Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Koyorushi

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Gość
Gość




Koyorushi Empty
PisanieTemat: Koyorushi   Koyorushi Empty2009-07-02, 11:57

Imię: Koyorushi
Nazwisko: Brak
Profesja: Bounto
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 60 lat
Waga: 80 kg
Wzrost: 179
Wygląd: Popielate włosy Koyorushi'ego zdają się poruszać nawet w bezwietrzne dni. Ma on czerwone oczy, w których pełno jest szaleństwa i chęci mordu. Dodatkowo przez prawe jego oko, od policzka, tuż przy nosie, aż do końca czoła, przebiega wąska blizna. Ubiera się on schludnie, a zarazem stylowo. Często zakłada na siebie koszulę, która "wędruje" na wcześniej założony t-shirt.; białe jeansy lekko podszarpane od chodzenia na nogawkach i addidasy. Dodatkowo na rękach nosi smocze szpony- ostrza, które się wysuwają pod wpływem lekkiego reiatsu, które może wysłać właściciel.
Charakter: Na codzień po sobie tego nie daje poznać, jednak jest szalony. Wydarzenia z dzieciństwa napełniły go chęcią mordu. Lubi majsterkować w swoim labolatorium, tworząc coraz to nowsze maszyny tortur, bronie i innego typu wynalazki. Przebywanie w samotności już dawno pozbawiły go większości
Ekwipunek: Smocze szpony, które służą mu aktualnie za broń, później za miejsce przechowania lalki.

Historia:

- Poczekaj! Jestem Koyorushi, pobawisz się ze mną?- zapytał uśmiechnięty 5 latek.
- Pewnie... a w co się pobawimy?
- Hmm... może w potwory i bohatera?
- Dobrze, ale ty jesteś potworem.
- No niech będzie... czekaj jeszcze! Ten no.. khm... koledzy?
- Tak! Koledzy na całe życie!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
- Uciekaj ode mnie potworze!
- Ale... już dawno nie bawiliśmy się w tą zabawę. Teraz moja kolej być bohaterem!
- Idź stąd i nie wracaj do mnie! Nie prześladuj mnie!
- Nie pamiętasz?! Koledzy! Koledzy na całe życie!
- Tak..., ale to było 20 lat temu...
------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Dlaczego nie jestem taki jak inni? Dlaczego wszyscy ode mnie uciekają?"
- Dlaczego!?!- wykrzyknął Koyorushi zalany łzami.- Ja wam jeszcze pokażę! Będziecie błagać o to by być moimi przyjaciółmi! Będziecie cierpieć!- wykrzyknął to nagłos obłąkańczym tonem. W jego oczach poraz pierwszy pojawił się ogień, który występuje u niego tak często.
- Dlaczego tak krzyczysz?- gruby, potężny głos należał do starszego pana, podpierającego się na lasce.- Przestań się mazgaić i wstawaj!
- Odwal się staruchu! Nic o mnie nie wiesz!- Koyorushi wstał. Jego głos wydawał się być coraz bardziej szalony. Nagle bez zapowiedzi rzucił się na starca. W trzech skokach dopadł do niego, jednak spotkała go wielka niespodzianka. Starzec uskoczył w bok i laską uderzył chłopca w głowę.
- Ty chcesz zadawać ból? Ty chcesz sprawiać by inni cierpieli?! Nie rozśmieszaj mnie!- rzekł tajemniczy mężczyzna, poczym odwrócił się i zaczął iść.
- Poczekaj!- krzyknął Koyorushi.- Naucz mnie walczyć. Naucz mnie jak zadawać ból! Jak sprawiać, aby inni cierpieli!- coraz głośniej wykrzykiwał chłopiec.
- Wstań i chodź za mną.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Od tamtego czasu chłopak dorastał, pod bacznym okiem staruszka. Uczył się u niego nie tylko walki, ale także konstruowania rzeczy, kontrolowania reiatsu i, ku zdumieniu Koyorushi'ego, historii swojej rasy- Bounto. Przez kolejnych 20 lat swojego życia Koyorushi udoskonalał swoje umiejętności, a jego rząda krwi i szaleństwo wydawały się zniknąć z tegoż młodzieńca. Nadszedł jednak dzień, w którym jego kryjówka została zaatakowana. Reiatsu przeciwnika było ogromne. Był to shinigami. Za pomocą kidou rozwalił ścianę i wbiegł do domu. Wybuch odrzucił Koyorushi'ego na przeciwległą ścianę. Uderzenie zabrało mu oddech i prawie doprowadziło do nieprzytomności. Naszczęście staruszek był w pobliżu i zaczął walczyć z przybyszem. Po kilku godzinnej wyczerpującej walce staruszek padł. Zdołał podpełznąć do ucznia i powiedział: "Mam dla ciebie coś... mój mały. Tworzyłem to dla ciebie przez kilka dobrych lat.- zakasłał, splunął krwią i coraz bardziej zmęczony dodał.- Nie daj zginąć naszej rasie. Pomścij mnie- poczym padł bez życia. Koyorushi wpadł w furię. Zabrał od nauczyciela prezent- smocze szpony, poczym zaczął walczyć z osłabionym już shinigami. Ten jednak, mimo wielu ran, zdołał pokonać młodzieńca. Kiedy Koyorushi leżał we własnej krwii przeciwnik podszedł do niego i jednym cięciem zrobił mu bliznę na oku. -Niech ta rana przypomina ci o mnie. Może kiedyś będziesz wystarczająco mocny, aby mnie zabić- powiedział poczym odszedł.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Przez następne 5 lat Koyorushi dalej wytrwale ćwiczył. Kiedy uznał, że jego umiejętnosci są wystarczające, poszedł... poszedł zranić wszystkich tych, którzy kiedyś zadali mu ból...

Pieniądze: 1500 ryo

Atrybuty:
-siła 9
-szybkość 6
-zręczność 15
-wytrzymałość 8
-inteligencja 12
-psychika 6
-reiatsu 2 (z zaokrąglenia 1,5 :P) (bezduchowiec)
-kontrola reiatsu 8

Udźwig: 60kg
Prędkość (śr.): 6km/h
Prędkość (max): 22 km/h

Umiejętności:
~ Punkty Witalne
~ Mistrz walki wręcz
~ Retoryka
~ Mechanik

Wady:
~ Bezduchowiec
Powrót do góry Go down
Benorn






Karta Postaci
Punkty Życia:
Koyorushi Pbucket0/0Koyorushi Empty_bar_bleue  (0/0)
Punkty Reiatsu:
Koyorushi Pbucket0/0Koyorushi Empty_bar_bleue  (0/0)

Koyorushi Empty
PisanieTemat: Re: Koyorushi   Koyorushi Empty2009-07-02, 13:31

Hmmm, ciekawie napisana Historia. Co prawda jakoś dziwnie brzmi dla mnie Shinigami, który robi ranę bliznę na twarzy i ma nadzieje, że w przyszłości będziesz zdolny go zabić. Chociaż... to bleach, tutaj dziwne rzeczy się dzieją.

Rozpisz za co statystyki. Reszta chyba dobrze.
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Koyorushi Pbucket102/290Koyorushi Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Koyorushi Pbucket41/156Koyorushi Empty_bar_bleue  (41/156)

Koyorushi Empty
PisanieTemat: Re: Koyorushi   Koyorushi Empty2009-07-02, 13:52

Hmmm.... Dla mnie za krótka historia na 60 lat postać, poza tym jest napisana bardzo... chaotycznie. Nie widzę raczej zbyt wielu wytłumaczeń skąd postać nabyła zdolności które masz... Popraw

Hmmmm retoryka ;p ? prędzej zastraszenie
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Koyorushi Empty
PisanieTemat: Re: Koyorushi   Koyorushi Empty2009-07-02, 21:45

Kamys Tsuki napisał:
Hmmm.... Dla mnie za krótka historia na 60 lat postać, poza tym jest napisana bardzo... chaotycznie. Nie widzę raczej zbyt wielu wytłumaczeń skąd postać nabyła zdolności które masz... Popraw

Hmmmm retoryka ;p ? prędzej zastraszenie


Dobrze jest napisana z której strony jest chaotyczna ??
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Koyorushi Pbucket102/290Koyorushi Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Koyorushi Pbucket41/156Koyorushi Empty_bar_bleue  (41/156)

Koyorushi Empty
PisanieTemat: Re: Koyorushi   Koyorushi Empty2009-07-02, 22:14

Wiec tak zacznę od początkowych dialogów, z których tak naprawdę niewiele wynika.
Poza tym iż występuje na początku imię bohatera tak naprawdę trudno powiedzieć co się dzieje.

Sam styl pisania jest nieco... Niepoukładany. Przynajmniej dla mojego oka.

Trochę mi się kojarzy jak by wystrzelił kolejne zadnia z karabinu.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Koyorushi Empty
PisanieTemat: Re: Koyorushi   Koyorushi Empty2009-07-07, 12:31

To się nazywa szybki obrót akcji hehe ;]
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Koyorushi Empty
PisanieTemat: Re: Koyorushi   Koyorushi Empty

Powrót do góry Go down
 
Koyorushi
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Koyorushi (Bounto)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje