Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajRejestracjaZaloguj

 

 46 Sal Centralnych

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket46/37046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket1847/619046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty2020-02-16, 14:36

02#150

Rozbawiła mnie trochę reakcja wuja Shuheia, w końcu omawialiśmy dość istotne fakty związane z moją przyszłością. Od razu było widać jak duża różnica, leży w wychowania i zachowaniu obu rodów. Próbowałem zachować poważny wyraz twarzy, zawsze dobrze ćwiczyć takie rzeczy, kiedy nadarzy się okazja. Nie chciałbym, kiedyś podczas rozmowy z inną głową rodu roześmiać się niegrzecznie, gdy powie coś zabawnego.
-Rozumiem. Postaram się, nie dać w ciągnąć w głupie dyskusje czy sprowokować przez docinki. Ale również nie będę na wszystki patrzy z góry czy pogardą. Na niektórych nawet, nie będę marnował oddechu. Bardzo się cieszę, że jestem połączeniem waszych wspaniałych rodów.- Delikatnie się zaczerwieniłem. Spojrzałem na wuja Raidona, który ewidentnie nie chciał później słyszeć, że w połowie potomek rodu Kuchiki zachowuje się jak gbur i nie wpojono mu szacunku do innych. Słowa o ślubie i proszeniu o rękę wprawiły mnie w osłupienie. Nie spodziewałem się, że tak szybko przejdziemy do tego etapu. Ja na razie chciałem tylko poznać ją lepiej i sprawić, że przestanie mnie postrzegać jako kogoś kim nie jestem.
-No dobrze, ale nie powinniśmy najpierw poznać się lepiej? Nie chce, żeby ona musiał za mnie wychodzić. Jeśli jej nie odpowiadam, takie małżeństwo nie będzie miało dobrej przyszłości. Mamy przykład moich rodziców, chociaż ja nigdy nie zagroziłbym jej ani dziecku.- Powiedziałem nieco zmartwionym tym faktem. Chyba będę musiał wymknąć się kilka razy do świątyni i samemu wybadać sprawę, oni są z innej epoki i nie zrozumieją mnie. Nawet chyba miałbym prezent zaręczynowy dla niej, naszyjnik po matce. W końcu jakiś kami tam zamieszkuje, może jej się spodoba.
-Wuju Shuheiu, miałbym pewną prośbę, chciałbym w nowy miejscu zamieszkania w ogrodzie zbudować małą świątynię poświęcona Koki. Czy istnieje taka możliwość? Rozumiem, że jest to nagła prośba i może to nie być takie proste jak mi się wydaje. Wszelkie koszta pokryje ze swoich środków, nie chciałbym nadużywać środków rodowych w tym celu.- Naprawdę się przejmowałem stanem materialnym rodu, nie chciałem trwonić pieniędzy tak jak mój ojciec. Z mojej twarzy można było wyczytać troskę i szczerość. Muszę w końcu odwiedzić Koki i jak się ma jej mały kult, na pewno mi nagada, że za mało się modliłem. Ale może nowe miejsce zamieszkania pomoże mi ją udobruchać. Ciekawe czy Haru poszła do akademii, muszę zapytać w dyrekcji czy ktoś o tym imieniu dołączył ostatnio. Na pewno bez bliskich jest jej trudno i jeszcze nikogo nie zna.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty2020-02-17, 16:52

Tym razem reakcja mężczyzn była identyczna i oboje spojrzeli na Kisuke, jak na naiwne dziecko, któremu trzeba wszystko dokładnie tłumaczyć.
- Kobieta nie ma wiele do powiedzenia w tych sprawach - rzekł Shuhei. - To nie ona decyduje za kogo wyjdzie, tylko jej ojciec, dziad, starszy brat bądź inny prawny opiekun, a tym dla twojej kapłanki jest główny kapłan świątyni ośmiu milionów bóstw. Zresztą skąd ta mina? Chyba nie zamierzasz być dla niej złym mężem? Nawet jeśli na początku będziecie czuć się ze sobą nieswojo to w końcu przywykniecie.
- Nauczysz się, jak powinien postępować mąż wobec swojej żony - rzekł Raidon.
- Nie musisz mnie pytać o takie rzeczy, posiadłość i skarbiec należą do ciebie - skomentował Shuhei kolejne pytanie Kisuke. - Nie musisz pytać, chociaż jako, że jesteś mało doświadczony, to wypadałoby konsultować pomysły z kimś bardziej obytym w różnych dziedzinach. I cóż, obecnie w posiadłości znajduje się ołtarz poświęcony naszym przodkom, a także kapliczka pewnej kami, która uratowała niegdyś protoplastę Kyoraku. Znajdzie się więc jeszcze miejsce na coś nowego.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket46/37046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket1847/619046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty2020-02-17, 18:15

02#151

Od razu zauważyłem, że chyba szlachta nie wiedziała czym jest prawdziwa miłość albo miłość od pierwszego spojrzenia. Dodatkowo nawet nie biorą pod uwagę uczuć czy innych czynników zewnętrznych. Tacy już byli moi wujowie, chcieliby dobrze ale tradycja i surowe zwyczaje im to uniemożliwiały. -No nie zamierza być dla niej złym mężem, ale to wcale nie oznacza, że będę dobry.- Przerwałem swój wywód, bo i tak nie zrozumieliby o co mi chodzi. Dla nich było to proste ślub jakiś czas blisko siebie i wszystko magicznie się ułoży. Sam chciałbym mieć takie optymistyczne wizje jak oni.
-To dobrze, ale tak jak wspomniałem nie chce wpływać na stan skarbca swoją prośbą. Niby należą do mnie, ale tak naprawdę jest to dobytek wszystkich Kyoraków. A ja nie będę go trwonił, na własne cele.- Powiedziałem to całkiem stanowczą, faktycznie nie chciałem iść w ślady ojca. Który przepuszczał pieniądze na różne sposoby. Miło było spokojnie porozmawiać z dwiema osobami, które zaczynały być mi bliskie. Ale nie zapominajmy o Rentaro, który jest gdzieś na zewnątrz i czeka w niewiedzy. Nie wiedziałem, czy po prostu siedzi i rozmawiamy, czy bardziej czekamy na coś. Spojrzałem na Raidona.-Czy my czekamy jeszcze na coś? Bardzo miło się rozmawia, ale nie chciałbym, aby Rentaro się bez potrzeby zamartwiał. Chyba nigdy mu nie zdradził wyniku walki?- Na mojej twarzy ponownie zawitało lekkie zmartwienie.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty2020-02-23, 14:29

Na nic nie czekali. Opuścili niepozorny budynek, w którym odbyła się krótka walka stanowiąca punkt zwrotny w życiu Kisuke. Wychodząc przeszli przez pomieszczenie gdzie maty zbroczone były krwią Rokuro. Nic więcej po ojcu nie zostało. Jego ciało rozłożyło się już na cząsteczki rei, a ubranie zostało zabrane. Wkrótce i maty zostaną spalone, a katana, którą walczył złamana. Jak wyjaśnił Shuhei było to dopełnienie tradycji. Podobny los miał spotkać broń jaką posługiwał się Kisuke.
Kyoraku pojechał w swoją stronę, a Raidon z siostrzeńcem powrócili do posiadłości Kuchiki. Od tego czasu do końca dnia czekały go same miłe rzeczy. Od widoku rozradowanej twarzy Rentaro, po uroczystą kolację z rodziną. Jeszcze nigdy nie czuł, aby atmosfera była tutaj tak pogodna. Nawet Raidon nie straszył już srogością i zachowywał się z powagą, acz pozbawioną chłodnej wyniosłości.
Przed snem Kisuke wypił jeszcze napar mający pomóc w gojeniu się rany, który jednocześnie miał zapewnić spokojną noc.


[+ 1 siła, zręczność, szybkość, reiatsu, kontrola reiatsu]


***

Ta do końca taka nie była, bo śniło mu się, że tym razem to on został przyłapany na uprawianiu miłości w krzakach podczas egzaminu w Rukongai. Uczucie ulgi, gdy uświadomił sobie, iż to tylko sen było bezcenne. Kisuke spędził ostatni poranek w domu wuja. Służba spakowała jego wszystkie rzeczy, które przyniesiono również z akademickiej posiadłości Kuchiki. Pożegnał się z rodziną i mógł się poczuć nieswojo, bo zwracano się do niego po nowym nazwisku. Wkrótce zajechała lektyka z herbem rodu Kyoraku, do której wsiadł Kisuke wraz z Rentaro. Ten drugi nim to uczynił ukłonił się przed siedzącym w środku młodym mężczyzną. Wyglądał na około trzydziestkę, ale że miał na sobie mundur shinigami trudno było powiedzieć ile mógł liczyć sobie naprawdę.
Miał lśniące, zaczesane do tyłu włosy, wydatny nos i jasnoniebieskie oczy. Ogółem oblicze dość poczciwe. Skłonił się przed Kisuke.
- Witaj, Kyoraku-san. Nazywam się Kyoraku Michiya. Jak sądzę mój czcigodny ojciec wspominał o mnie. - Uśmiechnął się. - Gratuluję ci objęcia przywództwa. Wszyscy liczymy, że za twoich rządów nasz ród wzrośnie w bogactwie i prestiżu.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket46/37046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket1847/619046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty2020-02-23, 19:23

02#152

Jak dobrze, że to był tylko sen. Na samą myśl, że mógłby zacząć iść tą samo ścieżką, co ten niesławny Shihōin przechodząc mnie ciarki. Oby więcej nie miewał więcej takich nieprzyjemnych snów. Ciekawe co jeszcze nawywija tam ten arystokrata zanim go u ziemną na dobre. Zszedłem na dół i pożegnałem się rodziną, u której spędziłem prawie cztery lata. Może nie spędziliśmy wielu lat pod jednym dachem. Ale wydaje mi się, że jesteś w jakiś dziwny sposób nasze losy są ze sobą zwiane przez więzy krwi. Nawet pomimo tego, że teraz będę nosił inne nazwisko, muszę się do niego tylko przyzwyczaić. Spojrzałem na swój bagaż i rzuciłem okiem czy wszystko się zgadza oraz, czy jest tu przypadkiem biała świnka. Jeżeli tak to podchodzę się z nią przywitać, w końcu dawno się nie widzieliśmy. Klękam i głaszcze ja za uszami i gładzę po karku. -Mam nadzieje, że byłaś grzeczna i nie sprawiałaś nikomu problemów. Zwłaszcza Toru, on pewnie dalej się Ciebie boi po tym, jak ostatnio go przegoniłaś.- Uśmiechnąłem się, ponieważ w mojej pojawił się obraz, uciekającego w popłochu kuzyna. Wstałem i otrzepałem kolana, kiedy zobaczyłem zbliżającą się lektykę. Zwróciłem uwagę na herb, który chciałem zapamiętać. Skoro teraz jest głową tego rodu. Zanim wsiedliśmy, spojrzałem na Rentaro i powiedziałem. -Teraz, będziemy mieli wiele nocy, aby sobie powspominać. Pamiętaj, że zawsze chętnie wysłucham Twoich rad.- Po klepałem go po ramieniu i wsiadłem do środka. Ujrzałem tam jednego z synów Shuheia, ale nie byłem wstanie stwierdzić jest on młodszym czy starszym synem. -Witaj Kyoraku-san, tak wasz szanowny ojciec wspomniał o was podczas naszej poznania. Myślałem, że spotkamy się dopiero w posiadłości. Ale może to i lepiej przynajmniej zdążymy porozmawiać i proszę mówi mi Kisuke.- Poczekałem, aż Rentaro wsiądzie i ruszymy w drogę.-Wiem, że to pytanie może głupią brzmieć z ust głowy rodu, ale co symbolizuje nasz herb? Nikt z was nie chciał zostać głową rodu?- Obserwowałem uważnie w jaki sposób Michiya przebiera w słowach.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty2020-02-24, 18:45

Kisuke nie mógł zaspokoić potrzeby rozmowy ze swoim wierzchowcem, bo go nigdzie w pobliżu nie dostrzegł, a raczej nie szykowali mu niespodzianki w postaci Daisie czekającej na niego w lektyce.
- Zgłosiłem się, aby ci towarzyszyć w podróży do domu - przyznał Michiya. - Chciałem porozmawiać z tobą w spokoju, nim przyjcie ci stanąć na przeciw reszty rodziny.
Mężczyzna zachowywał się swobodnie i wydawał się mówić szczerze. Oblicze zaś wyrażało uprzejme zainteresowanie osobą rozmówcy. Ruszyli w drogę.
- W takim razie i ty mów mi po imieniu. - Skinął głową, po czym wyraził delikatne zdziwienie. - Mój szacowny ojciec nie wtajemniczył cię w symbolikę? Cóż, właściwie jest to zrozumiałe biorąc pod uwagę niewątpliwe priorytety jakimi ostatnio musiałeś się kierować. Bardzo dobrze więc, z przyjemnością wytłumaczę.
W ciągu kilku następnych minut Kisuke dowiedział się, że ważka widniejąca na herbie oznacza siłę i oświecenie. Przypomina też, aby żyć pełnią życia w każdym jego momencie, co jak zauważył z uśmiechem Michiya czasami lepiej tego nie brać dosłownie. Podobno też osoby, którym patronuje ważka znajdują się zawsze w odpowiednim miejscu, o odpowiednim czasie. Oprócz tego Kisuke dowiedział się jeszcze, że pierwszy Kyoraku wybrał dla swej rodziny wiciokrzew mający stanowić symbol czułości, a także zapewniać wzrost pewności siebie, jak i również chronić przed negatywnymi myślami.
Przez cały ten czas w dobrym zwyczaju Rentaro milczał by nie przerywać rozmowy dwójki szlachciców.
- Ja i mój brat wybraliśmy ścieżkę shinigami - rzekł pod koniec. -  I poświęcamy się jej w całości, wobec czego władza stanowiłaby dla nas brzemię. Nie musisz się martwić, że objąłeś przywództwo w rodzie przeżartym przez wewnętrzne intrygi. Owszem, zdarzały się, ale nigdy w takim stopniu, jak u Shiby czy Kasumi-ouji.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket46/37046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket1847/619046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty2020-02-24, 21:22

02#153

Nie do końca wiedziałem, czemu Michiya chciał ze mną porozmawiać w spokoju. Może chciał mi coś powiedzieć albo sprawdzić, w jaki sposób się zachowam i jaki jestem naprawdę. Chociaż i tak jego powód był bez znacznie, ponieważ i tak się cieszyłem z naszego spotkania. Pewnie w domu organizują jakieś przyjęcie czy coś i nie będzie czasu porozmawiać na osobności.
-Bardzo ciekawa sprawa, ostatnio poznałem kilka herbów i za każdym z nich czai się ciekawa historia.- Herb Hono, też miał ciekawą historię. Która niestety nie kończyła się dobrze, ale tylko przeszłość pozostaje niezmienna. A przyszłość sami kształtujemy w teraźniejszości.
-Prawie bym zapomniał. To chyba przez ten stres. To jest Akiyama Rentaro, mój wybawca, opiekun i przyjaciel.- Wskazałem na Rentaro i pochyliłem głowę, chciałem przenieść na niego uwagę. Aby nie czuł się wykluczony z rozmowy i mógł w niej swobodnie uczestniczy. Jeżeli ma na to ochotę albo chce wtrącić swoje trzy grosze.
-Nie, spokojnie nie podejrzewam was o chęć zdrady. Moglibyście już dawno obalić poprzedniego, w końcu na pewno jesteście silniejsi niż ja. Sam też nie jestem czy władza jest dla mnie, ale nie mogę jej zrzucić na nikogo w końcu to moja powinność. Dobrze, że wasz Shuhei przez jakiś czas będzie się tym zajmował i pomoże mi się jakoś w drożyć w to wszystko.- Uśmiechnąłem się nieporadnie, w końcu o zarządzaniu nic nie wiedziałem, a tym bardziej jak zapewnić bogactwo rodowi.
-Poznałem kiedyś jednego Shibe, bardzo miła była z niego dusza. Przynajmniej nie ukrywał się pod maską etykiety i gry pozorów jak Kasumi-ouji. Nigdy nie wiedziałem, jakiego są autentyczne emocje Kumiko albo po Gentaro mogłem od razu stwierdzić co dokładnie o mnie myśli.- Skrzywiłem się trochę na myśl o złotowłosym rywalu. Chociaż, może w tym roku u dam mi się zdobyć okrągłe sto punktów na egzaminie z zanjtusu. Czuje, że zrobiłem ogromne postępy, wszystko dzięki Rentaro i Sorami.
-Wspomniałeś, że chciałeś o porozmawiać, miałeś coś dokładnie na myśli?- Nie kryłem swojego zaintrygowania, może dowie się czegoś ciekawego.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty2020-02-26, 20:55

- Oczywiście. Wierny sługa rodu Kuchiki, lubujący się w podejmowaniu kontrowersyjnych decyzji. - Michiya uśmiechnął się. - Nasz dowódca straży domowej, Suzuki-san, zapozna cię ze wszystkim.
Rentaro nie przejawiał ochoty na dołączenie do rozmowy. Siedział cicho.
- Tak, nasz ojciec jest gotów udzielić ci wszelkiej pomocy, szczególnie, że teraz będzie miał więcej czasu wolnego. - Westchnął. Wyjrzał przez okno. - Istotnie Kasumi ouji są szczególnie utalentowani jeśli chodzi o gry polityczne. Prawdziwi oportuniści. Ich dziewczęta słyną z urody i doskonałego wychowania, przez co są doskonałym kąskiem jako materiał na żonę, ale osobiście zawsze podejrzewałem je o podwójną lojalność.
Mężczyzna przez chwilę wydawał się odrobinę rozdrażniony, ale to minęło i gdy znowu spojrzał na Kisuke znów uśmiechał się pogodnie.
- Z twoją przyszłą żoną nie będzie tego problemu. Kapłanki to, oczywiście oprócz szlachcianek, jedyne kobiety, jakie może pojąć za żonę arystokrata nie narażając się przy tym na zrujnowanie opinii. Minus jest taki, że cały ceremoniał jest w tym wypadku bardziej skomplikowany. Będziesz musiał stawić się u arcykapłana, a potem przejść jakiś rytuał, o którym niestety nie mogę więcej powiedzieć. Wzruszył delikatnie ramionami.
- Chciałem po prostu cię poznać i zobaczyć jaki jesteś. Nie miałem wcześniej ustalonego tematu rozmowy. Ach, tak, z jednym może wyjątkiem, o którym bym prawie zapomniał. Pytałeś mnie o znaczenie naszego herbu, a tak się składa, że jedna ze służek pracująca w moim domu dysponuje pewną wiedzą z zakresu wróżbiarstwa i wiedzy o losie. Ma małżonka przykłada do tego trochę za duże, jak na mój gust, uwagę, ale wynikła z tego rzecz, która może cię zainteresować. Mianowicie również ona jest ciekawa twej osoby dlatego poleciła służce, aby ustaliła twoje... hmm, mistyczne przymioty. Nie przykładałbym to tego zbyt wielkiej wagi, ale znam wielu szlachetnie urodzonych, którzy wydają sporo ryo, aby zgłębić ową niewyjaśnioną osnowę. Także... - namyślił się przez chwilę - czeka cię długie i zdrowe życie u boku kochającej rodziny. Niestety nie zawsze będziesz mógł liczyć na przyjaciół, a także nie będziesz mieć szczęścia do pieniędzy, co jest nieco niepokojące. Twoim zwierzęcym opiekunem natomiast jest kruk, szczęśliwy klejnot to szafir, a roślina niezapominajka. To wszystko ma swoje znaczenie, więc gdybyś chciał się dowiedzieć więcej to zapraszam do mojego domu.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket46/37046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket1847/619046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty2020-02-27, 17:38

02#154

Chyba nie powinienem więcej wspominać o Kasumi-ouji, chyba miał z nimi nieciekawe stosunki w przeszłości. Może stara nieodwzajemniona miłość przez niego przemawia albo został wykorzystany, chociaż może w pracy ktoś z przełożonych jest z tego rodu i na co dzień Michiya musi się z nim użerać. Jeżeli są w połowie tak nie przyjemni jak Omaeda z mojego roku to mu współczuje.
-Fakt są urodziwe, nie wiem jak czy faktycznie grają na dwa fronty, ale na pewno ich ambicja mogłaby przyćmić nie jednego.- Słuchałem dalej członka rodziny i na wzmiankę o jakimś rytuały. Poczułem się nie pewnie, w końcu moja wiedza o kamich i różnych bytach nie jest wielka, a dodatkowo nie jestem mocno wierzącą osobą. I nie latam z każdym problemem do świątyni, żeby prosić bogów o pomoc. Chociaż kilka razy na pewno by się przydała ich interwencja.
-No trudno, skoro nie możesz zdradzić szczegółów, to nie będę nawet o to pytał. Co ma być to będzie, byle tylko nie chcieli mnie złożyć w ofierze. Jeżeli nie mi się nie powiedzieć.- Uśmiechnąłem się lekko i spoglądałem na krajobraz, a raczej architekturę dworu czystych dusz. Warto było przynajmniej wyrywkowo zapamiętać trasę do swojego nowego domu. Na wspomnienie o wróżbiarstwie i losie oniemiałem na krótki moment.- A to można tak? W sensie bez mojej osoby, krwi włosów. Tak dosłownie z powietrza wywróżyć czyjś los i mistyczne przymioty? Bardzo miło z jej strony.- Słuchałem dalej zaciekawiony, co takiego mogła wywróżyć ich służka.
-No no ciekaw rzeczy, nie ma nic lepszego niż długie życie w towarzystwie rodzinny. Nie jestem zbyt popularny i raczej mam więcej adwersarzy i oponentów niż zwolenników i przyjaciół. Więc nic dziwnego, że nie będę mógł na nich liczyć. Faktycznie nie wiem jak zbudować fortunę, ale wspólnie z Twoim ojcem postaramy się nie pogrążyć rodu w długach. Oby tylko ten kruk kami nie był właśnie moim opiekunem, strasznie niemiły i roszczeniowy był. Ten kamień i kwiat mają taki sam kolor co moje oczy, więc przynajmniej będą mi do czegoś pasować.- Ciekawe co to może oznaczać i jak bardzo można zawierzyć umiejętnością służki w tych sprawach. Nie jestem pewny czy przypadkiem nie powinienem przy tym być, bo jak inaczej ona to wyczytała. Chyba, że to jakieś wróżenie z gwiazd albo daty urodzin.
-Na pewno chętnie zajrzę do Ciebie jak tylko znajdę więcej czasu i załatwię wszystkie bieżące sprawy. Została mi końcówka akademii, egzaminy i ten cały cyrk ze ślubem. Ojciec pewnie Ci wspomniał o moim piorunującym pierwszy wrażeniu na kapłance? Klapa po całości i niestety nie miałem okazji poprawić swojego wizerunku w jej oczach. Kami jeden wie co sobie myśli albo jakie plotki usłyszała na mieście.- Jeżeli Shushei nic mu nie powiedział to streszczam mu cały przebieg.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty2020-02-29, 13:25

- Nie tyle co nie mogę zdradzić, co nie mam wiedzy, jak ten rytuał wygląda. Również kapłani mają swoje tajemnice, których nie rozjaśniają nawet przed szlachtą. - Uśmiechnięty Michiya wzruszył ramionami. - Z tego co wiem wymagana była jedynie znajomość twojego imienia i dnia urodzenia by wyciągnąć wszystkie te informacje. I nie robiła tego dla ciebie tylko dla mojej żony by zaspokoić jej kobiecą ciekawość.
Gdy Kisuke znowu się rozgadał, poczuł dyskretne szturchnięcie łokciem od Rentaro, ale było już za późno. Michiya najpierw westchnął, a potem zachichotał.
- Cóż, muszę cię rozczarować, ale ojciec nakreślił mi w skrócie twoje przygody, choć jak widzę chętnie sam byś o nich poopowiadał. Nie krępuj się jeśli masz coś do powiedzenia, chociaż lepiej jeśli przed osobami spoza rodziny będziesz zachowywać swoje myśli dla siebie.
Powrót do góry Go down
Aoto
6 oficer VII dywizji



Mistrz Gry : Imperator

Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket46/37046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (46/370)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket1847/619046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (1847/6190)

46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty2020-02-29, 14:55

02#155

Faktycznie, chyba muszę w końcu zacząć bardziej cedzić słowa, bo w środowisku wypełniony przez arystokratów, lepiej mówić mniej niż więcej. Czy kiedykolwiek będzie mi dane przywyknąć do takiej atmosfery? Czy arystokraci w ogóle odczuwają jakąś przyjemność z rozmowy kiedy, nie mogą nawet na spokojnie porozmawiać i muszą ciągle uważać, aby nie zdradzić żadnej tajemnicy innym. Mam nadzieje, że chociaż z moją przyszłą żoną będę mógł szczerze i bez skrępowania rozmawiać. Jeżeli ona mnie zaakceptuje to raczej nigdy mnie nie zdradzić, przynajmniej nie pochodzi z tego skrępowanego zasadami środowiska co ja.
-Skoro Shuhei już opowiedział Ci co uznał za stosowne, to nie ma sensu o niczym więcej wspomnieć. Rzadko zdarza mi się rozmawiać z innym ludzi na mój temat.- Westchnąłem lekko, ten typ rozmowy nie przypadał mi go gustu. Był bez wyrazu i emocji, praktycznie tak samo odpowiadał się na zajęcia z Zori senseiem. Kiedy zadawał pytanie jakoś definicje, która każdy wykuwał na blachę. Dalszą część podróży starał się przesiedzieć w ciszy. Oczywiście, jeżeli Michiya zapyta mnie o coś, chętnie na to odpowiem. Coś czuje, że zapowiada się długi i meczący dzień, na pewno też wiele osób widzi mnie jako niegodne następcę rodu i to nie ułatwi mi życia.


Ostatnio zmieniony przez Aoto dnia 2020-11-06, 18:06, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Imperator Kuchiki


46 Sal Centralnych  - Page 2 Admin10
Imperator Kuchiki



Karta Postaci
Punkty Życia:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)
Punkty Reiatsu:
46 Sal Centralnych  - Page 2 Pbucket9000/900046 Sal Centralnych  - Page 2 Empty_bar_bleue  (9000/9000)

46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty2020-03-02, 20:36

Na wszelkie rozmowy mieli nadto czasu, bowiem główne posiadłości rodów Kuchiki i Kyoraku dzieliło kawał drogi. Musieli przemieścić się z południowej części Seireitei do północnej, co w normalnych warunkach zajęłoby im większość dnia, ale tragarze byli zadziwiająco energetyczni. Cały czas biegli w równym tempie i to tak umiejętnie, że pasażerowie niemal nie doświadczali kołysania.
Jak wyjaśnił Michiya był to najnowszy model sztucznych dusz stworzony właśnie do tego typu zadań, ale jak stwierdził pół żartem być może będą musieli z nich zrezygnować, bo ród Kuchiki był największym przeciwnikiem wszczepiania żywych automatów w tkankę Seireitei.
Czekało ich zatem jedynie kilka godzin przebywania we własnym towarzystwie. Michiya nie próbował na siłę nawiązywać rozmowy, ale podczas ciszy przyglądał się Kisuke dość uporczywie. Rentaro od początku zaś nie chciał wykazywać inicjatywy. Wobec powyższych chłopak mógł z dużą ulgą powitać chwilę, w której lektyka się zatrzymała. Po wyjściu po raz pierwszy ujrzał miejsce, w którym się narodził i w którym mógł dorastać gdyby jego matka przeżyła. W końcu jednak przeznaczenie ściągnęło go tutaj.
https://bleach.forumpolish.com/t2384-rezydencja-rodu-kyoraku#69467
Powrót do góry Go down
Sponsored content





46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: 46 Sal Centralnych    46 Sal Centralnych  - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
46 Sal Centralnych
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Świat :: Soul Society :: Seireitei :: Inne-
Skocz do:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Kontakt z | Zgłaszanie nadużyć | Najnowsze dyskusje