Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 私たちはすべて死ぬつもりです。

Go down 
5 posters
Idź do strony : 1, 2, 3  Next
AutorWiadomość
渡邊綱


私たちはすべて死ぬつもりです。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket4096/4096私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket83037/262144私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-05-25, 17:18

...
...
Tsuna the Wrog Ludu tez postanowil poznecac sie grupowo. Mysle, ze ze dwa, albo trzy shinileszcze plus gosc specjalny. Miejsc goscia jest juz obsadzone, wiec moga zglaszac sie pozostali. Radze poczytac, jak prowadze, zeby nie bylo, ze ktos nie wiedzial.

Tsuna
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket90/90私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket27/42私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (27/42)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-05-26, 11:09

Spoiler:


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Haruaki


私たちはすべて死ぬつもりです。 Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket110/110私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket110/110私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (110/110)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-05-28, 12:59

Zgłaszam się! :3
Powrót do góry Go down
渡邊綱


私たちはすべて死ぬつもりです。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket4096/4096私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket83037/262144私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-05-28, 13:09

...
...
Koniec zapisow. Niedlugo wrzuce briefing. Zeby nie mnozyc bytow, gra bedzie odbywac sie w tym samym temacie. Przypominam, ze nie toleruje w postach z przygodami uwag i komentarzy. Wszelakie pytania mozna zadac poza gra.
...

Rose +h4 +b6
Shirotori +h5 +b2

Tsuna


Ostatnio zmieniony przez Watanabe no Tsuna dnia 2017-05-30, 19:16, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
渡邊綱


私たちはすべて死ぬつもりです。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket4096/4096私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket83037/262144私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-05-28, 19:06


悪戯者 事件 #0000 #0000


Oo Ran - chlopak o zenski imieniu, ktory powinien dzieki temu byc obiektem nieustannych zartow i docinek. Nie byl jednak. Wrecz przeciwnie, to on zartowal ze wszystkich. Zakala, utrapienie wykladowcow, szargajacy dobre imie akademii na tysiace sposobow. Gdyby jeszcze byl glupi i pozbawiony talentu, mozna by wywalic takiego na zbity pysk, niech uprzykrza zycie wiesniakom. Niestety byl calkiem zdolny i poki co znoszono jego wybryki. Poki nie przekroczy granicy. Ponoc. On zas juz w trakcie kazdej reprymendy snul kolejne plany. Mial jedna zasade, ze swoich nie ruszal. Moze dlatego Rose i Shirotori znosili czasem jego towarzystwo. Skoro juz sam zaproponowal kumplowanie sie, bardziej oplacalo sie przyjac zaproszenie. Zreszta nie zwalal winy na innych. Na szczescie przyjaciol mial sporo, wiec na kazdego przypadalo wzglednie niewiele czasu do spedzenia w zartownisiem. Tym razem wypadla ich kolej. Po raz kolejny postanowil nauczyc ponurego, jego zdaniem, Onpuu, ze z zycia nalezy sie cieszyc, a Rose byla po prostu ladna i na pewno kiedys doceni, ze warto miec wesolego chlopaka u boku. Kto zas weselszy, od krola dowcipu? Nigdy nie wiadomo bylo, czego sie spodziewac, gdyz Oo najczesciej improwizowal. Rzucil tylko gdzie i kiedy, po czym polecial broic.
Spoiler:

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket90/90私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket27/42私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (27/42)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-05-29, 10:00

Rose stawiła się na miejsce spotkania zastanawiając się, co tym razem planuje Oo Ran. Trzymanie z nim miało jeden olbrzymi plus - nie było się obiektem jego żartów, nierzadko zbyt prymitywnych na jej gust. Obecnie pozostało jej jedynie zacisnąć zęby i liczyć na to, że jego obecne zamierzenie zależy do bardziej inteligentnych.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Haruaki


私たちはすべて死ぬつもりです。 Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket110/110私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket110/110私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (110/110)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-05-29, 18:14

Kolejny raz Shirotori został uwikłany w humorystyczny spisek Oo Rana. Co prawda bawiły go kawały chłopaka, które prezentował na szlachetnie urodzonych, jednak zawsze starał się zachowywać powagę. Lepiej ukryć satysfakcję niż ponownie zostać "ciekawostką" dnia. Tymczasem białowłosy dotrzymał terminu spotkania i spokojnie podszedł do rudowłosej koleżanki. Kojarzył ją z widzenia, ponieważ niedawno dołączyła do jego klasy. Poza tym podobno mieszkała z panienką Nami. Pewnie nie przypadły sobie do gustu, ale czasami tak bywało.
-Cześć... Rose jak dobrze pamiętam, prawda? Ostatnio chodzimy na te same zajęcia. Shirotori...- Dla pewności chłopak przypomniał swój pseudonim. Nieliczni znali jego prawdziwe imię. Najwyraźniej Oo Ren również ją zaprosił, więc wypadało zachować jako taką grzeczność.
-Wiesz coś więcej od Rana czy tyle co ja?
Powrót do góry Go down
渡邊綱


私たちはすべて死ぬつもりです。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket4096/4096私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket83037/262144私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-05-30, 17:06


悪戯者 事件 #0000 #0001


- Serwus ponuraku - Ran zeszkoczyl z murku i klepnal Onpuu protekcjonalnie po plecach - Witaj Rose-chan, kwiatuszku, jak znajdujesz ten sloneczny dzien?
Zmierzyl oboje wzrokiem, jakby zastanawiajac sie, czy dobrze wybral osoby wyzsze od siebie przynajmniej o pol glowy, ale reputacje mial osobnika, ktory nie przejmuje sie niczym, wiec i to mierzenie nie trwalo dlugo. Machnal reka na znak, ze czas ruszyc na lowy. Najpierw zwrocil uwage na shinigami, wokol ktorego ganial pies. Blysk w oku swiadczyl, ze juz knuje, co zmalowac. Gdy kundel przebiegal w poblizu, wyciagnal zza pazuchu serdelek. Zawsze mial pod reka mnostwo dziwnych rzeczy. Rzucil zwierzakowi, by podszedl blizej. Ten popatrzyl, powachal i zezarl oblizujac. Ran zadowolony z efektu rzucil mu tym razem cos, co wygladalo, jak reka urwana w polowie przedramienia. Wygladajaca realistycznie, choc prawdopodobnie sztuczna. Nawet taki nicpon raczej nie powazylby sie na bezczeszczenie szczatkow. Pies reke wzial w zeby i pobiegl z nia w kierunku shinigami.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Haruaki


私たちはすべて死ぬつもりです。 Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket110/110私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket110/110私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (110/110)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-05-31, 20:46

Ran najwyraźniej lubił pojawiać się w najmniej oczekiwanym momencie i to jeszcze dosłownie znikąd. No cóż... Przynajmniej gromadka była wreszcie kompletna. Trochę szkoda, że ominęła Shirotoriego dłuższa rozmowa z koleżanką. Może gdyby lepiej się poznali, to ewentualna współpraca poszłaby gładko... Tymczasem Ran już zaczął wprowadzać swoje dowcipy w życie. Trzeba przyznać, że numer ze sztuczną ręką naprawdę dawał szerokie pole do popisu. Chłopaka szczególnie interesowała reakcja właściciela czworonoga. Choć gdzieś tam wewnątrz szczerze bawił go koncept trupa ukrytego wewnątrz zarośli.
-Szykujesz coś więcej Oo Ran? Chyba nie sprowadziłeś nas tu tylko dla psiego kawału?- Shiro podłapał ogólnie wesołą atmosferę, a przynajmniej sam emanował dobrym humorem.
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket90/90私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket27/42私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (27/42)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-06-01, 06:14

-Miło mi. Nie wiem absolutnie nic. -odpowiedziała Shitoriemu

Gdy Ran w końcu się zjawił, od razu można było zauważyć jego klasyczną dumę z własnej osoby oraz niskiego poziomu kawalarstwo. Na słowa Rana odpowiedziała zniecierpliwionym wydechem. Sztuczna ręka? Na pewno ciekawie będzie zobaczyć reakcję shini, lecz Rose miała nadzieję, że Ran nie przegnie i nie będzie ciągnął tego dalej. Cierpliwie czekała na odpowiedź na pytanie zadane przez białowłosego.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
渡邊綱


私たちはすべて死ぬつもりです。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket4096/4096私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket83037/262144私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-06-02, 13:14


悪戯者 事件 #0000 #0002


Nadzieje Rose nie mialy sie ziscic. Oo zarechotal.
- Hehe... to jeszcze nie koniec. Szkoda byloby nie wykorzystac takiej pieknej okazji.
Wyciagnal pudelko z farba. Szybko wysmarowal sobie twarz i jedna reke na sino. Druga schowal w rekaw i zlapal sie za zaimprowizowany kikut. Za chwile zaczelo z niego tryskac cos czerwonego. Zataczajac sie udal w kierunku shinigami i psa.
- Uwazajcie! Bestia urwala mi reke!

< 先

Kyosuke-san 充填材  #0004 #0027


Klopotliwy kundel zmierzal z kierunku trzech kadetow. Wysokiej rudowlosej dziewczyny, niewiele nizszego bialowlosego chlopaka i drugiego, ktory wzrostem byl bardziej zblizony do Kyosuke. Ten ostatni byl na przedzie, wygladal sino i wlasnie cos krzyczal. Trzymal jeden rekaw, z ktorego sikalo na czerwono.

Spoiler:

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


私たちはすべて死ぬつもりです。 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket9000/9000私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket9000/9000私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-06-02, 14:16

- Hej! Wracaj tu! - Przeklęty kundel czmychnął nim Kyosuke zdołał przyjrzeć się makabrycznemu znalezisku. Puścił się biegiem za nim.
Hmm. W sumie czy oderwana część ciała nie powinna rozłożyć się na cząsteczki reiatsu? Nie zdołał wniknąć głębiej w rozmyślania, bo oto objawił się widok przeraźliwy. Żołądek szlachcica, aż podskoczył na widok tryskającej krwi, lecz jako shinigami nie mógł pozwolić, aby strach przyćmił cel nadrzędny - ochronę słabszych.
Katanę wyciągnął będąc jeszcze w biegu, rozglądając się za zagrożeniem. Drugą ręką zdarł z szyi szal, chciał go użyć do zabandażowania kikuta studenta.
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket90/90私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket27/42私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (27/42)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-06-03, 08:51

Rose widząc całą sytuację, wykonała klasycznego facepalma. Nie dość, że ktoś się na to nabrał, to jeszcze zaczął gonić PSA z KATANĄ?! Na widok całej sytuacji bardziej chciało jej się płakać niż śmiać. Widząc, że shinigami pędzi w ich stronę, nie wiedziała czy biec do kompleksu medycznego czy może załatwić już jakąś ekipę pogrzebową.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Haruaki


私たちはすべて死ぬつもりです。 Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket110/110私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket110/110私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (110/110)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-06-04, 20:40

Z początku kawał zapowiadał się dość zabawnie, jednak teraz przekroczył pewną granicę bezpieczeństwa. Najwyraźniej Ran nie pomyślał o ewentualnych konsekwencjach swego czynu. Co prawda cała trójka miała swoje za uszami, ale ktoś powinien zachować zdrowy rozsądek. Koniec końców brunet wyciągnął miecz i zamierzał ukarać niczemu winnemu psiaka. Cholera... Zamiast tak stać i patrzeć należałoby powstrzymać jakoś jegomościa... Shiro tolerował prawie wszystko, ale tego raczej nie mógł tak zostawić. Wyminął dwójkę znajomych, jednocześnie machając ręką. Chciał dać wyraźny sygnał szlachcicowi, aby ten przystanął albo ewentualnie opuścił broń. Ostatecznie dawał przykład młodszemu pokoleniu. Poza tym Ran jeszcze stał o własnych siłach... Cwaniaczek jeden...
-Proszę zaczekać... Niech szlachetny opiekun nie krzywdzi psa. To nie jego wina! Naprawdę!- Trudno wytłumaczyć wszystko jednym zdaniem. Szczególnie, że nieznajomy padł ofiarą okrutnego żartu. Shinigami po prostu dbał o bezpieczeństwo ludzi... No cóż... Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, prawda?
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


私たちはすべて死ぬつもりです。 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket9000/9000私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket9000/9000私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-06-04, 21:06

Kyosuke spodziewał się, że zaraz wyskoczy pusty, ryoka bądź inne zagrożenie, a tutaj zamiast nich wystąpił jeden ze studentów, który zmusił Kuchiki'ego do wyhamowania.
- Psa? Czemu miałbym krzywdzić psa?
Rozejrzał się, zagrożenia nie widać. Drgnęła brew, usta zadrżały. Wybuchł.
- Co to ma znaczyć, kadeci?! Żartów się wam zachciało!? Ile wy lat macie?! Takie zachowania są niegodne studentów akademii Shino i przyszłych shinigami, chociaż wątpię, aby z takimi pomysłami kiedykolwiek udało wam się dostąpić zaszczytu wdziania munduru boga śmierci.
Gromił młodzików wzrokiem. Co za głupota! On w akademii nigdy nie dopuścił się podobnego występku. Nawet mu to przez głowę nie przeszło, a ci tutaj wydają się świetnie bawić. Co jest nie tak z tą młodzieżą...
Powrót do góry Go down
渡邊綱


私たちはすべて死ぬつもりです。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket4096/4096私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket83037/262144私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-06-04, 23:00


悪戯者 事件 #0000 #0003; Kyosuke-san 充填材 #0004 #0028


Ran korzystajac z zamieszania i Shirotori, ktory go zaslonil, zwabil znowu psa do siebie i wymienil kolejna kielbaske na swoja sztuczna reke. Schowal ja szybko, pomajstrowal i podwinal rekaw, zeby pokazac dolepione dla efektu zszywki na przedramieniu.
- Jakie zarty, jakie zarty? Ten ogar piekielny, gdybym byl troche nizszy, szyje by mi odgryzl, a nie tylko reke. Ale dzieki szybkiej interwencji szlachetnego opiekuna udalo sie ja odzyskac i bede sprawny. Dziesiec tysiecy lat zdrowia i podziekowania tysiackrotne od slugi unizonego.
Uklonil sie przy tym gleboko, chociaz i bez mizernych prob udawania powagi, nikt by w nia nie uwierzyl. Pies, przekonany, ze wszyscy sie swietnie bawia, krazyl pomiedzy, liczac, ze moze dostanie jeszcze jakies zarcie, albo moze ktos przynajmniej poglaszcze. Kilku przechodniow zatrzymalo sie patrzac, co sie dzieje, ale widzac mundury shinigami i kadetow uznali, ze nie ich sprawa, by sie gapic.

Spoiler:

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket90/90私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket27/42私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (27/42)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-06-06, 08:36

- Powiem szczerze, ja nie mam z tym absolutnie nic wspólnego. Właściwie to zgadzam się ze stwierdzeniem, że żart był bardzo prymitywny, aczkolwiek musisz przyznać, że mało kto wykazałby się odpowiednią kreatywnością by go zrobić. - powiedziała Rose do zbliżającego się shinigami, który wyglądał na młodszego więc pozwoliła sobie na formę "ty"

-Do tego jakoś niezbyt podoba mi się twoje podsumowanie i skreślenie nas wszystkich z góry, tylko z powodu jednego wyskoku, w którym po pierwsze nie braliśmy udziału wszyscy, a po drugie, ten, który już brał ma prawdopodobnie więcej wyobraźni i przewidywania ludzkich reakcji niż ty, który zaszarżowałeś z kataną.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Haruaki


私たちはすべて死ぬつもりです。 Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket110/110私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket110/110私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (110/110)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-06-06, 19:03

No ładnie... Sytuacja przybrała całkiem nieciekawy obrót. Co prawda główną winę ponosił Shirotori za zepsucie zabawy, ale Rose wcale nie załagodziła sytuacji. Właściwie zwaliła wszystko na chłopaków, a przecież uczestniczyła w tym przedsięwzięciu dobrowolnie. Ona także stała, obserwowała i nawet z wyniosłością potraktowała shinigami. "Czy ona sobie żartuje czy tak naprawdę? Skoro chłopak w młodym wieku przywdział czarne kimono, to niepodważalny znak, że umie więcej od całej naszej trójki... Poza tym wypadałoby okazać ogólny szacunek do wyższych rangą..." Chłopak pokiwał głową z dezaprobatą. Koniec końców dziewczyna najwyraźniej mówiła o jego osobie. Przecież Ran próbował ciągnąć dowcip dalej, a wyłącznie Shiro jakkolwiek zareagował....
-Wybacz szlachetny opiekunie... Nasza dwójka raczej nie chciała ciebie urazić w żaden sposób. Poza tym będziemy mieli co wspominać na stare lata. Chyba każdy czasami coś przeskrobie... To był tylko niewinny dowcip...- Skoro już Rose dobitnie wypaplała ich plan, to lepiej nie przeciągać całej szopki. Oby tylko nieznajomy miał choć odrobinę poczucia humoru. Ostatecznie psiak wyszedł cało z opresji, prawda? Ciekawe w ogóle czemu aż tutaj się przyplątał. Może warto go przywołać?
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


私たちはすべて死ぬつもりです。 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket9000/9000私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket9000/9000私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-06-06, 19:47

Co my tu mamy... Główny śmieszek... a może śmieszka? Mundurek męski, ale twarz i włosy niewieście. Hmm, mniejsza o to. Bezczelny typ świetnie się bawił i Kyosuke naszła przykra myśl, że nie byłby tak śmiały gdyby stanął przed nim bandzior z jedenastki. Może Kuchiki był młody, ale nosił mundur shinigami, co oznaczało, że winni mu są chociaż minimum szacunku. Będzie trzeba śmieszkowi utrzeć nosa.
Zresztą nie tylko jemu, bo i studentce brakło dobrych manier i to nawet w większym stopniu niż koledze. Kyosuke chciał obdarzyć ją najbardziej lodowatym spojrzeniem, jakie szlachcic mógł z siebie wykrzesać, tyle, że przy okazji przyjrzał się jej dokładniej i ekhm... nie jest dobrze. Odwrócił się do studentów bokiem i czym prędzej opatulił się szalem, aby ukryć zaczerwienione policzki.
Wsunął katanę do sayi, poprawił obi próbując nie zwracać uwagi na urodziwe dziewczę. Na to co mówiła też nie zwracał uwagi. Nie żeby specjalnie, po prostu nie mógł się skupić. Z odrętwienia wydobył go ostatni student. Chyba szlachcic sądząc po wyglądzie, postawie i manierach, których pozostała dwójka powinna się od kolegi uczyć.
- Dobrze, jestem gotów zapomnieć o tym incydencie. Macie szczęście, że chociaż jeden z was jest rozsądny. Hmm... - Spojrzał na psa. W głowie zakiełkowała myśl przebiegła. - Dam wam okazję do zadośćuczynienia. Ten pies kręci się tu od rana i niepokoi mieszkańców Seireitei. Wynieście go poza miasto żeby nie siał fermentu.
Powrót do góry Go down
Haruaki


私たちはすべて死ぬつもりです。 Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket110/110私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket110/110私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (110/110)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-06-13, 21:42

Całe szczęście Shirotori zdołał jakoś załagodzić ich średnio korzystną sytuację. Po prostu wystarczyło kilka gładkich słów, a szlachetny opiekun zmienił zdanie. Właściwie większość wyżej urodzonych lubiła być traktowana z należytym szacunkiem. Toteż białowłosy nie miał zbytnich problemów przy tego typu rozmowach. Najzabawniejsze było to, że takowy delikwent nie zdawał sobie nawet sprawy, iż słyszy to co generalnie chciałby usłyszeć. Shiro traktował szlachtę aż nazbyt grzecznościowo, prawie prześmiewczo. Tylko bardziej spostrzegawczy potrafili przejrzeć jego prawdziwe zamiary. Cóż... Rose mogłaby zamieć parę zdań z nieznajomym. Dzięki temu obróciłaby kota ogonem, ale niestety dziewczę zamilkło. Poza tym szlachetny opiekun postanowił oddać im czworonoga pod opiekę. Pół biedy... Taka kara jakoś przejdzie.
-Ja tam nie widzę problemu. Możemy przygarnąć czworonoga i nawet wyszkolić do szukania jakiegokolwiek zagrożenia. Przynajmniej jako pierwszy wykorzystam ten pomysł.- Młodzian jakoś zbytnio nie przejął się funkcją zwierzęcej opiekunki. Gdyby rzeczywiście wytresował psiaka, to mógłby zapobiec wielu nieszczęściom. W końcu futrzaki wyczuwały o wiele więcej. Pozostawało jedno pytanie: jak reszta ekipy zareaguje...
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket90/90私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket27/42私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (27/42)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-06-15, 22:26

Rose stała słuchając słów obojga, będąc odrobinę w szoku. "Szlachetny Opiekunie"? "Zadośćuczynienie"? Ale... To nie była w najdrobniejszym stopniu jej wina! Dlaczego ma teraz mieć problemy z powodu tego, że ktoś zrobił sobie jaja? Wzięła kilka oddechów aby się uspokoić. Stała i obserwowała oboje rozmówców oraz Rana, pilnując coby nie dał nogi. Wpakował ich, to teraz musi z nimi siedzieć.

Więc mają iść i zająć się tym psem? Osobiście nie znała ani nie widziała jeszcze nikogo, kto byłby w stanie prześcignąć to właśnie zwierze. Będzie to wymagało jakiejś zasadzki i to nie byle jakiej.

-Będziemy musieli coś zaplanować, coby kundel nie dał nam nogi. Może Ranowi zostały jeszcze jakieś kiełbaski, to może go przywabić... Zakładam, iż mówisz jak miłośnik zwierząt poradzisz sobie z jego złapaniem, albo chociaż udobruchaniem? Ja postaram się go zablokować jak już zje kiełbasę, a tobie się nie uda.

Było to najlepsze co obecnie przychodziło jej do głowy. Nie będzie rozprawiać na temat obelgi w nią wycelowaną przez "Szlachetnego Opiekuna". W sumie, to od niej padł pierwszy strzał.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


私たちはすべて死ぬつもりです。 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket9000/9000私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket9000/9000私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-06-24, 20:14

Więc jednak na coś się ci żartownisie przydadzą. Jeśli uwolnią go od kudłatego nieszczęścia Kyosuke był gotów istotnie zapomnieć o wcześniejszym występku studentów. Z pewnym zaciekawieniem przysłuchiwał się ich naradzie w jaki to sposób złapać psa. Będą się musieli postarać żeby dostać małą bestię w swoje ręce, chociaż kto ich tam wie. Jeszcze przez chwilę poobserwuje ich poczynania. Za dużo czasu też nie mógł zamarudzić, w końcu był na patrolu.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


私たちはすべて死ぬつもりです。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket4096/4096私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket83037/262144私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-06-27, 15:19


悪戯者 事件 #0000 #0004; Kyosuke-san 充填材 #0004 #0029


Okazalo sie, ze zaden misterny plan nie byl potrzebny. Przynajmniej na razie. Pies poslal Kyosuke wymowne spojrzenie, ze tak sie przyjaciol nie sprzedaje, po czym potruchtal radosnie do Onpuu. Grzecznie usiadl przy lewej nodze zamaszyscie zamiatajac ogonem plyty Seireitei, wzniecajac tym maly obloczek kurzu. Ten tu bialowlosy pan potrafil docenic wartosc zwierza, wiec lepiej trzymac sie jego. Ran obserwowal wszystko z boku, mruzac oczy. Z pozoru sprawial wrazenie niezainteresowanego, ale kadeci mogli byc niemal pewni, ze rozmysla juz nad innym sposobem uprzykrzenia komus zycia.

Spoiler:

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Haruaki


私たちはすべて死ぬつもりです。 Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket110/110私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket110/110私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (110/110)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-06-27, 18:37

Shirotori musiał przyznać sam przed sobą, że zachowanie psiaka było dziwne oraz całkiem urocze zarazem. Kudłacz najwyraźniej należał do wąskiej grupy tych rozumnych, inteligentnych stworzeń. Koniec końców młodzian nie miał nic przeciwko takiemu towarzyszowi. Zaraz przykucnął obok nowego przyjaciela. Najpierw ostrożnie pogłaskał sierściucha, a następnie lekko podrapał za uchem. Czyżby psiowy kompan wyczuł wilczą krew płynąca w żyłach Onpuu? Całkiem prawdopodobne...
-Kto jest grzecznym psiurem? No pewnie, że ty... Ciekawe... Jesteś piękną suczką czy dzielnym samcem? Pewnie właściciel tęskni za tobą. Chwilowo nadaję mu imię Kaze...- Niby chłopaka rozpierała radość, bo pierwszy raz obcował ze zwierzęciem poza murami akademii. Kiedyś niestety przez jego obojętność Yukio musiał oddać swego przyjaciela. Jednak obecnie sytuacja wymagała konkretnych działań. Ciekawe co pozostali członkowie ekipy powiedzą. Właściwie białowłosy zachował pewną ostrożność. "Hmmm... Zabawnie byłoby widzieć jak ten pies przybiera ludzką formę pod koniec naszej przygody. Skoro posiadam taką umiejętność, to istnieje oprócz mnie przynajmniej jeden taki przypadek. Chyba, że... Ten psiur jest szpiegiem demonów albo samym demonem!" Shiro westchnął cicho, równocześnie hamując wodze wyobraźni. Lepiej przestać teoretyzować, prawda?
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket90/90私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket27/42私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (27/42)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-06-27, 18:53

Rose przyglądała się całej scenie bez słowa. Nie było to aż takie trudne. Dodatkowo widać było , że białowłosy zaczyna przywiązywać się do psa. No cóż, jeśli go chapnie, to przynajmniej mamy przy sobie Shinigami, który może będzie w stanie mu pomóc, skoro jest taki dzielny i wogóle. Nadal nie wiedziała, po co zostali tutaj zebrani, wątpiła bowiem by chodziło o jeden słaby kawał.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


私たちはすべて死ぬつもりです。 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket9000/9000私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket9000/9000私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-06-27, 20:23

No no, wygląda na to, że białowłosy ma rękę do zwierząt. Jednak w tym przypadku zaraz pożałuje podobnego spouchwalania się. Kyosuke zostałby jeszcze na moment, aby popatrzeć jak pies obślinia twarz nowego kolegi, po czym w dobrym humorze udałby się na patrol. Jednak z tych dowcipów każdy wyniósł coś dobrego. Kuchiki pozbył się psa, pies znalazł nowego właściciela, a białowłosy zyskał czworonożnego towarzysza. Wszyscy zadowoleni.
Powrót do góry Go down
渡邊綱


私たちはすべて死ぬつもりです。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket4096/4096私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket83037/262144私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-06-28, 00:16


Kyosuke-san 充填材 #0004 #0030


Kuchiki czekal, a pies znowu sprawil mu zawod. Zamiast oblizywac oblicza kadetow, przewrocil sie na grzbiet i wymachujac przednimi lapami, oraz poszczekujac dawal do zrozumienia, ze oczekuje wyczochrania po brzuchu. Na shinigami nie zwracal juz uwagi. Chcac, nie chcac, trzeba bylo ruszac do wlasnych zajec, bo przekorny kundel pewnie i caly dzien udawalby grzecznego, byle tylko zrobic mu na zlosc. Albo zmienilby zdanie i znowu przyczepil sie do niego. Lepiej korzystac z okazji, poki zajety kim innym.

次 >

悪戯者 事件 #0000 #0005


Rose zauwazyla, ze Ran raz stal przy niej, pozniej niedaleko shinigami, potem jeszcze gdzie indziej. Kiedy on to tak w zasadzie? Szanowny Opiekun postanowil sie w koncu oddalic. Na czarnej bluzie widniala biala plama. Oo wyraznie z siebie zadowolony dal sygnal, ze rowniez powinni opuscic to miejsce.
- No ponuraku, bierz zwierza i chodzmy zrobic cos ciekawego.

Skrecil za najblizszy rog, a potem jeszcze trzy razy, zanim zwolnil do spacerowego kroku. Znowu zaczal sie czujnie rozgladac, wyszukujac okazji. Mineli tak wneke w murze, w ktorej wstawiona byla laweczka, a obok roslo drzewo rzucajace cien. Przysnal na nim kolejny shinigami, chociaz ten wygladal na kawal chlopa z kwadratowa szczeka. Glowa lekko zwieszona, dlonie oparte na katanie. Sto metrow dalej, przy rozwidleniu Oo zatrzymal sie.
- Poczekajcie tu chwile.
Ze zlosliwym blyskiem w oku i mazakiem w dloni potruchtal do wneki. Dotarlwszy tam pochylil sie i zaczal majstrowac. Po chwili zamarl, a potem puscil sie sprintem w kierunku Rose i Onpuu.
- Chodu!
Chlop, ktory go gonil, rzeczywiscie byl wielki. Czerwony na twarzy, z namalowanymi okularami i polowa wasa. Watpliwe, by mial im zrobic trwala krzywde, aczkolwiek skopanie tylkow bylo jak najbardziej mozliwe.

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Rose Nevermore


Rose Nevermore


Mistrz Gry : Imperator Kuchiki

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket90/90私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (90/90)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket27/42私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (27/42)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-06-28, 13:24

Dlaczego ja się wogóle z nim zadaję... Mówiąc szczerze Rose ani trochę nie chciało się uciekać. Po prostu kroczyła dalej w tym samym kierunku licząc, że zostanie uznana za przypadkowo przechodzącą studentkę, która po prostu sobie spaceruje. Jeśli się uda, jeden problem mniej. Jeśli nie, to i tak nie miała nic z żartem wspólnego, więc wątpiła by tłuk coś jej zrobił. Nawet jej nie widział przed wyjściem zza rogu.


Event: 90/90 PŻ ; 90/90 PR

"Życie ponad Śmiercią, Siła ponad Słabością, Podróż ponad Celem" ~Pierwszy ideał Świetlistych, Archiwum Burzowego Światła - Brandon Sanderson.

"Uważam się za człowieka z zasadami. Ale który człowiek sądzi inaczej? Nawet rzezimieszek, jak zauważyłem, uważa swoje czyny za w pewnym sensie „moralne”. Może inna osoba, czytając o moim życiu, nazwie mnie religijnym tyranem. Może nazwie mnie arogantem. Czemu opinia tego człowieka miałaby być mniej ważna niż moje własna? Chyba wszystko sprowadza się do jednego faktu. W ostatecznym rozrachunku to ja mam wojsko." ~Fragment dziennika Ostatniego Imperatora, Z Mgły Zrodzony - Brandon Sanderson

Rose
Powrót do góry Go down
Haruaki


私たちはすべて死ぬつもりです。 Admin10
Haruaki


Mistrz Gry : Brak

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket110/110私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (110/110)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket110/110私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (110/110)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-07-05, 22:01

Shirotori był szczerze zafascynowany beztroskim zachowaniem psiaka. Dlatego zbytnio nie protestował, gdy Ran zarządził dalszą wędrówkę. Właściwie chłopak był troszkę ciekawy cóż nowego kolega wymyślił. "Oby tym razem mistrz kawałów pokazał swój prawdziwy kunszt... Może zaangażuje naszą dwójkę w jakąś większą akcję?" Niestety oczekiwania przerosły rzeczywistość. Pan dowcipniś po pierwsze wybrał niewłaściwą osobę, a druga sprawa dotyczyła prostoty żartu. Dorysowywanie wąsów czy opaski pirackiej wyglądało dość dziecinnie. Wielka szkoda, bo Shiro zaczął dostrzegać pewien potencjał. Choćby skonstruować jakąś pułapkę, która ostatecznie wystraszyłaby nieświadomego delikwenta... Koniec końców niedoszła ofiara zapragnęła zemsty. Dlatego młodzian biorąc przykład z Rana wziął nogi za pas. Oczywiście wyminął zgrabnie rudowłosą. Niech dziewczę robi sobie co zechce. Chwilowo głównie przeszkadzała zamiast pomagać. Najpierw ich bezproblemowo sprzedała, a potem jeszcze wmawiała swoją niewinność. Właściwie po co tutaj przyszła? Mogła spokojnie zrezygnować z tego typu rozrywki. Przecież i tak obecnie została gdzieś na tyłach. Oby tylko psiur uszedł z życiem...
Powrót do góry Go down
渡邊綱


私たちはすべて死ぬつもりです。 Mg10
渡邊綱


Mistrz Gry : Fairy

Karta Postaci
Punkty Życia:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket4096/4096私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (4096/4096)
Punkty Reiatsu:
私たちはすべて死ぬつもりです。 Pbucket83037/262144私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty_bar_bleue  (83037/262144)

私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty2017-07-06, 11:37


悪戯者 事件 #0000 #0006


Poscig nie dal sie nabrac na niewinnosc Rose. Moze nie do konca spal, jak go mijali, albo nie robilo mu roznicy i w tym momencie kazdy kadet w zasiegu reki byl winny, albo chociaz nadawal sie do weryfikacji. Zwolnil, spodziewajac sie zasadzki, ale poniewaz nic nie nastapilo, po prostu bezceremonialnie zlapal dziewczyne w pasie i zamknal w stalowym uscisku pod pacha. Krzepy mial tyle, ze zebra zaprotestowaly i z trudem mogla zlapac powietrze.
- Oz ty! - zaklal typ szpetnie - Juz ja wam zarty pokaze...
I pogonil lapac pozostalych. Nie wygladalo, zeby przeszkadzala mu w tym waga schwytanej Nevermore. Ran wykrzywil twarz w niezbyt przychylnym grymasie mamroczac pod nosem.
- Baby to jednak nadaja sie glownie do rodzenia dzieci...
Pies radosnie truchtal obok Onpuu, wychodzac z zalozenia, ze nadszedl czas na zabawe, to w sumie ekstra.
- Mimo wszystko trzeba odbic - tym razem Oo wyraznie rzucil do kolegi - Niedaleko bedzie rozwidlenie w bok do studni. Ja zajme sie dywersja i odciaganiem uwagi, a ty lap w tym czasie ruda i do studni, a pozniej jak najdalej...

_______
by Tsuna
Powrót do góry Go down
Sponsored content





私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty
PisanieTemat: Re: 私たちはすべて死ぬつもりです。   私たちはすべて死ぬつもりです。 Empty

Powrót do góry Go down
 
私たちはすべて死ぬつもりです。
Powrót do góry 
Strona 1 z 3Idź do strony : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Inne :: Eventy-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje