Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jaskinia Youkaia

Go down 
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Gość
Gość




Jaskinia Youkaia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Youkaia   Jaskinia Youkaia - Page 2 Empty2009-01-23, 16:41

*Co robi tutaj shinigami?...*
Pomyślałem, męczyło mnie to że ktoś z takim reiatsu jest w HM, jednak teraz głód już zbyt mnie męczył, teraz chciałem już tylko zaspokoić swój głód, ruszyłem więc jak najszybciej w stronę wyczutego reiatsu
/Jeśli w oddali zobaczę że to espada lub arrancar, to uciekam...uciekam bardzo/
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jaskinia Youkaia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Youkaia   Jaskinia Youkaia - Page 2 Empty2009-01-23, 16:52

Zobaczyłeś shinigami biegłeś na niego i już chciałeś w niego walnąć, ale twoja ręka przeniknęła przez niego tak jak reszta ataków...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jaskinia Youkaia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Youkaia   Jaskinia Youkaia - Page 2 Empty2009-02-01, 00:19

Kiedy przeniknąłem przez postac shinigami byłem zaskoczony, jednak po chwili pomyślałem
*czy to jakaś iluzja? zasadzka?*
Była to pierwsza myśl jaka przyszła mi na myśl, jednak wolałem się upewnic czy to nie jakiś shinigami z dziwną umiejętnością, po odwróceniu się do przeciwnika złapałem w rękę piach i rzuciłem w wroga (jeśli to nie iluzja a przeciwnik umie znikac czy coś, podczas tego piach powinien na nim osiąśc, lub dm go zakrztusic, jeśli zaś to iluzja w dymie powinno się coś pokazac, np. jakieś zakłucenie gdy przedmioty przez nią przelatuja, czego mogłem nie zauważyc podczas ataku). Po rzuceniu piasku odskakuje na jakiś kamień
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Jaskinia Youkaia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Youkaia   Jaskinia Youkaia - Page 2 Empty2009-02-08, 14:47

PIasek się odbiło w twoją stronę od jakiejś "ściany" a shinigami biegł ciągle dalej...

//sorry, że krótko, ale nie mam weny kiedy to pisałem miałem pomysł a teraz zapomniałem, ale przypomnę sobie...:)//
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jaskinia Youkaia - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Jaskinia Youkaia   Jaskinia Youkaia - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Jaskinia Youkaia
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Tajemnicza jaskinia
» Jaskinia Akamu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Inne :: Archiwum-
Skocz do:  
Free forum | Kultura | Internet | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje