Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Mati zmiana[Shinigami]

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Mati zmiana[Shinigami] Empty
PisanieTemat: Mati zmiana[Shinigami]   Mati zmiana[Shinigami] Empty2008-11-27, 20:57

Imię :Mati
Nazwisko :Dark
Profesja :Shinigami
Płeć :Mężczyzna
Wiek:10
Waga:65kg
Wzrost:172cm
Wygląd :Krótkie czarne włosy, wyraźne rysy twarzy jak na jego wiek,ciemno brązowe oczy ,najczęściej czarne ubranie.
Charakter :Jest mu obojętne kim zostanie i czego dokona uwielbia spać, stara się tylko w tedy
kiedy mu na czymś bardzo zależy.
Ekwipunek :Zanpakutou, Gikonganx5, Gigai, strój Shinigami, odznaka shinigami
Historia: Moi rodzice zmarli kiedy miałem 5 lat zaopiekował się mną obcy człowiek .Wiedział ,że jestem inny nisz wszystkie dzieciaki miałem więcej siły od nich i nie czułem bólu a na datek byłem większy. Nie wtrącałem się w cudze spray raczej byłem wiecznie znudzony i ospały aż do tamtego dnia w którym mój przyjaciel i opiekun został zamordowany. Pewnego dnia wracałem do domu drzwi były otwarte nie zdziwiłem się pomyślałem, że czeka na mnie z kolacją gdy go zobaczyłem byłem wstrząśnięty. Jego ciało leżało a on a raczej jego duch unosił się nad nim. W jednej chwili widziałem coś rozmazanego a w drugiej bardzo wyraźnie. Byłem wstrząśnięty a zarazem zdziwiony.Spytałem się kto cię zabił .Odparł że nie widział twarzy ani nic innego w pewnym momencie zaczeła lecieć mu krew i zobaczył swoje ciało a pewien ptwur rozerwał mu łańcuch i powiedział do niego teras będziesz cierpiał jako duch. No cóż tak to było obecnie mieszkam w domku jednorodzinnym a duch opiekuna jakoś przepadł myślę, że musiał odejść do lepszego świata.
Pieniądze: 500 Ryo.
Siła: 8
Szybkość:8
Zręczność: 7
Wytrzymałość: 8
Inteligencja:8
Psychika: 7
Reiatsu:10
Kontrola Reiatsu : 7
OGÓLNE
Udźwig:80kg
Prędkość :8KB/h
Prędkość:26km/h
Umiejętności :Pływak
Atuty :Wszechstronne Wyszkolenie
Wady Wrażliwość na alkohol


Ostatnio zmieniony przez Mati dnia 2008-12-12, 19:25, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry Go down
Roten Yaiba


Mati zmiana[Shinigami] Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Mati zmiana[Shinigami] Pbucket210/220Mati zmiana[Shinigami] Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Mati zmiana[Shinigami] Pbucket2225/2250Mati zmiana[Shinigami] Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Mati zmiana[Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Mati zmiana[Shinigami]   Mati zmiana[Shinigami] Empty2008-12-12, 18:52

Popraw wygląd i znajdź sobie obrazek(avatar) dla postaci. Historia jakoś ujdzie...
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Roten Yaiba


Mati zmiana[Shinigami] Admin10
Roten Yaiba


Mistrz Gry : Kitsune

Karta Postaci
Punkty Życia:
Mati zmiana[Shinigami] Pbucket210/220Mati zmiana[Shinigami] Empty_bar_bleue  (210/220)
Punkty Reiatsu:
Mati zmiana[Shinigami] Pbucket2225/2250Mati zmiana[Shinigami] Empty_bar_bleue  (2225/2250)

Mati zmiana[Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Mati zmiana[Shinigami]   Mati zmiana[Shinigami] Empty2008-12-22, 22:17

W gruncie rzeczy może być teraz. Akceptuję.
Powrót do góry Go down
https://bleach.forumpolish.com
Gość
Gość




Mati zmiana[Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Mati zmiana[Shinigami]   Mati zmiana[Shinigami] Empty2008-12-24, 12:49

to zrób domek i jedziemy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Mati zmiana[Shinigami] Empty
PisanieTemat: Re: Mati zmiana[Shinigami]   Mati zmiana[Shinigami] Empty

Powrót do góry Go down
 
Mati zmiana[Shinigami]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Zmiana Wzoru na PR.
» MATI
» MATI DARK
» Tai Hou(Shinigami)
» Rey[Shinigami]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje