Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Rose Nevermore

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rose Nevermore Pbucket90/90Rose Nevermore Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
Rose Nevermore Pbucket27/42Rose Nevermore Empty_bar_bleue  (27/42)

Rose Nevermore Empty
PisanieTemat: Rose Nevermore   Rose Nevermore Empty2016-03-20, 19:55

Informacje o sobie: Przygodę z forumowymi RPG zaczęłam na forum Shakes & Fidget, zauważając w grach forumowych jakiś ciekawy temat, wyróżniający się od reszty. MG przeniósł się na oddzielne forum, na którym z kolei zauważyłam całe toplisty przeróżnych RPG o tak rozmaitych tematykach, że przerastało to moją małą główkę 11-latki. Do tej pory grałam na 3 forach o różnych tematykach: Pokemon (próba wytknięcia adminowi błędu bywa zgubna, nawet jeśli inni przyznają ci rację), Bleach (tylko krótką chwilę, jako że prowadzenie tamtejszego MG mnie nie porwało) oraz na jednym świecie autorskim (pokłóciłam się z jednym użytkownikiem, nie chcąc tego ciągnąć i oszczędzić sobie nerwów opuściłam forum). Jednak gra na świecie autorskim zainteresowała mnie na tyle, że postanowiłam założyć swoje własne forum o tej właśnie tematyce. Moje prowadzenie tego forum trwało około roku, lecz z powodu braku nowych użytkowników i zniknięcia w niewyjaśnionych okolicznościach starych forum w tej chwili jest zamknięte i nie wygląda na to, by miało jeszcze powstać z umarłych niczym feniks. Obecnie oprócz gry na tym forum zajmuje się jeszcze graniem i sędziowaniem rozgrywek w Warheim'a, na szkolnym klubie wargamingowym.

Data rozpoczęcia: 27.03.2016r - Według zaleceń Kamys

Informacje dodatkowe: Brak.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Kamys


Kamys


Mistrz Gry : Izdurbal

Karta Postaci
Punkty Życia:
Rose Nevermore Pbucket102/290Rose Nevermore Empty_bar_bleue  (102/290)
Punkty Reiatsu:
Rose Nevermore Pbucket41/156Rose Nevermore Empty_bar_bleue  (41/156)

Rose Nevermore Empty
PisanieTemat: Re: Rose Nevermore   Rose Nevermore Empty2016-03-27, 20:49

Ja się twoim testem zajmę, rozpoczniemy we wtorek akurat mam wolne w robocie.
Powrót do góry Go down
 
Rose Nevermore
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Rose Nevermore
» Rose Nevermore
» Rose vs Masakazu

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Strefa Gracza :: Egzaminy dla Mistrzów Gry :: Zgłoszenia :: Odrzucone-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje