Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Jadeitowy ogród

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki


Jadeitowy ogród Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2018-12-23, 14:57

Jadeitowy ogród jest jadeitowy. Jadeitowe jest niebo, słońce. Trawa i rośliny jednak nie są jadeitowe, lecz zielone. Czasami pojawi się pojedynczy czerwony, niebieski czy biały szczegół, ale poza tym wszystko jest jadeitowe i zielone.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Jadeitowy ogród Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2018-12-23, 14:58

Aoto

Aoto nawiedziło przemożne uczucie co do niezwykłości miejsca w jakim się znalazł. Był prawie pewny tego, że śni, aczkolwiek gdzieś w nie do końca jeszcze przytomnym umyśle kołatała się myśl, iż oto znalazł się w wyjątkowo niecodziennej i co ważniejsze - całkiem prawdziwej sytuacji.
Przestrzeń przepojona była jasnozielonym światłem, którym promieniowało jadeitowe słońce. Aoto był otoczony przez kwadrat dwumetrowego, doskonale przyciętego żywopłotu. Jedyna wyrwa w zieleni ziajała tuż przed nim prowadząc do gardzieli roślinnego korytarza. Sam czuł się dobrze - nie było ani za zimno, ani za ciepło. Na sobie miał strój, w którym położył się spać. Nagie stopy po kostki ginęły w chłodnej, bujnej trawie. Poza bzyczeniem trzmiela, który właśnie okrążył Aoto, po czym odleciał w kierunku korytarzu, żadne dźwięki go nie dochodziły.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket46/370Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket1847/6190Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2018-12-24, 10:54

01F#001


Kisuke przez moment stał jak wryty, podziwiał te niezwykłe i tajemnicze miejsce. A w jego głowie kłębiły się myśli.
'Czy to sen? To musi być sen, jak inaczej to można  wyjaśnić. Pierwszy raz widzę coś takiego , nigdy też nie słyszałem o czymś podobnym. Jednak mam nieodparte wrażenie, że ja wcale nie śnie. Jak ja się tu znalazłem? Co to za miejsce? Jest naprawdę niezwykłe, tylko dlaczego wszystko jest zielone albo jadeitowe? Jak teraz opuszczę to miejsce, może byłoby łatwiej jakbym wiedział co ja tu w ogóle robię.' Jego bezustanne pytania przerwał dźwięk przelatującego owada.
Przetarł oczy i poklepał się po policzkach, aby otrząsnąć się i wziąć w garść.
-Nie ma co dłużej zwlekać, w końcu stojąc w miejscu niczego się nie dowiem.- Powiedział sam do siebie, żeby dodać sobie otuchy, po czym ruszył przed siebie.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-07, 07:40, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Jadeitowy ogród Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2018-12-30, 14:21

Jak powiedział tak zrobił i młody szlachcic wkroczył w zielony korytarz. Nie czekała go długa podróż, gdyż po kilkunastu metrach korytarz zakręcił łagodnie w lewo, po czym skończył się otwierając na wolną przestrzeń. Nim jeszcze do niej dotarł dochodziła do niego treść toczącej się dyskusji.
- Czy gdyby gwiazdy nagle zniknęły, to obeszłoby to kogoś oprócz żeglarzy i ptaków? - Wypowiadanym słowom towarzyszył klekot.
- Owszem. Choćby poeci utraciliby swoją muzę - odpowiedział poważny i głęboki głos, po czym znowu rozległ się klekot.
- Chodziło mi raczej o bardziej praktyczne rzeczy. Poeci mają setkę innych muz, a może dla kogoś gwiazdy okazałyby się niezastąpione.
Kisuke pokonał do końca zakręt i ujrzał w przestrzeni za korytarzem widok wysoce osobliwy. Tam, na porośniętym trawą polu, okolony kamieniami i głazami znajdowało się gorące źródło wyrzucające ku niebu gorącą parę. Wszystko by się zgadzało gdyby nie oblicza trzech istot w wodzie się moczących. Kisuke dostrzegł bowiem makaka o różowej twarzy i jasnozielonym futrze, żurawia o biało czarnym upierzeniu, którego czubek głowy znaczyła zielona plamka, oraz, co było widokiem najbardziej zaskakującym, karpia koi o jadeitowych łuskach, którego głowa wyrastała z całkiem ludzkiej szyi wyrastającej z całkiem ludzkiego korpusu. Ryboczłowiek właśnie korzystał ze swojej całkiem ludzkiej ręki i oblewał się wodą z kubełka.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket46/370Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket1847/6190Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2018-12-30, 21:42

01F#002

Młody blondyn poczuł się lepiej, kiedy usłyszał ludzki głos, przynajmniej miał pewność, że nie jest sam i może ktoś mu powie co to za miejsce. Ku jego zdziwieniu niebyli to ludzie tak jak przypuszczał, lecz dziwna istota i gadające zwierzęta. Przetarł jeszcze raz oczy i spojrzał ponownie na nich. 'Raz kozie śmierć, raczej mnie nie zjedzą' Pocieszał się w myślach młodzian.
-Mnie by obeszło, w końcu nie ma nic lepszego niż podziwianie gwiazd przed zaśnięciem. Spoglądanie w puste niebo byłoby niczym patrzenie w otchłań ciemności, na samą myśl mam ciarki.--Powiedział lekko speszony chłopak. Zamknął oczy i z uśmiechem zaczął drapać się po głowie.
-Jestem Kuchike Kisuke miło mi was poznać, przepraszam, że przerwałem wam tą pasjonująca rozmowę. Chciałem zadać wam kilka pytań o ile to nie problem.- Wykonał ukłoń w ich stronę.
-Widzicie, nie wiem jak tu się znalazłem ani co to za miejsce. A nie ukrywam, że wolałbym wrócić do domu, zanim wpadnę w tarapaty.- Lekkim śmiechem starał się zamaskować swoją bezradność na zaistniałą sytuacje.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-07, 07:41, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Jadeitowy ogród Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2018-12-31, 21:04

Obecność Kisuke została zauważona, aczkolwiek nie wywarła ona dużego wrażenia na bywalcach gorącego źródła. Ot spojrzeli na niego ze średnim zainteresowaniem. Karpiogłowy otwierał i zamykał oślizgłe usta, jak to wyrzucone na powierzchnię ryby miały w zwyczaju, aczkolwiek nie robił tego z desperacją biednych stworzeń, które nagle znalazły się w środowisku wykluczającym ich przeżycie.
- Myśli, że mamy krótką pamięć. - Zaklekotał żuraw spoglądając na towarzyszy. - Zupełnie jakbyśmy mieli tu tylu gości, że kłopot byłby ich wszystkich spamiętać.
- To nie my mamy kiepską pamięć tylko on. Doskonale o tym wiesz, a i tak za każdym razem zaczynasz od tej samej wyświechtanej kwestii - westchnęła małpa.
Był to widok wyjątkowo osobliwy, gdy usta zielonego makaka poruszały się identycznie jak człowiecze przy wypowiadaniu słów. Z czaplą było prościej, ona po prostu kłapała dziobem i jakimś cudem rodziła się z tego zrozumiała mowa.
- Kiedy to dobra kwestia. Zasiewa niepewność w tych co przybywają tu któryś już raz.
Małpa machnęła ręką na stwierdzenie towarzysza, po czym zwróciła się do Kisuke.
- Nie masz czego się obawiać młoda ludzka duszo. W tej chwili twoje ciało śpi w miejscu, w którym je pozostawiłeś. I kiedyś już, całkiem niedawno nawet, się spotkaliśmy, aczkolwiek ze względu na naturę tego miejsca utraciłeś wszystkie wspomnienia z tej miłej pogawędki.
- Faktycznie było to niedawno. - Zauważyła czapla. - Nie zdążył się nic zmienić i nawet te same pytania zadał.
Karpiostwór powrócił do oblewania swej łuskowej głowy.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket46/370Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket1847/6190Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2018-12-31, 23:57

01F#003

Słowa, które zostały wypowiedziane przez małpę, uspokoiły chłopaka. Jednakże fakt, iż wcześniej już był w tym miejscu i nawet prowadzili pogawędki nie dawały mu spokoju.
„Czyli byłem tu wcześniej, mimo to nie kojarzę tej krainy ani nawet tych stworzeń. Najwidoczniej makak ma racje, że kiedy się budzę to zapominam. Mam tylko nadzieje, że żadne z nich nie jest odzwierciedleniem mojej duszy, a to nie jest mój wewnętrzny świat. Myślałem, że moim zabójcą dusz będzie piękna niewiasta albo najlepiej dwie.” Chłopak pomachał głową, aby otrząsnąć się z tych niezadowalających myśli.
-Całe szczęście, więc to tylko sen. Wszystko dookoła wydaje się bardzo prawdziwe, mam wrażenie jakbym śnił na jawie. Wybaczcie, że was nie pamiętam, ani jak się nazywacie. Trochę głupie uczucie, zapomnieć o tak niezwykłych istotach, jakimi jesteście. Możesz dokładnie mi opowiedzieć co to za dziwne miejsce, w jakim celu się tu zazwyczaj zjawiałem i o czym głównie rozmawialiśmy?- Powiedział spokojnie młodzieniec.
„Ciekawe czy czas tu płynie inaczej niż w prawdziwym świecie? Żadnej wiedzy stąd nie udam mi się wynieść, więc nie mają powodu do kłamstw czy głupich żartów.”


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-07, 07:41, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Jadeitowy ogród Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2019-01-02, 15:53

- Nie widzimy potrzeby w posiadaniu imion - poinformował makak. - Także możesz zwracać się do nas jak tylko chcesz. - Kisuke po raz pierwszy zobaczył uśmiechającą się małpę. Nie żeby wcześniej miał wiele do czynienia ze człekokształtnymi, ale coś mu mówiło, że normalne małpiszony raczej nie przywołują na twarz podobnego wyrazu. - Jeśli zaś chcesz wiedzieć więcej, to sam musisz to odgadnąć. Mamy tutaj raczej niewiele rozrywek, także lubimy sobie popatrzeć na główkujących gości.
- Tak - potwierdził klekocząco żuraw. - Ciekawe czy stałeś się bystrzejszy od ostatniego razu. Raczej rzadko się to zdarza - stwierdził zwracając się do małpy.
- Ale jednak. Jego matka na przykład wykazała się bystrością. - Bezimienny makak pokiwał głową na na dawne wspomnienie.
Przy okazji Kisuke stwierdził, iż jest całkiem goły. Mógłby przysiąc, że jeszcze chwilę temu coś na sobie miał... coś... nie pamiętał dokładnie co, ale na pewno nie świecił swoją osobą tak jak teraz.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket46/370Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket1847/6190Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2019-01-03, 22:12

01F#004

Młodzieniec nie czuł się skrępowany stojąc nago przed zwierzętami. Jedynie obecność karpia budziła w nim lekką niepewność, w końcu miał ludzkie części ciała. Jednak to nie przeszkodziło mu, aby na chwile zanurzył się w swoim umyślę.
'Mógłbym przysiąc, że byłem w coś ubrany tylko w co? Czy był to uniform z akademii a może moje szkarłatne kimono?” Zaczął gładzic się po brodzie. Po chwili jednak przestał i nie zwlekając dłużej postanowił przyłączyć się do relaksu w gorącym źródle. Wszedł do parującej wody i powoli się zanurzył, aby przyzwyczaić ciało do temperatury. Kiedy nad poziomem wody znajdowała się tylko głowa powiedział.
-Szkoda, że teraz jej tu nie ma, choć raz chciałbym ją zobaczyć. Ale jest to niemożliwe prawda? Zmarli nie wracają do życia, zostają po nich tylko wspomnienia.- Powiedział blondyn lekko przygnębiony głosem. Zaczął wpatrywać się w niebo i myśleć.
„Co to za miejsce? Skoro można się tu znaleźć tylko śniąc to nie może ono istnieć na jawie. Hmmm.... Mówili, że każdy powrót usuwa wspomnienia, czyli to musi być tylko w mojej głowie. Ale zaraz moja matka też tutaj bywała. Rozumiem, że nieco ją przypominam, ale jak to jest możliwe. Co jeszcze mam z nią wspólnego poza wyglądem? Przecież to nie może być takie trudne, co jeszcze mnie z nią łączy?” Chłopak wyciągnął lewą rękę i zaczesał swoje włosy do tyłu. Kiedy nie poczuł uderzenia bransoletki, zamarł na chwilę.
„Bransoletka, ona nas łączy. Wcześniej przecież należała do niej. Słońce i niebo jest w kolorze kamienia, który jest wprawiony w łańcuszek. To nie może być przypadek.”
-Czy czasem, to miejsce nie jest ukryte w małym kamyczku jadeitu, który, dostałem od swojej matki? Wciąż nie mogę się domyślić, jaką role wy tu pełnicie. Jesteście uwięzieni w tym kamieniu?- Powiedział podekscytowany chłopak.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-07, 07:41, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Jadeitowy ogród Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2019-01-07, 19:03

- Jak się wprasza - skomentował żuraw, gdy Kisuke wszedł po gładkich kamieniach do źródła. Nikt jednak go nie wygonił i dobrze, bo doświadczenie okazało się nad wyraz przyjemne. Zielonawa, odrobinę mętna woda pachniała siarką i temperaturowo znajdowała się w cienkim przedziale pomiędzy przyjemnym, a nieznośnym gorącem.
- Właściwie to wracają - stwierdził makak. - Nikt ich nie nazwie co prawda tą samą osobą, ale technicznie rzecz biorąc rdzeń duszy pozostaje ten sam. Wyiskać cię? - zaproponował nagle zmieniając temat.
- Mnie możesz. - Zgłosił się żuraw. - Coś mnie plecy swędzą.
I tak oto Kisuke nawiedziła wątpliwa przyjemność oglądania zielonej małpy gmerającej po piórach grzbietowych żurawia, który zaraz zaklekotał z zadowoleniem. Karpiogłowy natomiast przyglądał się chłopakowi nieco zbyt intensywnie żeby można było uznać to za normalne. Trzeba jednak stworowi przyznać, że dbał o siebie. Był niemal tak muskularny, jak sensei Mito.
- To akurat nie było trudne do zgadnięcia. Twoja matka była tutaj, aż trzy razy. Jeszcze dwa i dostałaby nagrodę. - rzekł żuraw. - O tak, trochę niżej poproszę. - Makak skubnął niżej i żuraw przymknął z rozkoszy oczy.
- Traktujemy to miejsce raczej jako dom - odezwała się małpa, gdy już skonsumowała coś co wydłubała spomiędzy piór towarzysza. - Dom z którego nie bardzo jak można wyjść, ale wychodzimy z założenia, że na zewnątrz nie ma wielu ciekawych rzeczy do obejrzenia, także nie narzekamy na naszą tutaj bytność, ale chętniej chciałbyś pewno posłuchać o swojej matce. To była naprawdę czarująca dziewczyna. Jedna z milszych osób, które do nas tutaj zajrzały i tym bardziej zasmuciła nas wieść o jej śmierci.
Karpiogłowy pokiwał głową jakby w zadumie. Być może w zadumie, bo po prawdzie trudno było wyczuć emocje kryjące się za jego gestami. Wszakże miał rybią twarz, a te nie słynęły raczej z wysokiego poziomu ekspresji.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket46/370Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket1847/6190Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2019-01-09, 18:28

01F#005

-Ciekawe, rdzeń duszy mówisz? Czyli wasz wygląd nie jest stały i przybiera różne formy w zależności od okoliczności? Nie, dziękuje bardzo nie ma takiej potrzeby.- Powiedział ciepłym tonem.
„Czemu ten karpiogłowy przygląda mi się tak mocno. Jego pozbawiona emocji twarz lekko mnie przeraża. Wygląda trochę jak sensei Mito, ale ten jest cichszy. Czyżby niemowa?”
-A wasz kolega czemu nic nie mówi. Zawstydził się na widok gościa czy dawno nikt was nie odwiedzał? Nagrodę? A jaką można tu otrzymać nagrodę w końcu nic się nie pamiętam, a ze snu nic materialnego nie wyniesiesz.- Zamknął oczy i skierował twarz do góry. Poderwał się szybko i spojrzał na makaka. Jego twarz promieniała uśmiechem, a zęby błyszczały od blasku jadeitowego słońca.
-Oczywiście chciałbym posłuchać o mojej matce. Nikt nigdy mi nie opowiadał jaka była. Kilka razy próbowałem wydusić od Rentaro jakieś informacje, ale zdradził mi jedynie imię. Szkoda, że zapomnę o tym, jak tylko się obudzę.-


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-07, 07:41, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Jadeitowy ogród Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2019-01-11, 20:22

Podczas, gdy zadawał pytania, Kisuke stał się świadkiem kolejnego niecodziennego zjawiska. Mianowicie każdy z trzech współtowarzyszy kąpieli zamarło bez ruchu na chwilę, a wzrok samego chłopaka zamglił się, tak, że wszystko straciło ostrość.
- A widziałeś kiedyś żeby ryba mówiła? - Jakby z oddali doszedł do niego głos żurawia. - Patrzcie, już sobie stąd idzie... o, jednak nie.
Wszystko na powrót stało się wyraźne. Zarówno obraz, jak i dźwięk.
- Zaraz powrócisz do siebie - stwierdził makak ze spokojem przerywając zabieg higieniczny na pierzastym towarzyszu. - I tak o tym zapomnisz, ale powiem, że twoja matka była bardzo serdeczną i radosną istotką, chociaż w twoim świecie mogła nie być tak odbierana. Za każdym razem, gdy tu trafiała zachowywała się jak ptak uwolniony z klatki. Cóż za nieszczęsna z niej była osóbka. - Małpa westchnęła jakby rzeczywiście było mu szkoda matki Kisuke.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket46/370Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket1847/6190Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2019-01-13, 20:59

01F#006

„Co tu się dzieje? Wybudzanie się nie jest niczym przyjemnym, czułem jakbym stracił wszystkie zmysły.”- pomyślał arystokrata.
-Nigdy też nie widziałem gadającego żurawia albo makaka. No, chyba że chodzi Ci o to, iż ryby nie wydają dźwięków. Domyślam się, dlaczego mogła taka być. Ostatnio też odczułem wpływ klanu na moją przyszłość. Już chcą szukać mi żony, przypominają, abym się zachowywał i nie narażał dobrego imienia rodu. Pewnie została zmuszona do wyjścia za mojego ojca słyszałem różne plotki o nim i każda jest nieprzyjemna.- Chłopak skierował wzrok w dół i na chwile zastygł bez ruchu.
'Pewnie tylko tutaj mogła czuć się wolna i nikt nie mówił jej co ma robić. Przeklęty los, dlaczego akurat wydali ją za niego. Może wszystko potoczyłoby się inaczej gdyby nie ten facet. To pewnie jego wina, że ona umarła zaniedbywał ją i wykorzystywał.” Oczy młodzieńca lekko zaszkliły się, a z nosa zaczęło kapać.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-07, 07:41, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Jadeitowy ogród Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2019-01-17, 21:50

Makak skinął na słowa Kisuke i zaczął mówić, ale chłopak nie zrozumiał ni słowa. Świat ponownie pokrył się mgłą, lecz tym razem ostrość nie wróciła i po chwili świadomość znalazła drogę ku jawie.
Gdy obudził się w swoim pokoju towarzyszyły mu tylko strzępki minionych snów. Był chyba na jakimś zadaniu w lesie, gdzie wraz z klasowymi kolegami zjadł jakieś święte ryby, a potem spadła na niego straszliwa klątwa. Na czym dokładnie ona polegała już nie pamiętał, ale na pewno było straszliwa.

***

Kisuke ani się spostrzegł, a już dzieliło go tylko kilka dni przed egzaminami kończącymi pierwszy rok nauki. Jakoś udało mu się przetrwać trudy codziennych zajęć, chociaż czasami był już na skraju wytrzymałości zarówno psychicznej, jak i fizycznej. Kilku paniczyków z jego klasy nie dało rady i odpadli stosunkowo wcześnie, bo w przeciągu kilku pierwszych miesięcy. Ku zaskoczeniu prawie wszystkich w tym niezaszczytnym gronie nie znalazł się Toru. Kuzyn Kisuke był kiepski praktycznie w każdym przedmiocie, ale za każdym razem o włos zaliczał egzaminy okresowe. Narzekał przy tym, że to złośliwość losu, bo najchętniej oblałby wszystko żeby mieć spokój z tym całym cyrkiem.
Po pierwszym kryzysie, gdy Kisuke po powrocie z zajęć marzył tylko o położeniu się do łóżka, kolejne miesiące były bardziej znośne, bo i udało się trochę przywyknąć do akademickiego rygoru, co oznaczało, że miał więcej czasu dla siebie. Najrozsądniej byłoby przeznaczyć go na naukę, aczkolwiek zawsze mógł zacieśnić więzy z klasowymi kolegami. Oby tylko nie przesadził, bo wujek wymagał od niego postawy godnej członka rodu Kuchiki, którą można byłoby streścić w zdaniu "Dużo pracy, mało zabawy".

https://bleach.forumpolish.com/t1383p570-posiadoa-rodu-kuchiki
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Jadeitowy ogród Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2020-11-12, 20:18

Aoto aka Kyoraku Kisuke

Kisuke patrzył na osobliwe słońce o jadeitowej barwie. Promieniał blaskiem tak łagodnym, że w żaden sposób nie ranił oczu. Pamiętał ten widok, doświadczył go już nie raz, chociaż przed chwilą nie miał o tym jeszcze pojęcia.
- Czy to aby nie oszustwo? - Rozległ się również nieobcy mu klekot.
- Nie mamy spisanego kodeksu zasad, który mógłby to potwierdzić - odpowiedział wyważony głos.
- Jak dla mnie to oszustwo - zadecydował klekocąco.
- Czepiasz się dla samego czepiania - westchnął drugi rozmówca. - A przecież w końcu po wiekach mamy tu kogoś, kto odwiedza nas piąty raz. Niemożliwym to zignorować w myśl wymyślonych naprędce zasad.
- Ja niczego nie ignoruję! Po prostu ukłuła mnie myśl, że przed taki czas nie pomyśleliśmy o stworzeniu rozsądnego regulaminu dla tego miejsca.
- Od tworzenia zasad jest budowniczy naszego małego zakątka, a nie my. Tych zaś są tylko dwie. Pięć spotkań i zagadka.
- Marny byłby z naszego budowniczego biurokrata.
Kisuke podniósł się do siadu i ujrzał trzy dobrze mu znane istoty stojące przed nim. Makaka, żurawia i mężczyznę o budzącej zazdrość muskulaturze, który zamienił głowę na karpia o jadeitowych łuskach.
- Witaj Kisuke - przemówił łagodnie makak. - Pamiętasz nas prawda? Na pewno tak, wszystkie nasze spotkania. W końcu tak to działa.
- W końcu nie musimy odpowiadać na te same pytania. - Czapla otarła czoło skrzydłem, zaś karpiogłowy spoglądał na Kisuke bezgłośnie poruszając ustami.
Znajdowali się na polanie otoczonej kręgiem schludnych drzewek o kolistych koronach i wiotkich pniach. Kilka metrów za trójką mieszkańców ogrodu z ziemi wystawał na pół odkopany pieniek. Część korzeni trzymała się jeszcze ziemi, inne wystawione były w pełni na działanie powietrza. Góra pieńka była postrzępiona i osmolona świadcząc o tym, że to nie siekiera poprowadzona pewną ręką skróciła niegdyś dumne drzewo. Kadłubek posiadał za to jamę, w której jadeitowym blaskiem lśnił bajeczny klejnot wielkości dłoni Kisuke.
Po raz pierwszy to widział, ale wszystko inne pamiętał. Ostatni raz był tu po tym jak zabił ojca, a teraz piątą wizytę złożył podczas gdy jego ciało wciąż musiało przebywać w obozie oni.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket46/370Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket1847/6190Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2020-11-12, 21:48

02#279

Dziwne, ale przyjemne słońce. Kiedy tak podziwiałem te niecodzienne zjawisko usłyszałem czyjąś rozmowę. Kompletnie nie mogłem się połapać w kontekście ani kto, kiedy kogo oszukał. Ale miałem wrażenie, że ta dwójka uwielbiała ze sobą dywagować na najróżniejsze tematy. Ujrzałem trzy istoty dziwne istoty. Dwie potrafiły mówić ludzkim głosem, a karp posiadał ludzkie muskularne ciało. Jednak nie zdziwiło mnie to tak jak powinno. Po chwili wszystkie wspomnienia do mnie wróciły. Teraz wiedziałem co to za miejsce i że nie jest to sen albo halucynacje.
-Tak pamiętam. Jak widzę dalej lubicie przekomarzać się z czaplą. A ty karpiu dalej nie mówisz. W sumie to dobrze, że was widzę i cieszę się, iż nic się nie zmieniliście.. Minął szmat czasu od naszego ostatniego spotkania. Jedynie chyba czas i miejsce nie okazało się sprzyjająco. W końcu jestem we wrogim obozie i powinienem teraz pomagać córce gromowładnego.- Nieco się zamyśliłem i nie byłem do końca pewny czy mam teraz na to czasu. Ale skoro już tutaj byłem, to chociaż dowiem się, dlaczego właśnie teraz i po co.
-No dobrze, skoro już tu jestem to może oświecicie mnie co takiego dzisiaj będziemy robić? Jednak otoczenie różni się od tego, w którym miałem was przyjemność zawsze spotkać.- Spojrzałem na pień praktycznie wyrwanego drzewa i błyszczący wielki klejnot. Czyżby oczekiwali, że dokończę wyrywanie go? Tylko jakim byłby sens tego wszystkiego, a dodatkowo tej wielki kamień. Co on robił tym drzewie. Samodzielnie nie mogłem zbyt wiele wywnioskować musiałem poczekać, aż czapla albo maka zabierze głos i oznajmi mi cel naszego spotkania. Kto w ogóle stworzył ten świat w naszyjniku mojej matki.
-A właśnie przepraszam, że tak nagle. To któreś z was wtedy zarechotało w gabinecie pani porucznik? Jestem prawie pewny, że nie była to Aizuyuki-san.- Chciałem rozwiać te wątpliwości, w końcu tak na prawdę to mogła być pani porucznik.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Jadeitowy ogród Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2020-11-23, 19:10

Czapla pogładziła skrzydłem po głowie zdobnej jadeitowym upierzeniem.
- To że go nie słyszysz, to nie znaczy, że nie mówi. Trzeba potrafić wczytać się w ruchy jego warg.
Makak przyłożył wierzch dłoni do ust i chrząknął zauważając, że są obecnie ważniejsze tematy od zrozumienia mowy karpi.
- Cóż, twoje pojawienie się tutaj jest dosyć... niestandardowe, gdyż jak zapewne sam wiesz ze wspomnień naszych poprzednich spotkań, dostać się tu można podczas snu. No, ale uznajmy, iż istotniejszy jest tu sam fakt dostania się, niż w jaki sposób się on dokonał.
Czapla spojrzała na małpę z ukosa jakby nie do końca się z tym zgadzała, ale nie poruszyła głośno tematu.
- Jesteś tutaj piąty raz, więc należy ci się nagroda, od której uzyskania dzieli cię poprawna odpowiedź na jedną zagadkę. Budowniczy tego miejsca był dość ekscentryczny, więc podobny tok zabawy nie powinien zbytnio dziwić.
Karp zamachał ręką dając małpie znak by na niego spojrzała. Poruszając dość energicznie oślizgłymi ustami przekazał niezrozumiałe dla Kisuke słowa.
- Ach tak, prawie bym zapomniał. Muszę cię uprzedzić, że została tu zdeponowana pokaźna ilość reiatsu, która zostanie uwolniona w formie eksplozji jeśli udzielona odpowiedź będzie błędna. - Wzruszył ramionami pokazują swoją bezsilność wobec obowiązujących reguł. - Uznaj więc to za korzystną okoliczność, że znajdujesz się w obozie wroga, a nie powiedzmy w domu rodzinnym... Rechot? Obawiam się, że to nie był żaden z nas. Nawet jeśli czasem rechoczemy sobie z dobrego dowcipu naszego łuskowatego kolegi, to nie ma prawa dojść to do zewnętrznego świata. Po prawdzie twój amulet tworzy pole zagłuszające wewnętrzną percepcję, co zapobiega wyłonieniu się czegokolwiek z niego na zewnątrz oprócz pewnej specyficznej emanacji dostrzegalnej tylko przez nielicznych... a tak przynajmniej mówi instrukcja tego miejsca.
- No chyba, że źle odpowiesz na pytanie - zauważyła czapla. - Wtedy coś większego na zewnątrz wyjdzie.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket46/370Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket1847/6190Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2020-11-23, 20:19

02#280


-Przepraszam karpi, że nie dostrzegłem tego. Jednak czytanie z ruchu warg jest bardzo trudną sztuką.-
Czapla jak zwykle zadzierała dzioba i chciała mieć racje we wszystkim. Jej racja była najmojsza, jednak mowa polega na mówieniu. Czyli wydawaniu dźwięków, więc karp technicznie nie mówił. No ale mniejsza nie zamierzałem w chodzi z nią w dyskusje, bo nie było na to czasu, a tym bardziej miejsca. Nauka czytaniu z ruchu rybich warg na pewno nie należy do łatwych skoro nie udało mi się tego nauczyć przez ostatnie cztery wizyty. No dobrze, ale teraz pora przejść do szczegółów. Jedyne co wzbudziło moje obawy, to fakt eksplozji i że makak powiedział pokaźne. Jedyny plus, że w przypadku złej odpowiedzi obu wroga może zniknąć z powierzchni ziemi. Jednak tego wolałbym uniknąć, idea zamachowca samobójcy mi nie do końca mi pasowała.
-Tak myślę podobnie, po prostu warunki są mi bardziej sprzyjające a bliscy nienarażeni na konsekwencje niepoprawnej odpowiedzi. Co nie znaczy, że chciałbym poczuć ten wybuch na własnej skórze.- Uśmiechnąłem się nieporadnie, starając zachować chłodną głowę. -Skoro już wspomniałeś o Budowniczym tego miejsca, może mógłbyś go przedstawić albo wyjaśnić, jaki kim był i co łączyło go z moją matką Runą.- Architekt tego miejsca, musiał faktycznie mieć trochę nie po kolej w głowie. Ale jego cyrk to i jego małpy mógłby, chociaż instrukcje zostawić do tego miejsca. Słowa czapli jeszcze bardziej wzburzył mój spokój, sama eksplozja nie była wystarczająco karą? Coś jeszcze zostanie przy okazji wypuszczone na zewnątrz? Czemu w takim razie miały w ogóle brać udział w tej zagadce, pora zapytać, czy przypadkiem to będzie gra niewarta świeczki.
-Dobrze, skoro już wiem o możliwy nieprzyjemnych efekt. Może czas powiedzieć co się stanie jak udam mi się odgadnąć tę zagadkę oraz jakie dokładnie są zasady? -Zapytałem lekko konfundowany, ale zdeterminowany. Chciałem jak najszybciej wrócić do Chikaze bo prawdopodobnie przysporzyłem jej tym masę problemów.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Jadeitowy ogród Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2020-11-24, 19:05

Karp nie wydawał się obrażony, chociaż po prawdzie w jego pokerowej twarzy trudno było dopatrzyć się jakiś emocji.
- Och, z twoją matką nie łączyło go nic. Budowniczy stworzył amulet setki lat przed jej narodzinami i plus minus tylu posiadaczy miała ta niepozorna błyskotka nim trafiła w jej ręce. W każdym razie była to dusza o... ciekawym charakterze, jak już wspominałem, oraz posiadającą dość sporą moc. Sądzę jednak, że nie cenił jej nazbyt skoro ukrył tu tak cenną nagrodę zamiast zachować ją po prostu dla siebie samego.
Czapla uniosła nogę i podrapała nią drugą kończynę.
- To może teraz ja coś powiem? Zbyt długie milczenie mi nie służy. Także... ekhem. Jak odgadniesz zagadkę otrzymasz nagrodę i będziesz mógł wrócić do siebie. Znaczy się do miejsca, w którym obecnie znajduje się twoje ciało. Dobra wiadomość jest taka, że po usłyszeniu zagadki będziesz miał choćby i wieczność na wymyślenie odpowiedzi. Zła, że masz tylko jedną szansę. Jedna próba, jedna odpowiedź. Dobra - dostajesz nagroda, zła - wybuchasz ty i wszystko w okolicy.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket46/370Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket1847/6190Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2020-11-24, 20:01

02#281

-O ile czas na zewnątrz się nie zatrzymał. To o wieczności nie możemy rozmawiać, pewnie w każdej chwili mogą zginąć z rąk yokai. Także wolałbym załatwić to szybciej niż później, jednak skoro nagroda dalej tu jest i jest do tego cenna. To nikt przede mną nie zdoła odpowiedzieć na tę zagadkę.- Spojrzałem wymownie na czaple, ona zawsze była dla mnie wredna. Może taki był jej styl bycia albo po prostu nie bardzo mnie lubiła nie wiedzieć czemu. No dobrze, ale teraz musiałem się skupić i odświeżyć umysł. Usiadłem wygodnie, złożyłem nogi po turecku i wyprostowałem się. Musiałem przyjąć jak najlepiej sprzyjające pozycje do wysiłku umysłowego, w końcu każda pomoc nie zaszkodzi.
-No dobrze, możemy zaczynać drodzy mili. Ale co się z wami stanie kiedy ukończę tę zagadkę?- Spojrzałem z lekką troską, nie chciałbym, aby oni po prostu wyparowali i może czapli najmniej byłoby mi szkoda. Ale jednak ta trójka to bardzo zgrany duet.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Jadeitowy ogród Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2020-12-03, 15:12

- Byłoby to wiele niefortunne biorąc pod uwagę ile przeszedłeś by się tu dostać. Nami się nie przejmuj. Żyjąc tyle lat w pobliżu nagrody nawiązaliśmy z nią więź, która pozwoli nam zabawić tu jeszcze przez jakiś czas. - Makak chrząknął. - Nie tracąc więcej czasu, oto zagadka.
Czapla zaklekotała z napięciem. Karp skrzyżował muskularne ramiona, a małpa uroczystym głosem zaczęła mówić:
- Człowiek się z nimi nie rodzi,
potem dopiero je zyskuje.
Ułatwiają życie,
chociaż potrafią też być źródłem wielkiej boleści.
Utracić je można z wielu powodów,
także z powodu starości.
Czym one są?

Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket46/370Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket1847/6190Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2020-12-04, 21:01

02#282

Gdy usłyszałem zagadkę zrozumiałem, dlaczego nikt wcześniej nie odpowiedział na nią. Pierwsza sentencja rodziła więcej pytań niż odpowiedzi. Skoro człowiek się z nimi nie rodzi to kto się rodzi? Pierwsze na myśl przyszły mi zęby, w końcu one dopiero wyżynają się u niemowlaków, ułatwiają życie, ponieważ możemy jeść twarde pokarmy i potrafią powodować ogromne bóle. Może ktoś na je wypić, połamać albo wyrywać. Na starość po prostu wypadają, ale to wszystko wydawało się jakieś takie zbyt proste. Brakowała mi stuprocentowej pewności do tej odpowiedzi gdyby Makak powiedział jeszcze na przykład, że dziurawią je słodkości albo, że mamy ich dwie pary. Wtedy w ciemno mógłbym odpowiedzieć. Jedyne co innego gdzieś w głowie mi się jeszcze kołatało to przyjaźń albo jakieś więzi. W końcu ułatwiają życie, bywają ciężkie relacje, której kosztują nas wiele, o kłótnie nie trudno, ale czemu niby miałby brać w tym udział starzenie się. Przecież są przyjaźnie czy więzi do grobowej deski. Zaczęłam intensywniej się zastanawiać i rozglądać po tych miejscu. Może podpowiedz albo jakaś wskazówka, która mnie nakieruje, Na moment skupiłem wzrok na pieńku, w tym samym czasie kiwałem głową na boki. Pod odpowiedni kątem, taki stary poszarpany pieniek z odsłoniętymi korzeniami wyglądam jak ledwo trzymający się ząb. Postanowiłem zaryzykować i postawić na ten znak.
-Bardzo ciekawa zagadka, trochę niekompletna i celowo wprowadzająca w błąd i niepewność. Są one zębami.- Powiedziałem lekko zaniepokojony i w ciszy słyszałem i czułem każde uderzenie mojego serca i pulsującą tętnice tłoczące krew. Kulminujący moment niepewności.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Jadeitowy ogród Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2020-12-06, 17:28

Gdy Kisuke przemówił ziemia zadrżała w odpowiedzi. Pieniek uniósł się nad ziemię. Kawałki kory odginały się, aż klejnot zapulsował falą energii rozbijając drzewne okrycie. Czapla i makak zasłonili się i tylko niewzruszony karp pozwolił by kawałki drewna rozbiły się o jego muskulaturę.
Klejnot poznaczyła siatka świetlistych pęknięć i również on rozpadł się odsłaniając coś znacznie mniejszego otoczonego jadeitowym płomieniem. Rozmiarem i kształtem przypominało to właśnie ząb.
- Uch, niekompletna. Mój tyłek! - Zaklekotała czapla. - Ewidentnie szykowałeś sobie usprawiedliwienie gdybyś jednak źle odpowiedział. Och... - Spojrzała na skrzydła. Z nich, z całej czapli, z całego świata zaczęły się oddzielać pojedyncze cząsteczki reiatsu.
- Wygląda na to, że nadszedł czas pożegnania. - Makak również obserwował swe dłonie. Nie wydawał się jednak głębiej przejęty swym rozpadem.- Teraz Kisuke podejdź i weź nagrodę. Wiedz, że to potężna relikwia mogącą spełnić twoje każde... każde z dozą rozsądku, życzenie. Tak... jest na to pewna szansa, chociaż dość niewielka i prawdopodobnie efekt będzie inny. Nawet całkowicie przeciwny. Także w sumie lepiej nie korzystać z tej mocy zbyt często. Chyba, że będziesz w wielkiej potrzebie, albo będzie ci się bardzo nudzić.
- Jak to było? Wystarczy zacisnąć relikwie w dłoni i wypowiedzieć w myślach życzenie? - Po początkowym szoku również czapla przeszła do akceptacji rozwoju wydarzeń. - Proste w obsłudze, o nieprzewidzianych efektach. W sumie na twoim miejscu byłbym pewno zawiedziony, ale też zagadka nie była trudna, więc oczekiwań nie powinieneś mieć też nie wiadomo jakich.
Karp nadal stał z założonymi rękoma spoglądając w jadeitowe słońce, które zaczęło maleć stopniowo pogrążając ginący świat w ciemnościach.

[+ 1 inteligencja]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket46/370Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket1847/6190Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (1847/6190)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2020-12-06, 18:47

02#283

Odetchnąłem wielką ulgą i ujrzałem tę wielką nagrodę, która nie była większa od zęba, o którą chodziło w zagadce. Jednak nie ma co oceniać książki po okładce. Widać koniec wcale nie zmienił nastawienia czapli. Nawet teraz nie mogła przestać się wymądrzać, pewne rzeczy nigdy się nie zmieniają.
-Może faktycznie niekompletna to złe słowo, ale na pewno wiele rzeczy spełnia kryteria tej zagadki.- Pomimo sukcesu, odniosłem również porażkę. Zyskałem potężną relikwię, ale już nigdy nie będzie mi dane porozmawiać z nimi. A dodatkowo to ja przyczyniłem się do ich końca, nie nastąpiło to samoistnie.
-Wam wszystkim chciałbym podziękować. Trochę mi smutno, że więcej się już nie zobaczymy i nie zdążę się nauczyć czytania z ruchu warg, aby zrozumieć Cię karpiu.- Nie zamierzałem na sam koniec przekomarzać się z czaplą. Zagadką nie trudno. To dziwnie, że przez tyle lat nikt nie odpowiedział dobrze i nie zgarnął nagrody. -Samo poznanie was było swojego rodzaju nagrodą, Szkoda, że więcej nie przyjdzie nam podywagować na różne tematy. Jednak tak ten budowniczy zaprojektował ten świat. Chciałbym przed końcem jeszcze zapytać o swoją matkę i budowniczego. Na której wizycie ona skończyła oraz czy mogę poznać imię architekta tego świata?- Po usłyszeniu odpowiedzi, zbliżyłem się do rozświeconego obiektu i chwyciłem w dłoń. Spojrzałem na rozpadających się mieszkańców tego świata i pomachałem im.
-Żegnajcie chłopaki, obyśmy spotkali się w kolejnych cyklach życia. Tylko może następnym razem wszyscy bądźmy normalni i nienaznaczeni brzemię.- Zmrużałem oczy i pomyślałem o powrocie do własnego ciała. Nie wiedziałem ile dokładnie czasu spałem, a w snach czas potrafi pędzić nieubłaganie.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


Jadeitowy ogród Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
Jadeitowy ogród Pbucket9000/9000Jadeitowy ogród Empty_bar_bleue  (9000/9000)

Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty2020-12-06, 19:45

Kisuke miał wrażenie, że oczy karpia zaszkliły się, gdy składał swe podziękowanie. Czapla przejechała nonszalancko skrzydłem po głowie, a zakłopotany makak masował się po karku.
- Wdałeś się w matkę. Ona też była bardzo miła i... cieszymy się, że to właśnie ty odgadłeś zagadkę.
Karp zaklaskał, a i czapla stwierdziła łaskawie, że rzeczywiście nie najgorszy trafił im się zwycięzca.
- No nic. Nie chcę cię poganiać, ale ponoć znajdujesz się w poważnej sytuacji tam na zewnątrz. Odpowiadając więc krótko: Była tu trzy razy, a budowniczy zwie się Tetsujin Hisui.
Shinigami podszedł do lewitującej nagrody i zobaczył, że faktycznie jest to ząb. Trzonowiec dokładnie, z tym drobnym szczegółem odróżniającym go od milionów innych ludzkich trzonowców, że był z jadeitu, a w jego środku jaśniał niewielki ognik. Kisuke zamknął dłoń na skarbie tym samym kończąc swą ostatnią wizytę w jadeitowym ogrodzie.


https://bleach.forumpolish.com/t2443p30-kraina-oni#72077
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Jadeitowy ogród Empty
PisanieTemat: Re: Jadeitowy ogród   Jadeitowy ogród Empty

Powrót do góry Go down
 
Jadeitowy ogród
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Ogród

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Inne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje