Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Yosuke Oni

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Yosuke Oni Empty
PisanieTemat: Yosuke Oni   Yosuke Oni Empty2009-10-03, 23:42

Siema jestem nowym MG jeśli jakiś gracz chciałby abym poprowadził mu grę musi się sam do Mnie zgłosić ale wiadomo, że mam jakieś wymagania ;]
1. chciałbym aby moi gracze potrafili dobrze odgrywać swoje postacie (chodzi mi o ich charakter ;])
2. bardzo mile widziane są opisy ich odczuć
3. każda wada będzie dla was katorgą
4. przy walkach trzeba będzie pogłówkować inaczej stracicie swoją postać
5. każdą dłuższą nieobecność proszę mi zgłaszać
to są te ważniejsze pkt. Na początek chętnie wezmę jakiegoś shinigami bądź człowieka lub quincy. możecie podrzucać mi swoje pomysły które chętnie wplotę do fabuły. jeśli znajdą się chętni piszcie na gg 1727933
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yosuke Oni Empty
PisanieTemat: Re: Yosuke Oni   Yosuke Oni Empty2009-10-04, 13:21

nie przyjmuję już żadnych graczy.
Kitsune
Shun Egao
Amari Sokute
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yosuke Oni Empty
PisanieTemat: Re: Yosuke Oni   Yosuke Oni Empty2009-10-05, 21:37

Zgadza się dzięki za przygarnięcie:)
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yosuke Oni Empty
PisanieTemat: Re: Yosuke Oni   Yosuke Oni Empty2009-10-19, 15:58

z tego co widziałem Amari odszedł przez co od razu pisze, że ten który rezygnuje z Mojej osoby już nie zostanie z powrotem przyjęty...
na razie będę prowadził tylko tych dwóch graczy, chyba, że czyjaś historia będzie naprawdę świetna... tak więc proszę się zgłaszać
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yosuke Oni Empty
PisanieTemat: Re: Yosuke Oni   Yosuke Oni Empty2009-10-31, 15:18

Z dniem dzisiejszym odszedł ode mnie Kitsune co mi daje 2 miejsca, jednego gracza przyjmę bez większego problemu drugiego KP musi lśnić :D pisać na gg albo pw ;]
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yosuke Oni Empty
PisanieTemat: Re: Yosuke Oni   Yosuke Oni Empty2009-11-02, 22:25

Moim kolejnym graczem zostaje Daray... mam jeszcze jedno wolne miejsce ale historia i charakter muszą mnie powalić abym przyjął trzeciego...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yosuke Oni Empty
PisanieTemat: Re: Yosuke Oni   Yosuke Oni Empty2009-12-29, 14:50

Uwaga dla nowych graczy ;p powracam jako MG i mogę póki co przyjąć 2 postacie ponieważ mam klasę maturalną i nie wiem jak będzie z czasem po nowym roku dlatego wpierw mogę przyjąć dwie a jeżeli coś by się miało zmienić to uiszczę to w nowym poście w tym temacie ;]

kilka słów o Sobie.
Jestem pasjonatem XI oddziału dlatego walka jest dla Mnie dosyć ważną częścią rozgrywki jeżeli, oczywiście jeżeli ktoś trafi do IV oddziału to wiadomo, że nie będzie na każdym kroku spotykał wrogów którym będzie trzeba skopać tyłek... Jeżeli któryś z was chce abym poprowadził mu grę to niech wpierw do Mnie napisze na gg bo lubię się dowiedzieć czegoś więcej na temat postaci którą chce prowadzić.
Co do punktów które dostają MG za swoją pracę, nie uznaję ich ponieważ głupio wychodzi, że postać za sen dostaje 2pkt do siły bądź zręczności jednakże nie mogę zabronić wam ich dodawać ponieważ są ogólnie przyjęte przez wszystkich.
kości:
Nie posiadam własnych dlatego korzystam z internetowych, to one o wszystkim decydują (Trafienie, rzut obrony psychiki, uniki, blok, obrażenia) rzucam raz 1k10 co inengo jeżeli postać jest silniejsza wtedy obrażenia będę rzucał odpowiednio 1k10, 1k20 i tak dalej...
krytyczne pudło: życzę jak najmniej tych rzutów ponieważ nie każdy podczas ataku lubi upadać i gubić swoje jedynki
gdy wypadnie dziesiątka dodaje jakiś plusik do ataku.
Musicie pamiętać, ze żaden z was nie jest tutaj Ichigo który zdobył ban-kai w 3 dni i jest mega silny. musicie przyzwyczaić się do tego, że jesteś zwykłym uczniem akademii który może dostać po tyłku jak i również może samemu go skopać, wiele zależy od waszej inwencji twórczej ponieważ przychylniej będę patrzył na to, że opiszcie atak od początku do końca a nie w opisie zawrzecie trzy słowa "atakuje na klatę"... o dobra ale co robisz? dźgasz? po skosie? pionowo, poziomo? to ma znaczenie ;]
co do kidou to nie będę się tutaj trzymał zasad mechaniki ponieważ kiedy kapitan strzeli ci zaklęciem poziomu 100 wystarczy ci jedyne 1000 reiatsu aby je zatrzymać dlatego to będzie zależne od siły postaci. Jeżeli ktoś chce wiedzieć coś więcej niech nie boi się pytać, kto pyta nie błądzi pamiętajcie o tym ;].
Większość moich reguł wypisana jest w pierwszym, poście dlatego lepiej jak się z nimi zapoznacie ;]

jeszcze jedna sprawa... bez problemu mogę przyjąć wszystko co nie jest hollowem ponieważ tutaj trzeba mi dać chwilę abym poczytał kilka tematów związanych z nimi ponieważ nie do końca wiem jak ich prowadzić. Bardzo ważny jest dla Mnie charakter postaci oraz opisy ich odczuć.

Na razie to wszystko ;] Mam nadzieję, że ktoś się do Mnie zgłosi ;>

Pozdrawiam Yosuke
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yosuke Oni Empty
PisanieTemat: Re: Yosuke Oni   Yosuke Oni Empty2010-01-06, 22:28

z Dniem dzisiejszym zostało mi jedno wolne miejsce, Moim graczem ponownie został Shun Egao ;]
Z Chęcią przyjmę człowieka... czas leci piszcie szybko ;d;d;d
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yosuke Oni Empty
PisanieTemat: Re: Yosuke Oni   Yosuke Oni Empty2010-01-11, 11:31

przepraszam za nieobecność jednakże wylądowałem w sobotę od rana w szpitalu ze względu na oparzenie 2go stopnia, teraz już siedzę w domu więc jest luz

Dzisiaj doszedł do Mnie jeszcze Morion tak więc póki co ludzi nie przyjmuję
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yosuke Oni Empty
PisanieTemat: Re: Yosuke Oni   Yosuke Oni Empty2010-01-15, 12:45

Shun idzie do nieaktywnych co oznacza, że póki nie odpiszę i nie poda powodu nieobecności mogę wziąć gracza który zajmie jego miejsce...
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yosuke Oni Empty
PisanieTemat: Re: Yosuke Oni   Yosuke Oni Empty2010-02-26, 13:01

z powodów niezależnych to znaczy przez zniszczenie kompa nie bedzie nie jeszcze jakiś czas póki goi nie na[prawię ;p sry za utrudnienia ;] Kroll
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yosuke Oni Empty
PisanieTemat: Re: Yosuke Oni   Yosuke Oni Empty2010-03-24, 18:54

Hmmm właśnie odpaliłem kompa ale wątpię aby działał dłużej niż 30min od tej chwili tak więc zapewne nie będzie mnie jeszcze długo. Staram się naciągnąć ojca na nowy komp przed maturą i jak wygramy sprawę w sądzie to zapewne wtedy go dostane jak nie może to potrwać trochę dłużej jednakże wiedzcie,, że ja o was pamiętam xD

Pozdrawiam K-roll
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yosuke Oni Empty
PisanieTemat: Re: Yosuke Oni   Yosuke Oni Empty2010-05-31, 13:13

dobra wiem, ze mnie chwilę nie było ;p kompa nadal nie mam ale skończyłem matury dlatego okupuje laptopa brata... będę prawdopodobnie codziennie w godzinach od około 11-17 może 18 i czasem wieczorem, zapewne wszyscy moi gracze ze mnie zrezygnowali jak i mój mg, sry, ze tak wyszło ale nie miałem innego wyjścia pozdrawiam K-roll


Wezmę dwóch graczy pod swoje skrzydła :D jakby coś to piszcie na gadu w podanych godzinach...
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Yosuke Oni Empty
PisanieTemat: Re: Yosuke Oni   Yosuke Oni Empty

Powrót do góry Go down
 
Yosuke Oni
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Dom Yosuke
» Yosuke Oni (shinigami)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Offtop :: Inne :: Archiwum-
Skocz do:  
Create a forum on Forumotion | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje