Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Yosuke Oni (shinigami)

Go down 
AutorWiadomość
Gość
Gość




Yosuke Oni (shinigami) Empty
PisanieTemat: Yosuke Oni (shinigami)   Yosuke Oni (shinigami) Empty2009-07-10, 14:02

Imię: Yosuke
Nazwisko: Oni
Profesja: Shinigami
Płeć: Mężczyzna
wiek: 20
waga: 80kg
wzrost: 186cm
Wygląd: Yosuke Oni (shinigami) Kiriban5775hitsbydaennaie6
Charakter: Yosuke to postać wybuchowa która nie znosi przemocy w stosunku do dzieci, długo przekonuje się do ludzi, nie ufa im, jedyne osoby na których może polegać to najbliżsi przyjaciele, przyjmuje rozkazy tylko od ludzi zaufanych, nie boi się walki, ma duży zapał do treningu, jest wstanie poświecić własne życie by ratować osoby mu bliskie.
Ekwipunek: Zanpakutou, Gikonganx5, Gigai, strój Shinigami, odznaka shinigami.

Historia:

Yosuke jako młody chłopiec zawsze potrafil zadbać o Siebie ponieważ
jego rodzina nie chciała tego robić, Tata i Mama byli alkoholikami ktorzy bili Yosuke gdy
ten był młody oraz wmuszali mu alkohol przez co ten stał się na niego bardzo wrażliwy i nienawidzi
go. Yosuke nie chodził do szkoły ponieważ nie miał na podręczniki do niej
a nie miał co liczyć na swoją "rodzinę". w wieku 10 lat gdy wyszedł z domu aby uniknąć gniewu ojca uciekł do parku aby posiedzieć w spokoju i uciec od codziennych problemów, siedząc spokojnie przy placu zabaw w parku na ławce obserwował dzieci w jego wieku które bawią się ze swoimi rodzicami, robili coś na co on miał zawsze ochotę jednak los nie obdarował go kochającymi rodzicami przez co Yosuke płakał, po 5 minutach jego lamentu podszedł do niego chłopak który był 5 lat starszy od niego, przedstawił się jako Eikichi podał mu rękę i zapytał się go czy nie chce się pobawić wraz z innymi dzieciakami i z nim Yosuke od razu otarł łzy i poszedł wraz z resztą na karuzele, na jego nieszczęście matka wracała codziennie tamtędy z pracy o czym Yosuke nie wiedział, jego matka zaciągnęła go do domu gdyż nie lubiła jak ten się bawił z innymi dziećmi po czym został dotkliwie pobity przez swojego ojca sadystę. gdy siniaki już zeszły a rodziców nie było w domu Yosuke czuł, że znowu musi wyjść i spotkać się z Eikichim w końcu to była jedyna osoba w jego życiu która podała mu pomocną dłoń. Yosuke poszedł znów do parku i ujrzał Eikichiego podbiegł do niego i zapytał się czy może się z nim pobawić Eikichi naturalnie się zgodził i tak Yosuke zdobył pierwszego przyjaciela w życiu, po godzinie zabawy Yosuke wiedział że musi wracać aby być pzed swoimi rodzicami w domu tak więc szybko do neigo pobiegł pytając się wcześniej Eikichiego gdzie mieszka i czy może go kiedyś odwiedzić. Yosuke trzymał się z Eikichim przez dobre 2 lata jednak jego rodzice powiedzieli mu że muszą sie gdzieś wyprowadzić bo nie są wstanie spłacić długu za ten dom ponieważ matka z ojcem stracili prace. w taki sposób Yosuke stracił swojego najlepszego i jedynego przyjaciela. w nowym mieście Yosuke zaczął pracować jako pomoc w kuchni niestety jego zarobki zabierali mu rodzice którzy nie mieli na alkohol a nie chcieli isc sami do pracy.tak minely 3 lata z jego życia pracując na swoich rodziców będąc bitym gdy ci byli pijani. W wieku 15 lat Yosuke był zdruzgotany tym co robił jego Ojciec i Matka przez co uciekł za część pieniędzy które sobie zostawił do poprzedniego maista aby ci nie mogli go znaleźć.
Yosuke siedząc na ławce na której poznał Eikichiego stwierdził, że to jedyna osoba która może go uratować od nieszczęśliwego świata, poszedł więc do jego domu w którym kiedyś mieszkał z nadzieją, że ten go jeszcze pamięta, Gdy trafił do jego domu i zadzwonił dzwonkiem zaczęły go dręczyć obawy, że ten każe mu się wynosić jednak gdy zobaczył jego zadowoloną minę ucieszył się niezmiernie i wyszli na spacer porozmawiać, Eikichi jako że był 5 lat starszy i mieszkał sam ponieważ jego matka zginęła rok po wyjeździe Yosuke a Ojciec poszedł do więzienia za pobicie ze skutkiem śmiertelnym pozwolił Yosuke mieszkać u Siebie pod warunkiem, że ten nie pójdzie na policje przez to co zobaczy u niego w domu. Yosuke naturalnie się zgodził i opowiadając wcześniej historie swojego życia poszli do domu Eikichiego, Dom był ogromny pełen broni i co zdziwiło Yosuke pełen ludzi, każdy z nich miał na sobie czarny płaszcz i tatuaż na twarzy, Eikichi wytłumaczył mu że to członkowie gangu który przejął po swoim ojcu, Yosuke będąc zachwyconym Eikichim zapytał się go czy ten przyjmie go do gangu, Eikichi zgodził się ale kazał mu trenować ze swoimi ludźmi zanim dostanie jakąkolwiek robotę i zanim będzie mógł nosić barwy gangu. przez następny rok Yosuke ćwiczył się w samoobronie i walce kataną, uczył się o honorze i zasadach jakie powinien wyznawać jak pomoc przyjaciołom. i tak Yosuke został najmłodszym członkiem gangu Onibaba miał wtedy 16 lat. poszedł przejść się po ulicach miasta gdy usłyszał w bramie krzyk podbiegł tam i zobaczył 2 kolesi którzy próbują zgwałcić dziewczynę rzucił sie na nich gwałtownie jednakże jego pewność siebie go zawiodła i został dźgnięty nożem po czym umarł wykrwawiając się.


Gdy odrodził się w 30 dzielnicy północnego Rukongai musiał nauczyć się sam dbać o swoją skórę.
nikt z całej dzielnicy nie chciał mu pomóc więc ten zaczął ćwiczyć aby nie dać się zniszczyć przez innych, zaczął więc ćwiczyć patykiem który imitował katane oraz ćwiczył walkę wręcz, nie miał pojęcia co ma zrobić w tym świecie, nikogo nie znał, nikt nie chciał udzielić mu pomocy ani nie wiedział czym się charakteryzuje ten świat, jednak pewnego dnia usłyszał o akademii shinigami miejscu gdzie trenują ludzi którzy potrafią walczyć i kontrolować Reiatsu, Yosuke wiele razy słyszał, że
ma duży potencjał więc stwierdził, że może spróbować swoich sił w akademii i tak po 4 letnim treningu został Bogiem Śmierci.


Atrybuty:
Do rozdania: 10 + 4 z wieku + 1 z wad łącznie 15
siła: 8 (5start + 1 z profesji + 1 z Płci + 1 wolny pkt)
szybkość: 7 (5 start + 2 z profesji)
zreczność: 7 (5 start + 2 wolne pkt)
wytrzymałość 9 (5start + 1 z płci + 3 wolne pkt)
inteligencja: 7 (5 start + 2 wolne pkt)
Psychika:6 (5 start - 3 z profesji + 4 wolne pkt)
Reiatsu 7 (5 start + 1 z profesji + 1 wolny pkt)
Kontrola Reiatsu: 7 (5 start + 2 wolne pkt)

Udźwig: 80kg
prędkość(śr.): 7km/h
Prędkość(max.): 24km/h


Techniki:
Poznane Hadou: 7 - Dokubutsu (Zatruta Kula)
Poznane Bakudou: 6 - Reidou (Mumifikacja)


Umiejętności: Podstawy Samoobrony,żądza krwii
Wady:Wrażliwość na alkohol,


Ostatnio zmieniony przez Yosuke Oni dnia 2009-07-14, 20:46, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yosuke Oni (shinigami) Pbucket102/290Yosuke Oni (shinigami) Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Yosuke Oni (shinigami) Pbucket41/156Yosuke Oni (shinigami) Empty_bar_bleue  (41/156)

Yosuke Oni (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Yosuke Oni (shinigami)   Yosuke Oni (shinigami) Empty2009-07-10, 14:51

NEGATYW

A teraz po kolej czemu

1. Charakter - biednie opisany, tak naprawdę nie wiemy wiele o twoim kolesiu z tego opisu.
2. Historia - Słaba...
- Nie mam pojęcia co twój koleś robił do 15 roku życia.. mam rozumieć że denerwował się tylko na rodziców, nie uczęszczał do szkoły ani nic takiego tak ?
- Hmmm znając okoliczne subkultury wątpię aby ktokolwiek przyjął kogoś do gangu tylko po rozmowie i opisaniu historii jak go rodzice olewali.
- Uwierz mi wygrana w walce z trójką osiłków nie była by taka łatwa.
- każda kobieta przechadza się z kataną podwiązce.. ? I rozdają takie drogie rzeczy na lewo i prawo.
- Osobiście nie pozwoliłabym graczowi na ukończenie szkoły w 2 lata, tym bardziej że masz tak zarąbistych statów to on nie ma.
- Hmm gdzie w historii zawarłeś dolegliwości schizofrenika ? Wiesz to poważne schorzenie psychiczne które potrafi mocno przeszkadzać w normalnym życiu

Dalej nie jestem pewna co do statystyk, jeśli powalisz sprawdzę je później, a na razie pobaw się w poprawę historii
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yosuke Oni (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Yosuke Oni (shinigami)   Yosuke Oni (shinigami) Empty2009-07-10, 16:19

Zmienione... mam nadzieje ze na lepsze... ;] czekam na odpowiedź i dalsze wskazówki w stosunku do KP
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yosuke Oni (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Yosuke Oni (shinigami)   Yosuke Oni (shinigami) Empty2009-07-10, 16:28

Brzmi nieźle, jest parę niedociągnięć, ale chyba już poprawione po wskazówkach Kamys.

Ja daje akcept. Ostatecznie Kamys poprawi mnie;]
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yosuke Oni (shinigami) Pbucket102/290Yosuke Oni (shinigami) Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Yosuke Oni (shinigami) Pbucket41/156Yosuke Oni (shinigami) Empty_bar_bleue  (41/156)

Yosuke Oni (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Yosuke Oni (shinigami)   Yosuke Oni (shinigami) Empty2009-07-10, 16:59

Okej Akceptuje, niemniej mam pewne Ale

Otóż w tych czasach nauka walki kataną w gangu jest raczej bez sensu, prędzej broń palna i tak dalej

Dwa gdyby twoja postać nie chodziła do szkoły pewnie przyszłą by po nią opieka społeczna, już w europie edukacja podstawowa, gimnazjalna i średnia jest za damo (o ile to nie szkoła prywatna), a w na edukacje kładą większy nacisk z tego co wiem.

No to odnośnie tego tyle, teraz skoro masz już 2 akcepty poszukaj MG, ja cie nie wezmę bo jak na razie mam graczy
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Yosuke Oni (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Yosuke Oni (shinigami)   Yosuke Oni (shinigami) Empty2009-07-10, 19:33

Dobra Kamys, w Bleachu 15 latkowie jak Ishida czy Inoue mieszkają sami - można darować takie drobne uchybienia ;)
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Yosuke Oni (shinigami) Pbucket102/290Yosuke Oni (shinigami) Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Yosuke Oni (shinigami) Pbucket41/156Yosuke Oni (shinigami) Empty_bar_bleue  (41/156)

Yosuke Oni (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Yosuke Oni (shinigami)   Yosuke Oni (shinigami) Empty2009-07-10, 19:45

Znaczy co do tej opieki chodziło mi raczej o to "Yosuke nie chodził do szkoły ponieważ nie miał na podręczniki do niej
a nie miał co liczyć na swoją "rodzinę". " - To akurat odnosi się do jego wieku przed 10 rokiem życia : ) Nie narzekam akurat na to że mieszkał z kolegą gdy był nastolatkiem.

Niemniej napisałam ze akceptuje, wolałam jednak wypowiedzieć się, kiedyś moze się przydać ^^"
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Yosuke Oni (shinigami) Empty
PisanieTemat: Re: Yosuke Oni (shinigami)   Yosuke Oni (shinigami) Empty

Powrót do góry Go down
 
Yosuke Oni (shinigami)
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Yosuke Oni
» Tai Hou(Shinigami)
» Rey[Shinigami]
» Shinigami
» Tai Hou(Shinigami)

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Gracze :: Stare-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje