaj. Zjawiłem się tutaj, aby przeprowadzić ten rytuał, mimo że w tym momencie nie wiedziałem jeszcze, jak on będzie wyglądało, mnich udzielił mi kilku odpowiedzi, ale dalej nie rozumiałem, co miało dokładnie oznaczać zahartowanie duszy i miecza, jak wpływ to miało nieść i skąd miała się wziąć obiecana moc i jakim kosztem. Nie mniej nie miałem zbyt dużego wyboru, jeżeli chciałem jakkolwiek pomóc Chikaze i pokonać niszczycieli szybciej, gdyby zjawili się w murakiri.
- Zamieniam się w słuch w takim razie. - Słuchałem instrukcji, którą wyjawiał mi mnich. Fragment przebicia własnej piersi, nie napawał mnie zbyt ciepłymi wizjami, ale z drugiej strony, specyfika tego miejsca i właściwość zabójcy dusz nie powinna mnie zabić. A raczej nie podejrzewałem, że to jakiś pokręcony sposób na pozbycie się mnie z tego świata. - No to nie ma co zwlekać. - Odpowiedziałem mnichowi, resztę drogi spędziłem w ciszy, starałem się wyciszyć, uspokoić i skupić na walce, która miała nadejść.
Na miejscu wyciągnąłem zanpakutou z sayi i nim wraziłem je sobie w pierś, zacisnąłem zęby i próbowałem przygotować się na niewyobrażalnym ból, który przeszyje moje ciało wraz ze wbiciem miecza. Przed wbiciem miecza, w głowie miałem obraz tego, co zrobili quincy w świecie żywych, tego, jak wuj walczył z arancarem. Tego, że nie chce widzieć więcej smutku na obliczu Miyuki i na końcu nie chciałem, żeby mój zabójca dusz widział we mnie tylko słabość. Po krótkich przygotowaniach przeszedłem do wykonania instrukcji zgodnie z każdym krokiem. Najpierw wbiłem miecz, ogrzałem go swoim wnętrzem, a następnie podszedłem do tej skały i uderzyłem w nią kilkukrotnie w oczekiwaniu, aż katen Kyokoku się z materializuje.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pola żywego ognia Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-02-11, 16:59

Idąc ku kręgowi musieli trochę kluczyć by ominąć szczeliny, z których wnętrza falowały języki płomieni. Tetsujin radził też unikać ogników co było dość proste, bo zajęte własnym towarzystwem ignorowały intruzów.
- Legenda głosi, że to w tym miejscu Izanami poczęła boga ognia, ale to nieprawda. Kagutsuchi rzygał niebieskim ogniem, a ten jest gorętszy od tego tutaj pomarańczowego.
Mnich zasapał się, gdy podchodzili pod wzgórze. Nie było strome ani wysokie, lecz brakło wygodnej ścieżki, po której mogli przejść. Na szczycie starzec oparł się o jeden z głazów tworzący krąg. Otarł pot z czoła i uśmiechnął się.
- Rozczuliła mnie twoja ufność w moje słowa. Jeśli przeżyjesz to powiedzmy, że opowiem ci o jednym z twoich rodziców. Albo o twoim dziadku, bo on też ma znaczącą rolę w tej historii, albo też o yokai, który w tobie drzemie. Wpierw jednak przeżyj. - Pogroził palcem i wycofał się.
Kisuke dobył zanpakuto i zwrócił ostrze ku swej piersi. Bał się mniej niż powinien. Gorące powietrze przestało mu przeszkadzać, a zamiast tego każdy kolejny wdech napełniał go drżącym z ekscytacji wigorem. Po części nawet oczekiwał niecierpliwie tego co się stanie.
Zebrał siłę w mięśniach i pchnął. Zadrżał w oczekiwaniu na agonię, lecz ta nie przyszła. Czuł się dziwnie ze stalą w trzewiach, ale to tyle. Po chwili wyciągnął skąpaną w czerwieni klingę i podszedł do sięgającego mu do pasa kamienia. Czarny, w kształcie piramidy, pokryty pomarańczowymi żyłkami, które zajaśniały gdy uderzył po raz pierwszy. Zanpakuto zaś zapłonęło, a właściwie to pokrywająca je krew rozogniła się.
Z każdym kolejnym uderzeniem o czarny kamień stal rozgrzewała się coraz bardziej, tak samo jak duch Kisuke. Czuł wzbierającą w sobie siłę. Przepełniało go życie. Uderzenia krzesały iskry, a stal zaczerwieniła się płomieniście. W końcu zanpakuto ogarnęła poświata złocistego reiatsu i Kisuke zorientował się, że shi kai samo się aktywowało.
- Dwie? To trochę komplikuje sprawę - usłyszał głos Tetsujina.
Dusze Katen Kyokoku zmaterializowały się. Stały kilka metrów przed Kisuke, ze lśniącymi gorączką oczami i katanami bliźniaczymi do tej, którą sam trzymał w ręku.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket46/370Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket1847/6190Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-02-12, 17:28

02#562

- A więc mam dodatkowy powód. Aby nie dać się zgładzić, będę Cię trzymał za słowo. - Kolejny powód, dla którego musiałem wygrać tę walkę, poznanie swoje przeszłości i swoich rodziców było bardzo kluczowym aspektem. Po do tej pory nigdy za bardzo nie chciał o tym mówić, jakby to było przynajmniej jakieś Tabu. - Czyżbyś się robił sentymentalny z wiekiem? - Zapytałem, gdy przygotowywałem się do rytuału, w który miałem przebić się mieczem, przygotowywałem się na ból, który nie nadszedł. Jakby to wrażone ostrze w pierś kompletnie nic nie znaczyło, jakby wcale nie mogło odebrać życia, mimo że zrobiło to już nie raz.
Przypuszczałem, że zjawią się obie, w końcu były to dwie różne osobowości stanowiące jedność, tylko z podziałem na role Dobrze, że Yume tu jeszcze nie trafiła przez jakiś przypadek, inaczej mogłoby to być nieco problematyczne. No nic Blondynka specjalizowała się w technikach obronnych, a brunetka ofensywnych, a skoro one też miały uwolnią formę miecz, musiałem zakładać, że używanie przeciwko nim ich technik może być zbyt naiwne.

- Nikt nie mówił, że będzie łatwo. - Raczej na wymianę uprzejmości, nie ma co liczyć, dlatego musiałem przejść do ataku, jeżeli miałem do tego jeszcze sposobność. Wzburzyłem swoją energię duchową do granic możliwości, rozdysponowując je, gdzie tylko mogłem do każdego mięśnia. Nie było czasu na zabawę, Miałem zamiar, przyjąć taktykę uderzaj i unikaj, przy czym podczas ataku na brunetkę będę musiał pożytkować się kido i nie dać blondynce przypadkiem je wchłonąć albo odbić. Użyłem migoczącego, żeby szybko skrócić i znaleźć się na godzinie ósmej obok blondynki szerokim cięciem próbowałem ją zaskoczyć, a gdy tylko odskoczyła albo nasze mieczem weszły w klincz, wycelowałem otwartą dłonią, w miejsce, gdzie pojawiło się odsłonięcie mojej pozycji dla brunetki, zgromadziłem reiatsu w dłoni i uwolniłem hadou #32 Okasen +112PR (32 bazowe + 80). Liczyłem, że może złapie się na to i uda mi się przebiegłością nieco ugrać skoro one miały być rozszalałe. Po tym manewrze próbowałem zwiększyć dystans, pozostając cały czas w ruchu z pomocą migoczącego kroku. Szukałem okazji, w której mógłbym ponownie przeprowadzić atak.

+30 Siła
+30 Szybkość
+20 Wytrzymałość
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pola żywego ognia Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-02-14, 21:21

- Zawsze byłem sentymentalnym durniem - stwierdził pogodnie, pomagając sobie w marszu kijkiem z latarnią. - A na starość tylko mi się pogorszyło.

***

Kisuke nie czekał i od razu rozpoczął natarcie. W pierwszej chwili mogło się wydawać, że bliźniaczki zaraz po materializacji były oszołomione, ale ruch shinigami natychmiast je ocucił. Blondynka nadążyła za nim wzrokiem i uniosła katanę. Nie ryzykowała, miast parować zablokowała atak. Szybkością mu dorównywała, ale miał wrażenie, że jeszcze trochę siły i udałoby mu się przełamać blok. Zza ich skrzyżowanych kling blondynka spoglądała na niego z szeroko otwartymi oczyma jakby nie do końca pojmowała co się dzieje.
Sekundę wcześniej usłyszał świst shunpo, a potem następny. Podczas gdy Kisuke zaatakował blondynkę brunetka nie traciła czasu i przeniosła się w jego ślepe pole. Poczuł jej obecność za plecami.

[ - 85 PR ]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket46/370Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket1847/6190Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-02-14, 22:12

02#563

Niekoniecznie chciałem znaleźć się w takiej niekorzystnej, plan jednak kompletnie nie zadziałał i wcale personifikacja zabójcy dusz nie wpadła w szał, czy wąsko torowe myślenia. Brunetka w pewnym stopniu zrobiła to co chciałem, ale ja nie byłem w stanie wykonać założonego planu. Czułem, że jeszcze chwila i udałoby mi się przełamać blok blondynki, ale nie miałem zbyt dużo czasu na to, żeby nie dostać zaraz uderzenia od brunetki. Dlatego musiałem jakoś przyśpieszyć cały ten proces i zwiększyć dystans nim otrzymam rany, które już na miejscu zaprzepaszczę swoja szanse. Szybko skoncentrowałem energię duchową w dłoniach i uformowałem z niej zaklęcie #11 Tsuzuri Raiden. 91PR ( 11 bazowe + 80) Jak tylko prąd osłabił blondynkę, od razu oderwałem się od klinczu i do zwrócenia się w stronę brunetki, gdzie zasłoniłem się mieczem i przy pomocy migoczącego kroku zwiększyłem dystans. Nie dysponowałem zbyt dużym wachlarzem zaklęć, zwłaszcza takich, które teraz mogłyby mi pomóc w tym starciu, ale strzelanie  i bieganie chyba nie wchodziło w grę, bo inaczej jak niby miałoby to mnie zahartować.


+30 Siła
+30 Szybkość
+20 Wytrzymałość
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pola żywego ognia Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-02-18, 15:46

Walka z własnym zanpakuto była niekomfortowa. Stawał naprzeciw części siebie samego, z którą przez ostatnie lata cierpliwie tkał więź zaufania i zrozumienia. Teraz zaś by wygrać musiał sprawić bliźniaczkom ból. Byłoby to może łatwiejsze gdyby Katen Kyokoku przyjęło postać odpychającego ogra zamiast pięknych i wiotkich dziewczyn. Przynajmniej brunetka miała coś w sobie z oni, gdy bezpardonowo cięła przez plecy Kisuke.
Nie wyrobił się z zaklęciem. Utwardzenie siebie reiatsu przynajmniej zanegowało część obrażeń i jednocześnie Kisuke otoczyła jasnozielona aura, która nie pochodziła ani od niego, ani od Katen Kyokoku.
- Och! Cóż to może się stać - ekscytował się mnich. Żaden widzialny efekt mocy zęba się jednak nie zamanifestował.
Gdy Kyoraku otrzymał ranę już chwytał blondynkę przesyłając w jej ciało rozburzone wyładowaniami reiatsu. Wstrząsnęło nią. Westchnęła i opuściła gardę stwarzając dla shinigami doskonałą okazję na atak. Nie mógł jednak zapomnieć o czającej się za jego plecami brunetce wobec czego zdecydował się na uskok, po którym od razu zaatakował z dystansu. Znajdowali się teraz po obu stronach czarnej skały, nad którą przelatywał teraz promień żółtego reiastsu. Brunetka umknęła shunpo, blondynka nie miała tej możliwości i eksplozja posłała ją na ziemię.
Kisuke nie miał pewności jak bardzo została poraniona i nie mógł się temu przyjrzeć gdyż musiał baczyć na brunetkę, która znalazła się jakieś pięć metrów od niego tuż przy granicy kręgu głazów.

[- 36 PŻ, - 288 PR]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket46/370Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket1847/6190Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-02-18, 17:17

02#564

Może walka nie należała do komfortowych, może nie chciałem z nimi walczyć i sprawiać im bólu. Było to moja samolubna decyzja, ona również na pewno nie chciały mnie krzywdzić, ale nie niestety tej walki nigdy nie uniknie, bo nawet jeżeli bym tutaj nie przyszedł, i tak kiedyś musiałbym opanować materializacje i poznać ich prawdziwą formę przez walkę i próbę, którą by dla mnie przygotowały. Jednak nie miałem teraz wyboru, musiałem jakoś zacisnąć zęby i skupić się na celu, aby wyjść z tego zwycięsko. Nie mogłem dać im się zabić, bo inaczej to nie tylko ja umrę, one również zginą, gdy mnie zabraknie. Więc im dłużej walka tym coraz więcej pojawiało się rzeczy i powodów do walki, musiałem to doprowadzić do końca. Dostałem ranę, ale sam również wyprowadziłem niezgorszy atak, przynajmniej na chwilę zyskałem delikatną swobodę, nim blondynka się podniesie, teraz musiałem jakoś zapunktować w starciu z tą, która właśnie na mnie nacierała. Zebrałem energię duchową w mieczu i odskoczyłem do tyłu, żeby zyskać cenne ułamki sekundy. Jak tylko Jigengiri było gotowe, dotknąłem w locie podłoża, aby posłać Cięcie w brunetkę, ale na tym nie skończyłem. Jak tylko moja stopa dotknęła ziemi, podkurczyłem nogi tak jak zaciskająca się sprężyna, aby nagromadzić dodatkowe momentu i  wystrzelić w jej stronę, aby wyprowadzić szerokie cięcie.



+30 Siła
+30 Szybkość
+20 Wytrzymałość
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pola żywego ognia Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-02-20, 18:31

Gorączka w płucach, gorączka w głowie i gorączka w duszy. Każda kolejna chwila walki wewnątrz kamiennego kręgu sprawiała, że Kisuke czuł się coraz żywszy. Szumiała krew w uszach, a bicie serca wypełniało go całego. Za każdym razem gdy używał reiatsu temperatura ciała wzrastała, ale chociaż był rozpalony to odczuwał wyłącznie przyjemność. Nawet rana na plecach nie bolała. Czuł jedynie wilgoć spływającej krwi.
Odskoczył szykując kolejny manewr, ale widząc uśmiech brunetki zrozumiał co się szykuje. Machnęła kataną i niemal jednocześnie uderzyła kciukiem o rękojeść. Kisuke poczuł jakby w locie wpadł na coś ostrego. Kolejna rana, ale nie tak groźna jakby mogła być. Brunetka nie zdeponowała cięcia w optymalnej pozycji i Kyoraku nie naciął się całością Uragiri.
Kontratakował nim jeszcze wylądował stopami na ziemi. Lśniąca linia zygzakiem wystrzeliła ku przeciwniczce. Próbowała uskoczyć, ale atak zdołał do niej dopaść i wspiął się niemalże pod udo tnąc nogę skrytą w czarnej jedwabnej nogawicy. Brunetka niezgrabnie uderzyła barkiem o głaz, ale Kisuke nie mógł wykorzystać okazji do ataku.
Blondynka zdążyła się w międzyczasie pozbierać i teraz skoczyła na niego shunpo. Musiał się ratować szybkim blokiem. Skuteczny manewr powstrzymał cięcie trochę zabrudzonej po okasenie przeciwniczki.

[ - 31 PŻ, - 160 PR ]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket46/370Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket1847/6190Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-02-21, 18:17

02#565

Jak na razie to szedłem na wymianę cios za cios, nie odczuwałem bólu a wręcz przeciwnie. Mogłem to zawdzięczać specyfice tego miejsca, pytanie jednak brzmiało z grubsza inaczej. Ile wytrzymam  moje ciało, nim zostanie rozerwane na strzępy przez rozszalałą energię duchową, która wcale nie zamierzała przestać. Czułem tylko przyjemność, ale to wcale nie oznaczało, że po wszystkim coś mi się nie stanie, że po wszystkim będę jeszcze w jednym kawałku.

Brunetka nie zamierzała mi ułatwiać i nie oszczędziła używania swoje mocy, ale skoro nie użyła tarczy do odbicia ataku, to moja teoria się sprawdzała, że personifikacje odpowiadają mocą. Dlatego musiałem uważać, żeby przypadkiem nie strzelić jakimś kido w blondynkę, bo w innym wypadku, dostanę własny atakiem na twarz. Zablokowałem cięcie osmolonej przeciwniczki, ale musiałem czym szybciej działać, bo zranienie brunetki w nogę wcale nie oznaczało jej spowolnienie, gdy mi otrzymane rany również wcale nie przeszkadzały i nie ograniczały ruchu. Skoro jasnowłosa była bliżej szybko skróciłem dystans, wykonując serie szybkich cięć, które miały przełamać jej blok znaleźć luki i dotrzeć do celu, jeżeli wyczuje zbliżającą się brunetkę, od razu zwiększaniem dystans przeskakując krótki krokami w różnych kierunkach, aby utrudnić jej trafienie, samemu rozstawiając kilka zwieszonych cięć, aby mieć z czego  skorzystać.

+30 Siła
+30 Szybkość
+20 Wytrzymałość
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pola żywego ognia Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-02-22, 20:07

Kisuke wyszedł z serią cięć tnących powietrze z dzikim świstem. Blondynka nie poddała się naporowi umiejętnie zbijając każdy atak. Shinigami zdołał jednak zepchnąć ją do głębokiej defensywy, z której trudno było wyprowadzić kontratak. Poprzeczny ślad reiatsu w powietrzu powiedział Kisuke, że blondynka wcale nie miała zamiaru kłopotać się brakiem ofensywy ze swojej strony.
Białe linie powstawały wokół nich ograniczając przestrzeń po jakiej mogli się poruszać. Brunetka niewątpliwie szybciej generowała podprzestrzenne cięcia od Kisuke.
- Walcz chłopcze, walcz. - Dopingował go Tetsujin. - Byłoby szkoda żeby wraz z twoją śmiercią przestały istnieć także takie urocze dziewczęta.
Pomimo tego, że znajdowali się w szale bitwy, blondynka pokraśniała i wykrzywiła usta w odrazie.


[ - 80 PR ]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket46/370Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket1847/6190Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-02-24, 12:47

02#566

Sytuacja robiła się nieco patowa, nie mogłem przełamać obrony blondynki,  a brunetka już szykowała wiele cięć, którymi bardzo chętnie będzie mnie ciąć raz po raz rozcinać, gdy tylko znajdę się w zasięgu.
- Nie przejmuj się nim, nigdy was nie dotknie. - Skwitowałem krótko słowa mnicha i pomimo walki, próbowałem ukoić odrazę, która w niej narastała przez mnicha. Szykowałem kolejny plan, jak nieco zmienić miejsce walki bez narażenia się na atak deponowanymi cięciami. Kontynuowałem natarcie serią, aby dalej zatrzymać blondynkę przed jej ruchem i zbierałem energię duchową w pięści, nie inkantowałem żadnych słów, aby nie zdradzić swojego zamiaru i jak tylko znalazłem się w dogodniej pozycji, zwolniłem jedną rękę na mieczu i użyłem Hadou #28 108 PR ( 28+80), żeby odrzucić blondynkę w taki sposób, aby znajdowała się na trajektorii kolizji z brunetką. Wyczekiwałem momentu, w którym brunetka wykona unik, aby od razu pojawić się za nią i wyprowadzić szerokie zamaszyste cięcie.






+30 Siła
+30 Szybkość
+20 Wytrzymałość
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pola żywego ognia Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-02-24, 21:06

Zapewnienie Kisuke sprawiło tylko tyle, że na twarzy blondynki pojawiło się zacięcie, a w oczach zabłysły ogniki gniewu. Nie zmieniło to jej taktyki. Wciąż się broniła tworząc naprzeciwko siebie stalową barierę. Kisuke nie mógł się przebić, a z każdą sekundą coraz więcej lśniących kresek pojawiało się wokół nich. Brunetka zamykała ich powoli w klatce, ale okazało się, że Kyoraku nie miał problemu by się z niej wydostać.
Przygotował kido. W ostatniej chwili blondynka zauważyła co się szykuje i chciała ciąć w pięść wypełnioną reiatsu. Nie zdążyła i fala podmuchu z hukiem odrzuciła ją do tyłu. Pechem Kisuke nie zahaczyła po drodze o żadne z cięć brunetki, a i jej samej ostatecznie nie zmusiła do uniku. Wylądowała koziołkując po ziemi metr od niej. Mimo to Kisuke zaatakował tak jak wcześniej planował. Najpierw długi krok shunpo ukośnie do przodu, a potem jeszcze jeden by znaleźć się za plecami przeciwniczki. Gdy walczących nie dzieliła duża różnica w szybkości strona broniąca się potrafiła nadążyć wzrokiem za migoczącym krokiem i tak było tym razem.
Brunetka odwróciła się i postawiła zasłonę, o którą rozbiło się uderzenie Kisuke. Następnie odrzuciła jego katanę i cięła niczym błyskawica. Kyoraku nie zdążył zareagować i cięcie przejechało się po lewym ramieniu przyprawiając go o paskudną ranę.
- To za to, że uciekłeś z mojej genialnej pułapki! - krzyknęła triumfalnie.
Wyszczerzyła się radośnie. Ta walka sprawiała jej mnóstwo uciechy.


[ - 55 PŻ, - 198 PR ]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket46/370Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket1847/6190Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-02-25, 16:21

02#567

Pech chciał, że moje plany niestety przynosiły tylko połowiczny sukces. Mimo starannego przygotowania zawsze coś zgrzytało na zębatce, która od tarcia wypadała, ze swojego miejsce niwecząc całą konstrukcję. Nie wiedziałem, czy to ja byłem tak słaby, czy one tak dobre, ale to nie był czas na takie rozmyślania. Brunetka cieszyła się z walką, blondynka czułą niesmak tym wszystkim były niczym swoje przeciwieństwa, Jak tylko mój miecz został odbity w bok, wiedziałem, że nie uniknę tego kontrataku, dlatego przygotowałem swój, zwolniłem jedną dłoń i napełniłem ją energię duchową, aby przejechać szybko po boku klingi i naelektryzować ją do #27 - Shippu Shinrai 107PR ( 27+80) Szybkim ruchem uwolniłem elektryczny łuk, starałem się trafić przy tym brunetkę, jeżeli atak trafił ją, do razu odskakuje w bok przy pomocy migoczącego kroku, tak aby uciec od blondynki, która zaraz mogła się zbliżać, staram się poruszyć po łuku, tak aby jasnowłosa nie mogła jeszcze przy okazji zasłonić swoje siostry przed kolejnym atakiem, który szykowałem, czyli złotym promienie Okasen (32+80 PR ), który posłałem z otwartej dłoni, aby jego łuk nie rozrósł się za dużo.

+30 Siła
+30 Szybkość
+20 Wytrzymałość
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pola żywego ognia Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-02-26, 21:10

Wykonywanie kido w zwarciu, nawet z pominięciem inkantacji, zawsze wiązało się z ogromnym ryzykiem. Brunetka o tym wiedziała. Zobaczył błysk w jej oku, gdy przejeżdżał dłonią po klindze napełniając ją błękitną energią pioruna. Wykorzystała swoją szansę i posłała gwałtowny atak na głowę Kisuke. Był zbyt wolny by tego uniknąć, nie zdążył wykorzystać zaklęcia. Ostrze uderzyło, chrupnęło, i na ziemię posypały się półprzezroczyste łuski z błękitnego reiatsu.
- Uff! Zdążyłam. - Usłyszał zniekształcony głos Yume. - Pomogę ci tyle ile będę mogła.
Kisuke przekonał się, że otacza go ściśle przylegająca skorupa o łuskowatej teksturze. Brunetka była jeszcze bardziej zaskoczona od niego, ale nie aż na tyle by dała się trafić. Kisuke mógł poczuć złość. Miał ją na tacy, a mimo to jakimś cudem uskoczyła shunpo przed skrzącym sierpem energii, który przeleciał paręnaście metrów, po czym z sykiem zniknął.
Dźwięk shunpo rozległ się za nim. Poczuł ukłucie, ale zabójcze pchnięcie blondynki zostało powstrzymane przez zbroję.
- Aj aj. Nie dawaj się trafiać! Za mocno atakują i po jednym ciosie nie masz już osłony na głowę i plecy. Postaram się to odbudować, ale potrzeba czasu!
Yume była nerwowa. Kisuke też miał prawo być, gdy tuż za plecami miał jedną przeciwniczkę, a kilka metrów przed sobą kolejną. Serce biło jednak mocno, a krew szumiała. Zniknął gdzieś w tym wszystkim strach przed śmiercią.


[ - 187 PR ]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket46/370Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket1847/6190Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-02-27, 10:56

02#568

Odruchowo po ataku blondynki odskoczyłem w bok, aby mieć je obie w polu widzenia. Mogłem się spodziewać, że one będą znały się, na moich umiejętnościach i strategiach, w końcu obserwują mnie on bardzo długiego czasu i widziały wiele moich walk. Musiałem zmienić podejście, bo gdyby nie interwencja Yume, już nie byłoby mnie tutaj, najpierw jedna chciała skrócić mnie o głowę i jeszcze przy okazji uciekła przed moim atakiem, a potem druga próbowała zrobić ze mnie szaszłyk. Robiło się zdecydowanie nie ciekawie i musiałem zacząć działać, zraniłem je kilka razy, ale niestety to w żaden sposób nie pomogło, chyba muszę się skupić na wykończeniu jednej niż próbować walczyć z dwiema naraz, nie jestem na tyle szybki, aby dać radę tej dwójce.
- Postaram się, ale sama wiesz, że nie jest to łatwe. - Z tymi słowami musiałem zacząć działać, zacząłem od gromadzenia energii duchowej w mieczu, która była potrzebna do jigengiri, i rzuciłem się w stronę blondynki. Miecz trzymałem przy lewym biodrze, skierowany ostrzem w dół i pewnym momencie zetknął miecz do podłoża, aby zaatakować brunetkę, która pewnie szykował się do skrócenia dystansu. Jednak po wystrzeleniu ataku, wcale nie przestałem napełniać mojego zanapakutou energią i przystąpiłem do serii cięć. Gdy tylko mój miecz zetknął się z ostrzem blondynki, przesłałem po nim cięcie, aby ją zaatakować. W kryzysowym momencie będę próbował unikać i odchylać się w takim sposób, aby ataki docierały od miejsc, które jeszcze były pokryte ochroną.

+30 Siła
+30 Szybkość
+20 Wytrzymałość
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pola żywego ognia Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-03-13, 17:38

Walka z dwoma przeciwnikami na raz, szczególnie gdy jeden z nich ciągle zachodził Kisuke od tyłu, była skrajnie niewygodna. Odwrócił się energicznie i stawił czoło blondynce, która spłoszona jego gwałtownym ruchem cofnęła się. Dało to Kisuke możliwość zaatakowania brunetki. Wypuścił świetlistą linię biegnącą po ziemi. Tym razem nie miał szczęścia. Zapewne przez brak wprawy jego atak nie był tak szybki jak ostatnio. Linia niepotrzebnie skręcała wydłużając moment dojścia do brunetki, która po prostu wyskoczyła wysoko, a atak przemknął pod nią.
Blondynka wykorzystała moment i natarła. Kisuke rozpraszający swoją uwagę na dwie przeciwniczki nie zdążył zablokować ataku i cięcie dosięgło jego torsu. Zrobiło mu się jeszcze goręcej mimo, że nie doznał żadnych krzywd. Poszło po łuskach, które posypały się teraz na ziemię. Ochrona zapewniana przez Yume obejmowała całe ciało, ale była przy tym krucha. Znaczna część pancerza na torsie rozpadła się. Kisuke jednak szybko się zrewanżował. Obrona blondynki ponownie okazała się skuteczna, żadne uderzenie przez nią nie przeszło, lecz Kyoraku miał coś ponad zwykłą siłę stali. Przeciwniczka zbiła jego dwa szybkie cięcia, ale za trzecim razem udało mu się zakleszczyć klingi ze sobą dając mu sposobność wykorzystania atutowej techniki. Reiatsu przeskoczyło z ostrza na ostrze, a potem śmignęło w dół i przeszło na ramię blondynki aktywując przy tym swe raniące właściwości. Czerwony szlak wyciął sobie drogę od dłoni prawie po bark.
Blondynka zadrżała. Gwałtownym szarpnięciem odrzuciła katanę Kisuke, po czym uśmiechnęła się. Nie pasowało to do niej, gdyż w tym grymasie czaiło się ekstatyczne szaleństwo. I ona ulegała atmosferze pojedynku rozgrywającego się wewnątrz rozognionego kręgu głazów.
- Nieźle! Ale uważaj na tyły! -
Yume nie zdążyła jeszcze wykrzyczeć ostrzeżenia słyszanego tylko przez Kisuke, kiedy usłyszał za sobą świst shunpo.

[- 240 PR]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket46/370Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket1847/6190Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-03-23, 11:02

02#569

Jakoś udało mi się wyjść z tego morderczego i nie dostać przy tym zbyt mocno, ale ochrona stworzona przez Yume coraz bardziej niszczała i wcale nie zapowiadała się, aby miała mieć wystarczająco dużo czasu na jej odtworzenie. Usłyszałem świst migoczącego kroku za sobą i od razu obróciłem się w tamtym kierunku, wymachnąłem mieczem, aby zbić atak, który postanowiła na mnie wypuścić brunetka. Walka trwała, nie czułem zmęczenie czy ran, jakbym moje ciało w ogóle nie zostało ranne, tak jakby ta cała walka działa się tylko i wyłącznie w umyślę. Im dłużej trwała tym coraz bardziej porywała wszystkich, bo nawet blond bliźniaczka, która była bardzo opanowana i stonowana zaczynała podawać się temu wszystkiemu. Nie wiedziałem, czy to miało tak wyglądać i kiedy nastąpi koniec, nawet nie wiedziałem, czy walka z nimi jest rozwiązanie. Mnich nie udzielił mi zbyt wielu wyjaśnień, ale podobno tak właśnie się to robiło. Może po prostu trzeba wytrzymać wystarczająco długo i czekać aż zanpakutou rozogni się w chaosie.
Postanowiła zmienić nieco podejście i po udanym odbiciu odskoczyć od brunetki i tym samym czasie ponownie strzelić w nią przy pomocy złotego promienia. Musiałem nieustanie się ruszać i przemieszczać w taki sposób, aby bliźniaczki były po tej samej stronie w innym przypadku, jedna ciągle będzie mnie zachodzić od tułu. W mieczu gromadziłem energię duchową na wypadek potrzeby użycia Jingengiri.

+30 Siła
+30 Szybkość
+20 Wytrzymałość
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pola żywego ognia Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-03-29, 18:19

Tym razem Kisuke zdołał umknąć nim zadany został cios zza pleców. Odskoczył. Po wylądowaniu poczuł gorąco z tyłu nogi. Nieomal nie wpadł na czarną skałę pośrodku kręgu. Kisuke zamrugał. Nie otaczały ich już podłużne głazy, lecz karmazynowe płomienie. Kamień przeistoczył się w ogień. To samo zdawało się dziać z krwią płynącą w żyłach Kisuke, ale nie martwiło go to.
Machnął ręką i posłał żółty promień. Blondynka wyskoczyła przed brunetkę. Powietrze zalśniło przed nią, powstał przejrzysty kwiat niby ze szkła, którego otwarty kielich przywitał okasen. W kontakcie z reiatsu szklane płatki barwiły się na żółto. W międzyczasie brunetka zaczęła machać kataną. Kisuke dojrzał błysk, najpierw po lewej, potem po prawej. Ponownie chciano go otoczyć klatką cięć, a szklany kwiat już odbijał zaklęcie. Prosto w Kisuke.
[ - 192 PR ]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket46/370Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket1847/6190Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-03-31, 13:42

02#570

Otoczenie zaczynało się zmieniać, ale czy to świadczyło o tym, że działo się dobrze. Tak to miało wyglądać? Robiło się coraz cieplej, tak jakby ktoś nieustanie podsycał płomień i wymuszał jeszcze większą temperaturę otoczenia. Udało mi się umknąć przed ich atakiem, ale niestety stało się to, czego od początku chciałem uniknąć. Blondynka szykowała się do odbicia ataku, a brunetka mnie osaczała, odcinając tym samym drogę ucieczki. Unik w tym momencie nie wchodzi w grę dlatego szybko skupiłem w dłoni energię duchową..
- Czerwone światło padające na nas w chwilach próby, obroń mnie i pozwól przetrwać. - [20+80 PR] Wyciągnąłem szybko otwartą dłoń przed siebie i próbowałem się zasłonić przed odbity atakiem, następnie wbiłem miecz w ziemie i przesyłałem do niego nieustanie energię duchową. Zacząłem, wystrzelić w stronę bliźniaczek jak najwięcej cięć jingengiri. Liczyłem, że eksploracja wzbije kurz do góry i nie zorientują się, co zmierza w ich stronę. Byłem ostrożny i dlatego bardziej polegałem, teraz na szóstym zmyślę i węchu niż wzroku.

+30 Siła
+30 Szybkość
+20 Wytrzymałość


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2024-04-01, 13:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pola żywego ognia Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-03-31, 15:06

Żółty promień jego własnego reiatsu wystrzelił ku Kisuke. Obrona jaką wystawił w odpowiedzi była ryzykowna. Wymówienie pełnej inkantacji zajmowało kluczowe parę sekund, ale tym razem ryzyko się opłaciło. Czerwona półprzezroczysta ściana pojawiła się przed shinigami nim żółte płomienie zdążyły w niego uderzyć. Okasen rozbił się o przeszkodę, na której natychmiast pojawiły się pęknięcia. Kilka czerwonych odłamków uderzyło w tors Kisuke. Napór hado zakończył się jednak nim tarcza zdążyła się złamać. Pozostał tylko kruszący się kwadrat nie większy od kartki papieru. Bez inkantacji bakudo na pewno zostało przełamane.
Kisuke nie tracił czasu. Wykorzystał wcześniej zgromadzone w katanie reiatsu i posłał je po ziemi. Słyszał już nadbiegającą przeciwniczkę, ale tym razem element zaskoczenia był po jego stronie.
- Znowu!? - Usłyszał rozłoszczony krzyk brunetki. Zza resztek swojej tarczy dostrzegł, jak brunetka wyhamowuje swoją szarżę, gdy cięcie przejechało się po jej drugiej, dotąd zdrowej, nodze.
Kisuke miałby czas żeby wyprowadzić jeszcze jeden podobny atak, ale już w jego stronę śmiga blondynka. Skracała dystans przy pomocy shunpo, a to mocno utrudniało zastosowanie jingengiri.
- Oke! Głowę masz znowu chronioną. Teraz mam się zająć plecami czy przodem torsu? - I Yume zdawała się ulegać atmosferze gorącej bitwy. Jej głos był lekki i wesoły. - Jak tu przyjemnie ciepło! Może nie spiesz się tak bardzo z zakończeniem zabawy? - zasugerowała z chichotem.

[ - 260 PR ]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket46/370Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket1847/6190Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-04-02, 16:35

02#571

Wszystko działo się bardzo szybko, a ja w sumie o włos zdążyłem z postawienie tarczy, która finalnie wytrzymała napór mojego odbitego ataku, ale zbyt wiele z niej nie zostało. Plan wyhamowanie brunetki również się powiódł i znów udało się usłyszeć jej zirytowany głos, była to miłą laurką. Zwłaszcza gdy ona tak chętnie i otwarcie zamierzała zrobić mi krzywdę. Wiedziałem, że to nie do końca była jej wina, ale to wcale nie odbierało przyjemności z drobnego pokarania jej. Jak na razie odpuściłem kolejny atak przy pomocy Jingengiri i skupiłem się na nadchodzącej blondynce ponownie skupiłem w pięści dużą ilość reiatsu i jak tylko blondynka pojawiła się w blisko mnie, zrobiłem mały krok w tył i od razu wyprowadziłem w jej stronę atak pieści uwalniając tym samym Hoeryuuken [28+80 PR] Chciałem znowu ją odrzucić od siebie i po prostu zyskać na czasie. - Plecy. - Odpowiedziałem szybko Yume i kontynuowałem dalszy plan. Wszystkim zadawała się udzielać atmosfera panująca na tym polu żywego ognia. Walka każdego już rozbudzała, a skoro dotarło to nawet już do Yume, to chyba zbliżaliśmy się do kulminacyjnego momentu, w którym coś powinno się wydarzyć.
- O Władco! Ty, który zostałeś ukoronowany imieniem człowieka! Maska z krwii i ciał! Trzepocie tysiąca skrzydeł! Z prawdą i umiarkowaniem! Delikatnie drapiąc ścianę marzeń nieznających grzechu! - [32+80] Wyciągnąłem otwartą dłoń w kierunku, z którego miała nadejść brunetka i wystrzeliłem w nią wielką falę niebieskich płomieni.
- Trudno powiedzieć Yume czy o to chodzić, ale ciężko się temu oprzeć. -

+30 Siła
+30 Szybkość
+20 Wytrzymałość
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pola żywego ognia Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-04-03, 17:43

Gdyby każda walka sprawiała tyle przyjemności dwanaście dywizji odczuwałoby mocny niedobór rekrutów w przeciwieństwie do XI oddziału i ich pękających w szwach baraków.
Kisuke nie czuł bólu, tylko ciepło. Otrzymane rany już zdążyły okrzepnąć i teraz przy gwałtowniejszych ruchach słyszał rozrywane strupy. W chwilach gdy nie używał energii Reiatsu sączyło się z niego powoli niczym dym leniwie wypływający z komina. A wszystkiego wokół doświadczał bardziej. Widział jaskrawy świat z dominującą pozycją czerwieni i oranżu. Słyszał doskonale kroki przeciwniczek, a nos pieściła przyjemna woń krwi. Nie była metaliczna, lecz słodka niczym kwiatowy nektar. Właściwie nie wiedział nawet czemu uznał, że to właśnie krew czuje. Nieważne. Musiał skupić się na walce. Ogień płonął.
Blondynka mignęła obok niego. Zaciśniętą pięść miał rozżarzoną białym reiatsu. Zamachnęła się ostrzem w stronę jego głowy. Uwolnił reiatsu. Fala przejrzystej energii rąbnęła w blondynkę. Zgięła się w pół i odleciała do tyłu na kilka metrów. Kisuke zaczął inkantację soukatsui.
- Tym razem cię dorwę! - wykrzyknęła wojowniczo podnosząca się brunetka.
Nie zwracając uwagi na upadającą siostrę śmignęła ku Kisuke. Nie zdążył zakończyć inkantacji. Brunetka zaatakowała szyję, ale klinga zatrzymała się na łuskowatej zbroi. Przed dłonią Kyoraku tańczył już błękitny płomień. Zniknął strach, kalkulacja były zbędne. Wycelował w brzuch brunetki i wystrzelił.
Fala ognia zdmuchnęła Kisuke. Poleciał do tyłu. Eksplozja pozbawiła go wzroku i słuchu. Szarpnięty niczym szmaciana lalka uderzył o coś twardego, przetoczył się nad tym i upadł. Poczuł dotyk czegoś zimnego na obu przedramionach. Coś z brzękiem wylewało się z jego rękawów.
Po chwili Kisuke odzyskał sprawność widzenia. Przed sobą miał czarną skałę, musiał nad nią przelecieć. Z rękawów z jakiegoś powodu wylewały się mu srebrne i brązowe monety. Po Brunetce ostało się tylko zanpakuto wbite w ziemię, z której właśnie wyrywała je blondynka. Gdzieś dalej, poza płonącym kręgiem, dostrzegł szalonego kapłana. Towarzyszył mu ktoś obcy. Jakiś pobandażowany mężczyzna o krzykliwie błękitnych włosach.
Blondynka uderzyła o siebie dwoma shi kai.
- Powstań! Walczmy dalej choćby i całą wieczność!
Jej skórę znaczyły czerwone pęknięcia. Kisuke spostrzegł, że podobnie miało się u niego. Jakby pod ciałem kryła się lśniąca magma. Blondynka przechodziła jeszcze większą przemianę. Prawa część jej włosów zaczęła ciemnieć, a potężny dwubarwny - żółty i czerwony płomień reiatsu spowinął ją niczym całun.
- Cała zbroja padła - wysapała Yume. Coś się zmieniło, teraz słyszał ją wyraźnie bez żadnych zakłóceń. Miała dziewczęcy głos. - Nagromadziłam tutaj już dość mocy i mogę cię raz jeszcze obronić, ale wolałabym tego nie marnować także postaraj nie dać się trafić.
Monety przestały się sypać. Wokół Kisuke mogło się rozlać z pół tysiąca ryo.


[ - 102 PŻ, - 300 PR]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket46/370Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket1847/6190Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-04-04, 19:59

02#572

Ciężko było wszystko pojąć zwłaszcza w tej chaotycznej walce, widziałem dużo, ale nie byłem w stanie powiedzieć, co dokładnie się tutaj działo. Czemu moje ciało się leczył, energię wychodziła z ran, nim te zdążyły się zaleczyć. Nie miałem zbyt wiele czasu, aby się nad tym nawet zastanawiać, w końcu nawet ich krew pachniała niczym kwiaty. A sam mnich tez nie zdawał się jakkolwiek mnie instruować podczas tej walki, poza kilkoma komentarzami, które niekoniecznie podobały się mojemu zabójcy dusz. Wykluczenie blondynki ponownie się udało, mimo że ten sam podstęp już zastosowałem, jednak nie przewidziałem tego, że brunetka się tak szybko przemieści. Na szczęście jej atak zatrzymał się na obronie stworzonej przez Yumę, a ja nie wiele myśląc i będą w ekscytacji z powodu walki, wypaliłem z nią z bliskiej odległości przy pomocy uderzenia błękitnego ognia. Co okazało się nie do końca przemyślanym ruchem, odrzuciło mnie w tył, kręciło się w głowie, w uszach buczało, a wzrok nie był w stanie się wyostrzyć i nic nie widziałem.

Po chwili odzyskałem wzrok i widziałem, że jednej z bliźniaczek już nie było. W głowie miałem myśl, że nic się jej przecież nie mogło stać, bo przecież była częścią mnie. Przynajmniej ten głupi ruch przyniósł jakiś efekt, musiałem przywiązać większą uwagę do tego, co robiłem w tej ekstazie płynącej z walki. Nie wiedziałem, co robiły tutaj monety i skąd się wzięły, nie kojarzę, żebym tyle miał ich przy sobie. Blondynka wcale nie zamierzała się podać i robiła coś, co wcale nie wskazywało dobrze dla mnie.
- Razem na zawsze. - Odpowiedziałem blondynce. Przy kapłanie stał jakiś mężczyzna, co on tu robił? To było pytanie, które musiało poczekać, bo najpierw musiałem zająć się blondynką, która się nieco przefarbowała i spowiła w dwukolorowe płomienie. Jak na razie odpuściłem sobie wszelkie wątpliwości i myśli, które mógłby zaprzątać moją głowę i stępić zmysły.
- Postaram się. - Odpowiedziałem w myślach Yume. Teraz słyszałem ją lepiej, jej barwa głosu się ujawniła. Kolejna rzecz, która się właśnie wydarzyła, a je nie wiedziałem, jak była powiązana z innymi sprawami. Skoro została już tylko blondynka, to moje szanse mocno wzrosły, zwłaszcza że ranny mi nie doskwierały, miałem nadzieje, iż został mi jeszcze trochę życia, aby doprowadzić sprawy do końca. Chwyciłem miecz mocniej w dłoń i bez cienia zwątpienia skróciłem dystans między nami, wykonałem zwód w bok i zamarkowałem pchnięcie szerokim cięciem, aby oszukać jej gardę. Na wszelki wypadek zmagazynowałem energię duchową w mieczu, jeżeli nadarzyłaby się okazja do wypuszczenia jigengiri.

+30 Siła
+30 Szybkość
+20 Wytrzymałość
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pola żywego ognia Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-04-05, 16:35

Serce Kisuke rwało się do walki i w tej chwili z nikim innym nie chciał potykać się bardziej niż z Katen Kyokoku.
Zgromadził reiatsu w podeszwach i wybił się błyskawicznie skracając dystans. Katen zamachnęła dwoma shi kai jednocześnie uderzając kciukami o rękojeści. Kisuke przemknął jednak nim cięcia w podprzestrzeni się aktywowały, chociaż usłyszał jak jedno z nich przedziera się przez materiał kimona na jego plecach.
Znalazł się przy przeciwniczce, zaatakował. Wywinęła się zwinne uchodząc w bok, po czym kontratakowała orężem trzymanym w lewej ręce. Czy to Kisuke stał się wolniejszy czy to Katen Kyokoku zjednoczona w jedno przyspieszyła? By uniknąć trafienia mógł tylko blokować. Przyjął ciężki cios, ale zaraz śmignęło drugie ostrze. Tego Kisuke nie był już wstanie powstrzymać. Atak przejechał po jego brzuchu. Zalśniło jadeitowe światło otaczając Kyoraku. Usłyszał głośne sapnięcie szalonego mędrca, a Katen Kyokoku zaśmiała się radośnie. Coraz więcej rozżarzonych pęknięć pojawiało się na jej twarzy. Shinigami wykorzystał to, że ich ostrza się stykały i uwolnił jigengiri. Lśniąca linia przebiegła wężem po klindze przeciwniczki i przechodząc na ciało ukąsiła rozrywając ciało.
Cofnęli się od siebie o kilka kroków. Kisuke czuł ciepłą wilgoć, gdy krew spływała po brzuchu, ale skórę miał jeszcze gorętszą. Nie zdziwiłby się gdyby krew zaczęła parować. Jadeitowy błysk zgasł nie przynosząc na pozór żadnego efektu. Słyszał pękającą skórę. Również i on pękał coraz to bardziej.

[ - 30 PŻ, - 165 PR ]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket46/370Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket1847/6190Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-04-06, 16:39

02#573

Walka jak można było się spodziewać, zrobiła się trudniejsza, już z ledwością zdążyłem uniknąć jej cięć miedzy wymiarowych, to już mój plan zaskoczenia jej spalił na panewce. Dotarłem do niej i wyprowadziłem atak ze zwodem, a ona po prostu zeszła do boku i uniknęła ciosu, ledwo udało mi się zablokować jeden z jej miecz i wyprowadzić przygotowany atak, ale niestety drugiego ostrza to wcale nie zatrzymało i przejechało po moim brzuchu.
Zrobiło się jeszcze cieplej i jeszcze bardziej chciałem walczyć, kompletnie nie zdawałem sobie sprawy, jak się miało moje ciało poza tym, że czułem niesamowite ciepło, które mnie nie paliło, było coraz cieplej i słyszałem pękającą skórę, którą również zauważyłem na ciele przeciwniczki. Staliśmy od siebie zaledwie parę korków. Gdzieś racjonalne myślenie odeszło na bok, jedyne co miałem teraz w głowie to chęć walki z nią i wygrania, chęć wygrania każdej potyczki, aby czuć to, co teraz. Mój umysł odchodził w kierunku walki, ale przez krótki moment pojawiła się też tam obraz osoby, którą jako jedynie pokochałem, i to nie z powodu więzów krwi, wdzięczności czy przynależności.
Mimo że początek były tragicznym w moim wykonaniu. Czułem wielką potrzebę zwyciężenia z moim zabójca dusz i to właśnie zamierzałem teraz zrealizować, spojrzałem na nią z aroganckim uśmieszkiem i uważnie obserwowałem każdy jej ruch. Ruszyłem w bok, aby utrudnić jej trafienie mnie technikami cięć, które zaadaptowała od brunetki, ciągle zmieniałem kierunek, w którym się przemieszczałem kroki, aby nie dać jej czasu na przechwycenie mojego ruchu. Dodatkowo nie zamierzałem jej sprawy ułatwiać, bo cały czas posyłałem w jej kierunku Jingengiri naprzemiennie z Uragiri. Rozpoczął się taniec, w którym jeden fałszywy ruch mógł skończyć się fatalnie, ale liczyłem, że moje kombinacje ataków okażą się lepsze niż samo Uragiri. Jeżeli jakimś cudem zdążyłaby mnie dorwać, zamierzałem zbijać i parować jej ataki, aby znowu nie dać się złapać w kleszcze.

+30 Zręczność
+30 Szybkość
+20 Siła
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pola żywego ognia Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-04-07, 16:21

Uragiri nie było techniką skuteczną w zadawaniu natychmiastowych obrażeń. Szczególnie gdy widziało się miejsca zdeponowania cięcia, a skuteczność malała jeszcze bardziej, gdy przeciwnik był mobilny. Tak miało się z Kisuke, który skacząc shunpo z miejsca na miejsce unikał kolejnych cięć. Musiał tylko uważać by przypadkiem nie wpaść na jedno wcześniej postawione.
- Hmpf. Wiesz, że ta idiotka nie zdawała sobie sprawy z tego, że widzisz gdzie zostały pozostawione ślady Uragiri? - Poinformowała Katen Kyokoku podczas prób dorwania Kisuke.
Słupy ognia płonęły wokół nich. Skacząc Kyoraku pozostawał za sobą smugi złotego reiatsu, które nieodmiennie z niego wyciekało. Otrzymał już tyle ran, a mimo tego nie wpływało to na jego potencjał bojowy. Było mu tylko strasznie gorąco. Szczególnie w klatce piersiowej. Miał wrażenie, że coś zaczyna tam pulsować. Coś co nie było jego sercem.
Nieomal nie wpadł w cięcie, które pojawiło się przed jego twarzą. Zanpakuto coraz lepiej czytało jego ruchy, ale zgromadził już reiatsu i znalazł dobrą pozycję by wypuścić Jigengiri. Tknął ziemi i posłał atak. Linia poleciała niepotrzebnym zygzakiem dając kobiecie więcej czasu na unik. Kisuke daleko było do osiągnięcia maestrii w tej technice. Katen Kyokoku nie odskoczyła w bok czy w tył. Natarła do przodu uskakując po drodze przed jigengiri. Machnęła oboma shi kai. Kisuke uniknął schodząc do tyłu. Dystans między nimi skrócił się znacznie.

[ - 180 PR ]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket46/370Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket1847/6190Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-04-08, 12:15

02#574

- Zawsze pozostają pewne niedomówienie.. A jednak połączyłaś się z nią. - Wrzuciłem w jej kierunku, gdy unikałem jej ataków, aby przypadkiem nie dostać, czymś, co mogłoby zakończyć naszą potyczkę. Walka trwała w najlepsze a ja czułem, jak coś w moim środku zaczynało pulsować i wcale nie było to serce, czułem się dziwnie dobrze, mimo że świadomość podpowiadała mi o ilości odniesionych obrażeń, kompletnie nie wiedziałem, co się dzieje, jedyne, na czym musiałem się teraz skupić to walką z nią. Zaczęło się to od walk i tylko jej wynik może to zakończyć, nie byłem zbyt dobry w używaniu techniki, która pochodziła od Yume, bo nie miałem zbyt wiele czasu, aby nabrać w niej prawy. Robiłem, co mogłem, żeby przeważać szalę na swoją korzyść, musiałem zyskać kolejną przewagę, na którą musiałem zapracować.
Momentalnie skupił w dłoń reiatsu, którą zacisnąłem w pięść, jakbym robił po raz trzeci Pieść Wyjącego Smoka, wiedziałem, że tym razem blondynka nie da się na to złapać i będzie tego wypatrywać, w końcu już dwa razy tym dostała i to właśnie na jej zachowawczy odruch liczyłem. Zamarkowałem uderzenie pięścią w jej kierunku, aby tak naprawdę szybko przyłożyć otwartą dłoń do ziemi i użyć zaklęcia Genkotsu.   (109 PR) Jeżeli udało mi się ją, nawet na krótki moment unieruchomić skoczyłem za pomocą migoczące kroku za jej plecy i tam wykonałem szybkie pchnięci od dołu ku górze, dodatkowo wyzwalając kolejne jingneri wzdłuż jej ciała. W przypadku, jeżeli plan się nie powiódł, dalej skupiłem się na uskakiwaniu przed jej atakami, ale również zacząłem w jej kierunku posyłać niskopoziomowe kido Shou ( Na maksa ładowae reiatsu. ) Chciałem w ten sposób wytrącić jej skupienie, gdy nie mogłem przewidzieć, w którą część ciała uderzy owe zaklęcie.



+30 Zręczność
+30 Szybkość
+20 Siła
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Pola żywego ognia Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Pola żywego ognia Pbucket9000/9000Pola żywego ognia Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty2024-04-09, 14:15

- Hmpf, tylko dlatego żeby cię pokonać.
Katen Kyokoku zachowała się tak jakby zażyczył sobie tego Kisuke. Widząc pięść wypełnioną reiatsu uskoczyła do tyłu. Kisuke obmyślił inne zastosowanie dla zebranej energii. Uderzył w ziemię i plamy cienia wystrzeliły ku dziewczynie. Były szybkie, ale wydawało się, iż Katen zdążyły cofnąć się poza ich zasięg. Udało jej się to... prawie. Cienisty palec pochwycił stopę, a potem obie dłonie złączyły się z cieniem rzucanym przez zanpakuto. Kisuke nie mógł zmarnować ani sekundy. Blokada stworzona z pominięciem inkantacji nie mogła wytrzymać długo.
Gdy przemieścił się shunpo odniósł wrażenie, że nie są w płonącym kręgu sami. Kątem oka wychwycił ruch, usłyszał szczęk stali i dzikie śmiechy. Nie miał pewności czy to zmaterializowane widma przeszłości czy też urojenia rozgorączkowanego umysłu. Czymkolwiek to było nie mógł dać wytrącić się z równowagi.
Znalazł się za Katen Kyokoku. Reiatsu buchało od niej desperacko. Zaczęła się poruszać, ale Kisuke zadał cios nim uwolniła się całkowicie.
Porządne cięcie. Mocne. Wraził się głęboko w ciało na co dziewczyna westchnęła tylko z irytacją. Kisuke otoczył słaby jadeitowy blask. Jego włosy zafalowany, a Katen Kyokoku rozprysła się na tysiące iskier złotego reiatsu. Dwa shi kai, które dzierżyła upadły na ziemię sekundę przed Kisuke.
Jakby runęła tama oddzielająca go od bólu i znużenia. Poczuł wszystkie rany. Przytłoczyło go to i zwalił się z jękiem na ziemię. Było gorąco... tak gorąco. Słyszał pękającą skórę, a widział tylko ziemię przed oczami. Nie miał sił by podnieść głowę. Pojawiły się kroki, a z nimi nieznany męski głos.
- To było całkiem dobre widowisko, shinigami. Chociaż od walki jeszcze bardziej podobało mi się to jak załatwiłeś tego obmierzłego kapłana, ha! - Zaśmiał się. - Jak tak dalej pójdzie to wszystkie wnętrzności wyleją się mu przez dupę. Czy wszyscy współcześni shinigami dysponują teraz takimi mocami? Jeśli tak to biada ich wrogom.
Mężczyzna dotknął go. Kisuke westchnął z bólu, miał wrażenie jakby przyłożono do niego rozgrzane żelazo. Nieznajomy nie przejmując się dodatkowym cierpieniem jakie sprawiał obrócił Kyoraku na plecy, tak że mógł dojrzeć kto właściwie do niego mówi. Ktoś w podobnym wieku co on sam. Bujne turkusowe włosy lśniły. Lewe oko, policzek i część czoła zasłaniał bandaż. Prawe oko natomiast spoglądało na Kisuke szmaragdowym wejrzeniem, w którym nie brakło śmiałości i buty.
- Jam Raimei, bóstwo głupców niewiedzących kiedy należy odłożyć oręż. Gratuluję ci zwycięstwa, shinigami. Pokonałeś samego siebie.
Miał na sobie wyblakłe niebieskie kimono noszące wiele śladów po cięciach czy ogniu. Pierś zdawał się mieć zabandażowaną, podobnie prawe ramię. Zszarzałe zwoje nosiły plamy zaschniętej krwi.
Kisuke może miałby dość sił żeby podnieść się do siadu, ale na więcej chyba nie mógł liczyć. Usłyszał jeszcze chrupot w piersi, jakby skorupka pękającego jaja, ale nie przyniosło to ze sobą bólu ponad to co już cierpiał. Jego skóra zaś prezentowała się tragicznie. Popękana i ściemniała jakby przyrumieniono go nad ogniem.
- Dobra robota, partnerze! Uff, było gorąco, ale dałeś radę! - Yume złożyła gratulacje swoim dziewczęcym głosem.

[ - 191 PR ]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pola żywego ognia Empty
PisanieTemat: Re: Pola żywego ognia   Pola żywego ognia Empty

Powrót do góry Go down
 
Pola żywego ognia
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Pola ryżowe

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Inne :: Takamagahara-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje