Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Rezydencja rodu Hikifune

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Hikifune Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2014-01-05, 00:18

Opis dodam kiedyś tam ;p
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Hikifune Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2014-01-05, 00:48

Kaz

Kazue został przyjęty do środka i tak oto po raz pierwszy przyszło mu zobaczyć wnętrze szlacheckiej posiadłości. Nie miał porównania, ale dom rodu Hikifune robił niemałe wrażenie na wychowanym w biednym Rukongai chłopaku. Na podłodze leżały barwne dywany, a na ścianach iskrzące się złotą nicią tkaniny i obrazy w starych dębowych ramach.
Zauważył również, że mimo późnej pory rezydencja nie śpi. Po korytarzach krzątali się słudzy i ponurzy strażnicy z katanami przy pasie. Zapewne to poruszenie spowodowane było zaginięciem córki pana domu, przed którym Kaz stanął kilka chwil później.
Siedział przed stoliczkiem, na którym stał czajniczek. Z jego srebrzystego dzióbka wznosiły się strzępy pary. To jednak pan Hikifune przyciągał uwagę Kaz'a. Już na pierwszy rzut oka widać było, jak bardzo różni się od ojca Minoru.
Hikifune był nieco pulchnym mężczyzną w średnim wieku. Miał lśniące fioletowe włosy i łagodną okrągłą twarz, w której osadzona była para brązowych oczu. Ubrany był w jedwabne kimono koloru ametystu przepasane śnieżnobiałym obi.
Gdy Kazue wszedł skinął, aby usiadł naprzeciw niego na grubej liliowej macie.
Dwójka strażników usiadła nieco z tyłu, po obu stronach swojego pana. Inugami czuł na sobie ich spojrzenie.
- Podobno przynosisz wieści o mojej córce. - Hikifune miał zaskakująco śpiewny głos. - Mów proszę.
Dało się wyczuć jego napięcie. Krótkie palce mężczyzny nerwowo błądziły po nogach.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2014-01-05, 01:21

Wyprawa z Rukongai była niełatwa dla Kaz'a. Zmęczenie całego dnia go dopadło i czuł, że jego energia jest na wyczerpaniu i z chęcią poszedłby spać, jednak jego ranna głowa nie dawała o sobie zapomnieć i uniemożliwiała myśli o jakimkolwiek odpoczynku. Trudy tej wyprawy były zdecydowanie widoczne, z twarzy ściekała krew, był cały zaspany a i kurz oraz piach polubiły się z jego kimonem. Niemniej wypadałoby się cieszyć, że droga powrotna okazała się bezproblemową. Po drodze, zgodnie z radą kulki, wyrzucił szmatkę wydartą z ubrania szlachcianki. Chyba jedynym pozytywnym aspektem tego dnia w wykonaniu Kamone była pomoc w dostaniu się do rezydencji Hikifune.
Inugami chyba na długo zapamięta wizytę w posiadłości szlacheckiej. Nigdy jeszcze nie widział takich zdobień, kosztowności. Gdy spojrzało się na najprostszą rzecz od razu było widać, że nie należy ona do byle kogo. Przez chwilę przypatrywał się temu wszystkiemu i osobom które krzątały się po domu, jednak potem usiadł przed panem Hikifune. Już to, że pozwolono mu usiąść było dla niego powodem do ogromnego zdziwienia, szczególnie ze względu na stan w jakim zjawił się w posiadłości. Zupełnie odbiegało to od poglądu który zdążył sobie wyrobić o szlachcie, w czasie pobytu w akademii.
Na szczęście nie był już zziajany biegiem i mógł spokojnie odpowiedzieć pulchnemu mężczyźnie siedzącemu naprzeciw niego.
- Na początku chciałem przeprosić za najście o takiej porze i... w takim stanie. Myślę, że najlepiej będzie już na początku zapewnić, że Suzume ma się dobrze. Jednak może lepiej jak powiem co się stało. Otóż wracając do swojego domu po zajęciach spotkałem małą kulkę, jak się okazało, była to Kamone. Wspomniała o jakimś porwaniu panienki z bogatego rodu, obiecywała nagrody i takie tam. Nie byłem do tego przekonany, bo myślałem, że to jakiś kawał, jednak uwierzyłem jej i poprowadziła mnie do rzekomego porywacza. Okazało się, że jest to w rukonie, a ze względu na skupisko wielu dusz, nie mogła znaleźć Suzume, więc musiałem znaleźć inny sposób. Dzięki grupie dzieciaków natrafiliśmy na jej trop i udało nam się znaleźć ją i zmodyfikowaną duszę, Kai'a. Zapewniony o słuszności sprawy wdałem się w walkę. Kilka zaklęć, cięć i ciosów później, pańska córka stanęła między nami, więc nie chcąc nikogo ranić, odstąpiłem od walki, zresztą to dość dziwne, by porwanej osobie, zależało na zdrowiu porywacza. Niemniej jednak Suzume opowiedziała mi o całej sytuacji, o tym, że wdarła się do laboratorium, uwolniła tą duszę i przy jej pomocy zorganizowała to sztuczne porwanie, by pan uwolnił inne zmodyfikowane dusze, które ponoć były obarczone jakimś błędem, czy czymś podobnym. Oczekuje bym przekazał informację o porwaniu i powiedział o warunkach, które mówią, że wróci o ile te dusze zostaną uwolnione. Przy okazji Kazue poda też dokładne miejsce w którym spotkał się z Kai'em oraz Suzume.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Hikifune Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2014-01-05, 01:45

Pan Hikifune spoglądał na Kaz'a niecierpliwie jakby w jednej chwili chciał wyrwać z niego wszystkie informacji o córce. W miarę, jak Kazue mówił na twarzy arystokraty gościły różne emocje. Na początek zdumienie, potem nutka złości, a na końcu zrozumienie. Ledwo Inugami zaczął mówić, a Kamone wyrwała się na stolik i zaczęła się po nim toczyć.
- Tak było! Tak było! Ale panie... nie zdezintegrujesz mnie?
Hikifune ją zignorował.
- A więc to tak... - Westchnął. - Moja córka ma w sobie więcej odwagi i bezczelności niż obaj moi synowie.
Pstryknął palcem na co jeden z siedzących za nim strażników wstał. Szlachcic nakazał mu powiadomienie grupy poszukiwawczej o miejscu pobytu jego córki. Strażnik ukłonił się i wyszedł pospiesznie.
- Nie dosłyszałem twojego imienia młodzieńcze, ale i ja w troskach zapomniałem się przedstawić - kontynuował arystokrata. - Jestem Hikifune Iwao - odczekał, aż Kaz poda swe imię. - Cóż, to co mi tutaj opowiedziałeś jest bardzo w stylu naszej drogiej Suzume. Dziwię się tylko dlaczego od razu nie przyszedłeś z tym do nas. - Spojrzał na Kazuego spod zmarszczonych brwi.
- Nagrody mu się marzyły! - Kamone kulała się po stoliku.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2014-01-05, 01:56

Kaz przyglądał się czujnie temu jak Hikifune reaguje na jego wypowiedź, bowiem wiedział, że od niego zależy czy chłopakowi czasem się nic nie stanie. Kto wie na jakie chore pomysły mogą wpaść ludzie... Zdawało się jednak, że nic złego się na razie nie wydarzy i mógłbyś spokojny o swój los. Trochę zdziwił się na ten komentarz odnośnie odwagi jego córki, jednak to nie rola Kazuego by oceniać i ganić zachowania poszczególnych osób. Jedyne co mógł zrobić to przynajmniej próbować zrozumieć. Zdziwił się też, że ojciec zarzuca Minoru brak odwagi, w końcu umiejętności mu nie brak, jednak szarowłosy nie miał sposobności by ocenić czy rzeczywiście ma problemy z męstwem.
- Nazywam się Inugami Kazue, choć wątpię by moje nazwisko miało tu znaczenie. - odparł ze stałym dla niego chłodem. - Pan wybaczy, jednak sytuacja na początku była dla mnie tak absurdalna, że nie myślałem, że naprawdę chodzi o zaginięcie szlachcianki. Wolałem nie przychodzić tutaj z plotkami, bo jedyne co mogłoby mnie spotkać to zawstydzenie i wyrzucenie z posiadłości. Wolałem więc sprawdzić czy to prawda, a nim się zorientowałem byłem już na terenie Rukongai.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Hikifune Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2014-01-05, 13:24

- Czyżby? - Brwi Hikifune Iwao podniosły się. - Istotnie, Kamone trudno jest uwierzyć.
Cóż, w każdym razie moja rodzina jest ci wdzięczna za informacje, które ze sobą przyniosłeś. Może herbatki?
- W zależności od odpowiedzi Kaz'a wyjął spod stołu jedną lub dwie porcelanowe czarki, do których wlał aromatyczną zieloną herbatę.
- Nie wyglądasz najlepiej, pozwól żeby zajął się tobą nasz medyk - kontynuował szlachcic. - Potem będziesz mógł przenocować w sypialni gościnnej bądź też wrócić do domu. - To była szczodra propozycja. Niewielu biednych studentów z rukonu zaproponowano spędzenie nocy w posiadłości szlacheckiej.
Powrót do góry Go down
Gość
Gość




Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2014-01-05, 13:51

- Naprawdę nie ma za co, to naturalne, że mam pomagać innym. Nie bez powodu niedługo będę mógł ubrać czarny strój shinigami. - powiedział z dumą Kazue. - Z chęcią się napiję. - odparł na propozycję Iwao. Cały dzień na nogach oraz walka sprawiły, że szarowłosy był bardzo spragniony.
- Dziękuję za propozycję. Z chęcią skorzystam z pomocy oraz przenocuję. Mam nadzieję, że dzięki temu uda mi się dotrzeć na jutrzejsze zajęcia bez spóźnienia. - co jak co, ale takiej propozycji to się nie spodziewał. Jeżeli jednak została już wysunięta, to dobrze byłoby z niej skorzystać, w końcu do domu ma spory kawałek.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Hikifune Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2014-01-05, 15:02

Herbata miała delikatny słodko-gorzki smak z wyraźnym ziołowym posmakiem. Kaz nie bardzo znał się na sztuce parzenia tego szlachetnego napoju, lecz gdy gardło suche wszystko zdawało się smakować niczym ambrozja.
- Pomagać, ha! - Kamone przeskoczyła nad czajniczkiem. - Mu tylko nagroda była w głowie, Kamone widziała, jak mu się oczy błyszcząły, kiedy wspomniała o złocie. On tyl... Hik!
Hikifune zręcznie zagarnął kulkę i wręczył ją pozostałemu strażnikowi, który wcisnął Kamone do małego czarnego pudełeczka.
- Ech, obawiam się, że jeszcze wiele musimy się nauczyć o tworzeniu zmodyfikowanych dusz. - Westchnął Hikifune. - Dobrze więc. Kaoru odprowadzi cię do sypialni, gdzie zaraz odwiedzi cię nasz medyk.
Strażnik wstał i dał znak, aby Kaz poszedł za nim. Zaprowadził go do sypialni, która dorównywała wielkością całemu domkowi Inugami'ego.
Na środku leżała ciemnoniebieska mata do spania, dość szeroka, aby osoba kręcąca się w śnie nie musiała budzić się na gołej podłodze. Był tu również bujany fotel i stoliczek nocny. Szafa na ubrania z papierowymi przesuwanymi drzwiami oraz skrzynia z ciemnego drewna na rzeczy osobiste.
Na ścianie zawieszono tkaninę przestawiającą herb rodu Hikifune, statek o czarnych żaglach pędzący przez granatowe fale.
Kilka minut później przybył siwobrody staruszek uginający się pod ciężarem lat. Mamrocząc pod nosem ujął brodę Kaz'a chudymi palcami. Obrócił jego twarz to w jedną to w drugą stronę, po czym zaczął swoją magię. Dosłownie. Nie używał maści ani ziół, lecz kidou, którego łagodny blask oświetlił zranione oblicze Kazuego. Ból ustąpił, a na jego miejscu pojawiło się swędzenie kiedy chrząstki nosa wracały na swoje miejsce. Gdy medyk zostawił Inugami'ego samego, pozostawało tylko ułożyć się na miękkiej macie i zapomnieć o trudach dnia...

***

Kilka dni później... https://bleach.forumpolish.com/t1757p210-dom-kazuego-inugami
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Hikifune Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2023-06-18, 13:30

Aoto aka Kyoraku Kisuke

...ta prezentuje się od zewnątrz nieco bardziej okazale od jego własnego domu. Zarówno Hikifune i Kyoraku należeli do rodów o średnich wpływach i oba rody zostały zapoczątkowane przez shinigami, którzy doszli do rangi kapitana. Ostatnimi czasy dzięki geniuszowi Chikao i jego pracy nad unowocześnieniem zmodyfikowanych dusz, Hikifune zyskiwali na znaczeniu.
I to właśnie ów stary znajomy wybiegł zza bramy, krótko po tym jak Kisuke zaanonsował strażnikom swoje przybycie. Fioletowowłosy młodzian miał na sobie niedbale przerzucone przez ramiona grube zimowe haori spod którego wyglądało proste kimono ubarwione wieloma plamami.
Chikao spojrzał na Kisuke szybko, po czym pociągnął go za rękaw i wspólnie oddalili się od bramy.
- Masz szczęście, że byłem na miejscu. - Hikifune zasłonił dłonią oczy od zacinającego od boku śniegu. - Gdyby nie to mój brat zaprosiłby cię na dłuższą pogawędkę o sprawach, którymi nie zajmują się uczciwe dusze. Geez, mogłeś się wcześniej zapowiedzieć. - Uśmiechnął się do Kisuke.
Chikao nie wyglądał już tam młodo jak przy ich pierwszym spotkaniu. Postarzał go niechlujny parodniowy zarost, a na czole dało się zauważyć ślad pojedynczej zmarszczki.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket46/370Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket1847/6190Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2023-06-21, 11:12

02#506

- Ciebie też dobrze widzieć, może po prostu los mi sprzyja. - Szedłem wraz z Chikao i słuchałem, jak wspomniał o swoim bracie, który na pewno chętnie zamieniłby ze mną kilka słów i prawdopodobnie nie do końca czystymi interesami. - Ale wtedy nie miałabyś tej niespodzianki, poza tym już nie jestem tak naiwny jak w dniu, którym się poznaliśmy. Obracając się w tym środowisku, parasole bezpieczeństwa i niewiedzy znikają bardzo szybko. Poza tym nie chciałem, żebyś cokolwiek dla mnie szykował, bo to ja przyszedłem z prośbą. - Odpowiedziałem mu z uśmiechem, to ja tutaj przyszedłem z prośbą, dlatego nie chciałem go dodatkowo kłopotać.
- Szkoda, ze nie mogliśmy się w spokojniejszych czasach zobaczyć, ale jeżeli nie teraz to później mogłoby nigdy nie nadejść... Jak tam Yin i co u Ciebie słychać? - Nie mówiłem tego ze smutkiem, wręcz przeciwnie nawet z radością, pomimo że treść taka nie była, ale w końcu chodziło o to, że się spotkaliśmy. Trochę czasu minęło od dnia, w którym spotkaliśmy w Rukongaiu, potem jeszcze odwiedził mnie w mojej posiadłości. A teraz przyszedł czas, żeby to ja odwiedził go u niego w domu. Gdy byliśmy już w bardziej ustronny miejscu i grzeczności mieliśmy, za sobą poruszyłem kwestie, z którą się tutaj zjawiłem.
- Przyszedłem, tutaj licząc, że może będziesz wiedział coś na temat schronień przed presją duchowej energii? Co by zwykłe dusze mogły schronić się w przypadku ataku niszczycieli i tym podobnym. - Wiedziałem, że był wynalazcą, chociaż, specjalizował się w grubsza czym innym, to może jednak coś nie coś będzie wiedział.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Hikifune Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2023-06-21, 15:33

- Coś się stało z reigai treningowymi? Potrzebują serwisu? - Chikao spoglądał na Kisuke. - Nie, to nie to. Poważniejsza sprawa. - Bardziej stwierdził niż zapytał. - Yin? Po staremu. Jak kiedyś mówiłem, huh, ile to czasu już minęło, zmodyfikowane dusze z jej generacji raczej nie doświadczają zmian w życiu wewnętrznym.
Chikao rozglądał się odrobinę zdezorientowany. Jego ramiona i głowa były już przyprószone śniegiem niemal tak mocno jak u Kisuke.
- Przyszedłeś na piechotę? Z Daisie się coś stało? Tutaj za rogiem jest daszek, choćby tam.
Ruszyli jednocześnie znikając z oczu strażnikom przy bramie, którzy nieważne jak parszywa była pogoda zawsze musieli stać na stanowisku. Słysząc pytanie Kisuke Chikao mruknął i podrapał się po policzku.
- Tak się składa, że pod naszym domem mamy taki bunkier. To spora inwestycja i niewiele rodów nią się kłopocze, bo niby po co jak są mury Seireitei i shinigami? Ale przez ostatnie wydarzenia pewne zapatrywania na tą kwestię mogą się zmienić. Hmm, chcesz zbudować coś takiego dla siebie czy masz na myśli ulokowanie takiego schronu w innym miejscu?
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket46/370Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket1847/6190Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2023-06-22, 17:34

02#507

Nie zdążyłem odpowiedzieć na słowa, bo ten sam zdecydował sobie na nie odpowiedzieć i miał rację, była to poważniejsza sprawa niż konserwacja czy naprawa uszkodzonych reigai do ćwiczeń. W końcu gdyby to z nimi był problem, to zaprosiłbym go do siebie i próbował udobruchać, za niszczenie prezentu od niego.
- Mówisz raczej, więc nie jest powiedziane, że nie może się to zmienić. Nie da się przewidzieć czy nie pojawi się jakiś przełom. A wiem, że jesteś bardzo zaangażowany w swoją pracę i talentu też Ci nie brakuje.... Tak przyszedłem na piechotę, spacer dobrze mi zrobił, z Daisie wszystko w porządku, po prostu zostawiłem ją u kapłanów i jeszcze jej nie odebrałem, a była to sprawa niecierpiąca zwłoki. Poza tym czyżbyś wątpił mój postęp? Nie jestem już tym samym świeżakiem co lata temu i to też w dużej mierze dzięki Tobie. - Ciągle pamiętam nasze pierwsze spotkanie i rozmowy, wspólną podróż i jego teatrzyk lalek, nawet ten dzień, w którym zabiłem jedną kobiet, która chciały go porwać.
- Tam, gdzie chciałbym go zbudować, nie ma jednego ani drugiego. Ja wiem, że może to się wydawać kroplą w morzu potrzeb, nawet wydaje mi się, że potrzebowałbym dwóch, tak myślę. Od naszego spotkania, chcą czy nie ciągle przecina drogie jakimś bóstwo. Córka gromowładnego poprosiła mnie o pomoc, a wcześniej pomogła mi, nie prosząc o nic w zamian, nawet kilka razy. Nie wiem, czy wróciłbym w jednym kawałku ze świata żywych... Za to koki jestem to winien, skoro wybrałem ją na patronkę tamtych okolic... Także widzisz Chikao jak się porobiłem, czasami chciałbym znowu siedzieć w karczmie jako twój ochroniarz i oglądać przedstawienie lalek. - To uczucie nostalgii było bardzo miłe, zaczynając od tego, że nie miałem w sumie poza nim żadnego przyjaciel w szlachcie, z którym przeżyłbym coś takiego. Nie licząc kuzyna, ale on był rodzina, więc zdecydowanie nie miał wyboru, jak mnie zaakceptować, bo mieszkaliśmy razem w posiadłości blisko akademii.
- A co to tam u Ciebie słychać, chyba nad czymś intensywnie pracujesz co? - Spojrzałem na niego zaciekawiony.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Hikifune Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2023-06-23, 17:51

- Skoro tak mi kadzisz to musi szykować się prośba o sporą przysługę... czekaj, naprawdę przyszedłeś tu na pieszo? W taką pogodę? - Chikao parsknął śmiechem. - Zaraz pewno powiesz, że dla tak utalentowanego shinigami jak ty są to warunki jak najbardziej komfortowe, ale ja o sobie tego samego nie mogę powiedzieć. Chodźmy.
Hikifune wskazał na na miejsce, gdzie biały mur grodzący drogę zakręcał pod kątem prostym by zrobić wnękę dla drewnianej ławy ukrytej pod spadzistym dachem. Znudzony monotonią patrolu shinigami bądź ekscentryczny szlachcic poruszający się na piechotę mógł tam przysiąść by chwilę odsapnąć.
Chikao westchnął. Zacinający do boku śnieg wciąż na nich padał, ale już nie z taką intensywnością.
- Sądziłem, że bóstwo takiego kalibru ma sposoby by samemu ochronić swych popleczników, ale najwyraźniej i oni mają z tym problemy. Z tą cholerną presją od zawsze był kłopot, na który trudno znaleźć wystarczająco dobre rozwiązanie. Chcesz zbudować dobry schron? To kosztowne i czasochłonne. To może postawić barierę? Też niepewne. Łatwo ją przerwać, a walczący bez problemu mogą wlecieć w jej obręb i już od środka przed presją nie uchroni. A może skorzystać z pomysłów dwunastki? Właściwie to słyszałem o urządzeniu, które wyszło już z fazy prototypu co oznacza, że raczej nie powinno eksplodować bez znaczącego powodu. - Chikao przejechał dłonią po swoim obi. - To metalowy pas generujący niewielkie, personalne pole ochronne chroniące przed naporem reiatsu. Dobra rzecz dla VIP-ów, ale całej wioski w to nie wyposażysz.
Szlachcic uśmiechnął się krzywo i szarpnął delikatnie głową.
- No wiesz, pracy nigdy mi nie brakuje. Nie narzekam, bo to moja pasja, ale czasami potrzebny jest reset. Biorąc jednak okoliczności raczej nie mam szans na beztroskie szlajanie się po Rukongai. Tylu ich zginęło... ci quincy całkowicie nas zaskoczyli. Mam nadzieję, że żaden z twych przyjaciół nie ucierpiał, a a jeśli tak to przyjmij moje kondolencje. Wojna to jednak bodziec do rozwoju, więc jak sądzę wkrótce nasze reigai zaliczą chociażby mały przełom. Ciekawi mnie też czy quincy korzystają z podobnej technologii. Ech, jak na naszego tysiącletniego wroga to cholernie mało o nich wiemy.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket46/370Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket1847/6190Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2023-06-25, 11:26

02#508

- Nie powiedziałbym, że komfortowe, ale na pewno znośnie... No i poza tym, jakby sam nie był w stanie iść w taką pogodę, to ciężko wymagać tego od innych. - Wzruszyłem lekko ramionami, jakby nie miałem serca, ani chęci podróżować lektyką, w której ktoś musiałby mnie nieść. Plus to nie było oficjalne spotkanie, więc nie były potrzebne takie rzeczy, no i spacer dobrze mi zrobił. Poszedłem za nim i usiadłem pod daszkiem, warunki był nieprzyjemne, na szczęście mogłem coś na to zaradzić, jeżeli chodziło o temperaturę. Wyciągnąłem dłoń przed siebie i przy pomocy zaklęcia destrukcji numer trzy stworzyłem płomień w dłoń, który chciałem nas ogrzać, a zdecydowanie Chikao. Dostosowałem wielkość płomienia i podsycałem go powoli, utrzymując na tym samy poziomie.
- Może inne potrafią, chociaż z drugiej strony aż tak się na tym nie znam... No właśnie chodzi o coś, co mogłoby zapewnić osobom postronnym bezpiecznie miejsce. Dusze zabite przez quincy na zawsze są zabijane, nie znam się na innych rozwiązaniach za bardzo. Słyszałem, że posterunki w świecie żywych mają jakieś bariery, co redukują wpływ energii duchowej na ludzi, ale na jakie zasadzie to działa, to niestety nie wiem. - Słuchając kolegi, docierało do mnie, że to wcale nie będzie takie proste, ale nie zniechęcało to mnie. Te schrony musiał powstać, bo jeżeli faktycznie miałem tam być ambasadorem i Miyuki miała tam ze mną być, to musiał tam istnieć Azyl, w który będzie ona bezpieczna, żeby ja albo Chikaze mogli walczyć na sto procent.
- No widzisz, może znowu chcesz mnie wynająć dla bezpieczeństwa? Już ja Cię dostarczę w jednym kawałku.... Taka już praca, nawet jeżeli jest to przykre.... Dziękuje. - Uczciłem poległy minutą ciszy, żeby wrócić do rozmowy. - Na pewno mają mur, który jest w stanie odciąć ingerencje z zewnątrz. - Opowiedziałem mu o wydarzeniach z ataku quincy na świat żywych.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Hikifune Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2023-06-25, 12:51

- Och, tak lepiej. - Chikao przybliżył dłonie do płomienia Kisuke. - Też to umiem, ale jestem, jakby to powiedzieć... świeczką z krótkim lontem - zachichotał mając na myśli swe marne pokłady reiatsu, które nie pozwalały mu na spełnienie dziecięcego marzenia zostania shinigami.
- Takie bariery może ci postawić członek korpusu kido, ale mają one ograniczoną żywotność. W Karakurze miałeś pewno do czynienia z bardziej obszernym generatorem barier niż tym, o którym wspominałem przed chwilą. W tej technologii wciąż jest wiele do poprawienia. Gdybyś chciał objąć nią całą wioskę to bariera byłaby dość cienka i silniejsza presja bez problemu by przez nią przeszła. Musiałbyś zamontować z kilkanaście takich generatorów co nie dość, że byłoby kosztowne, to jeszcze pojawiłby się problem przenikających barier, które w kontakcie z sobą same by się deaktywowały. Wiele do poprawy - powtórzył grzejąc sobie dłonie.
Zerknął na Kisuke z uśmiechem. Był w dobrym humorze pomimo niezapowiedzianej wizyty Kyoraku, która wygnała go na mróz i śnieg.
- Teraz już chyba nie byłoby mnie na ciebie stać. Mam pewne pojęcie tego co stało się w Karakurze i nie uszło mojej uwadze to, że ponoć świetnie się sprawiłeś. Ale tak, wiedza, że od tak odcięli nas od całego miasta jest nie tyle niepokojąca co przerażająca i jeszcze dodaj do tego fakt, że mogą pojawiać się i znikać w Soul society. Zrewanżuję ci się i powiem co myśli o tym wszystkim rada. - Spoważniał wbijając wzrok w złoty płomień reiatsu. - Pojawiła się myśl żeby całkiem wycofać się z Rukongai i skupić całe siły w Seireitei. Paniczny ruch, ale skala ataku quincy wprowadziła większość szacownych starców w popłoch. Na razie do tego nie dojdzie, bo między innymi twój wuj, a także sam generał głównodowodzący stwierdzili, że oddawanie bez walki całego Rukongai to może nie jest wcale najlepszy pomysł. Popierają to także ci arystokraci, którzy mają swe majątki w rukonie. Ustalono jednak, że do każdego posterunku zostaną w ramach wsparcia przydzielone przynajmniej po trzy reigai. Cóż, wojna jest dobra dla mojej branży. Fundusze na badania zaczną płynąc złotym strumieniem.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket46/370Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket1847/6190Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2023-07-01, 17:49

02#509

- Skoro mój lont jest taki długi, to zrobimy z niego użytek. W końcu zaklęcia zniszczenia nie muszą go nieść tylko, możemy wykorzystać wygenerowane ciepło z płomienia do ogrzania się. Ostatnio próbuje używać zaklęć, trochę inaczej niż nas uczono w akademii, szukać zastosowań, które nie są takie oczywiste. - Odpowiedziałem mu krótko z uśmiechem, sam nie wiedziałem, czy było to dobre rozwiązanie, ale na pewno wartę, żeby próbować.
- Raczej zależałoby mi na pojemny schronie i takim generatorze, może jakąś czujkę, która mogłaby uruchomić cichy alarm i zawiadomić wszystkich, żeby udali się w wyznaczone miejsce. Wróg może bardzo szybko pojawić się nie daleko wioski, więc cienka bariera zostałby, roztrzaskana. Mów do mnie po ludzku, może nie jestem głupi, ale chyba do tego super talentu nie ma, Panie wynalazco lalkarzu. - Uśmiechnąłem się szeroko, rozumiałem co nieco, ale potrzebowaliśmy rozwiązania tego problemu.
- Nie przesadzaj, dałbym Ci zniżkę albo ustawił jakiś zakład tak jak ty. - Nie musiał martwić się o pieniądze, bo po tamtych wspólnych wakacjach mógł liczyć na moją pomoc, nawet za darmo, nawet jeżeli musiałbym cała Kore wyciąć po drodze. - Dobrze, niedobrze w końcu miałem dużo szczęścia... Sam widzisz, że trzeba im pomóc jakoś, nie mam takiego kapitału, żeby ich wszystkich ochronić, ale mogę spróbować tych najbliższych i spotkanych... Poza tym oddawanie tak wielkiej przestrzeni na swobodne wykorzystanie przez wroga jest wręcz idiotyczne i po dyktowane strachem i paniką. Sami wręczyliby Społeczność dusz, niszczycielom. - Tu właśnie pojawiał się problem, że niedługo te wszystkie dusze zostaną na pastwę losu, nigdy nie lubiłem rady, ale teraz pokazywali, jak bardzo chcieli bronić swoje tyłki, gdzie mieli zero pojęcia o prowadzeniu wojny czy walki.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Hikifune Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2023-07-01, 18:54

- To dobry tok myślenia - przyznał Chikao. - Kido to arsenał różnorodności, a jak jeszcze wyszuka się nieoczywistych sposobów korzystania z niego to robi się z ciebie diabelsko dobry shinigami.
Na moment oddalił lewicę od kuli żaru by podrapać się za uchem.
- Alarm wykrywający wrogie reiatsu? Coś takiego już funkcjonuje, ale jeśli chodzi o quincy to może być problem, bo oni o maskowaniu energii mają więcej niż dostateczne pojęcia, a wtedy taki alarm może nie zadziałać. Zawsze jednak lepiej mieć na porędziu takie urządzonko, bo może i trafić się mniej wysublimowany wróg. Ale podsumowujmy - chciałbyś i generator i schron. Nie żebym dysponował takimi rzeczami, ale jeśli Seireitei poważnie traktuje twoją boginię to powinni wszystko dostarczyć. Chociaż mogą mieć obiekcje jeśli chodzi o generator. Sam rozumiesz, ryzyko przejęcia technologii przez wroga o ile już tego nie zrobili podczas inwazji na Karakurę. A taki profesjonalny schron to kupa roboty i od razu by nie powstał.
Przez ulicę przejeżdżała właśnie kareta ciągnięta przez wielkiego czarnego knura, a na dwóch mniej imponujących zwierzętach siedzieli shinigami w słomkowych kapeluszach mający na ramionach przepaski z herbem rodu Shiba.
- Goście mojego brata - odparł od niechcenia Chikao. - No tak oddanie całego Rukongai byłoby głupotą, chociaż rzecz jasna trudno będzie nam bronić tak rozległy teren. Dobrze byłoby znaleźć pomoc u kami. Dotychczas shinigami niezbyt o nią prosili, a może też prosili ale nie uzyskiwali odpowiedzi? Trudno orzec, niemniej jesteśmy świadkami ciekawych czasów.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket46/370Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket1847/6190Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2023-07-03, 20:36

02#510

- Wiem, że potrafią to bardzo dobrze robić, ale z drugiej strony gdyby był w stanie całkiem sporego zasięgu, ludzie mieliby wystarczająco dużo czasu, żeby właśnie udać się do schronów i innych takich. W końcu chyba w zwykłych cywili nie zaatakują w pierwszej kolejności, bo straciliby element zaskoczenia. - Ciężko było mi przewidzieć, co dokładnie mogło być celem niszczycieli, bo mogli strzelać do wszystkiego, jak do kaczek po prostu. Za dużo problem i zdecydowanie za mało czasu, żeby rozwiązać jej wszystkiego, ale Chiako miał rację. Seireitei powinno ją zaopatrzyć w środki prewencyjne i bezpieczeństwa, w końcu jeżeli jej wyznawcy przepadną on sama też odjedzie do Tamagahary.
- Czyli to nie taka prosta sprawa i do tego skomplikowana i tak dużo mi powiedziałeś o możliwościach, może z tą wiedzą udam mi się wymyślić i zorganizować, jednak zawsze masz pomysł na rozwiązanie problemów... Jeszcze tylko zdradziłbyś mi jakichś paten na zdobyciu siły czy nowym szkoleniu i w ogóle byłoby cacy. Jakby dała zatrzymać czas albo zwolnić jego przepływ. - Byłem wdzięczny przyjacielowi za pomoc i czas, który mi poświęcał, mimo że nie byliśmy w stanie zmierzać do brzegu, ale lubiłem z nim spędzać czas i rozmawiać o wszystkim, znowu przypomniały mi się dnie z rukongaiu.
- Nie moja sprawa Chikao. Twój brat może prowadzić interesy, z kim chce. No, chyba że masz z nimi problemy. Wtedy może to inaczej załatwić... Hmmm, ciężko mi powiedzieć, bóstwa raczej nie chcą się ingerować zbyt mocno, ale wynika to z różnych powodów. Z drugiej strony czy to dziwne, że ogrodzili się od nas, gdy tak naprawdę spadła kurtyna? -


Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Hikifune Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2023-07-04, 19:12

- Wydaje się, że póki co quincy starają się unikać ofiar w cywilach. Chyba chcą sobie zjednać przychylność Rukongai, ale nie wiadomo czy zachowają taką postawę. No i ta presja jest naprawdę problematyczna, nawet jeśli nie chcesz nikogo skrzywdzić to i tak możesz niemieć wyboru, gdy w grę wchodzi twoje własne życie w walce z przeciwnikiem, którego na pół gwizdka nie pokonasz.
Chikao spoważniał. Zamyślił się masując dłonie nad płomieniem Kisuke.
- Czym wyżej zajdziesz tym bardziej skomplikowane staje się twoje życie. Albo to może świat wokół ciebie się zmienia. Życie i wojna - westchnął. - Hmm? Jestem naukowcem, nie znam się szczególnie na takich patentach, a za zabawy czasem można pójść siedzieć w Gnieździe larw. Moje reigai mogą być dla ciebie partnerami w treningach, natomiast wynalazki XII dywizji mogą przyspieszyć twój rozwój... o ile wcześniej cię nie zabiją bądź nie okaleczą. Ale sam najlepiej wiesz, jako wojownik, że wzrost wymaga czasu. A na wojnie czasu brakuje, heh. - Wzruszył ramionami. - Twoja bogini nie może ci w tym pomóc? Wydaje się dość wojowniczym bóstwem, więc może zna lepsze metody. Tak... kami. Bogowie. - Niespodziewanie parsknął śmiechem. - A wiesz, że wbrew pozorom arystokraci są całkiem pobożni? Chociaż ich pobożność rzadko kiedy jest grzeczna. Za zasuniętymi drzwiami posiadłości dzieją się czasem takie rzeczy, że nawet średnio wstrzemięźliwy mężczyzna spłonąłby rumieńcem. Oj tak, nawet powszechnie szanowana szlachta dopuszcza się dyskusyjnych modłów i rytuałów. - Zmarszczył brwi. - Nawet zdarzyło mi się spotkać jakichś twoich krewniaków przy takich okazjach.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket46/370Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket1847/6190Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2023-07-05, 21:07

02#511

- Wiem, że wymaga czasu przyjacielu, dlatego nie szukam drogi na skróty. Twoje Regai dużo mi pomogły, w końcu mogłem walczyć bez obawy, że zrobię komuś krzywdę. Więc rozumiesz, dlaczego chodzi mi o czas, bo to jego potrzebuje, nie jestem geniuszem, który opanuje coś bardzo szybko. Dlatego jeżeli mógłbym przeżyć rok w jedne dzień, to zdecydowanie ułatwiłoby mi przygotowania, chociaż spodziewałem się, że nie jest to coś, co może wyjść poza sferze fantazji, jednak anime w świecie żywych pozostanie tylko fantazją nie do wykonania... Pomaga jak może, w końcu pewnie wielu shinigami i uczniów się do niej modli, bo rozwija potencjał czy jakoś tak. Tylko z pustego to i Inari Okami nie naleje prawda? Chociaż może o coś po pytam, ale ostatnio i tak wiele jej zawdzięczam i chyba wolałbym nie nadużywać jej dobroci. - Szukałem i łapałem się różnych sposobów, żeby przybrać na silę i w sumie od zawsze korzystałem z jakichś wynalazków, które pomagały w rozwoju, ale w pewnym momencie, nie robiły one zbyt większej różnicy, zwłaszcza gdy przeciwnicy byli tak potężni.
- W sumie tak przypuszczałem, że ich pobożność jest w domu i tylko pokierowana chciwością i chęcią zysku.... Czym takim? No co ty mówisz, że ktoś z moich.... Którzy to i czemu nigdy mnie nie zaprosiłeś na coś takiego? - Patrzyłem na Chikao badawczo, z lekkim zaciekawienia, o co mogło mu dokładnie chodzić, miałem pewne przypuszczenia, ale nie chciałem wyciągnąć pochopnych wniosków, w końcu mogłaby to być olbrzymia faux-pas. Spotkania z nim był zawsze bardzo owocne i wartę swojego czasu, z wielu powodów.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Hikifune Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2023-07-09, 12:43

- Cieszę się, że chociaż trochę ci pomogły... och, chyba zamieć się kończy, a przynajmniej wiatr słabiej wieje.
Śnieg przestał tak mocno zacinać z boku. Wcześniej dla wygody ustawili się plecami od białego natarcia i gdy teraz Chikao poruszył barkami z jego pleców i ramion posypał się śnieżynki. Podobnież tyły Kisuke również musiał mieć całe białe.
- Haha, nie bądź taki skromny, wcale taki pusty nie jesteś. Ledwo co ukończyłeś akademię, a już masz za sobą zwycięskie walki z adjuchasami i quincy. Może i kami pomogły ci się rozwinąć, ale nawet bez tego można cię określić jako kogoś z potencjałem na stanowisko kapitańskie. - Mrugnął do Kisuke. - Czemu cię nie zaprosiłem? Bo taki porządny żonaty szlachcic jak ty nie powinien uczestniczyć w takich orgiach. Nie pomyśl sobie tylko, że ja sam chodziłem tam dla celów hedonistycznych. Bardziej poznawczych. A widziałem tam zarówno twoich krewnych ze strony Kyoraku, jak i Kuchiki. Zdaje się jeden z synów twojego stryja Kyoraku i taki jeden ponury Kuchiki, który też jest shinigami. O tak, Shinrin to popularny kami obiecujący zabawę i wytchnienie od ciasnego obi zobowiązań i konwenansów. Jest całkiem popularny w podziemnych kręgach, ale co w tym złego? Bardziej obawiałbym się ukrytych kapliczek poświęconych bożkom zdolnym rzucić paskudne klątwy. Co prawda żadnych takich nie widziałem, ale łatwo sobie wyobrazić ich istnienie, bo cóż to musi być za pokusa by zaszkodzić temu i owemu, co ci popsuł interesy albo też sprzątnął spod nosa widoki na dobry ożenek.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket46/370Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket1847/6190Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2023-07-18, 12:02

02#512
- Zawsze mi pomagasz, nawet jeżeli go końca nie zdajesz sobie z tego sprawy... To dzięki spotkaniu z Tobą i Korą przestałem być tak naiwny. Pamiętasz, jak wtedy podjechałem do dziewczyny, która była częścią zasadzki.... Byłem naiwny i niezaznajomiony z okrucieństwem. - Za śmiałem się pod nosem, wtedy życie było prostsze i nie było w nim żadnej gry pozorów.
- Może to przerośnięte ego albo pycha, ale często  trafiam na moment, w którym nie mogę w żaden sposób pomóc w walce... Wiem, że nie jestem słaby, ale nie jestem też wystarczająco silny, żeby realizować swoje postanowienia. Chociaż może to bardziej arogancja, no ale co zrobić. Skoro już muszę, walczyć to nie chce, żeby moi towarzysze umierali. - Na szczęście Momi nie umarł tamtego dnia i wszyscy z mojego składu przeżyli, ale nie można tego powiedzieć o innych grupach. Poza tym czułem na sobie presję i odpowiedzialność, kiedy Mana i Momi zostali złapani w kryształ, a ja nie dałem rady odeprzeć wroga w pojedynkę przez nieodpowiedni dobranie strategi i zachowanie. Gdyby nie Chikaze mogłoby to bardzo źle się skończyć, na szczęście jakoś obyło się bez ofiar, ale musiałem być silniejszy jeżeli chciałem walczyć na froncie z tak potężnymi wrogami.
- Przecież to nie ja powiedziałem, że coś w tym złego. Każdy sobie musi jakość radzić ze stresem, chociaż zabawne jest udawanie wyniosłości nad innymi a po cichu i tak robienie tego co wszyscy. Trochę takie okłamywanie siebie i nic innego, na swojej drodze chyba spotkałem dwóch takich Kami, które mógłby parać się czymś takim. Kruka, który mianował mnie sędzią w sporze o ziemie i czarnego kota Yako, który był tam i właśnie używał przekleństw, a nie błogosławieństwa Dlatego wybrałem Koki na opiekuna tamtych terenów... Niebezpieczne narzędzia w nieodpowiedni rękach... Miło się rozmawiało Chikao, nie będę zabierał Ci więcej czasu, żebyś mógł wrócić do swojej pracy... A ja wyślę Ci te krakersy, które tak Ci smakowało. - Odpowiedziałem z uśmiechem na ustach, los pisze różne scenariusze i kto by przypuszczał, że moim najlepszy przyjaciele będzie naukowiec wynalazca, którym spędziłem najmniej czasu, ale najlepiej się rozumiałem.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Hikifune Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2023-07-23, 16:19

- Bardziej niewinny niż naiwny. - Pokręcił głową. - Tak to już jest, że jeśli chcemy przetrwać w tym okrutnym świecie nie możemy pozwolić sobie na zatrzymanie naszej słodkiej niewinności... Och, krakersy mówisz? Brzmi jak solidna zapłata za mój czas.
Śmiech Chikao został przerwany przez kichnięcie. Pociągnął nosem.
- Ale to dobrze, że już się żegnasz, bo jeszcze trochę i miałbyś mnie na sumieniu. Wiesz jestem tylko zwykłą duszą i zapalenie płuc mogłoby wykończyć mnie na dobre. Także następnym razem zapowiedź się wcześniej jeśli będziesz chciał wpaść w odwiedziny, to skombinuję jakąś przyjemniejszą i co ważniejsze cieplejszą miejscówkę.
Pożegnali się w dobrych nastrojach. Chikao szybkim krokiem ruszył w kierunku rodzinnej posiadłości, a Kisuke skierował się do gniazda rodowego Kyoraku. Nie dano mu jednak zagrzać tam miejsca, bo ledwo przekroczył progi, a okazało się, że czekał na niego posłaniec z VII dywizji z wezwaniem natychmiastowego stawienia się w biurze kapitana.

***

Kisuke mógł mieć pewne pojęcie dlaczego został wezwany. Gdy stanął jednak przed biurkiem kapitana Arakidy (porucznik Kirigirisu stała za jego prawicą) pierwsze co usłyszał to swoją nominację na stanowisko szóstego oficera VII dywizji.
Kapitan cichym głosem przypomniał osiągnięcia Kisuke z jego ostatnimi wyczynami w Karakurze na czele, które wyjaśniały czemu dostąpił takiego zaszczytu. Doceniona została siła, ofiarność i umiejętności przywódcze Kyoraku, które w obecnych ciężkich czasach były potrzebne zarówno dywizji VII jak i całej Gotei XIII i Seireitei.
Arakida pogratulował Kisuke i wyciągnął ku niemu gałązkę pokrytą stożkowymi różowymi kwiatkami. Dłonie kapitana były brudne od ziemi i wilgotne od śniegu. Porucznik również złożyła gratulacje i życzyła Kyoraku samych sukcesów na stanowisku, po czym wyszła zza pleców kapitana i położyła na blacie kilka papierów do podpisania. Arakida spuścił głowę i wbił wzrok w biurko, aż do momentu, gdy Kirigirisu na powrót się wycofała.
Wojna z quincy opróżniła stanowisko oficerskie i Kisuke został uznany za godnego by je otrzymać. Szósty oficer był kimś wyjątkowym w każdej z dywizji. Po kapitanie i porucznik stanowiska od trzeciego do piątego zajmowały osoby doświadczone nie tylko w boju, ale także dysponujące dogłębną wiedzą na temat organizacji i struktury Gotei XIII. Często przesuwano ich z działań frontowych na stanowisko typowo administracyjne, gdzie wydatnie wspierali kapitana i porucznika w codziennym zarządzaniu oddziałem.
Oficerowie od dwudziestego do szóstego byli z kolei uszeregowani względem siły reiatsu przez co często dochodziło do sytuacji, gdy szósty oficer w rzeczywistości dysponował trzecią siłą w swej dywizji. Taką osobą stawał się dziś Kisuke.
Po gratulacjach i zaszczytach przyszła pora na rozkazy, ale o tych już wiedział. Kyoraku miał stanąć na czele oddziału shinigami wysłanego na czas nieokreślony do Rukongai, gdzie ich głównym zadaniem była obrona wiosek skoncentrowanych wokół głównego ośrodka kultu Morigami Chikaze.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket46/370Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket1847/6190Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2023-07-25, 14:41

02#513

- Wtedy będę musiał wziąć odpowiedzialność i jakoś Cię uzdrowić, tylko nie byłem na kursie z medycznego kido. Ale może trochę boskiej mocy mogłoby Cię sprawie wyleczyć z takiego stanu. Do następnego razu, może następnym razem się zapowiem, albo Cię zaproszę do siebie. Tam nieco bezpieczniej. - Odpowiedziałem mu, po czym opuściłem jego posiadłość, w drodze powrotnej zgarnąłem Daisie z wyspy świątynnej, bo inaczej to już w ogóle biała świnka będzie obrażona, a do tego jeszcze trzeba ją umyć i po prosiłem Miyagiego o przekazanie informacji dotyczącej budowy bunkru, które zapisałem na pergaminie, na wszelki wypadek. Po powrocie nie miałem zbyt wiele czasu, bo dorwały mnie obowiązki mojej pracy, więc robiąc wszystko na prędze, odbębniłem i udałem się do baraków dywizji VII.

Nie byłem pewny czy to stanowisko było dla mnie, ciągle czułem się zielony w wielu kwestiach, a ty bardziej nie czułem się komfortowo z myślą, że zostałem oficjalnie okrzyknięty trzecią osobą w dywizji pod względem siłą i umiejętności bojowych. Nie dlatego, że w siebie wątpiłem, czy coś, po prostu było to nieco dziwne uczucie i fakt, że teraz spodziewano się po mnie tej siły. Podziękowałem Kapitanowi i pani porucznik, wziąłem gałązkę i obiecują wywiązywanie się z powierzonych zadań jak najlepiej, tylko potrafię

Wróciłem do siebie, gdzie spakowałem się do wypełnienia powierzonej mi roli, porozmawiałem z Miyuki. Że będzie mogła dołączyć do mnie tam, ale dopiero jak sprawdzę i zabezpieczę teren, nie chciałbym, żeby po dotarciu na miejscu wyniknął walka i nieprzyjemności. Byłoby to skrajne nieodpowiedzialne z mojej strony, ale jak najbardziej chciałem dać jej odetchnąć od tego wszystkiego i wrócić nieco bardziej do swojej codzienności Wolnym czasie starałem się ćwiczyć swoje Jinzen z polecenia własnego zabójcy dusz, aby móc zrobić kolejny krok i ulepszeniu swoich zdolności we władaniu zabójcą dusz, co by bliźniaczki były zadowolone ze swojego użytkownika.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Rezydencja rodu Hikifune Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Rezydencja rodu Hikifune Pbucket9000/9000Rezydencja rodu Hikifune Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty2023-07-27, 16:12

Czasu na świętowanie awansu brakło, gdyż już za dwa dni Kisuke wraz z oddziałem shinigami miał udać się do Rukongai. Rentaro nie wybaczyłby sobie jednak, gdyby z takiej okazji nie wychylić ze swym wychowankiem choć jednej butelki sake. Skończyło się na niekończącym potoku wspominek z czego o części z nich szósty oficer VII dywizji wolałby nie pamiętać. Jeszcze gorzej, że podczas gdy lekko już nietrzeźwy mężczyzna opowiadał historię, w której główną rolę odgrywał ośmioletni Kisuke, oślizgła żaba i córka cieśli do pomieszczenia weszła Miyuki. Najgorszy był jednak uśmiech dziewczyny i jej stwierdzenie, że tą historyjkę z dzieciństwa Kisuke, a także wiele innych słyszała już wcześniej.
Rentaro poczerwieniał, zakaszlał i przez resztę wieczoru unikał wzroku Kyoraku...

Na następny dzień przyszło kilka pisemnych wiadomości. Dwie z nich pochodziły od wujków i zawierały w sobie gratulacje z okazji awansu. Raidon przypominał, że od tego, jak Kisuke spisze się jako dowódca może w przyszłości wiele zależeć. Shuhei natomiast wyznawał, iż teraz gdy ich rody jednoznacznie opowiedziały się za współpracą z kami konieczne jest by głowa rodu Kyoraku zachowała dobre stosunki z czcigodną Morigami Chikaze, gdzie między wierszami wuj przestrzegał by Kisuke wystrzegał się niezręcznych wpadek.
Ostatnia wiadomość była z VII dywizji, gdzie zawierała dokumentację odnośnie shinigami, nad którymi Kisuke obejmie komendę. Pochodzili z różnych oddziałów, ale znalazło się miejsce dla znajomych twarzy.


https://bleach.forumpolish.com/t268p60-glowna-brama-senkai#76779
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rezydencja rodu Hikifune Empty
PisanieTemat: Re: Rezydencja rodu Hikifune   Rezydencja rodu Hikifune Empty

Powrót do góry Go down
 
Rezydencja rodu Hikifune
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rezydencja rodu Honō
» Rezydencja rodu Kyoraku.
» Posiadłość rodu Ukitake
» Rezydencja rodu Shiba
» Posiadłość rodu Kuchiki

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Tereny Mieszkalne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje