Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Willa Kuchiki Horiuchi

Go down 
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorWiadomość
Gość
Gość




Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-11, 08:41

Spora willa, całkiem wypasiona.
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)

Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-11, 16:46

Otworzyłeś swe oczy i utkwiłeś je w suficie swego pokoju. Wciąż nie mogłeś uwierzyć. Jeszcze parę dni temu byłeś zwykłym mieszkańcem Rukongai, a teraz należysz do jednej z rodzin szlacheckich. Poza tym zostałeś przyjęty do akademii. Miałeś kilka godzin nim zaczną się pierwsze zajęcia, akurat tyle by przygotować się i zrobić coś dla siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-11, 20:36

Idę do Akademii.
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)

Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-11, 20:51

Skierowałeś się do wyjścia. Naciskałeś już klamkę od głównych drzwi, gdy usłyszałeś czyjś głos
-Ależ paniczu... panicz nawet nie zjadł śniadania, nie mówiąc już o przebraniu się w szkolny mundurek...- był to jeden z twoich służących, jakich dostałeś dzięki byciu członkiem rodziny Kuchiki.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-11, 20:54

Ups... Zapomniałem. Dzięki że Mi przypomniałeś. Czy mógłbyś podać Mi je podać?
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)

Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-11, 21:01

-Ależ oczywiście paniczu...- ukłonił Ci się i zniknął na chwilę. Wrócił wraz z drugim sługą. Na dłoniach trzymał twój mundurek szkolny.
-Panicz oczywiście może przebrać się w swoim pokoju... lecz wciąż nalegam, aby panicz zjadł chociaż śniadanie. Czeka panicza ciężki dzień, więc potrzeba paniczowi dużo sił- w sumie wiedziałeś, że nie jest to prawdą. Dusze nie musiały jeść, lecz była to zawsze miła odmiana, na którą w Rukongai mało kto mógł sobie pozwolić.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-11, 21:09

Zjem gdy wrócę - powiedziałem i poszedłem się przebrać.
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)

Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-11, 21:15

Zabrałeś strój ze sobą i wróciłeś do pokoju. Gdy przebrałeś się, zdążyłeś jeszcze przejrzeć się w lustrze gdy usłyszałeś jak otwierają się drzwi. Stanęła w nich sprzątaczka, która wyglądała na mocno zdziwioną tym, że Cię tu zastała
-Przepraszam... myś...- przerwała nagle- Mój Boże... paniczu, jak ty cudownie wyglądasz w tym stroju- zaczęła się rozczulać nad tobą.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-11, 21:18

Dziękuję - powiedziałem i udałem się do Akademii.
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)

Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-11, 21:30

Wyminąłeś ją pośpiesznie. Jeszcze przez chwilę słyszałeś jak mówiła coś do siebie. Gdy szedłeś, wszyscy życzyli Ci dobrego dnia. Wszystko skończyło się zaraz po wyjściu z budynku.

Dzień był cudowny, wręcz doskonały dla marzycieli. Chmury na niebie przybierały najrozmaitsze kształty. Z drzew leciały najrozmaitsze płatki cudownie przyozdabiając okolicę.

Akademia była ogromnym kompleksem budynków. Pełna niezliczonych rzeszy uczni, a także wyposażona w najlepsze sprzęty. Posiadała chyba największą bibliotekę w całym Soul Society. Pierwszą lekcją miała być nauka zaklęć.

Pisz w sali nr 1
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-13, 15:02

- Służba! - zawołałem wchodząc do domu.
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)

Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-13, 20:18

Usłyszałeś liczne ilości kroków. Po chwili do przedsionka wpadło co najmniej 5 osób. Wszyscy ukłonili się. Jeden z lokajów zrobił krok do przodu z lekko pochyloną głową
-I jak paniczowi poszło? zapewne był to bardzo owocny dzień. Jeśli panicz chce to przyszykujemy ciepłą, rozluźniającą kąpiel.- każde jego słowo wypowiadane było z szacunkiem.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-13, 21:09

-Niestety, nie za dobrze - odpowiedziałem. - Przygotuj kąpiel. I salę do ćwiczeń magii. Potrzebuję miejsca, gdzie będę mógł poćwiczyć. Najlepiej z instruktorem.
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)

Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-13, 21:14

-Kąpiel będzie gotowa za chwilę- lokaj zniknął, wchodząc po schodach na górę. Przed Ciebie wyszedł drugi lokaj
-Przygotujemy salę, jak każesz, ale... może być problem z instruktorem...- drugi lokaj spoglądał na Ciebie, jakby bojąc się twojego wybuchu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-13, 21:16

- Proszę o zorganizowanie go w najbliższym możliwym terminie - mówię. - Na razie potrenuję na własną rękę.
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)

Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-13, 21:54

-Jak sobie panicz życzy...- cała służba zniknęła Ci z oczu. Stałeś tak chwilę zamyślony w przedsionku, gdy nagle pojawił się pierwszy lokaj
-Kąpiel gotowa paniczu... czy mam przygotować coś do jedzenia lub picia?
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-14, 06:41

Nie, dziękuję - powiedziałem i poszedłem się wykąpać.
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)

Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-14, 16:11

Woda byłą cudowna. Gdy tylko wszedłeś do niej, nogi ugięły się pod tobą. Na głowie położyłeś sobie ciepły ręcznik co dodatkowo rozluźniło Cię. Po kąpieli czując się o wiele lepiej udałeś się do swego pokoju.

Było w nim słonecznie, nawet bardzo. Spojrzałeś na swego zana i zamyśliłeś się nad nim. Dostałeś go niedawno. Od głowy rodu. Leżał na twym stole, wsadzony był w tsubę.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-14, 16:23

- Mam jeszcze jakieś lekcje? - zastanawiam się.
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)

Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-14, 16:30

Dziś nie miałeś już żadnych lekcji. Miałeś cały dzień dla siebie.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-14, 16:59

- Służba! Czy sala jest już gotowa? - pytam.
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)

Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-14, 22:36

Drzwi od pokoju otworzyły się. Stała w nich jedna ze służących. Sędziwa staruszka, która w służbie była ponoć od wieków.
-Witaj mój drogi chłopcze- zaskrzeczała - chciałam Cię poinformować, że sala jest gotowa. Nauczyciel jednak będzie prawdopodobnie dopiero jutro.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-15, 17:09

- Dobrze. To ja idę poćwiczyć - powiedziałem i poszedłem do sali treningowej.
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)

Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-16, 20:32

Zszedłeś po schodach do sali treningowej. Było to przepastne, wyłożone miękką matą pomieszczenie. Na każdej z 4 ścian znajdował się litera rodu Kuchiki. Pod ścianą stało kilka opartych o nią manekinów. Były to zwykłe drewniane kukły z nałożonymi na nie workami, wypełnionymi bliżej niesprecyzowaną substancją. Przy drzwiach stała szafa pełna drewnianych ostrzy. Po prostu żyć nie umierać.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-16, 22:20

Jeszcze raz prubuję wykonać na manekinie #1 - Shou.
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)

Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-17, 19:58

Powtarzałeś swe ruchy co chwilę. Za każdym razem jednak działo się mniej więcej to samo. Z twojej dłoni wylatywał nikły promień reiatsu, który ledwie muskał cel.

Minęły 2 godziny. Słońce powoli chyliło się ku końcu dnia. Za jakąś godzinę zniknie, pod warstwą czarnych chmur, które pojawiają się coraz gęściej. A ty wciąż nie mogłeś opanować tak prostego czaru.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-17, 22:27

Koncentruję się, skupiam część reatsu przed dłonią w małą kulkę i wymawiam #1 - Shou!
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)

Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-21, 19:21

Poczułeś lekkie mrowienie w swym palcu, stworzyłeś niewielką kulę skoncentrowanego reiatsu na czubku swego palca. Wycelowałeś w manekina i wystrzeliłeś. Kula pękła a uwolnione reiatsu pomknęło ku kukle. Ta odchyliła się do tyłu, po czym zaczęła się kołysać, to do przodu, to do tyłu. Wiedziałeś, że to jeszcze nie to, ale było blisko.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-21, 19:23

Skupiam nieco większą część reatsu i powtarzam cały proces.
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Willa Kuchiki Horiuchi Pbucket0/0Willa Kuchiki Horiuchi Empty_bar_bleue  (0/0)

Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty2009-05-21, 19:38

Kolejna chwila ciszy, stworzyłeś kolejną kulę reiatsu potrzebną na wykonanie czaru. Po chwili kula pękła i w kierunku manekina pomknął twój atak. Uderzył on wprost w manekina odchylając go mocno do tyłu. Po chwili znów zaczął się chwiać. Tak... tym razem to było to.
(dopisz sobie Shou)
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Willa Kuchiki Horiuchi Empty
PisanieTemat: Re: Willa Kuchiki Horiuchi   Willa Kuchiki Horiuchi Empty

Powrót do góry Go down
 
Willa Kuchiki Horiuchi
Powrót do góry 
Strona 1 z 5Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Kuchiki Horiuchi (shinigami)
» Rodziny dom Kuchiki- willa Rodziny Yoku Kuchiki
» Willa Ookami-do
» Willa w lesie
» Willa rodziny Yasushiro

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Inne :: Archiwum-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje