Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 46 Sal Centralnych

Go down 
2 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-01-08, 16:14

Budynek, w którym urzędują namiestnicy Soul society w większości znajduje się pod ziemią. Można się do niego dostać przechodząc przez otoczony murem most przebiegający przez głęboką fosę, a prowadzący do niewielkiej bramy, w której zawarto wiele zaklęć ochronnych sprzed tysięcy lat. Schodząc w dół po pokonaniu setek stopni dociera się w końcu do wielkiej sali, gdzie zbierają się najważniejsze osobistości Soul society.
W dwóch następujących po sobie pierścieniowych rzędach zasiada czterdziestu mędrców. Naprzeciwko wejścia do auli, w wyższym rzędzie zasiada zaś sześciu mędrców. Przed każdym członkiem rady znajduje się drewniana płyta z napisanym nań numerem, która zasłania oblicze siedzącej za nią osoby.
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-01-08, 16:29

Aoto aka Kuchiki Kisuke


Aoto stanął pośrodku okrągłego pomieszczenia, nad którym górowały trybuny skąd przyglądali mu się ludzie od jakich zależeć będzie jego przyszłość. Za jedną z tych płyt znajdował się Kuchiki Raidon, za inną Kyoraku Shouhei, a gdzieś tam jeszcze czaiła się osoba, która pragnęła jego śmierci. Nim przy wejściu do kompleksu, jeszcze na powierzchni, został przechwycony przez shinigami o zakrytych twarzach, towarzyszyli mu Rentaro oraz Masaki. Ostatni raz przypomnieli Kisuke, jak miał się zachowywać. Odzywać się tylko w odpowiedzi na pytania, z szacunkiem i pokorą. Odebrano mu broń przy wejściu, miał na sobie skromne kimono i pod spojrzeniami tych wszystkich ludzi czuł się niczym pyłek.
- Kisuke, student czwartego roku akademii Shino, adoptowany przez dom Kuchiki. - Przemówił gromkim głosem jeden z mężczyzn. Pouczony wcześniej Kisuke wiedział, że jest to jeden z sześciu sędziów. - Czy przysięgasz przed Królem Dusz, którego reprezentujemy, że tak naprawdę nazywasz się Kyoraku Kisuke i jesteś synem Kyoraku Rokuro i Kuchiki Runy?
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket46/37046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket1847/619046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (1847/6190)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-01-08, 19:49

02#136

Chłopakowi doskwierała lekka samotność, w końcu nagle ktoś go odciął od znajomych i szkolnej rutyny. No ale będąc w szkole musiałby ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. A tak spędził dwa tygodnie na kąpielach, masaży i innych przyjemnych rzeczy. No poza bardzo gorzką herbatą, ale wykonała swoje zadanie i postawiła go na nogi. Kiedy lekko się stresował, ale w końcu przyszedł mówić prawdę więc nie miał się czego obawiać. Stanął dumnie i elegancko jak tylko umiał, próbował robić jak najlepsze wrażenie. Przełknął ślinie i zaczął odpowiadać.
-Tak przysięga na Króla dusz, że ja jestem Kyoraku Kisuke. Jestem synem zmarłej Kuchiki Runy i żyjącego Kyoraku Rokuro.- Skończył i nic więcej nie powiedział, czekał na kolejnej pytania od sędziów. W końcu nadmierna gadatliwość była jego konikiem, ale była tu bardzo niewskazana dlatego zamknął jadaczkę i ogranicza się do niezbędne minimum.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-01-13, 17:09

Atmosfera w tym miejscu była wyjątkowo nieprzyjemna. Kisuke czuł się niemal, jak skazaniec stojąc w kręgu otoczonym przez wysokie ściany, a tam wyżej w cieniu zasiadali mężowie równie srodzy co jego wujek. Czuł na sobie oceniające, twarde spojrzenia, które wydawały się posiadać fizyczny ciężar. Ledwo powstrzymywał drżenie nóg.
- I tak wskazały badania twojego reiatsu - odrzekł inny sędzia, suchym, oficjalnym tonem.
- Wygląda też w kapkę, jak Kyoraku-sama. - Gdzieś z boku odezwał się rozbawiony głos, którego uwaga wzburzyła falę szmerów.
Sędzia, który przemawiał jako pierwszy chrząknął znacząco i na powrót zapanowała cisza.
- Do czego więc dążysz, chłopcze, stając tu przed nami?
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket46/37046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket1847/619046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (1847/6190)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-01-13, 18:58

02#137

Kisuke nie lubił być w samym centrum uwagi. Zwłaszcza że to były zimnie, ciężkie spojrzenia i dodatkowo przez osoby starsze. Gdyby było to gronie młodych pięknych kobiet, które podziwiałbym go i adorowały. To może nawet by to polubił, chociaż z jego doświadczenia raczej uniknąłby ich i się rumienił. No ale tak nie jest i cała ta sytuacja była coraz mniej komfortową.
-Pojawiłem się dzisiaj tutaj przed wami, aby skorzystać ze swojego prawa. Skoro mój Ojciec nie jest w stanie godnie reprezentować interesów rodziny, to pora, żeby mi ustąpił. Chcę rzucić mu wyzwanie.- Powiedział to głośno i donośnie. Chciał im pokazać swoją motywację i zdecydowanie.
-Tylko nie wiem czy Szanowny Rokudo, znajdzie dla mnie czas. Słyszałem, że zajmuje się bardzo poważnymi sprawami ostatnio. Dlatego zdecydowałem się załatwić to przez radę 46, aby nie mógł się wymigać i mnie spławiać.- Uśmiechnął się niczym niewinne dziecko.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-01-15, 20:27

Pierwszą wypowiedź Kisuke powitała cisza, natomiast druga wzbudziła gniewnie pomruki oburzenia.
- A co takiego osiągnąłeś, aby mniemać, że nadajesz się na przywódcę jednego z największych rodów w Seireitei bardziej od osoby, która zajmuje się tym od kilkudziesięciu lat?! - Zagrzmiał sędzia.
- Student bez wybitnych osiągnięć, to jakby świnia stwierdziła, że zasługuje na miejsce przy pańskim stole - zakpił któryś z mędrców.
- Typowa Rukońska buta - stwierdził głośno ktoś inny. - Nic dziwnego biorąc pod uwagę gdzie się ten chłopak wychowywał.
- Bezczelność nie znająca granic - odezwał się starczy, drżący głos. - Chce się nami wysługiwać w swoich sprawach? Dwadzieścia batów i miesiąc w karcerze powinni wbić mu do głowy trochę pokory.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket46/37046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket1847/619046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (1847/6190)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-01-15, 20:57

02#138

Blondyn zaczynała się gotować i każda kolejna wypowiedz, budziła w nim tylko większe obrzydzenie. „Banda starych głupców, którzy siedzą na swoich czterech literach i mają się za lepszych. Od początku widać komu sprzyjają. Szukają osiągnięć i oczerniaj mnie przez moje pochodzenia. A co takiego osiągnął mój Ojciec, który nawet nie uczęszczał do akademii. Jednak chyba lepiej było mi sczeznąć w wiezieniu, za podniesie ręka na szlachcica niż słuchanie tego albo mogła mnie choroba położyć.” Kisuke jeszcze przez pewien czas milczał i starał się powstrzymać wzbierające w nim emocje.
-To, że ktoś zajmuje jakieś stanowisko, od dłuższego czasu nie oznacza, iż robi to dobrze. Jestem może młody, ale chętnie słucham rad mądrzejszych ludzi i nie kieruje się osobistymi pobudkami w celu zaspokojenia swoich żądz.- Następnym komentarz, nie skwitował choćby słowem. Równie dobrze mógłby powiedzieć, coś podobnego o osobach siedzących w radzie.” Z błękitną krwią się człowiek rodzi czy raczej ją nabywa?” Zastanawiał się w głębi duszy, ale postanowił ich nie co oświecić w sprawie dorastania. -Nie dorastałem tam z wyboru, a dlatego, że ktoś czyhał na moje życie. Gdyby nie mój opiekun, mój ród nie miałby dziedzica.- Spoglądał na Rentaro przez moment.
-Jedyne czego od was potrzebuje to potwierdzenie mojego pochodzenia.- Więcej nic nie powiedział, patrzył ze złością w oczach na wszystkich członków rady, którzy traktowali go jak bezdomnego psa. "Przekupne, zgorzkniałe świnie. To przez was ten świat gnije."


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-01-17, 20:07

Kisuke musiał się zmierzyć z co najmniej nieprzychylnym nastawieniem dusz stojących nawet ponad Kapitanem głównodowodzącym. Znajdowały się wśród nich głowy większych i mniejszych rodów, a także szacowni członkowie najbardziej wpływowych rodzin arystokratycznych. Ponoć kiedyś zostawiano kilka miejsc dla poważanych i mądrych mężów z Rukongai, ale zwyczaj ten dawno już zarzucono. Teraz jedynym nie szlachcicem w radzie był naczelny kapłan świątyni ośmiu milionów bóstw.
Tymczasem chłopak miał wrażenie, że nie wszyscy członkowie rady go słuchają. Wielu szemrało między sobą i chyba niezbyt ich obchodziło co ma do powiedzenia. Sędzia ponownie musiał się odezwać, aby uspokoić zgromadzenie.
- Cóż, twoje pochodzenie zostało już potwierdzone przez naukowców, a także przez szanownego Kuchiki-sama i kilku innych świadków. Rozumiem ponadto, że także twierdzisz, iż twój ojciec chciał zabić ciebie zaraz po narodzinach.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket46/37046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket1847/619046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (1847/6190)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-01-19, 17:01

02#139

Kisuke już wiedział, że jeśli kiedykolwiek zostanie głową rodu, to daruje sobie rade 46 i wyznaczy innego szlachcica do zajęcia tego miejsca na przykład Shuhei. Wszystkie te dusze, siedziały i rozmawiały między sobą, zamiast skupić się na sprawie, która jest rozpatrywana. Zarzucali mu różne rzeczy, ale oni sami nie są w porządku. Banda starych, zapatrzonych we własnych interes hipokrytów, najlepiej jakby od razu rzuciłby im toną pieniędzy i obiecał korzystne dla nich umowy. Zamilkł na chwilę i posłucha co ma mu do powiedzenia jeden z sędziów.
-Z cały szacunkiem wszystko na to wskazuje, każdy owoc może być piękny na zewnątrz, a w środku zgniły.- Powiedział i ponownie zamilkł na moment. Chciał przemyśleć co jeszcze może powiedzieć, a czego nie powinien mówić.
-Wysoka rado sędziów chciałbym was przeprosić za moje wcześniejsze słowa były one nie na miejscu, ale teraz jeżeli można chciałby usłyszeć wasz werdykt. Nie chciałbym więcej marnować waszego ważnego czasu. Na pewne mam jeszcze wiele ważniejszych spraw do przedyskutowania.- Kiedy skończył mówić spuścił głowę w dół, na znak pokory. W głębi duszy chciał już jak najszybciej opuścić to miejsce, było bardzo nieprzyjemne  i na długo to wspomnienie zostanie w jego głowie.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-01-21, 19:17

- Szkoda, że od początku nie przemawiałeś takim tonem - stwierdził cierpko sędzia, który dotąd milczał. - Miejmy już to za sobą. Ktoś jeszcze chce przemówić w tej sprawie?
- Dziecko należy do ojca - odezwał się jeden z mędrców wyjątkowo śliskim tonem. - Jeśli postanowi je zabić to ma do tego prawo. Zresztą czy mamy wcale pełną pewność co do tego, że ten... młodzieniec rzeczywiście jest cudownie ocalałym synem rodu Kyoraku?
- Jest ku temu wiele dowodów - rzekł spokojnie sędzia siedzący pośrodku loży sędziowskiej.
- Powszechnie szanowane osoby, których nietaktem byłoby podejrzewać o kłamstwo poparło prawdziwość tej historii - odezwał się chyba jeszcze dość młody, sądząc po głosie, mędrzec.
- Hmm... oczywiście, nie chciałbym nikomu zarzucać kłamstwa. Chociaż jak widać jesteśmy świadkami wyjątkowo ciekawej gry. Dziedzic jednego z największych rodów objawia się właśnie teraz, w tak niespokojnych czasach.
- Mam wątpliwości co do zasadności ubiegania się o zadośćuczynienie. - Pojawił się nowy, beznamiętny głos w dyskusji. - Prawo odwetu to archaizm, nad którym już dawno powinniśmy się pochylić.
- To tradycja ustanowiona przez naszych przodków. - Głos twardy i suchy niczym głaz. - Chłopak ma prawo na nią się powołać, a wyzwany do pojedynku musi je przyjąć.
- Zgadzam się z tym - przemówił miękki, cichy głos, po czym nastała chwila ciszy przerwana  przez głównego sędziego.
- Skoro tak... chyba dalsza dyskusja nie jest potrzebna.

Pół godziny później Kisuke wchodził już do lektyki wraz z Rentaro i Masakim. Z ojcem miał zmierzyć się za tydzień w południe.
- Zabieramy cię do głównej posiadłości - oznajmił Masaki siedzący naprzeciwko Kisuke i Rentaro. - Trzeba cię pilnować, bo nigdy nie można wykluczyć jakichś nieczystych zagrywek. Oczywiście przedłuży się twoja nieobecność w akademii, ale tym się nie przejmuj.
Mimo tego, że udało się osiągnąć kolejny etap planu zainstalowania Kisuke jako głowy rodu Kyoraku, to miny towarzyszy podróży były ponure.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket46/37046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket1847/619046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (1847/6190)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-01-21, 20:07

02#140

Wielkie debaty w końcu ustały, można było zauważyć jak bardzo różne dusze zasiadają w radzie i jak bardzo mają skrajne poglądy. Na jego szczęście, w składzie sędziowski znalazło się mniej nieprzychylnych mu dusz. Dlatego pomimo kilku fopa, werdykt był dla nich zwycięski. Termin pojedynku został ustalony i wszystko miało się rozstrzygnąć za parę dni. Pokiwał twierdząco głową na słowa kuzyna. -Rozumiem. Nawet troche zaczyna mi jej brakować.- Spojrzał po twarzach kompanów, a następnie wzrok skierował ku podłodze, a jego umysł na chwilę odpłynął.
„Tylko czemu wszyscy w lektyce są tacy przygnębieni? Tak naprawdę jesteśmy już o jeden krok do realizacji planu głowy rodu Kuchikich, a ta dwójka wygląda tak jakbym miał zostać wysłany na rzez. Chyba wiedzą coś, czego ja nie wiem” Wyrwał się z zadumy i postanowił podjąć temat.
-Czemu macie takie ponure miny? Jesteśmy już na ostatniej prostej.- Zamilkł na chwile.- Już tylko pojedynek i będziemy mogli zacząć nowy etap w naszych życiach.- Próbował dodać im otuchy swoją pewnością siebie, ale blondynowi także dokuczały negatywne myśli z tyłu głowy.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-01-23, 19:34

Kuzyn przywołał na zmęczone oblicze wymuszony uśmiech.
- Podziwiam twoją odwagę. Po stawieniu się przed oblicze rady, a przed pojedynkiem na śmierć i życie potrafisz myśleć w ten sposób.
Kisuke poczuł dotyk na ramieniu.
- Chłopak jest twardszy niż wygląda. Nie zapominajmy też, że już uczestniczył w walce, w której mógł zginąć, a wyszedł z niej zwycięsko.
Masaki pokiwał głową. Spojrzał przez okratowane okno lektyki, za którym przesuwały się zabudowania najlepiej utrzymanej i najmocniej strzeżonej centralnej części Seireitei.
- Zgaduję, że dla niektórych arystokratów w radzie to musiał być szok. Po Kuchiki raczej nikt nie spodziewał się podobnej intrygi z odchowaniem odnalezionego cudem dziedzica Kyoraku, aby potem rzucić go do walki w celu zwiększenia swoich wpływów... Jedynie powołanie się na to stare prawo odwetu jest w naszym stylu. - Spojrzał na Kisuke. - Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że przez pierwsze lata to Kyoraku Shouhei będzie zarządzać sprawami rodu. Teraz gdy zrezygnował ze służby będzie miał na to dużo czasu... ale to też uczciwy człowiek. Wierzę, że gdy nadejdzie chwila przekaże ci pełnię władzy, chociaż na pewno będzie chciał zachować możliwość wypowiadania się w wielu kwestiach. - Wzruszył ramionami. - Cóż, z twojej perspektywy to błogosławieństwo, że jego potomkowie podjęli służbę w Gotei XIII zamiast wybrać ścieżkę polityka. Wtedy na pewno bardziej by mu zależało, aby manipulacjami zapewnić synom wyższą pozycję, nawet twoim kosztem.
- Jeśli się zgodzisz chciałbym tobie nadal służyć, gdy już oficjalnie zmienisz nazwisko - rzekł Rentaro. - Kuchiki-sama wyraził już na to zgodę.
- Tak, dobrze byłoby żebyś miał w nowym otoczeniu, jak najwięcej zaufanych osób - poparł ten pomysł Masaki. - Ojciec na pewno myśli tak samo.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket46/37046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket1847/619046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (1847/6190)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-01-23, 21:00

02#141

-Nie jestem pewny czy to odwaga. Po prostu nie mam praktycznie nic do stracenia, a wiele do zyskania. Wiem, że z Twoim ojcem różnie nam się układało i mam różnice w poglądach, ale obiecałem sobie, że zrobię wszystko, aby się odwdzięczyć mu. Skoro tak mogę to zrobić to nie mam prawa narzekać, muszę tylko zająć wyznaczone miejsce.- Uśmiechnął się, kiedy Rentaro położył mu rękę na ramieniu. Dawno nie czuł jej ciężaru i ciepła, które przypomniała mu wspólnie spędzony czas. Chociaż wtedy kładą mu, ją na głowę i mierzwił mu włosy.-Miałem wspaniałego nauczyciela. Spojrzał na mężczyznę. Siedział i słuchał co ma mu do przekazania Masaki, uważnie słuchał i po wszystkim odetchnął z ulgą. -Domyślałem się, że nie dostane od razu władzy. Chociaż to i lepiej, nie wiem jak tym Masaki, ale mi naprawdę się nie śpieszy do zostania głową rodu, a nawet nie wiedziałbym jak tym się zająć. Całą ta polityka nie jest dla mnie, mam niewyparzoną gębę i mocne braki w etykiecie. Jednak i tak wiem, że kiedyś nadejdzie ten dzień i chętnie będę miał przy boku zaufanych doradców.- Mówił, nieowijająca w bawełnę. Kiedy usłyszał wypowiedzi Rentaro bardzo się ucieszył, ale nie dał po sobie tego poznać. Chciał mu zrobić psikusa, który bardzo często robił w dzieciństwie. Dodatkowo pomoże mu w rozładowaniu emocji.
-Nie chce, żebyś mi służy.- Zrobił krótką przerwę. -Chcę, żebyś dalej przy mnie stał. Jesteś dla mnie jak ojciec. Wiem, że nigdy nie będę mógł spłacić tego długu. Jednak nie zamierza przestać próbować. Wychowałeś mnie, pokazałeś jak żyć z podniesionym czołem i utwierdziłeś, że warto walczyć w słusznej sprawie. Ojc... Chce żebyś szedł, obok mnie i pomagał wyjść na dobrą duszę.- Żarty blondyna, przerodził się w wyznanie, kiedy zaczął mówić wszystkie te dni w rukongaiu wróciły do niego. Cała serdeczność i miłość, którą przelał na niego Rentaro. Wszystkie zarwane noc, kiedy chorował, bał się albo miał koszmar. Zawsze był tam jego opiekun, który nigdy od niego niczego nie zażądał czy oczekiwał. Pozwalał mu być sobą, Kisuke nigdy tego nie zapomnij. Starał się powstrzymać wylew emocji, które uderzył w niego z nostalgią. Nie chciał dokładać kuzynowi i prawdziwemu ojcu zmartwień.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-01-25, 21:07

Największy przyjaciel Kisuke milczał przez chwilę.
- Będę przy tobie tak długo, jak tylko będzie mi dane - przyrzekł w końcu zachrypniętym głosem.
- Hmm, ciekawe co jest dzisiaj na obiad - zburzył nastrój Masaki.

***

Kisuke został ulokowany w wspaniałym pałacu chronionej przez małą armię strażników z czego najlepsi byli shinigami służący nie Gotei, lecz Kuchiki.
Wuj zalecił mu tylko lekkie treningi dla podtrzymania formy. Nikt ze znajomych go przez ten czas nie odwiedził i mógł tylko zgadywać co myślą o nim w akademii, a na pewno musiało pojawić się sporo plotek. Mógł za to w końcu bliżej zapoznać się z rodziną od strony matki. Żona Raidona Ayane była uprzejmą i cichą kobietą o smutnych oczach, których wyraz rzadko zmieniał się od czasu śmierci młodszego syna.
W pałacu żyła też rodzina kuzyna. Za żonę miał piękną jasnowłosą Ayame z rodu Kurohyou, która wydawała się idealną partnerką dla każdego szlachcica. Dobrze wychowana, wyważona, a jednocześnie miała w sobie pewien rodzaj wspierającego ciepła. Mała córka Ayano, Sayuri, była trochę zbyt żywa, jak na porządne arystokratyczne standardy i chyba dlatego pilnowali ją żeby nie zawracała głowy Kisuke. Spotkał też ojca Toru, który wydawał się odrobinę mniejszą i bardziej zgryźliwą wersją swego starszego brata. Kuzyn lubił powtarzać, że to jego zasługą jest kwaśny wyraz twarzy ojca.
Nic się nie zmieniło i dni mijały szybko. Kisuke miał wrażenie, że w ostatnich miesiąca dałoby się zmieścić cały rok, o ile nie więcej. Rentaro zawsze był gdzieś w pobliżu, więc w razie potrzeby chłopak mógł poprosić o wsparcie. Dwa dni przed pojedynkiem przyszła wiadomość, że ma się odbyć w samo południe w neutralnym dojo. Kuchiki-sama stwierdził, że lepiej, aby Rentaro nie pokazywał się tam pamiętając o jego roli w tym wszystkim. Kisuke miał za to towarzyszyć sam Raidon, który miał zaświadczyć o prawidłowym przebiegu pojedynku. Ze strony Kyoraku wszystkiemu przyglądać miał się Shuhei, a oprócz tego miał pojawić się sędzia, jako element neutralny.

***

Noc poprzedzającą pojedynek Kisuke kiepsko przespał. Mocno gnębiła go myśl, że to być może jego ostatnia noc, a rano czuł się jeszcze gorzej. Czuł nieznośny ucisk w żołądku i tylko dzięki specjalnej ziołowej herbacie udało mu się cokolwiek przełknąć.
Nie mógł nic poradzić na kondycję swego umysłu. Już za kilka godzin miało być po wszystkim i nie mógł powstrzymać się od ponurych myśli podsuwających obrazy jego samego leżącego w kałuży krwi, a wyżej stał triumfujący Rokuro kończący to co zaczął wiele lat temu.
Służba pomogła Kisuke włożyć śnieżnobiałe kimono. Broń miał otrzymać już na miejscu z rąk sędziego. Pozostało się tylko pożegnać z rodziną. Małżonki wuja i kuzyna kłaniały się zapewniając, że cały czas będą się modlić do przodków przed rodzinnym ołtarzem. Struty dotąd Rentaro znalazł w sobie siłę, bo spojrzał Kisuke głęboko w oczy i uśmiechnął się, jakby przekonany o jego zwycięstwie.
Podróż do dojo lektyką trwała jakąś godzinę. Jechał tylko z wujem, który nie garnął się do rozmowy. Siedział z zamkniętymi oczyma pogrążony w rozmyślaniach. Miejsce, w którym miał walczyć o życie było niepozorne. Niewielki budynek, przy którym zatrzymywała się właśnie lektyka z herbem rodu Kyoraku. Wychodzili praktycznie w tym samym momencie. Najpierw Shuhei. Ukłonił się krótko Raidonowi, a potem Kisuke pierwszy raz ujrzał ojca. Mógł poczuć przygnębienie, bo potwierdziło się to, co kilkukrotnie mu mówiono, że jest bardzo podobny do człowieka, który chciał go zabić.
Włosy miały ten sam słomkowy odcień. Żuchwę porośnięta parodniowym zarostem mieli wręcz identyczną. Nos, łuki brwiowe również odziedziczył po ojcu. Kształt oczu tak samo, różnili się jedynie kolorem, gdyż tęczówki Rokuro miały orzechową barwę. Postać ubrana w białe kimono była smuklejsza od Kisuke i trochę odeń wyższa. Nie zdradzał nerwów, wydawał się wręcz znudzony. Jego wzrok prześlizgnął się po chłopaku, schylił głowę przed Raidonem, po czym wszedł do budynku. Shuhei chwilę przyglądał się Kisuke, ale nie dał żadnego pokrzepiającego znaku i ruszył za swoim bratankiem.
- Żałuję, że oddałem temu człowiekowi swoją siostrę - niespodziewanie przemówił Raidon. - Jesteś jedynym dobrym co wyszło z tego związku. Zwycięż dzisiaj, aby cząstka Runy, którą nosisz w sobie przetrwała i mogła być przekazana dalej.
Kuchiki brzmiał i wyglądał tak samo stoicko, jak zawsze, ale wykonał gest, którego wcześniej Kisuke od niego nie doświadczył. Położył mu dłoń na ramieniu, spojrzał w oczy i kiwnął głową, jakby zaakceptował go takiego jakim jest.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket46/37046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket1847/619046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (1847/6190)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-01-25, 22:38

02#142

Kisuke nawet odpowiadała atmosfera jaka panowała w pałacu. Jedynie co psuło nastrój to mała armia, no ale jednak bezpieczeństwo przede wszystkim i Raidon zachowywał się tak jak blondyn sobie wyobrażał. Bardzo miło było zobaczyć dla odmiany część rodziny, która się bardziej uzewnętrznia. Poznał też ojca Toru, który był jeszcze bardziej zgryźliwy niż jego starszy brat. Cała ta sytuacja była bardzo trudna dla młodego szlachcica. Nigdy jeszcze nie odczuwał takiej presji i stresu, ale może jego nerwy się uspokoją w trakcie walki. Dni upływały mu nieubłaganie na lekkich ćwiczeniach i medytacjach, które miały na celu go zrelaksować. Nastał ten dzień, kiedy wszystko miało się rozstrzygnąć. Był praktycznie lustrzaną kopią swego ojca, w końcu mógł zobaczyć na własne oczy jak wygląda jego rodzic oraz zrozumiał dlaczego ludzi mówili jak dwie krople wody. Pomimo wsparcia od Renatro, czuł się podminowany i miał przerażające obraz w głowie. Kisuke pierwszy raz usłyszał coś dobrego od swojego wuja. Nie spodziewał się czegoś takiego, a jego źrenice wcześniej zwężone i bez wyrazu nagle się rozszerzył. Takimi słowami, Raidon dał mu do zrozumienia, to czego podświadomie zawsze potrzebował. Poczuł się zaakceptowany i potrzebny rodzinnie. Był pewny, że wuj raczej nie stosował postępów i nie próbował go zmotywować pustymi słowami. Ta wypowiedź rozpaliła w nim płomyk odwagi i motywacji. Nie był za duży, ale wystarczający, żeby podjeść do walki bez chwiejnych nóg. -Postaram się, zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby jej cząstka przetrwała i żyła we mnie.-


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-01-27, 19:36

Raidon skinął głową, zdjął dłoń z ramienia Kisuke i poprowadził go ku budynkowi. Przed wejściem czekał na nich zamaskowany shinigami, podobnych widział w siedzibie Rady 46, który poprowadził ich do środka.
- Przeszukają cię teraz - poinformował wuj. - Ja zaś udam się już do sali, w której odbędzie się walka.
Rzeczywiście Kisuke został zabrany do niewielkiego pomieszczenia, gdzie shinigami bez słowa oklepał go dokładnie, po czym wręczył mu katanę. Poza białą rękojeścią nie wyróżniała się niczym szczególnym. Milczący towarzysz wskazał chłopakowi na słomianą kukłę, na której mógł wypróbować darowaną broń. Czy tego dokonał czy nie, chwilę potem został zaprowadzony do większej, pustej sali. Przy ścianie siedziała trójka mężczyzn. Raidon, Shuhei, a po środku starzec o długiej splątanej w warkoczyki brodzie. Na łysej, chyboczącej się głowie widniały brunatne plamy. Skarlałe przez starość ciało zakrywało bogate zdobione haori. Spod wpółotwartych powiek spojrzał na Kisuke.
- Możemy więc zaczynać - westchnął, jakby wcale nie podobało mu się tu przybywać.
Chłopak nie rozpoznał głosu, więc ów sędzia nie przemawiał podczas jego audiencji u rady. Mężczyzna, który przyłożył się do spłodzenia Kisuke, podszedł niemal na środek sali. W prawej dłoni miał identyczną katanę o białej rękojeści. Wciąż wyglądał na niezbyt zaaferowanego dziejącymi się wydarzeniami. Przypominał raczej znudzonego studenta podczas niezbyt porywającego wykładu.
- Kyoraku Kisuke powołał się na prawo odwetu za próbę morderstwa, której podjął się jego ojciec, Kyoraku Rokuro. Rada 46, której władza pochodzi od samego Króla Dusz udzieliła mu tego prawa. - Głos Raidona jak zwykle był spokojny.
- Zwycięzca decyduje o losie pokonanego - rzekł twardo Shuhei. - Waszą jedyną bronią są katany, które trzymacie w ręku, a także siła waszego ducha i ciała.
- Niech bogowie zarządzą kto jest godzien miana zwycięscy - dokończył starzec. - Walczcie.
Wzrok Rokuro wyostrzył się. Przyjął pozycję defensywną.


[ + 3 zręczność, szybkość, + 1 siła, kontrola reiatsu, inteligencja]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket46/37046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket1847/619046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (1847/6190)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-01-27, 22:35

02#143

Kisuke pokrzepiony słowami wuja, pokiwał głową twierdząca i udał się we wskazane miejsce na przeszukanie. W głowie powtarzał sobie pozytywne myśli, aby podsycić ten płomyk motywacji i odwagi. „Dasz radę, cztery lata ciężko trenowałeś, Sorami Ci pomagała, Rentaro Ci pomagał nawet Misaki zaangażował się pomimmo tego, że ma masę swoich obowiązków jako przyszła głowa rodu. Zresztą niedawno umarł jeden członek rodziny, wystarczy tragedii już w tym rodzie.” Stanął i dał się przeklepać zamaskowanemu gościowi, nie miał nic do ukrycia. Kiedy otrzymał miecz przyjrzał się, jak był wykonany grzbiet i linia hartowania. Następnie chwycił go pewniej jedną ręką i wykonał serię machnięć w powietrze, przed próbą na słomianym manekinie. Tym razem zacisnął obie dłoni na tsuce i jednym płynnym ruchem z góry sprawdził, czy zdoła przeciąć manekina. Kiedy był na sali, przyjrzał się wszystkim zebranym. „Dobrze, że nie ma tu tych przekupnych, świń co mi zło wróżyli. Na tej sali mam tylko jednego wroga”. Spojrzał na ewidentnie znudzonego biologicznego ojca. Widać było, że próbował wyprowadzić chłopaka z równowagi już przed walką, ale młodnieć przypomniał sobie słowa Shuheia o podstępnych sztuczkach, jakim posługuje się Rokuro i w jaki sposób walczy. Myślał chłodno i próbował przypomnieć sobie wszystkie rady wuja, że tatuś tylko udaje przejście do defensywy, żeby zaskoczyć i zadać pierwszy cios nic niespodziewającemu się przeciwnikowi, a następnie męczyć go nieustanymi atakami i później zmiękczonego wykończyć jednym ciosem. Wszyscy obecni sędziowie i obserwatorzy zabrali już głos i padło hasło do startu walki. Młodzieniec zamierzał posłuchać się rady wuja i przeją pełną inicjatywę nad walką, nie pozwoli się zepchnąć do defensywy. Zasypie Ojca takim gradem ataków, którego chyba jeszcze nigdy nie doświadczył. Od razu bez zbędnych ceregieli jak tylko padło hasło „Walczcie” młodzieniec korzysta ze swojego reiatsu. Uwalnia morską aurę energii i wzmacnia nią szybkość swoich nóg i ramiona. Zamierza pozwolić Rokuro myśleć, że jego taktyka idzie według schematu. Naciera na niego z pełną prędkością, przebierając szybko nogami, ramiona z bronią ma skierowane do tyłu przy ciele, ale uważnie obserwuje ułożenia ciała i pozycje broni przeciwnika. Kiedy tylko zauważy atak, stara się wykonać szybki zwód w bok, aby cios przeciął powietrze. A samemu następnie wyprowadzić porządne horyzontalne cięcie na korpus rywala. W tym celu przenosi cały środek ciężkości na nogę bliżej przeciwnika i wykonuje śrubę o dwieście siedemdziesiąt stopni przekierowując cały wytworzony pęd do siły ciosu. Tak, aby po ciosie był ustawiony przodem do rywala. Dobry atak nie wyprowadza się tylko ramionami, na silne uderzenie całe ciało musi pracować. Przynajmniej tak słyszał na zajęcia oraz takie wyciągnął wnioski podczas obserwacji bardziej doświadczonych szermierzy. Jeżeli nie udam mu się na czas, wykonać zwodu to stara się zbić atak rywala na bok i wykonać cięcie po przekątnej z góry.

+17 szybkość
+6 Siła


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-01-29, 19:29

Kisuke natarł na co Rokuro wypuścił się energicznie do przodu wyprowadzając pchnięcie jakby chciał to od razu zakończyć. Atak był szybki i precyzyjny, gdyby nie wzmocnienie się reiatsu Kisuke mógłby go nie uniknąć, a tak wywinął się i przystąpił od razu do kontrataku. Ojciec błyskawicznie ustawił katanę do bloku, lecz nie udało mu się zatrzymać w pełni impetu uderzenia i ostrze przejechało płytko po brzuchu.
Rokuro śmignął w odpowiedzi kataną, co jedynie powiększyło odrobinę dystans między nimi, bowiem Kisuke po raz kolejny udał się unik. Pierwsze krople krwi rozprysły się na matach wyścielających podłogę.

[ - 23 PR]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket46/37046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket1847/619046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (1847/6190)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-01-30, 19:36

02#144

Kisuke odniósł pierwszy mały sukces na drodze do zwycięstwa, teraz tylko musiał kontynuować dobrą pasę i wywierać coraz większą presję na przeciwniku. Ale to nie wszystko, musi również cały czas uważać na kontratak ze strony ojca. Dalej zwiększał limity swojego ciała, nie wiedział jak silny jest jego rodzic, ani czy przypadkiem nie ukrywał czegoś jeszcze. Dlatego postanowił, iść za radą Shuheia i nie oddawać inicjatywy. Próbował w pełni zabsorbować swoje zmysł i myśli walką, nic nie mogło teraz zaprzątać jego głowy. Ponownie zmniejszył dystans, nie zamierzał pozwolić Rokuro nawet na chwilę wytchnienia. Kisuke obstawia, że może Kyoraku jest szybki i zręczny, a nawet utalentowanym w szermierzem. Ale przez brak długich wyczerpujących ćwiczeń i niezdrowemu trybowi życia może zabraknie mu tlenu w płuca i osłabnie ze zmęczenia. Kisuke wylewał hektolitry potu w akademii, a potem w dojo, kiedy się doskonalił, a i tak daleka droga jeszcze przed nim. Chwyta pewnie miecz i podnosi ramiona tak, aby tsuka miecza nie przysłania mu wzrok, następnie zgina łokcie o 90 stopniach co spowodowało, że miecz jest na jego głową. W ten sposób pozoruje atak z góry. Ma nadzieje, że ojciec ponownie spróbuje wykonać atak horyzontalny, w ten sposób jak tylko blondyn zauważy, z której strony nadciąga cios. Rozstawia szerzej nogi, aby zyskać większą stabilność w obronie. Obraca nadgarstki i kieruje ostrze swoje broni w dół i opiera mune o własne ciała. Chce wesprzeć blok, wszystkim mięśniami, które są w kontakcie z kataną, tak aby atak zatrzymał się na broni, nie robiąc mu zbyt wielkiej krzywdy. Następnie korzystając z klinczu, jedną ręką próbuje uderzyć z pięścią ojca w splot słoneczny. Wykonuje szybki prosty cios, obracają pięść wokół własnej osi. Kiedy ojciec będzie miał problem ze złapaniem tchu, blondyn z rzuca atak Rokuro i przygotowuje, pchniecie. Ściąga dłonie z mieczem do prawe ucha, linia ostrza jest skierowana do góry, a czubek wycelowany w klatkę piersiową. Jak tylko przyjmie poprawną formę, wykonuje, mocne pchniecie z właściwym przenoszeniem środka ciężkości na przód. Jeżeli ojciec postanowi, wykonać pchnięcie blondyn zrobi obrót w bok. Wystawi swoją stopę bardziej na zewnątrz i wykona szybki ruch cyrkla wokół własnej osi i zada cięcie w plecy rywala.

+17 Szybkość
+6 siła


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-02-04, 15:40

Wydawało się, że Rokuro tylko czekał, aż Kisuke uniesie ramiona. Od razu rzucił się ku niemu z cięciem, które ledwo udało mu się zablokować. Wykorzystał okazję i zaatakował pięścią. Dosięgnął celu, chociaż nie był to najczystszy cios, który mógł wyprowadzić ojca z równowagi na dłużej, ale wystarczyło, aby dać sposobność do wyprowadzenia kolejnego ataku.
Ojciec okręcił się próbując uniknąć stalowego żądła w czym osiągnął połowiczny sukces. Ominęło go trafienie w witalny rejon, ale Kisuke zdołał przejechać po jego boku wrażając się w ciało głębiej niż przy pierwszym ataku. To nie wystarczyło żeby powstrzymać Rokuro, który z defensywy płynnie przeszedł w atak. Zawirował i znalazł się za plecami Kisuke, który musiał błyskawicznie zareagować by uciec śmiertelnemu zagrożeniu. Usłyszał za sobą świst katany, lecz nie poczuł bólu. Uciekł w czas. Odwrócił się ponownie w stronę ojca. Dzieliło ich kilka metrów, a na twarzy Rokuro próżno było znaleźć oznakę znudzenia. Zza półotwartych ust błyszczały zaciśnięte zęby, a w oczach gorzała doskonale widoczna nienawiść.
- Ty...! Zasiekę cię jak psa! - warknął.

[- 23 PR]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket46/37046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket1847/619046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (1847/6190)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-02-05, 20:23

02#145

Kisuke podczas walki na śmierć i życie nie wygłupiał się, Może do sparingów nie podchodził zawsze ze stu procentowym skupieniem. Dodatkowo każda kolejna sekunda bez otrzymanych ran działa na jego korzyść. Pierwsza rana zadana była bardzo płytka, więc od szybkiej utracie krwi można było zapomnieć. Pchniecie, może nie uderzyła tam, gdzie planował młodzieniec, ale rana była głębsza i krew na pewno chętnie tamtędy wypływała. Dalej się nie rozluźnia, dlatego nawet nie uważał na to co mówi albo w jaki sposób zachowuje się jego biologiczny ojciec. Poprawia chwyt na tsuce i zmienia ułożenie miecza. Ściąga obie ręce bliżej prawego boku, na wysokości troszeczkę pod klatką piersiową, ostrze jest ułożone po ukosie w górę. Wie, że nawet na moment nie może pozwolić Rokuro na przejęcie inicjatywy, inaczej zasypie go atakami i będzie po zawodach. Ponownie naciera na przeciwnika, tym razem markuje cięcie horyzontalne i czeka na postawienie obrony, następnie nurkuje katana, aby uniknąć zderzenia stali i następnie z całej siły podciąga miecz ostrzem, do góry celuje w jedną z rąk. Gdyby Kyoraku ponownie planował szybki kontratak, wtedy chłopaka stara się zbić jego cios w bok i wyprowadzić wyskok do przodu z cięcie przekątnym na korpus.

+17 Szybkość
+6 siła


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-02-06, 16:47

Rokuro natarł, ale Kisuke poruszał się szybciej, co zmusiło przeciwnika do rozpaczliwego przejścia do defensywy. Ostrze wyminęło stal wroga i wraziło się w przedramię. Pióropusz krwi trysnął ku sufitowi. Druga struga spryskała matę. Po nieudanym parowaniu katana Rokuro poszła dalej i przejechała po brzuchu Kisuke. Być może taki był jego plan od początku.
Teraz katana chłopaka wzniosła się ku górze, podczas gdy broń ojca czaiła się niżej, tuż przy podłodze. Stali obok siebie. Słyszał ciężki oddech Rokuro, czuł zapach jego potu i krwi. Sam nie odczuwał bólu, jedynie adrenalinę płynącą w żyłach i reiatsu buzujące w mięśniach.

[- 23 PŻ, - 23 PR]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket46/37046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket1847/619046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (1847/6190)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-02-06, 17:37

02#146

Blondy nie spodziewał się, że Ojciec zdąży wykorzystać okazje i z bloku przejdzie do cięcia albo chociaż miał nadzieje, że ciosem spowoduje utratę kontroli nad jedną ręką. Rana i tak była bardzo poważna skoro odsłonięty szlachcić nie doznał poważnych obrażeń, a jego falki nie zwisały. Czuł jak krew zaczęła szybiciej szybciej przemieszać się w żyłach, a przez praktycznie absolutną ciszę słyszał swoje serce. Same odgłosy ciężkiego oddychania, nie świadczyły jeszcze o jego zwycięstwie. W końcu mógł tylko udawać i czekał, aż Kisuke się odsłoni, a wtedy na pewno spróbowałby go wykończyć. Dlatego młodzieniec dalej szczegółowo obserwował Rokuro, uważał na szybki atak z dołu. Szlachcic zamierz wykorzystać przewagę pozycji i dobrze spożytkować możliwość ataku kończącego. W tym celu szybki jednym skokiem przemieszać się do boku rywala, którym nie ma broni i staje tak, żeby przed jego klatką piersiową znajdował się bark. (W sensie, żeby miał więcej czasu, zanim dosięgnie go broń rywala. Żeby stojąc obok siebie, tworzyli coś na kształt liter T gdzie Kisuke to pozioma kreska.) Następnie napina mięśnie i całe ciało ścigał w dół, wykonując cięcie pionowe, jeżeli Kyoraku zdąży zareagować i wyprowadzi cios. Kisuke stara się zjechać swoim ostrzem po mune rywala. Zbijając jego cios bezpiecznie na bok i spuszcza atak na korpus rywala. A Jeśli nie zdąży Rokuro, zareagować to po prostu spuszcza atak na bark blisko szyi.  Miał na dzieje, że po tej rundzie będzie już koniec.

+17 Szybkość
+6 siła


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-02-06, 19:27

Kisuke ujrzał, jak splamiona jego własną krwią katana ojca unosi się by pozbawić go życia. Tylko jedna dłoń prowadziła atak, druga, skąpana w czerwieni, wisiała bezwładnie. Brakło przez to szybkości i chłopak zdążył sprowadzić swoją broń do dołu, aby zblokować uderzenie. Dało mu to otwartą drogę do kontrataku. Ojciec nie miał czym się zasłonić i oto stal wraziła się głęboko w brzuch i tors. Łuk krwi prysnął wysoko. Jeszcze nie zdążył upaść na ziemię, gdy Rokuro słaniając się na nogach cofnął się. Na moment przyłożył dłoń do rany i z zaskoczeniem spojrzał na czerwień, coraz bardziej odcinającą się na tle blednącego ciała.
Upadł. Obok padła katana. W odruchu zasłonił głowę ręką oznaczoną krwawa szrama.
- Dobrze... dobrze. - Stary sędzia wstał i zwrócił pomarszczoną twarz ku Kisuke. Uśmiechał się lekko, a jego oczach błyszczało ożywienie. - Dostrzegam, że nienawiść za zło, które wyrządził ci ojciec uczyniła cię potężnym, chłopcze. Teraz nadszedł czas żebyś wybrał swoje przeznaczenie.
Kuchiki i Kyoraku również wstali. Raidon spoglądał na Kisuke w napięciu, a Shuhei odwrócił wzrok. Pokonany Rokuro rzęził wciąż zasłaniając się ramieniem. Jego rękaw przesiąkł krwią.

[- 23 PR]
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket46/37046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket1847/619046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (1847/6190)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-02-07, 18:31

02#147

Kisuke był zadowolony z przebiegu walki, chociaż wydała mu się trochę jednostronna i całkiem krótka. Najwidoczniej bardzo dobrze został do niej przygotowany. To nie był tylko jego sukces, wiele osób mu pomagało w przygotowaniach do tego dnia. Przez własną lekkomyślność dał się zranić, ale na szczęście była to drobna rana. Młodzieniec, słysząc słowa sędziego, wpadł w lekkie rozdarcie. Nie dlatego, że był to jego biologiczny ojciec. Ojca już ma, sto razy lepszego. Który go wychował i był przy nim na dobre i złe. Po prostu tak po ludzku współczuł Rokuro, ponieważ przez własną zachłanność sprowadził na siebie przykry koniec. Jak to mówią "napełniłeś czarkę po same brzegi, to teraz musisz ją wypić". Nawet przez moment, zastanawiał się, czy nie darować mu życia. Ale jednak zdrowy rozsadek zwyciężył, w końcu mógłby kiedyś wrócić i zagrozić jego żonie, bądź dziecku. A takiego ryzyka arystokrata nie mógł się podjąć. Uspokoił swoją rozszalało energie i spojrzał w stronę sędziego. Wiedział, że Shuhei nie będzie zadowolony ze śmierci bratanka, ale to jest konieczne.
-Podjąłem decyzje.- Oznajmił wszystkim tu zebranym. Spojrzał na Kyoraku, na jego twarzy nie malowało się szczęście, jego wyraz twarzy bardziej wskazywał na przygnębienie. -Kyoraku Rokuro zostanie zgładzony, a jego dusza trafi do cyklu reinkarnacji. Może jego kolejne wcielenie będzie lepszym człowiekiem.- Zaczął się do niego zbliżać ani na moment się nie rozluźnia. Jeżeli tylko wyczuje zagrożenia od razu ponownie wzmacnia się reiatsu. Może biologicznym ojciec wykorzysta moment rozkojarzenia i spróbuje go zabić. Widział, że Kyoraku tracił dużo krwi. Dlatego chciał jak najszybciej ukrócić jego cierpienia, chociaż tyle mógł zrobić dla biednej duszy.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-02-11, 20:11

- Dobrze, hehehe. - Sędzia zatarł pokryte plamami dłonie. Wydawał bardzo dobrze się bawić. - To rozsądna decyzja. Godna prawdziwego szlachcica, hehe.
- Czcigodny - odezwał się Raidon chłodno.
- Ach tak, chyba trochę za bardzo się podnieciłem. Wybacz, Kyoraku-san. Wszakże to twój bratanek... cóż, to chyba przez to, że dawno już nie miałem okazji ujrzeć walki na śmierć i życie. Tyle emocji.
- Proszę się nie kłopotać, czcigodny - odparł sucho Shuhei.
Rokuro nie miał już sił do walki. Jedyne co próbował odpełznąć ze średnim skutkiem.
- Ty... gdybyś tylko... wtedy zginął... - przemawiał z trudem. - Wuju... pozwolisz, żeby ten... ten... barbarzyńca mnie zabił.
- Znałeś zasady pojedynku. - W głosie Shuhei nie było współczucia. - I byłeś pewny swej wygranej. Gdybyś pracował ciężej być może to ty stałbyś teraz nad swoim konającym synem.
Rokuro warknął.
- To wszystko... argh... wszystko ukartowaliście. Od początku... byle mnie... zabić. Własną krew... Więcej powiedzieć nie zdążył. Kisuke podszedł i w wbił katanę w plecy przebijając serce rodzonego ojca. Czerwona plama rozkwitała odcinając się mocno od jasnych mat i białego odzienia nieboszczka.
Sędzia kaszlnął.
- No to żeby zakończyć wszystkie formalności. Uznaję, że pojedynek odbył się zgodnie z wszelkimi zasadami, a jego koniec przyjmuję jako prawomocne rozstrzygnięcie sporu. Czy ktoś zgłasza sprzeciw?
- Nie - rzekł Raidon.
- Nie - dołączył Shuhei.
- A więc dziś narodziła się osiemnasta głowa rodu Kyoraku, Kyoraku Kisuke. Powodzenia, chłopcze. Będzie ci potrzebne.
Sędzia klasnął w dłonie. Ściany rozsunęły się i wkroczyła dwójka zamaskowanych shinigami, a za nimi starszy mężczyzna z pudełkiem w dłoni. Kisuke został zaproszony do sąsiedniego pomieszczenia, gdzie staruszek opatrzył jego ranę, która rzeczywiście okazała się niegroźna. Gdy wyszedł Kisuke nie został na długo sam, bo pojawił się Raidon i Shuhei. Stali obok siebie, dwaj byli shinigami, obecni członkowie Rady 46. Kuchiki wyglądał na zadowolonego, co Kisuke widział po raz pierwszy. Kyoraku natomiast chyba miał ochotę na dłuższą drzemkę poprzedzoną kilkoma czarkami sake.
- Dobrze się spisałeś - pochwalił go Raidon.
- Tak, rzeczywiście - zgodził się Shuhei. - Było widać, że wykonałeś spory postęp. Spodziewałem się bardziej wyrównanego starcia.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket46/37046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket1847/619046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (1847/6190)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-02-12, 15:31

02#148

Dobijanie ledwo dyszących przeciwników, nie było najlepszą rzeczą na świecie. Jednak ktoś musiał ukrócić jego cierpienia. Zwłaszcza że w pojedynku na śmierć i życie ktoś musi zginać. Kiedy przebił serce ojca zebrały w nim negatywne emocje, to już drugi razy, kiedy ukrócił czyjś żywot. Więc nie był w takim szoku ja za pierwszym razem, ale wciąż była to nie łatwa sprawa. Wyciągnął miecz i jednym płynnym zamachem zrzucił czerwone smutki z ostrza. Po chwili poczuł, wielką ulgę tak jakbyś ktoś zdjął z niego ogromny ciężar. Stres spowodowany pojedynkiem, przygotowania i całą tą sytuacją, zaczął się z niego ulatniać. Po ogłoszeniu wyniku spojrzał na Czcigodnego.
-Dziękuje.- Powiedział krótko i ukłonił się. Następnie poszedł do pomieszczenia obok. Odetchnął z ulgą na wieść, że rana jest niegroźna. Wcześniej nie miał pewność z powodu adrenaliny, która mogła uśmierzać ból.
-Dziękuje za dobre słowa. Cieszę się, że mam to już za sobą.- Spojrzał na Kyoraku. -Wiem, że nie było to dla Ciebie przyjemne widowisko, jak i finał. Musiałem to doprowadzić do końca, aby zabezpieczyć pozycje głowy rodu, jak i bezpieczeństwo przyszłej małżonki i dzieci. Wybacz mi.- Pochylił głowę przed nim, aby wyrazić szacunek. Kisuke wiedział, że pomimo tego wszystkiego Shuhei i tak wolałby, aby jego bratanek nie musiał umierać.
-Liczę, że przez te najbliższe lata zademonstrujesz mi jak być godną i odpowiedzialną głową rodu.- Uśmiechnął się, chciał jak najszybciej przejść już dalej i nie rozpamiętywać przeszłości.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-02-13, 19:02

- Jakikolwiek nie był to wciąż dzieliliśmy jedną krew - odrzekł Kyoraku. - Czasami jednak dla dobra drzewa trzeba uciąć chorą gałąź. Tak... niewątpliwie będę nad tobą pracować dla spokoju własnego sumienia, że poparłem całe to przedsięwzięcie.
Oboje usiedli przy Kisuke. Podobnie jak pomieszczenie, w którym walczył, ten pokój również nie zawierał w sobie żadnych sprzętów. Przez papierowe ściany prześwitywało słoneczne światło.
- Resztę dnia masz przeznaczyć na odpoczynek - rzekł Kuchiki. - Jutro zaś opuścisz moje domostwo i obejmiesz w posiadanie własny dom.
- Zabiorę cię do niego. - Kyoraku wydawał się odrobinę rozpogodzić. - Na początek przedstawię ci moje dzieci, potem poznasz naszych zaufanych sojuszników.
- Priorytetem będzie jednak zdanie egzaminów końcowych. - Raidon jakby chciał ukrócić zamiary Kyoraku, który uśmiechnął się jedynie pod nosem.
- Oczywiście, Kuchiki-sama. Nie zapominaj, że ja również jeste... byłem shinigami i nie lekceważę naszej powinności wobec Gotei XIII. Ze względu na twoją sytuację, bratanku, możliwe byłoby dogadanie się z dyrekcją, aby w twoim przypadku egzaminy przebiegły innym torem, ale wolałbym żeby wszystko odbyło się normalnie. Zrobi to lepsze wrażenie na twoich przyszłych przełożonych. Oczywiście jako głowa rodu możesz liczyć na szybki awans na stanowisko oficerskie, ale niech to nie rozleniwi cię. Przede wszystkim egzaminy. Dobry wynik z zanjutsu masz praktycznie zagwarantowany, ale na pewno czeka cię dużo pracy nad nadrobieniem zaległości z innych dziedzin.
- Ufam, że zadbasz, aby Kisuke nie musiał pożytkować zbyt wiele czasu na rozmowy z gośćmi.
- Oczywiście, Kuchiki-sama. Na pewno pojawi się mnóstwo próśb o audiencję od osób próbujących ugrać coś dla siebie, albo po prostu od ciekawskich chcących się przekonać, jak prezentuje się nowy główny Kyoraku. Na razie chłopak nie będzie się tym przemęczać.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket46/37046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket1847/619046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (1847/6190)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-02-15, 16:20

02#149

Pokiwałem głową po słowach Shuheia, to co musiało zostać zrobię, jest wykonane. Obym nigdy więcej nie musiał robić niczego podobne. Pojedynki na śmierć i życie są bardzo męczące. Słuchałem dalej jak moi wujowie, prowadzą ze sobą debatę o najbliższym dniach mojego życia.
-Nie, wuju nie trzeba. Chętnie wróci do normalności. Przez przygotowania do pojedynku moje życie w padło w stagnacje. W akademii pewnie nieprzychylni mi koledzy z klasy zaczęli rozpowiadać o mnie plotki. Więc nie ma powodu do specjalnego traktowania zdam to, jak wszyscy.- Kiedy wspomnieli o Gotei i przyszłych przełożonych, przypomniałem sobie, że dalej nie zdecydowałem się na dywizje. „Najrozsądniej byłoby dołączyć do siódemki, dziesiątka nie zrobiła na mnie dobrego wrażenia. A co do dwójki nie jestem pewnym czym podołam takiemu życiu.” Nie obawiałem się, że nie udam mi się zaliczyć jakiegoś przedmiotu czy zdać egzaminu końcowego. Może moje wyniki nie były najwyższe w klasie, ale ani razu nie miałem zagrożenia czy poprawki.
-Myślę, że sobie poradzę z nadrobieniem materiału.- Może nawet uda mi się pożyczyć notatki z zajęć teoretycznych. Najważniejsze, że teraz już nie muszę się obawiać, że zginę, zanim skończę akademie. Tak naprawdę cały świat stoi przede mną otworem i ode mnie zależy jak moje życie, potoczy się dalej. -Chętnie poznam innych kuzynów i wiem, że prędzej czy później będę musiał poznać przedstawicieli innych rodów. Skoro jest już po wszystkim. To czy ktoś może mi powiedzieć, kiedy będę mógł się zobaczyć z tą kapłanką? Chciałbym ją przeprosić za nie odpowiednie zachowanie.-


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty2020-02-16, 13:17

Shuhei zaśmiał się krótko. Raidon spojrzał na karcąco na wybuch wesołości, ale gdy Kyoraku wyraził swoje zdanie przytaknął mu.
- Pamiętaj chłopcze, że jesteś teraz głową rodu Kyoraku i nie pozwól innym o tym zapomnieć. Jeśli będą szemrać przeciw tobie, to pokaż im, że jesteś ponad to. Spójrz na nich jakby byli nic niewartymi insektami, którymi w rzeczywistości są i wyśmiej ich śmieszne bajania.
- Ukazywanie swojej pozycji istotnie jest ważne, ale nie można być w tym ordynarnym - stonował Kuchiki.
Kisuke znowu zaczął wypytywać o dziewczynę swoich marzeń, ale teraz nie został przynajmniej zignorowany, chociaż może nie na taką odpowiedź liczył.
- Kwestią ślubu również zajmiemy się po egzaminach - zdradził Kuchiki. - Do tego czasu nie będziesz widział się z tą dziewczyną. Gdy już ukończysz akademię udasz się do świątyni, aby prosić o jej rękę arcykapłana. - Westchnął. - Nie jest to człowiek w takim stopniu skrępowany zasadami, więc dobrze widziane byłaby ze swojej strony autentyczność, aczkolwiek nie zapominaj o podstawach uprzejmości i szacunku.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





46 Sal Centralnych  Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  Empty

Powrót do góry Go down
 
46 Sal Centralnych
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Inne-
Skocz do:  
Free forum | Kultura | Internet | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje