Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Kuchiki Horiuchi (shinigami)

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty
PisanieTemat: Kuchiki Horiuchi (shinigami)   Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty2009-05-06, 20:26

DANE
Imię: Horiuchi
Nazwisko: Kuchiki
Profesja: Shinigami
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 40 lat
Waga: 60
Wzrost: 1.80m
Wygląd: Długi czerwony płaszcz, kapelusz z szerokim rondem o tym samym kolorze. Nosi czerwone, okrągłe okulary. Ma czerwone oczy.
Charakter: Naukowiec. Jest miły,ale potrafi by złośliwy i ironiczny. Łatwo traci panowanie nad sobą. Jest porywczy, potrafi się wściekać o byle co. Jest wtedy w stanie chwycić za broń.
Ekwipunek: Zampaktou, Gikongan("cukierek duszy")x5, Gigai(zastępcze ciało), strój Shinigami, odznaka shinigami.
Historia: Przez większość życia był nieudacznikiem. Przesadzał z alkoholem, zatrudniał się w najpodlejszych pracach i tracił je jedną po drugiej. Był uważany za niestabilnego psychicznie, ponieważ jako jedyny widział duchy i różne potwory. Jednak pewnego dnia przypadkiem trafił na człowieka, który tak jak on widział to, czego inni nie widzieli. Dowiedział się od niego, że te monstra to hollowy, a duchy z nimi walczące to Shinigami. Od tamtego dnia zawsze marzył, by zostać jednym z nich. Ograniczył alkohol i zaczął bardziej przykładać się do swojej pracy. Niestety pewnego dnia, gdy wracał z pracy potrącił go samochód i zmarł. Po śmierci jego marzenie się ziściło się - został Shinigami. Został adoptowany przez ród Kuchiki.
Pieniądze: 500 Ryo.
STATYSTYKI
Atrybuty:
Siła: 4
Szybkość: 4
Zręczność: 4
Wytrzymałość: 4
Inteligencja: 15
Psychika: 12
Reiatsu: 8
Kontrola Reiatsu: 7
OGÓLNE
Udźwig: 60kg
Prędkość(śr.):6[km/h].
Prędkość(max.): 22[km/h].
Techniki Magia:
Poznane Hadou: #4 - Byakurai (Biała Błyskawica),#23 - Gyokaku (Ciężkość), #30 - Senkou saikoro (Błysk śmierci).
Poznane Bakudou:#20 - Akai Tate (Czerwona Blokada), #25 - Hea (Uścisk).
Umiejętności: Technik, Bliskość z Zanpakutou, Pojętność, Z rodziny.
Wady: Schizofrenik.


Ostatnio zmieniony przez Kuchiki Horiuchi dnia 2009-05-11, 08:17, w całości zmieniany 22 razy
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Kuchiki Horiuchi (shinigami) Pbucket0/0Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Kuchiki Horiuchi (shinigami) Pbucket0/0Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty_bar_bleue  (0/0)

Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Kuchiki Horiuchi (shinigami)   Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty2009-05-06, 20:28

Ekhm, już sam wiek to jedno wielkie przegięcie. Poczytaj zasady, błagam.

Edit 1:
Min. 5 lat. Wiek shinigami itp. liczy się w przeliczeniu na ludzkie. Czym większy wiek, tym większe wymagania.

Przeczytaj sobie to. Wiem, że chciałbyś grać od razu pro uber wymiataczem (ja też bym chciał), ale to się tak nie da. Mając 300-500 lat biegałbyś zgniłym ciałem, lub kośćmi. Jeśli chcesz mieć starą postać bo, w końcu Shinigami mieli dużo więcej lat, to luz. Napisz na ile lat twoja postać wygląda i od tego wieku licz sobie dodatkowe pkt. do cech. Jakiś gracz ma napisane, że wygląda na 18, a ma więcej i wszystko jest pięknie, bo jest zgodne z mechaniką, a i on jest zadowolony.

Próbuj dalej, jeśli naprawdę chcesz grać w rpg, bo to świetna zabawa ;]. Ale do potęgi dochodzi się tu krokami, a nie na dzień dobry.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Kuchiki Horiuchi (shinigami)   Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty2009-05-07, 16:57

Czy teraz jest dobrze?
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Kuchiki Horiuchi (shinigami) Pbucket0/0Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Kuchiki Horiuchi (shinigami) Pbucket0/0Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty_bar_bleue  (0/0)

Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Kuchiki Horiuchi (shinigami)   Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty2009-05-07, 16:59

Hmmm, ja humanistą nie jestem, ale do 40 letniej postaci powinna być dłuższa historia (polej tzw. wodę, puść wodze wyobraźni itp. itd.). Poza tym, nie jestem pewien, czy można wykorzystywać na tym pbf postacie z Bleacha.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Kuchiki Horiuchi (shinigami)   Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty2009-05-07, 17:10

W regulaminie nic o tym nie znalazłem. Ale może coś przeoczyłem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Kuchiki Horiuchi (shinigami)   Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty2009-05-07, 17:23

1. Za krótka historia. Z taką historią nie przepuszczę nikogo.
2. Wszystko wskazuje na to że chcesz wstąpić do 12 oddziału, wiec weź Atut technik
3. Weź lepszego Arucarda poszukaj :P
4. I to chbya wszystko
A co do Kanonów to jest napisane w Indeksie, że jest ich zakaz
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Kuchiki Horiuchi (shinigami)   Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty2009-05-07, 17:29

A teraz? Ten jest dobry?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Kuchiki Horiuchi (shinigami)   Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty2009-05-07, 18:24

1. Znacznie wydłużyłem historię.
2. Mam atut Technik.
3. Wziąłem najlepszego Alucarda jakiego znalazłem.
4. Nie znalazłeś więcej zastrzeżeń.
Usunąłem Kanon.
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Kuchiki Horiuchi (shinigami) Pbucket0/0Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Kuchiki Horiuchi (shinigami) Pbucket0/0Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty_bar_bleue  (0/0)

Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Kuchiki Horiuchi (shinigami)   Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty2009-05-07, 18:35

Hmmm, Historia wcale nie została tak strasznie wydłużona. Lecz nie mam zastrzeżeń. Akcept
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Kuchiki Horiuchi (shinigami)   Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty2009-05-07, 21:03

Czyli mogę już dołączyć do reszty graczy?
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Kuchiki Horiuchi (shinigami) Pbucket0/0Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Kuchiki Horiuchi (shinigami) Pbucket0/0Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty_bar_bleue  (0/0)

Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Kuchiki Horiuchi (shinigami)   Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty2009-05-07, 21:31

Oznacza to, że masz 1 akcepta, potrzebujesz minimum 2. Następnie, któryś z MG musi wziąć Cię do siebie, aby opisywać twoje przygody, więc jeszcze spora droga przed tobą (ja czekałem na mg 3 miechy(tak naprawdę dopiero dostałem mg, jak sam się zgłosiłem do niego)).
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Kuchiki Horiuchi (shinigami)   Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty2009-05-08, 07:22

Gdy już dostanę akcepta to zostaniesz moim MG?
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Kuchiki Horiuchi (shinigami) Pbucket0/0Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Kuchiki Horiuchi (shinigami) Pbucket0/0Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty_bar_bleue  (0/0)

Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Kuchiki Horiuchi (shinigami)   Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty2009-05-08, 12:59

Hmmm, nie wiem, być może.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Kuchiki Horiuchi (shinigami)   Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty2009-05-09, 11:58

1. Tylko nazwisko miej Kukichi
2. Staraj się unikać błędów ortograficznych
3. Akcept
4. Jak znajdziesz MG możesz zacząć sesję
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Kuchiki Horiuchi (shinigami)   Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty2009-05-10, 13:15

Benorn, zostaniesz moim MG?
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Kuchiki Horiuchi (shinigami) Pbucket0/0Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Kuchiki Horiuchi (shinigami) Pbucket0/0Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty_bar_bleue  (0/0)

Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Kuchiki Horiuchi (shinigami)   Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty2009-05-10, 14:47

Niech będzie... wezmę Cię na okres próbny ;]. Mam nadzieję, że to będzie owocna współpraca
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Kuchiki Horiuchi (shinigami)   Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty2009-05-10, 15:12

Dobrze wypełniłem kartę postaci?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Kuchiki Horiuchi (shinigami)   Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty2009-05-10, 17:39

Tak dobrze by było gdybyś jeszcze nick zmienił, ale mogę przymrużyć na to oko.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Kuchiki Horiuchi (shinigami)   Kuchiki Horiuchi (shinigami) Empty

Powrót do góry Go down
 
Kuchiki Horiuchi (shinigami)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Willa Kuchiki Horiuchi
» Decharius Kuchiki [Shinigami]
» Arani Kuchiki [Shinigami]
» Moushito Kuchiki (SHINIGAMI)
» Urich Kuchiki[Shinigami]

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | Kultura | Internet | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje